Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witam,tak po krótce...ja czytam codziennie ale nie jestem w stanie odpisać co zasiadam to mały mnie woła:) Jest taki słodki-gaworzy już,uśmiecha się,silny człowieczek,jak chwytam go za ręce podnosi się sam do góry:D Kupiliśmy huśtawkę Graco -chwała Bogu -DZIŚ BYM NIC NIE ZROBIŁA:(a tak leży sobie hustaweczka bo buja-muzyka gra eh suuper:) cos takiego tylko nową z ekspozycji o 100 zł tańszą niż rzeczywiście chodzą..... http://allegro.pl/rewelacyjna-wielofunkcyjna-hustawka-firmy-graco-i2801464665.html Dziś tylko po krótkim spacerku:( Małego coś brzusio boli:( w nocy stękał,kwękał....rano płakał w południe wrzask !na dworze odrobinę lepiej i nagle wrzask i bieg do domu az się zanosił:( nie wiem czy to po buraczkach z cebulą i papryką czy po sztucznym mleku na którym był we wtorek(wypił dwie butle)-bo ja byłam cały dzień poza domem- nie wiadomo :(fakt faktem już 2 dni kupy brak:( a wcześniej było nawet 4 dziennie.....pruta teraz co chwila przez sen:) jej dziś go pierwszy raz widziałam w takim płaczu:(bidulek:) Na polikach mój Antoś ma krostki i w ogóle takie szorstkie są:( czyżby to ta skaza białkowa:( na ciele niewielka gdzieniegdzie wysypka....Graga a jak u Ciebie?ja już nie wiem co ja mam jeść-z szarlotki nie chcę rezygnować:(jedyna przyjemność:) jakbym napiła się soku pomarańczowego-swieżo wyciśniętego-rany yyy....i ostatnio whysky z lodem za mną chodzi:P ale mam marzenia:) co do zakupów spodni tez musze kupić cos ale te Moni odpadają bo ja bardzo mam nogi zbudowane-grube uda i masakra z kupnem:( wczoraj zakupiłam stroj na basen i dziś idę .....no i zaczynam szóstki weidera robić.....http://www.a6w.pl/.zobaczymy....jaki będzie efekt:) ktoś dołącza?;)poszłabym na aerobik ale przez te moje mega cycoliny podskoki odpadają:( no i tyle już mnie woła mój Mały Smok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .4050.........P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ......P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..4950.........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ...5500........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800.........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ........Filip........15.10.12.......3300...........5300... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12........2960......... ....3900......M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 300.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4360 ........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300.........P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zaktualizowalam tabelke. mój bąbel tluscioszek sie robi, w ciagu 10 dni przybral na wadze 60dkg!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chusteczki ja używam pampers sensitive i jestem zadowolona, oraz to co przyniosą w prezencie :D a mam różności,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla u nas trądzik był ponad miesiąc. i dopiero tydzień temu zszedł całkowicie. Kuba miałszorstkie poliszki i taką kaszkę. pomogło smarowanie kremem emolium - 3 -4 razy dziennie. pediatra mi mówiła, że trądzik do 3 miesiąca, jeśli by się utrzymywał dłużej znaczy się, że nie trądzik a azs czy jakoś tak. więc spokojnie, często nawilżaj policzki. mamusia co do bujaczka, czy huśtawki. ja mam fisher price tylko z wibracjami i dużo pomaga. często nogam go bujam. mój M. chciał taką bujaną, ale jest przeważnie do 11kg, a wiadomo dzieci szybciej rosną, jest większy koszt i dużo miejsca zajmuje. mój znowu mało śpi, pół godzinna drzemka o porze spaceru, na którym nie byliśmy, bo pada deszcz ze śniegiem.. ale w sumie spał od 22 do 10.50 więc w sumie co mam się dziwić :) marla ja też mam masywne uda :((( i tak od zawsze. chciałabym je jakoś zgubić, ale ciężko.. ja robię póki co 100 brzuszków na wieczór. no i zrezygnowałam z chleba. ewentualnie małą kromeczkę zjem. Tusia to kupię następne nivea jak piszesz że fajne. zobaczę najpierw ten cealnic dzidziuś. no nie wiem mi nie pasują te z pampersa sensitive. te zielone za to superanckie. są jeszcze pomarańczowe, ale to już chyba dla starszych dziecziaków? emachines - a to grubasek :) u mnie ważenie dopiero za miesiąc przy szczepieniu kolejnym. albo spróbuję u rodziców zważyć się z Kubą i bez :) mamusia a jak w końcu szczepicie? skojarzonymi czy nfz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy kobitki wyposażone jesteście w rózne sprzęciory..ja na razie korzystam głównie ze spadkowego leżaczka, ktory stawiam na ziemi i bujam nogą jak trzeba, albo i nie, bo też sobie leży spokojnie czasami i w międzyczasie mogę odspanąć, posprzątać, albo posiedzieć po prostu :) Może w grudniu powiem Babci by kupiła tę karuzelkę do łóżka, bo chce coś kupić jak do nas przyjedzie..... no a potem zobaczę jak córcia będzie bardziej kontaktowa, ale to pewnie już tuż tuż.....sprzetów z melodyjakmi jednak będę unikać, nie wiem.... nie chodzi o przyzwyczajanie dziecka, ale jakoś działają na mnie wnerwiająco, malutkiej puszczam 4 pory roku Vivaldiego albo arabskie wycia z pustyni, bardzo to lubi hehe.... mam nadzieję że długo wystarczy jej muzyka z płyt.... nie przepada za kołysankami póki co zauważyłam..... xxxxxxx W końcu po 3 dniach ulewy wyszłam na spacer, niestety nie dało sie usiąsć na ławkach bo wszystko nasiąknięte, wiec nałaziłam się, kręgosłup boli jak diabli, chyba tez będe musiała iść na basen, bo ostatnie miesiące ciązy i teraz podnoszenie dają się we znaki...ale ja i przed ciążą miałam ten kręgosłup bolący..... xxxxxxx My szczepionki dopiero zaczynamy w przyszłym roku, po skończeniu 3 miesiąca życia chyba, za tydzień spytam pediatry dokładnie o kalendarz szczepień, ale jest inny niż w Polsce i dziecka się nie szczepi w ogóle na poczatku, chyba tylko zółtaczkę miała zrobioną po urodzinach, ale teraz to musiałabym sprawdzić w karcie szpitalnej czy rzeczywiście.... cieszę się bo chyba są teraz wprowadzone refundowane wszelakie nowości typu pneumokoki i inne.... ale o to też spytam za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymi zwykłymi jednak, więcej osób radziło zwykłymi. Plus rotawirusy na pewno. Na razie czekamy aż się zagoi szczepienie poprzednie, tzn aż gulki pod skórą nie będzie, bo skóra już ok. No tak nam powiedzieli i czekać musimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a u nas śnieg za oknem.. szok, coraz bardziej biało. heh, ciekawe czy mężu mnie puści w takim razie do galerii po prezenty, czy będzie się bał. bo wiadomo, jak to pierwszy śnieg i stłuczek jest. a ja akurat jestem zimowy driver, uwielbiam jeździć w śniegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez bedziemy szczepic nfz... mamusia zastanawialam sie dlaczego tobie tak wczesnie kazali na szczepienie przyjsc, bo mi lekarka dopiero na 10 grudnia kazala... Natalie nie kupuj tych z cleanica, bynajmniej niebieskich, ja kupilam i jestem srednio zadowolona, tzn nie sa bardzo nawilzone, w porównaniu do nich dada z biedronki jest 100 razy bardziej nawilzona, tamtych przy kupce musialam zuzyc np 6 a tych 3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he a ja mam opony letnie :P wiec bedzie nie za ciekawie, a pewnie jak zawsze od was do nas wszystko przywieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, co wy tu o grubych udach piszecie... macie bujną wyobraźnię ;) Mamusia tak wszystkie 5 kupiłam ;) a co się będę rozdrabniać :) My byliśmy na spacerku. Natalie to ja o tej folii pisałam. Ja mam rossmanna na osiedlu dlatego tam często zaglądam. A ja po kupce nie myje Tadeusza chusteczkami - albo pod kran jak kupa po pachy albo wacikami umoczonymi w ciepłej wodzie. Według mnie łatwiej się tym zmywa bo chusteczki są śliskie i bardziej rozmazują niż zmywają. XXXX Marla ja myślałam o 6w. A kiedy zaczynasz? Nie wiem czy jestem już psychicznie gotowa na taki wysiłek :P xxx Śnił mi się dziś koszmar - dziewczynka około 8-letnia siedziała na kanapie. Ja na drugiej, na wprost niej. I nagle ona zaczyna się trząść i bezwładnie zsuwać z kanapy. Oczy ma wielkie i przerażone i cichym smutnym głosem potarza umieram, umieram, umieram. Powiem Wam, że teraz nawet mam dreszcze jak sobie ten sen przypominam. W nocy to aż podskoczyłam w łóżku. Męża obudziłam. Wtuliłam się w niego bo z przerażenia zasnąć nie mogłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, jakie drastyczne sny! Zdarzają się...oby jak najrzadziej! Ja też małą pod kran wrzucam jak zrobi kupala, w chusteczki w ogóle się nie bawię, chyba tylko by ściągnąć kupę, jeśli pieluchą się nie uda wszystkiego zebrać..... a potem pod kranik i mydlimy i spłukujemy..... jak już zakładam świeżą pieluchę po osuszeniu to w 50% jest sikanie nim zdąrzę ją pozapinać..zwariować można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla jesli chodzi o kaszke na twarzy to Matti tez tak ma i sucha skóre.. Przemywam mu przegotowana ciepla woda ... A jak juz skora zrobila dod bardzo sucha posmarowalam kremem nivea bardzo malutko.. Noi najwazniejsze papryka jest kolkowa nie powinno sie jesc jak sie karmi.. Ja taki blad popelnilam i maly przez 2 dni sie meczyl dopiero po jakimx czadie wyczytalam ze papryki , surowej cebuli nie wolno.. A czosnek zmieniz smak mleka ale jesli dziecku to nie przeszkadza to spoko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam tych chusteczek Pampers poamranczowych i bardzo mi pasuja ale sa duzo mniejsze od innych i srednio sie je oplaca,dady mi nie pasuja bo smierdza jak dla mnie przeokrutnie,nivea dla mnie sa zdecydowanie za mokre,pasuja mi bambino,innych nie kupowalam ja mam lezaczek bujaczek z wibracjami ale bardziej dziala na malucha mojego jak reka lub noga kolysze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu Matiemu wyszly krostki na policzkach,przemywalam przegotowana woda i mustella zelem i juz nie ma,raptem po 2dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha laseczki noi nie kupijcie husteczek huggies.!! Gorszego syfu nie widzialam.. Dosc ze sa twarde to drą sie jak sie je wyciaga z paczki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) no aktycznie fbardzo malo nas sie odzywa ;) ja ograniamteraz dom bo trzeba niepotrzene rzeczy wywalic ;) tzn wystawic na allegro ;)w moj fajny plaszczyk sie nie mieszcze :( a lubie go ale coz sprzedam moze ze 100 zarobie ;) macia buty zimowe za 106 poszly ;) zaraz sie zabiore za wystawianie pewnie zas cos kolo 20 aukcji bedzie ;) Monis ale zakupy :) zazdroszce ;) chyba tez jutro w koncu pojade ;) Monis paczka bebilonu starcza mi na ok 8 dni Natalka j a uzywam zielone z pampersa i nie zmienie na pewno ;) Mimba to Ty mol ksiazkowy jak ja :) ja tez potrafie do 3 w nocy czytac jak dobra ksiazka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co do chusteczek kazdy uwaza innaczej..ja niestety zapachowych nie uzywam bo mały ma zaraz dupke czerwona i dlatego tylko sensitive,ale jakby było oki to jestem za nivea..uzywałam je z poprzednimi maluchami i chyba najbardziej mi przypasowały,znowu pampers zielone jak dla mnie za mało nawilzone,ale oczzywiscie to moje zdanie...przyszły orezenty dla maluchow i sie wkurzyłam,gitare z wzmacniaczem i mikrofonem corci zamowiłam rozowa a przyszła niebieska:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już chyba poszłyście spać :) ja też mykam zaraz. stwierdzam, że moja laktacja jest lekko dziwna.. o 13.30 karmiłam Kubę, po 16 chciałam odciągnąć laktatorem a tam co.. tylko 40ml!!! lekka załamka.. pojechałam do galerii, męża zostawiłam z małym, który zaraz się obudził, wypił i NAN coś około 100ml. a ja przyjechałam po 18 i piersi pełne na maksa. a 2 godziny wcześniej problem z odciągnieciem. i o co kaman??? co do chusteczek to będę czekać na promocje zielonego pampersa, chyba że znajdę inne, które mi odpowiadają. a jutro bioderka, wreszcie się doczekałam :) dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noc okropna za nami,mały ciagle nos zapchany,i frida i woda morska..i tak ciagle,nie nadarzałam myc tych naszadzek na fride a mam trzy i co chwile pełne,najgorsze jest to ze kaszel doszedł...dzi koniecznie wybieramy sie do pediatry..:/teraz sobie spi,odsypia nocke,a ja ide sie szyykowac do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMMMM.......Mały nakarmiony,duży do szkoły odprawiony.....cisza......i kawa jak ja uwielbiam te chwile rano:D Błoga cisza........eh. Natuśka ja mam to samo z laktacją......eh szłam wczoraj z Szymonem na lekcje pływania ledwo odciągnęłam 60 .Byliśmy tam zaledwie godzinę wracam a z piersi leci ciurkiem a mały nie chce jeść:( no i odciągnęłam 150!!!!!:O Dziś Antonio budził się co 2 godziny...masakra jakaś:(ale zmęczona jestem ...do tego mój szanowny mąż chrapie jak stary kaloryfer:(już nie mam siły do niego.....Mały śpi w łóżeczku to ten mnie budzi chrapaniem:( Co do chusteczek....ja używam dady i pampers sensitive ale tylko na wyjścia -w domu-woda z mydłem i zwykłe waciki...plus linomag.nie ufam chusteczką -sama mam wrażliwa cerę i jak sobie wytrę twarz czy szyje....mam dziwny dyskomfort-nie ma jak woda z mydłem:) Monia zaczynam dziś.....koniecznie:) a 6 w :)bo flak wisi -masakra jakaś:(nigdy nie miałam takiego fałdka:(po basenie będzie trening a i zaczynam chodzić na kije z sąsiadką 2 razy w tygodniu. zobaczymy jak efekty będą bo jak na razie waga stanęła na 72-73:( a ja chce 63:) Trzymajcie kciuki:) Ależ wzruszający film dokumentalny wczoraj na dwóje oglądałam -o parach starających się o dziecko in vitro-normalnie aż się popłakałam i przytuliłam mocno mojego Antosia:)Dziecko to największy Skarb na świecie jaki może nam dać matka natura!!!!!!! Pomimo nocy nieprzespanych,bólu kręgosłupa,drętwieniu rąk-że nie wspomnę o flaku....;) przytulenie i zapach takiej małej kruszynki potrafi zdziałać cuda. Mimba popieram Ty to jesteś rewelacyjna babeczka-fajnie potrafisz wszystko ująć-ubrać w słowa:D Powinnaś pisać felietony do gazetki-pomyśl:) GRAGA jak tam wasze zmagania z odstawieniem nabiału?hmmm??? Tusia -BYLE DO WIOSNY .....i skończą się choroby ......podziwiam Cię że tam sobie doskonale radzisz......a Twoim maluszkom to chyba uśmiech nie znika nawet przez sen:D Kobietki mojemu się pojawiła ciemieniucha jak sobie z nią poradzić-pomóżcie-oliwka i czesanie ie pomaga:( lecę do mojego Mleczusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja żyjemy. Najzwyczajniej padł system w kompie i był w naprawie :) Nasz Michałek oki,je,spi,kupka,siku, i tak w kólko. Pieluszki z Lidla faktycznie rewelacja. Chyba 29,90 ja przy starszym tylko te. Teraz narazie to co poprzynosili goscie :)w Rossmanie Pampersy 22,90 za 43szt tez oki. Rozmawiałam z koleżanka lekarką od chorób zakaźnych więc w szczepieniach obcykana jak mało kto- matka córki i synka. Pytam ja tak poprostu czy te szczepienia sa az tak niezbędne- mam na mysli rota,pneumo. Powiedziala ze owszem szczepila na pneumo. Rota niebezbieczne sa do poł roku zycia ona nie szczepiła bo za przeproszeniem ze sraczką to i sama poradzi. Ja biore 6 w 1. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas nocka taka sama - najpierw 4 godziny snu, potem już co dwie wstaje :) ale da się żyć. Lepiej niż płacz pół nocy :P U nas jak jest kupka to bez wody i mydełka nie obejdzie się... chusteczki używam nie za każdym razem. A pampersy to tak jak któraś pisała, to co goście dadzą zużyć trzeba :D i zapas który mamy,w=konczymy rozm.2 bo już maluch 5300 waży i uda ma dość grubowate :D hihihihi i te mniejsze pieluchy uciskają :P Macro nam lekarz mówiła że zwykłe na NFZ szczepienia a rotawirusy jak skonczy pół roku, a teraz zwykłymi i nic więcej. Wiadomo mnóstwo opinii.... Mój od wczoraj poszedł do pracy - kolega zadzwonił i coś tam na budowie się znalazło, no i tak śmiesznie, sama z małym jestem w domu, a cisza :D Marla kawkę inkę ja z tobą wypiję :P hihihihi xxxxxxxxx a teraz pytanko : biogaja ile kosztuje i jak ją stosujecie ? czy wtedy też odstawić esputicon czy jak ? bo planuje kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa i dziś znalazłam artykuł fajny odnośnie tego, czego nie mogę jeść. To teraz zastanawiam się co jeść ......... PRODUKTY ZABRONIONE: mleko krowie mleko kozie mleko owcze mleko w proszku zsiadłe mleko jogurty maślanka kefiry śmietana śmietanka np. do kawy wszystkie potrawy i desery na bazie mleka lub przetworów mlecznych serwatka sery białe - twarogowe sery pleśniowe sery żółte sery typu feta serki topione serki homogenizowane oscypki masło margaryna zawierająca nawet niewielką ilość masła wołowina cielęcina wędliny, szynki, pasztety, salcesony i parówki zawierające cielęcinę lub wołowinę ciasta, ciasteczka, pierniki, pączki, bułeczki pszenne, torty i ciasta z kremami - wszystkie, które mają w składzie mleko, masło lub inne pochodne mleka pieczywo tostowe, biszkopty płatki śniadaniowe czekoladowe lub z dodatkiem mleka suchary wafle tortowe kremy czekoladowe do kanapek czekolada słodycze z czekolady, cukierki, wafelki, draże, herbatniki, batoniki budynie kremy lody xxxxxx a artykuł to : http://mojniemowlak.pl/dieta-matki-karmiacej/dieta-bezmleczna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krople bio gaja mama kupowala mi po 40 zl a podaje bezposredio do buzki ale ciezko jezt bo za szybko kapie wiec pomagam sobie i na lyzeczke najpierw bez nerwow bo moj strasznie ruchliwy akurat jak cos chce mu podac Dla mnie te krople warte wszystkich pieniedzy bo na Kacpra dzialaja rewelacyjnie Tylko od paru dni prezy sie strasznie zeby kupke zrobic i nie wiem czy to jakis skutek uboczny czy zbieg okoliczmosci bo zaczelo sie odkad stosujemy wlasnie te krople

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po wizycie u pediatry..najwiekszy problem to katar,kaszel bierze od tego zapchanego noska,bo niestety buzka nie bardzo chce oddychac,osłuchowo oki,jedno szczescie,zapisał nam spray do noska quixx,pulmex baby do smarowania,ale przed tem kazał jakims kremem ,bo ta masc od pol roku,a dzieciaczki ponizej maja delikatna skore,no i dwa razy dziennie inhalacje z herbaty rumiankowej...takze działamy,no i oczywiscie ciagłe wyciaganie gilków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×