Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

czesc. graga ja kubie do marchewki wiaze pieluche za szyja i rozciagam ja do pasa ale maly i tak sie caly wypapla ta marchewką bo tak macha rekami:) nie wiem jak twoj malec ale zaopatrz sie w duuzyyy sliniak :D do dziewczyn ktore podaja juz marchewke, czy u waszych dzieci tez ona wychodzi w kupie malo strawiona:) bo kuba po marchewce robi twarde kupy i jest jej duzo niestrawionej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady odnośnie prania ciuszków :) muszę zakupić w takim razie mydło :) śliniaki mam duże, ale to nic nie daje, bo w trakcie jedzenia kuba wkłada rączki do buzi i marchewka jest wszędzie. eljotka u nas kupa też jest bardziej zbita, i bym powiedziała marchewkowa i faktycznie niestrawiona do końca. ale to normalne u maluszków. kiedyś kuzynki córeczka zjadła liścia od kwiatka, byli w szpitalu a malutka zrobiła kupę i cały listek był niestrawiony. xxx graga kochana nie wiem nic o takim gryzaku. ale może ja jakaś zacofana jestem :) co do nocki u nas znowu o 3 pobudka i o 5 już Kuba nie spał, i marudził. po 6 wzięłam małego do łóżka i usnął w 5 minut, odłożyłam go do łóżeczka i po 7 pobudka. więc lekko spać mi się chce. fajnie że wasze dzieci gadają do maskotek, mój nic. kompletnie olewa misie, grzechotką czasem się pobawi. najchętniej tylko gada przez smoczek. albo udaje osła. już imię mu zmieniłam na Kubosioł. widzę, że wyżera była z pączkami. no ładnie :) a ja miałam wyrzuty że aż 2 zjadłam :) Moniś kiedy Ty czas znajdujesz na to pieczenie? wielki szacun dla Ciebie! a Tadeo ślicznie wygląda z króliczkiem. A Sebuś jaki pogodny.. ech śliczne te nasze dzieciaczki! :) uciekam robić obiad :) dzisiaj dorsz, mniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natali dzieki, bo mu przestalam dawac sadzac ze brzuszek jeszcze nie przygotowany na marchewke:) ale widac tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy juz 4 rozmiar pampersów używacie a ja mam 2 dada i takie jeszcze kupie bo sa dobre a 4 to ja mam dla Krystianka ( 2 latka) I własne muszę się pochwalić mój synio robi siku na nocniczek :) (tfu tfu aby nie zapeszyc) Mamusia mój pije czasem herbatke jak brzusio boli pije albo rumianek albo koper i pije ok 50ml nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytałam gdzieś że jak maluch jest na mm to powinien tyle herbatki w ciągu dnia wypić ile na raz mleczka dostaje Czyli jak moj robi butle 120/150 ml to herbatki dostaje ok 140 ml i tylko bobovite pije koperek bo hippa to wogóle nie chciał pić Płakał wykrzywial się i max 30 ml w ciągu dnia mu wciskalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga jest w sklepie PEPCO na 100% bo taki już kupiłam, za 9,9zł - niebieski. Mój synek nie bardzo go chce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam nerwy!!!!! zadzowmilam dzisiaj do mojej "szefowej"-dosc bliska znajoma-chcialam pogadac o moim konczacym sie macierzynskim itd. umowe mialam do konca grudnia 2012 i ta "znajoma" poinformowala mnie ze swiadectwo pracy mam do odbioru,ze pity mi przysle poczta.zaskoczyla mnie strasznie bo bylam przekonana ze dostane nowa umowe i pojde na wychowawczy. kilka mies wczesniej jak jeszcze bylam w ciazy zapewniala mnie ze miejsce zawsze bedzie na mnie czekac a tu taki zonk! wprawdzie az tak bardzo nie zalezalo mi na tej pracy ale fakt jak mnie potraktowala nieco mnie zszokowal... pytam sie jej a co z moimi niewykorzystanymi urlopami wypoczynkowymi za 2 lata a ona ze musi pogadac o tym z mezem bo np caly 2012 rok bylam na zwolnieniu lekarskim i jeszcze popyta ksiegowego ble ble ble. powiedziala ze ja na innych zasadach u nich pracowalam (mialam umowe o prace z najnizsza krajowa a placone mialam od przepracowanych godzin) a ja na to ze tak czy siak urlop mi sie nalezy przeciez. chyba mysleli ze sobie zapomne o urlopach i nie bede sie odzywac. kurwa jak w pracowalam w weekendy to nie placili wiecej kasy tylko normalnie, w swieta to samo,po22 jak siedzialam w robocie tez bonusow nie mialam a teraz takie swinstwa...brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiecie moze czy pracodawca ma obowiazek zaplacenia za zalegly niewykorzystany urlop wypoczynkowy? i jak to sie ma do tego ze caly rok bylam na L4? dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlop ci sie nalezy za caly rok, a podstawa do obliczenia taka sama jak do l4 a za soboty i niedziele mialas do odebrania dzien wolny?podpisywalas sie na liscie ze bylas? bo jak nie dzien do odebrania to powinni placic nadgodziny, tzn za tyle godzin ile przepracowalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najlepsze moja droga swiadectwo pracy powinna ci dac do 7 dni po skonczonej umowie, czyli nie podpisuj z data wczesniejsza a urlop tez powinni wyplacic do ostatniej wyplaty, jezeli nie to odsetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines należy Ci się ekwiwalent za niewykorzystany urlop. a świadectwo pracy powinni też CI od razu przesłać po ustaniu umowy. mi się kończyła z dniem porodu, Tobie już w trakcie macierzyńskiego, więc nie wiem jak to jest dokładnie, ale zapewne jak Graga pisze. Jeśli szefowa się nie cyrtoliła z Tobą, to Ty też zadbaj o sobie. i nie że ona musi pogadać z księgową, bo CI się należy ta kasa za niewykorzystany urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i emachines jak na świadectwie bedziesz miala ze ekwiwalent za urlop "wypłacono" a pieniedzy nie dostałas - chocby potwierdzenia bankowego to nie podpisuj, mój tak podpisal a pieniedzy nie zobaczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama slodziaka
Emaichnes ja mialam taka sama sytuacje jak ty,wygasla mi umowa z koncem roku,swiadectwo pracy dostalam do tygodnia ,wyplate za grudzien plus ekwiwalent za niewykorzystany urlop,Jak swiadectwo przyszlo musialam isc od razu do zusu,wypelnic jakis papierek (pracodawca ma obowiazek jakis druk wyslac odnosnie ciebie do nich) i na tej podstawie dalej zus wyplacic ci ma macierzynski,pilnuj by to bylo 24tyg bo mnie chcieli oszukac i policzyli 20tyg ale sie upomnialam,powodzenia,nie daj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) emachines graga ma racje z tym urlopem , swiadectwem pracy itp swoja droga widze ze na prawde wiekszosc pracodawcow ma alergie na kobiety ktore urodzily masakra ;/ współczuję! Widziałam, źe pisałyście o zabawkach.. jeśli moge cos dodac to polecam Wam strone dressyouup.pl tam maja fajne przytulaski handmade - może ktńrejś z Was wpadnie coś w oko. Ja mam z tej strony rńźową słońdubhei jest super.. mała juź ja tarmosi;) to dobranoc, spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
nha masz swieta racje,alergia w zaawansowanym stopniu i nie do wyleczenia... Widac ze piatkowy wieczor - ostatki, a ja sama z moimi latoroslami:) najmlodszy urzadzil koncert nie wiadomo czemu a teraz spi w najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines ale sytuacja! Dziewczyny mają rację, nie ma się co z nimi cackać. xxx A ja ściągam bo Tadzio napił się tylko trochę i poszedł spać a ja mam cyce jak kamienie. Pranie ju wstawiłam. Natalie kiedy ja mam na to czas? Sama nie wiem :) Ale ja jestem słodkożerna a jak sobie nie zrobię to nie zjem :) xxx Wczoraj mąż przyniósł z pracy 3 reklamówki ubrań dla Tadzia. Nie wiem gdzie już upychać te ubrania. Ale niektóre są cudne. Pytanie, czy ja je wszystkie kiedyś założę??? Niektóre są już za małe no ale będzie dla drugiego dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich! wielkie dziekivdziewczyny za wsparcie :) nie zalezalo mi na tej pracy az tak bardzo ale ta cala sytuacja jak zachowali sie wlasciele firmy w ktorej PRACOWALAM przybila mnie bo to moi znajomi i takiego swinstwa sie po nich nie spodziewalam. ,moja mama mowi ze nie ma sie co z nimi cyckac bo teraz takie czasy ze nawet przyjaciel moze zrobic duzo syfu...i ma racje, mąż mowi to samo. no zobaczymy co z tego wyniknie. monis83 widze ze juz o kolejnym dzieciatku w przyszlosci myslisz :) fajnie ja tez bym chciala miec jeszcze jedego malca ale Mikolaj tak daje nam popalic ze poki co odechciewa mi sie nast dzieck:) ja w tamtym tyg skonczylam 1 opakowanie tabletek anty i nie dostalam okresu...mialam ze 3 dni cos podobne do plamienia ale baaaardzo slabe. mam nadzieje ze w tym mies dostane normalnie, bo juz po glowie przeszla mi mysl zeby zakupic test ciazowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! miłego weekendu wszystkim życzę! u mnie zapowiada się aktywnie ;) Monis ja tez juz rozmyslam o drugim maluszku, ale niestety ze wzgledu na cc musze czekac.. Co do przytulanek to zajrzyjcie jeszcze na strone zuzutoys.pl tam też maja fajne porzadne sowy;) w ogole to uwielbiam takie rzeczy handmade sa oryginalne, ladne i duzo lepiej wykonane niz zabawki z sieciowek! szczerze polecam ;) Mykam w końcu na śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się witam ze spuchniętym dziąsłem... ósemki dają o sobie znać musze się umówić do dentysty - niech wyrywa... ech jak ja się tego boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, emahines ja tez mialam umowe dokonca roku, i pracodaca jest moja dobra kolezanka i i od 1 stycznia spisalysmy umowe na 3 lata zeby wykorzystac wychowawczy, a ta twoja pożal sie boze "znajoma" to faktycznie fer sie nie zachowala jak zescie sie umawialy ze tez umowe spiczecie na okres wychowawczego to powinna slowa dotrzymac, przeciez nic ja to nie kosztuje. nie miej skrupułów, ewnie sobie pomyslala ze jak bylas na l4 to to ppotraktuje jako urlop, nie moze tego zrobic, nie miej skrupułów i walcz o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wykopali jakiś główny światłowód z internetu że tu taka cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga Ty nic nie mow,wczoraj prad wylaczyli jak malego mylismy i przez pare godzin nie mielismy jak i cale osiedle.wiec pewnie reszte dziewczyn z cafe to spotkalo:) ide karmic mego glodomora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
ja wlasnie karmie,moze uda mi sie go dzisiaj uspac bez histerii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się nie chce pisać :P Nie mam nic ciekawego do powiedzenia. Niunio od 20 śpi a ja zabieram się za sowy - jeszcze dwie mam zrobić. A mogę jeść wędzoną kiełbasę z dzika? Ale wędzona tak prawdziwie, nie malowana chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś jakie sowy? Hm.. chyba możesz, spróbuj trochę i zobacz jak Tadeo reaguje. mój też śpi od 20.45 więc już zdąrzyłam wziąć relaksującą kąpiel. dziewczyny co karmią piersią - też macie suchą skórę? mi ostatnio jakieś suche placki zaczęły się robić. i trochę betaphen pomaga, bo niestety balsamy nic nie dają :/ ech jak nie urok to sraczka, a dopiero co kolano zaczęło mi przechodzić. dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie wyszywam :D Jak skończę to się pochwalę. Do tej pory 3 uszyłam :) Ja też mam suchą skórę. Czasem emolium sobie do kąpieli dolewam, no i w łóżku jak już jestem to się smaruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sowy są super - widziałam :) xxx ja nie pisałam, bo imprezka w domu imieninowa mojej mamy - przygotowań dużo i gości sporo, nie wspomnę o zapachach perfum... Mały śmiał się o dziwo, wszyscy nosili itd. Zabrałamgo do kąpieli a po kąpieli oczy jak 5zł !!! i od 19.30 walczyłam z nim do teraz,by usnął i nie marudził. I wkońcu na rączkach zalulałam a sama padam na twarz... Dobranoc, oj i faktycznie coś cicho. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×