Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

No ehhh z tymi facetami, ja to już pisać nie będę. Mój jest ok ale momentami teksty ma takie same jak i Wasi, no i zmęczony, odśnieży trochę i kładzie się poleżeć a ja ledwo łażę czasami i muszę funkcjonować. W nocy do małego ja wstaję, mój nie słyszy więc wysypia się, ale mówi,że za krótko spał.... Co do sprzątania w szafkach -sprzątam ja, po co mam się denerwować, sama zrobię i luzik. Ale pranie wstawić - sam wstawi także to dobre chociaż :D xxxxx My pajacyki używamy - ja lubię pajace ale i lubię ubrać w inne ubranka :) A body, jakoś wkładam-czasami krzyk jest ale co zrobisz, ogólnie maluch nie lubi się ubierać. A mam jedno body po całości rozpinane i naprawdę spoko jest. Ale z racji że ubranek mam dużo to nie dokupuję nic. xxxx Moja córcia wróciła ze szkoły chora, gardło itd.. Zadzwonili,żeby ją zabrać ze szkoły. Wcześniej 2 dni krew z nosa leciała ciurkiem czyli coś się tam dzieje :( xxxx Marla .... ależ on cię kocha :D a tak serio to napisałam ci smska . No i zdrówka kochana i wytrwałości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla bardzo Ci współczuję :/ Mnie to by już dobiły chore dzieci, a żebro ... szkoda gadać. Trzymaj się jakoś. Wracając do tematu, to nie myślcie, że mam męża nieroba i gbura hehe. O jest w porządku, ale czasami załamuje mnie tok jego myślenia - albo tok myślenia wszystkich facetów :) Wrzuciłam do galerii moje dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan Mos, nie nie, nie myślimy że Twoj to jakiś gbur czy maruda czy leń, to po prostu facet :) taki sam jak i nasi hehe....ale czy bylby dzień bez nich? no nie mogę sobie wyborazić hehe... xxxxx Marla ale Twój to przesadził, pęknięte żebro? Wygrał w konkurencji "numer roku ze strony twojego faceta" xxxxx dzisiaj moja córcia wyprawia cuda przy przewijaniu i kiedy ją kładę na brzuch...głowę nagle jak nie podnosiła w ogóle to totalnie w pionie, aż sie zestresowałam i zapinam ją jedną ręką a drugą w pototowiu przy głowie czekam! A nogami kopie i wywija z siłą karateki..co jej się dzieje dzisiaj? Dziecko mi podmienili i jakieś karate kid podłożyli w nocy..ałaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ależ temat na tapecie :D Ja w weekend się wzięłam za sprzątanie, ogarniałam kuchnie, pranie, pościel, itp. Mój w tym czasie też coś tam robił. I jakiś wkurzony chodził. Jak się wzięłam za mycie żaluzji to dostałam opieprz, żebym przestała już sprzątać bo on wtedy też musi coś robić! :P Ja na mojego tez czasem ponarzekam ale jak trzeba to się facet weźmie do roboty. xxx Już jestem zdrowa - jupiii Wczoraj zaczęłam ćwiczenia - dziś trochę brzuch mnie boli no ale to dobrze bo to oznacza, że działa :D xxx Marla o matko no to rzeczywiście Cię bardzo kocha... xxx My nosimy na zmianę albo pajacyk albo body i spodenki. xxx Byliśmy dziś u lekarza. Tadzio waży 4900. Lekarz stwierdził, że w sam raz. No ale powiedział, też że rośnie mały alergik i stąd ta sucha skóra. Mam dawać mleko bebilon pepti i max 300 ml na dobę. Nie wiem jak my to przeżyjemy bo on zazwyczaj jada 400-500ml. A u mnie skończyły się draże bo zawierają kakao. Nie mogę też mleka i jaj :( Tadeo ma się kąpać w siemieniu lnianym. Mamy pójść do alergologa i dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo wiesz mimba jak juz dziecko raz cos zrobi to pozniej trenuje :) moj tez sie slini mysle zeby mu sliniak założyć hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan-mos słodkie rodzeństwo....:) Staram się czymś zająć głowę żeby tak nie bolało:( nie mogę pokazać bólu Szymkowi bo się boi że będę musiała jechać do szpitala:(usłyszał moja rozmowę z sąsiadką:( eh wstawiłam kilka fotek na galeriuusa.... Natalie na fb to Ty mi wysłałaś zaproszenie-bo dzis masakra zakręcona jestem-najpierw zaakceptowałam a potem obczjałam kto to-nieźle..... Jej do tego brzuch mnie rozbolał strasznie jakby na miesiączkę.....cholera jakby mało tego było...aż się boję iść spać.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj marla slonce dbaj o siebie.. Ja tez sie musze wybrac do ginka po anty.. Chociarz szczerze to gdyby nie mus wstawaniem w nocy do malego to ja juz bym mogła miec następnego dudulka :) :) ehh chyba nie zdaje sobie sprawy o czym ja wogole mysle.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
dan mos az poplakalam sie ze smiechu:) przeczytalam tez siostrze i mojemu m te ostre kawalki:)a co niech wie ze kobity obgaduja:) Marla:* zebys szybko do zdrowka wrocila... Monis nie zazdroszcze alergii Natali widzisz jaka furore na fb robisz:) Rzodkiewa ja ci podrzuce mojego do soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym corusie miec bardzo.. Bo jak bedzie nastepny chłop to juz koniec na dzieciach.. Czterech chłopów w domu nie chce.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga - to chyba nie jest obgadywanie, tylko pisanie samej prawdy :) mogę jeszcze dodać tekst, który mnie z butów wyrywa - "...no tak, jeszcze mnie tu SAMEGO z DWÓJKĄ zostaw..." No ciężko, zwłaszcza, że na codzień jak idzie do pracy i nie ma go 12 godzin, to ja mam na stanie 6 babć, 8 opiekunek, panią do sprzątania i jeszcze 2 panie do gotowania... A moje wychodzenie w celu relaksu i odpoczynku, to wycieczka po zakupy do Lidla albo Biedronki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo chyba dziewczyny mnie nie poznaja bonie mam fotek /kuby na fb. ale akurat nie chce ich zamieszczac. xxx Marla duuuuzo zdrowka, kurcze to cie mezus przytulil :( atnrk super trxyma glowe, u mnie tylko przez chwie sie udaje, ale pewnie tydzien - dwa i bedzie juz ladnie trzymal glowke na brzuszku. xxx jutro przyhjdzie waga to zwazymy kubuska :))) jupii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jakby była corusia druga to moze i o jeszcze jednym pomyslimy... Ale jak drugi chłopak to na tym skończymy bo jak trzeci byłby chłopak to razem z moim A byłoby czterech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo jakby była corusia druga to moze i o jeszcze jednym pomyslimy... Ale jak drugi chłopak to na tym skończymy bo jak trzeci byłby chłopak to razem z moim A byłoby czterech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450..........4050..........P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600...........P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020...........4950..........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450............5500.........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310...........4800..........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5100.........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100...........4800........SZ mamusia ..........Filip........15.10.12.......3300...........6000.........P asiaz1982.......Kacper......16.10.12.......2960...........3900.........M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5500.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4900 .........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800..........4300..........P Pela1992.........Franek......21.10.12.......3080...........4600.........M Wpisałam nową wagę :) Czy któraś z Was wywoływała kiedyś zdjęcia w rossmannie? Jutro idziemy do dermatologa z Tadeuszem. Ze mną też bo urosło mi coś w dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś To Twój maluszek tak samo jak mamusi ma alergię? współczuje tej diety :( a jak tam teraz u Ciebie z pokarmem? fajnie, że tabelkę wstawiłaś, to nie będę szukać, jak jutro zważę swojego kawalera :P xxx dan-mos wkurzamy się na facetów ale bez nich żyć nie możemy.. sensu to nie ma, ale widocznie tak ma być :) mój też jest bardzo nieszczęśliwy jak mam gdzieś wyjść. oczywiście tylko wtedy gdy mały jest nakarmiony. najlepiej żeby spał, a on mógł grać.. no ale nigdy tak nei jest, hehe i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś nie zauważyłam wpisu ja wywoływałam raz wielkie zdjęcie ślubne w rosmanie i wyszło superaśnie :) heh mówiłam, że będzie duuuuużo lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak je przyniosę na pendrive i załaduję do tej machiny to się od razu wydrukują? Soryyy, że pytam jak tępak ale nigdy tego nie robiłam :) xxx Natalie nawet wrzeszcząca baba nie była mi wstanie popsuć humoru. Po wczorajszych szaleństwach miałam uśmiech od ucha do ucha hehehe A baba wrzeszczała na mnie bo jej nie chciałam wpuścić na teren osiedla. Dorwała mnie mówiąc, że ona nie zna kodu i nie umie obsługiwać domofonu. Jak ją zapytałam o numer mieszkania żeby zadzwonić do nich to nie znała. Nawet nie wiedziała, gdzie mieszkają jak to nazwała "jej dzieciaczki". Powiedziałam, że jej nie wpuszczę i sobie poszłam. A ona przeklinała za mną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja przez internet wgrywałam zdjęcie i tylko szłam po odbiór. pewnie od razu się nie wydrukują, tak bynajmniej mi się wydaje. chyba, że jest tam opcja expres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z pokarmem bez zmian no ale dziś je co 2 godziny bo mu mało. Drze się przeokrutnie... Pediatra powiedziała, że ta szorstka skóra to azs i dlatego zmieniła nam mleko i kazała mi zmienić dietę. Zobaczymy co jutro powie dermatolog. A w czwartek mamy alergologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×