Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ale Wam fajnie, spotkałyście się razem, z dzieciakami :D jak super !!! xxxx Witaj Justa, a już myślałam,że wg tabelki tylko mój taki wielki.... Fajnie,że miałaś poród szybki i ok :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan-mos, Graga no to fajnie miałyście :) Też tak chce. :) XXX My już po szczepieniu. Pediatra mnie dręczyła, żeby teraz zrobić no i się zgodziłam. Łzy miałam w oczach jak on płakał :( XXX Mam taki masakryczny bałagan w domu, że aż mnie głowa boli jak na to patrzę. Ale nie mam jak się tym zająć bo Tadeusz cały czas do mnie przyklejony. xxx Tusia a syropek na kaszel pijesz? :) xxx Mamusia ja też zawsze kopiuje - wystarczyło mi, że kilka razy wcięło posta... xxx Justa czym Ty go karmisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu spalam juz normalnie ale nie powiem ze odespalam.. Noi tez okropna migrene mam :/ Maly sie obudził o 6 na jedzenie noi krzyknął kilka razy bo nie mogl złapać cyca .. I obudził mojego A , noi mowi do mnie oooo dzisiaj to sie wyslalam co ..?? Poszlam spac o 24 a to juz drugie karmienie..!!! Myslalam ze mu przyloze !! Wyspalas!! Zaczelam ćwiczyć z malym podnoszenie za rączki i bardzo mu sie spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan-mos W ubrankach 68 juz paluszkami stopki przebija Mamusia No to mamy co na rekach nosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ....kochane dzięki za pamięć:) Byłam wczoraj u ortopedy....ale miał facet ubaw jak mu powiedziałam co sie stało :) pęknięte 11te zebro.....trzeba czeka aż sie samo zrosnie... w nocy myślałam ze oszaleje z bólu..... napisze potem bo Antoni płacze:( eh nie mam siły-obiad zamówiłam bo łeb mi pęka,zebro boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dostałam opierdziel że na diecie bezmlecznej nie biorę żadnego suplementu wapnia i wit d3 -a kto mi to powiedział że mam brać-nie spotkałam się z tym....nastraszył mnie że dłuższe takie niedobory mogą spowodować odwapnienie a w konsekwencji karmienia takim mlekiem krzywice u dziecka!!!!no i co wiedziałyście?.....biorę zwykłe witaminy dla karmiącej a to podobno nie wystarczy:( i kupiłam wczoraj CA lcenato- niby dobre.Całe życie się człowiek uczy..... Szymon już lepeij odrywa mu się....Antoni ma katar śpi ładnie na brzuchu w nocy-dzis byłam z nim na kontroli tego katarzyska- czysty osłuchowo-gardło też..... Michał wraca w nocy-kazałam mu wziąć wolne na mnie bo ja nie daje rady...nosić Antka.......:( w dzień spuszczam mleko i daje butle ale w nocy koszmarny ból jak chce mu dac cyca:( Buziale-jakies moje dziecko niespokojne już 2 dni-wyczuwa moje zmęczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez dzis na szczepieniu bylismy:) mały taki marudny,co go dotkne w nozke to płacz,musi go to bolec biedulek...:( moniś pije prawoślazowy...ale na razie nie widac postepu:( witaj justa.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczyny to przyjezdzajcie - u mnie jest gdzie spac :) a Agatka po prostu nie chciala spać jak goście przyjechali - jest bardzo goscinna:) a Wiktor dziewczyny jest to jednorazowe wydanie nie do opisania:) takie grzeczne wydanie bardzo ruchliwego i wygadanego dziecka:) ja pojechalam na ta poczte - po drodze do przedszkola po starszaka - no i jestem padnieta - pol godziny stalam w kolejce - jeden mlody chlopak i tak mnie przepuscil - odebralam przesylke od mamuski i do domu:) Dominiczek jeszcze przespal godzine - ja sobie zjadlam obiad i niedawno sie obudzil - przebralam pampersa i oczywiscie zrobil mi kupe do nowego suchego - tradycja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia21 Moj jest troche marudniejszy ale to moze byc wina zmienionego rytmu dnia,a nie samego szczepienia. Pielegniarki radzily dac na noc eferalgan 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla pierwsze słysze,mi tez nikt nie mowił o wapniu i o witaminie D3 a tez jestem teraz na diecie...Oj ale z tym żebrem to sie porobiło i jeszcze na świeta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Tusieńko a my mamy same to wiedzieć.....dziś jak byłam z Antkiem to spytałam doktor a ona na to- "to Pani nie mówiłam że trzeba -niemożliwe......."spoko....możliwe.... Witaj Justa:) Ale Wam fajnie dziewuszki ze się spotkałyście :D ściskam mocno:)może delikatnieeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla oj Ty biedna.. co do wapnia, to ja czytałam o tym, że jak się rezygnuje w babiału to trzeba brać, bo może się skończyć wypadaniem zębów, łamliwością kości itd. więc dziewczynki bierzcie koniecznie, jeśli jesteście na bezmlecznej diecie. Justa, dopisz się do tabelki wagowej. ale faktycznie masz co dźwigać! my moje 6kg wydaje się dużo :) xxx dan-mos, Graga ale wam zazdroszczę, że się spotkałyście! :) lecę prezenty pakować, czas najwyższy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P justa_j...........Jaś..........18.09.12.......3600...........7300.......M/P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6100..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6000... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930............5400.........P+M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisałam się do tabelki. Jaś wykąpany już śpi w łóżeczku, a Jędrek ogląda bajki przed snem, jest chwila czasu na relaks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie dzieki ,juz wszystko wiem bralismy k+d twist ale skonczylismy,bierzemy d3 a k mamy brac ale tylko 5kropel bo je mm ,jakby byl na piersi to wtedy 10kropel,gadalam z polozna nasza ,wspolnie tez wpis z ksiazeczki rozszyfrowalysmy,zreszta ona juz wie jaki tryb postepowania z wiataminami moja dr ma opracowany bylismy dzis u chirurga i melduje ze moj maluch nie ma zadnej stulejki jak pediatra zakladala ,pani r powiedziala ze ma piekna duza dziure do sikania:) my tez mamy slabsze dni,malo spi,skrzeczy z niewyspnia bo pospi 10min i bek i jest potem okropny,dostaje depreshu jak czytam ile wasze dzieci spia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
miluchna a probowalas sie z nim polozyc?bo ja np klade Dominisia na piersi i czakam az zasnie glebszym snem i wtedy go na lozku klade - niw zawsze sie udaje, dzisiaj np spal tylko pol godz, albo ubieram i otwieram okno i do wozka, to jak jest pojedzony to przespi te 3 godz.... A teraz spi i steka przez sen:) cos czuje ze dzisiaj bedzie wiecej pobudek a mi sie jeszcze spac nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna ja stosuje ten sam sposob co graga ? maly zasypia mi na brzuszku i przenosze wtedy do wozka bo w lozeczku nie chce spac Chyba za duza przestrzen tam dla niego A jakies 3/4 tyg temu budzil mi sie w nocy co 40 min Masakra jakas byla Okazalo sie ze glodny i cyc sam mu nie starczal Potem pobodki co dwie godz byly a dzis wlasnie po 4 sie obudzil i rajtoli sie tu :-) a teraz z innej beczki Straszne mial zaparcia ostatnio i tak cisnal ze az zebral mu sie plyn/ woda czy jak to nazwac wokol jaderka miedzy powlokami :-( to sie wodniak jadra nazywa czy jakos tak Powinno samo minac do roku czasu Jak nie to chirurgiczne usuwanie Narazie staram sie nie martwic bo przeciez MUSI byc dobrze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
asiaz nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest, na pewno bedzie dobrze jak tak mowia lekarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mój synek ma zapalenie oskrzeli plus święta, chrzciny i czasu mi czasem brakuje aby zjeść więc juz nie wspomne o wolnym czasie przy komputerku :( Asiaz mój Patryczek ma wodniaka od urodzenia troszke mu już zeszło ale wyobraźcie sobie moją minę jak zobaczyłam takie wielkie jajeczka aż musiałam spytac lekarza co to he he :) Vivi ciasteczka super wyszły zrobiłam dwa rodzaje kakaowe i kokosowe te drugie podbiły moje serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia możesz mi podać link do tej strony co ty zamawiasz? Bo ja szukam tej dostawki do wózka bo niestety nie każda doczepi sie do mojego wózka i co znajde ogłoszenie z dobra ceno to mi odpisuja ze nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie bo dostałam używany leżaczekfisher price z wibracją i nie wiem jakie baterie tam wchodzą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszedzie sa,ale kup alkaliczne bo takie zwykle to szybko przestaja dzialac. u nas kuba duzo korzysta i na 3 tyg wystarczyly, a zwykla z auchan na 1 tydzien. jedna okolo 8zl,w hipermarkecie dostaniesz na pewno, jakby co w biedronce nie ma (bynajmniej u nas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobryyyyyyyyyyyy xxxxxxxxx asiaz - ja też miałam problem z przestrzenią łóżeczkową na poczatku - myślalam że problem w łóżeczku i miejscu, że córci nie podoba się. Ale zasypiała w gondoli od wózka, więc pewnego wieczoru przenieślimy ją w tej gondoli jak tylko zasnęła i wstawiliśmy ją do łózeczka- spała! A więc potem ograniczyliśmy przestrzeń złożoną kołderką z jednej strony, z drugiej ma szczebelki z ochraniaczami - i zasypia ładnie odłożona nawet z otwartymi oczkami. Oczywiście na początku zawsze coś pomarudzi,ale wystarczy że podejdę, pogłaszczę i się uspokaja. Czasami jeden raz muszę podejśc, czasami pięć razy albo piećset, ale w końcu ładnie zasypia :) Jak nauczylam ją zasypiać na rękach, to potem koszmarem było odłożenie jej delikatne, zaraz się przebudzała, wiec lepsza metoda ta gdy zasypia w łóżeczku :) Działa to już 5 tydzień, więc będziemy kontyunować aż do kolejnego tak zwanego skoku rozwojowego, gdy jej coś się tam pozmienia w głowie :) xxxxxxxxxxxxxx Tak swoją drogą to zawsze śpi do 8, dzisiaj coś jej się ubzdurało i obudziła o 5, ale o 6 znowu zasnęła po mleku i śpi do teraz :) W nocy zasnęła, ja szczęśliwa hyc do łózka i zasypiam też, na to mój M znowu zaczął lunatykować i widział małą koło łóżka w jego spodniach rzuconych obok i siadł na łóżku i coś mamrotał, a jak położył się to ja nie mogłam przestać się śmiać, aż się obudził i pyta dlaczego się trzęsę. Potem jak wstawałam o tej 5 to pytał czy muszę wstawać jak superman i robić wiatr kołdrą, bo mu podwiewa do środka i jego ciepełka..no matko heheeh uwielbiam hasła naszych facetów jak to oni cierpią w nocy z naszego powodu :D i w ogóle się nie wysypiają! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) widzę że topik trzyma się dobrze ;) Nadrobic zaległosci to mi sie raczej nie uda bo ostatnio skonczyłam na 500 coś a tu juz 600 ;) Nie maiałam czasu tu zajrzeć jakoś :( Przeprowadzka, studia, rola "matki polki", i ciagle powracajace bakterie w układzie moczowym jeszcze słabo sie w tym ogarniam , bo jestem lekko flegmatyczna w tym co robie ;) ale nabieram wprawy ;) Dzieciaki nam rosną jak na drożdżach ;) a ja mam do was pytanie słuchajcie u mojego Leona pojawiła sie ciemieniucha , nieduża ale niewarto tego zaniedbywać, jak ja "zaleczyć" ? Tyle że nie moge uzywac oliwki bo zapycha mu pory na główce i powstaja czerwone krostki wypełnione żółtym płynem macie jakąc rade ;) Buziaki dla was wszystkich i zdrówka dla maluszków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przedświąteczny czwartek :) Mimba 2012 Ja właśnie uczę Jaśka zasypiać samemu w łóżeczku, bo też miałam problem z jego odkładaniem.Smoczka nie chciał, więc usypiałam go przy piersi, na rękach, niestety jak był najedzony to nie mógł zasnać. Powinnam wprowadzić to od razu, ale niestety starałam się go uspić jak najszybciej bo szkoda mi było starszego, który zostawał sam. W nocy nie ma problemu, tylko w dzień wszystko go rozprasza i wystarczy że starszy trochę pohałasuje i mały już się budzi lub nie jest w stanie zasnąć. asiaz - my zaczęliśmy od takiego usypiania w weekend, bo ze mną kojarzył tylko "stary" sposób , a tak kładł go mąż to chyba z tego szoku, nawet ładnie zasypiał, teraz jest trochę gorzej, ale staram się wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×