Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .4050..........P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..4950..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6000... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930............5400.........P+M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja MARLA WSPÓŁCZUJE ,PO PROSTU NIE MAM SŁÓW :-( My dziś byłyśmy w poradni dla wcześniaków Mała waży 5400 , rozwija się prawidłowo Asymetria się normalizuje ,rehabilitacja niepotrzebna :-) Niestety ma anemie z niedoboru żelaza i mamy syrop plus vit c Miluchna z tego co ja wiem to dzieciom karmionym piersia podaję sie wit. D3 oraz K Jeżeli jest przewaga mieszanki nad piersia to już wtedy bez k A od skończonego 3 miesiąca samą D3 To wiem od pediatry ,lekarza od wcześniaków i w szpitalu też tak mówili Marysia ma już tylko zażywać D3 bez K A za jakiś miesiąc wprowadzać zupkę jarzynową Karmiona jest naturalnie ale też dokarmiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .4050..........P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6100..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6000... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga - jak jedziesz A4 z Mysłowic, to zjeżdżasz na AWF. Druga w prawo to Jordana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
to juz wiem dan mos:) ale potem jest kilka przecznic a ulica dosc dluga a nie chce zeby ktos jechal za mna i sie wkurzal ze nr szukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .4050..........P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6100..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..5300........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6000... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamy:) nie odzywam sie za wiele poniewaz nasz syn beksa starszna sie zrobila.ciagle na rekach. czasami sam posiedzi w bujaku a tak to rece i rece. ja nic zrobic nie moge. w ciagu dnia to raczej drzemki sa chyba ze na spacerze to i 2 godz spi.20 stycznia mamy chrzciny i mam nadzieje ze po nich choc troche bedzie grzeczniejszy:)takie zabobony, niby nie jestem przesadna ale kto wie czy nie pomoze:) Mikołaj ma jakas wysypke na nozkach. taka kaszka ktora widac dopiero pod swiatlo a jak sie dotknie to takie szorstkie ma te nozki.kapie go w oilatum plus krem.chyba nie zaszkodzi.moze ktoras z was zna ten problem ze skora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines ja kapalam tylko w oliatum i niestety nie wystarczało maly miał strasznie przesuszona skórę .. Pani doktor przepisala płyn i emulsje to smarowania oliatum i w koncu moje dziecko zaczelo pieknie wyglądać.. Smaruje rano jak go ubieram i przed spaniem od stop do głowy z włoskimi włącznie :) pani doktor kazała smarowac w razie potrzeby.. U nas sucha skora rodzinna ze sklonnosciami do luszczycy, wiec musze go pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .5200..........P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..6100..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ....5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6000... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960.......... .3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 600.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080......... ..4600.........M Agulka1976......Marysia.....25.09.12.......2930.......... ..5400.........P+M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla biedulko...3mkaj sie tam i zdrowiej! Z tymi chłopami niestety juz tak jest,mój tez ostatnoi mnie nie zle wscierwił...:/ a ja jestem na antybiotyku,mam zapalone gardło,do tego okropny kaszel,goraczke...:/dzis cały dzien przelezałam w wyrku,teraz jest ciut lepiej... Wiktor ma prawdo podobnie skazę białkową wg pediatry,ale dostalismy skierowanie do dermatologa,mały jest cały wysypany..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emachines :) Mój tak ma, najpierw na nóżkach - najbardziej na kolanach a potem rączki. Jak papier ścierny! Kąpię w emolium a potem smarowałam oliwką emolium i nic nie pomagało. Dziś byłam u dermatologa. Mam nadal kąpać w emolium. Smarować kremem Cetaphil DA i dostałam receptę na maść robioną (nie mam jej jeszcze i nie pamiętam składu). Maścią mam smarować 2 razy dziennie. Mamy prać ubranka w loveli bez płynu do płukania. A do tego mam dietę - wykluczyć cytrusy, kakao, mleko, jaja. Co do jaj to ewentualnie przepiórcze można. A mały ma mleko bebilon pepti. xxx Idę spać, mały dał mi popalić bo się wkurza, że mało mleka mam w piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja tak miałam z Pawłem Też pił mleko Bebilon Pepti na receptę plus do kąpania mydło z owsa i masę jakichś maści robionych Cały był jak tarka Wysypka taka że pod światło było najlepiej widać (nie czerwona )Wyrósł z tego Maryśka śpi słodko Ostatnio muszę się z nią kłaść do spania Przytulam ją i mój nos(czubek) styka się z jej czubkiem noska i wtedy ma odlot:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
u mnie dobra ale mogla by byc dwa razy dluzsza:) ale mi sie wstac nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie - Lola zagadywała od 5 rano, że WSTAJEMY. O 6 się poddałam i wstałyśmy... ale za to mam już wyprasowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my w trójkę wczoraj padliśmy spać o 22! Niestety żadnych anegdot o moim M nie ma dzisiaj, bo był to nad wyraz miły i uroczy wieczór, nawet dziecko dostało medal za wzorowe zachowanie i tak też ładnie spała do sławetnej 8:10! Zapomnieliśmy przez to wystawić śmieci na ulicę, bo w każdy wtorek zabierają nam plastik i szkło i teraz ja się pytam czy my całe święta mamy się bujać z tym workiem z butelkami? :) trzeba podjechać do lasu i wyrzucić hehe..żartuję! xxxxxxx tak Natalie to południe, mieszkamy we Włoszech :) xxxxxxx w końcu i my jesteśmy nowocześni i nabyliśmy leżaczek Fisher Price który ma zabawki na pałąku i wibracje :) odkrywając że na sklepie internetowym amazon są takie okazje że potrafi to kosztować 20% tego co w sklepie!!! Nie wiem dlaczego ale nie zastanawiamy się tylko kupujemy! heeh i to jeszcze przyszło nam z Francji kurierem po 2 dniach! I transport gratis..nie wiem o co chodzi :) xxxxxxx dzisiaj mam przegląd pieca gazowego, musze posprzątać w okolicach piecyka wobec tego :) straszne..to znaczy usunąć wszystkie rzeczy.... miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba no to strasznie ci zazdroszcze tych widoków plus klimatu:-) Moje dziecię też tak długo śpi :-) A co to za serwis co zamawialaś ,u nas w polsce to działa? Też mamy fotelik z Fisher Prise z wibracjami i zabawkami Marysia właśnie w nim siedzi sobie i gada z kaczuszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to AMAZON, sprawdź sobie, ale w Polsce chyba jeszcze ten serwis nie działa, ale wysyłają za granicę, bo ja zamówiłam na amazon.fr Taki fotelik na allegro kosztował 300 zł, a ja zapłaciłam 120, to znaczy 30 euro, ale fakt że było zaznaczone że to promocja ze 100 euro...tak więc spoko bo i w tym dostawa była wliczona (jest coś takiego jak promocja od pierwszego zakupu - miesiąc albo dwa miesiące wysyłka gratis / nie wiem dokładnie bo to mój maż obcykał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja też tak lubię zasypiać ze swoim :) A co do tej tarki na skórze to wyobraźcie sobie, że dziś już prawie jej nie ma :D Przebierałam z kupy (taaak kupa była wczoraj i dziś :D ) i zakładając nową pieluszkę smyram po kolankach i mówię "moje biedne nóżki" a tu skóra delikatna. Ależ zdziwienie. Wystarczyło raz posmarować tym kremem i taka różnica.Wczoraj jak nim smarowałam to byłam trochę sceptycznie nastawiona a tu proszę. Także dziewczyny polecam CETAPHIL DA :) cena około 30 zł ale warto xxx Wczoraj przyszły ubranka dla Tadeusza. To na wigilię http://allegro.pl/jakosc-dejna-czarne-body-z-imieniem-68-dl-r-i2857107684.html na żywo wygląda rewelacyjnie :) A to na chrzest: http://allegro.pl/polspioszki-spodnie-na-chrzest-great-day-boys-r68-i2836438428.html http://allegro.pl/sliczne-body-dlugi-rekaw-kolnierzyk-pinokio-r68-i2851869057.html xxx Marla a mój wczoraj poszedł do sklepu i kupi mi draże!! I zdziwiony, że zamiast się ucieszyć to się skrzywiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja dzięki kremowi cetaphil, bo używam jej od kilka lat pozbyłam się suchej skóry. używam tylko tego kremu do twarzy bo każdy inny to wypryski. i czasem małemu buźkę zamiast emollium też posmaruję. xxx Mimba ale zazdroszczę klimatu. jej.. raz tylko byłam we włoszech, ale widoki przecudne. hm nie wiem czy u nas amazon funkcjonuje, ale na pewno mają tam mnóstwo rzeczy. musiałabym polookać. xxx Moniś fajne te ubranka na chrzest, muszę zapisać stronkę, choć do naszych chrzcin daleko. ale co tam :) xxx Tusia i jak dzisiaj samopoczucie? xxx do później! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziewczyny codzienne życie w Italii to nie wakacje i nie ma widoków i klimatów bajkowych każdego dnia ;) hehehe a chciałabym bardzo spędzać czas w willi na skarpie z widokiem na morze i by co ranek budził mnie zapach świeżo przygotowanej kawy i co dopiero wyjętego z pieca rogalika..a w tle uśmiechnięte bobo wesoło macha rączką i nawija makaron na paluszki..nie ma tak kolorowo ;) xxxxx dobra bobo kończy poranną drzemkę, czas ruszyć do boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis super te ciuszki:) ja juz mam na chrzciny kupiony strój,odkupiłam od sąsiadki:)jej maluszek był chrzczony tydzień temu;)teraz nas czeka wielkie przygotowanie do chrzcin,bo to juz w sobote. Natalie ja juz znacznie lepiej bo gorączki nie mam tylko ten kaszel,okropnie meczy,,, Mimba no to na odwrót,Ty bys chciała nad morzem pospedzac czas a ja chętnie by pozwiedzała Włochy,nad morze u mnie to rzut beretem:) marla odezwij sie?jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba uśmiałam się z twoich opowieści :) no i zazdroszczę klimatu - też tylko raz byłam jakieś 20 lat temu w mieście Savona, było pięknie :P xxx Moniś to mówisz,że krem działa i na buźkę też mówicie , bo mój synuś ma szorstką buźkę - a raczej takie plamki. Ciuszki fajne :) Ja cieszę się,że chrzest mam za sobą :D i Święta spokojniejsze będą. xxxx Agulka, my z siostrą zamawiamy na www.amazon.co.uk i tam są opcje że wysyłka gratis, co prawda angielska stronka ale szybko przesyłki docierają do nas i nie raz za darmo :) np siostra zamawiała mi butelki z aventu, taniej wyszło tam niż u nas w PL. xxx Marla, jak dziś się czujesz ??? Mam nadzieję,że znacznie lepiej i dzieciaki już też ok :) xxx Graga, to dobrze,że doszło - odbierzesz na poczcie i daj znać czy wsio ok,przed chrztem metkę oderwij :D hihihihi xxx dan-mos ale twoja kruszynka śpioch, hehe fajnie tak, mój tez mógłby tak pospać długooooo a to dziś dwie pobudki bo kupa o 4 rano i ja już z takim bólem głowy wstałam z niewyspania, że nie wiem co mam robić dziś, chyba pośpię jak nadarzy się okazja :D xxx natalie może i zacznę kopiować bo chyba z 4 razy zdarzyło mi się wszystko stracić :( co napisałam a potem chęci nie mam by znów pisać. xxxx emachines mój synuś po chrzcie 2 dni był niedobry a teraz jest ok, owszem rączki lubi i wymusza branie na rączki ale tak to jest ok :) ma swoje dni jak każdy z nas :D muszę przyznać,że córka była o wiele gorsza w tym wieku co Filip :P xxx Rzodkiewa wyspałaś się ???? :) xxx Tusia, zdrówka dla was :) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Chciałabym do was dołączyć. Jak byłam w ciąży, to trochę tutaj pisałam i teraz mam nadzieje, zostać z wami na dłużej. Urodziłam miesiąc przed terminem, 18 września, siłami natury, poród miałam łatwy i szybki, tylko niestety z powodu żółtaczki wyszłam dwa tygodnie po porodzie. " Mały", jest dosyć spory, dzisiaj byłam na drugiej porcji sczepień i waga pokazała 7300. Pozdrawiam, wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu mała wczoraj spała cały dzień i chyba wyspała się na zapas hehe Nie dość, że dzisiaj wstała o 5, to całe rano marudziła, bo nie umiała zasnąć... a że byłą u mnie Graga, było mi aż wstyd, bo Dominiczek jak aniołek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×