Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

no własnie...no to ciekawe czy to któraś co dzis jeszcze nic nie pisała..czy z rana coś tam skrobnęła,,później na pomarańczowo a teraz milczy??czekamy??gdzie się podziałaś mądralo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sprawdzimy IP komputera z którego napisałaś:) I będziemy wiedziec pomaranczko czy jesteś jedną z nas, czy nie;) A moim zdaniem olać trezba sprawę, zawsze znajdzie się jakaś zyczliwa zazdrośnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zobaczcie co ta pomaranczka zrobila. My zamiast pisac o naszych problemach to sie zastanawiamy ktora to moze byc. Nie sadze zeby to bylo juz to same forum co kiedys. Teraz bede sie zastanowiala czy moge to napisac czy nie bo to moze komus przeszkadzac. Bezsens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeklo jak potrafisz to prosze cie sprawdz te ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuza nic juz nie bedzie tak samo...człowiek ma problemy z zajściem w ciąze to sie nawet nie moze wyżalic bo któś ma jakieś ale..a mi po prostu smutno było że nikt nie napisał:(wiem że nie pisze tyle co Wy:)wy zeście sie bardziej zgrały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny co tu się dzieje?? Booże co za ludzie, najłatwiej obrazić kogoś masakra. Staraczko Monisiu - nie przejmuj się szkoda życia na takie zawistnicę. Jesteś fajna dziewczyna :) Wszystko mi zasypało dziś. Dziewczyny jak mierzycie temp np dzis rano mierzyłam 1 raz i wyszło 36,5 a potem za sekundę miałam 36,6 ?? Dziś mój M wraca, a ja mam doła, że nie byliśmy nigdzie w tym roku na ferie. Ja bym się tak chętnie gdzieś wybrała a tu lipa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staraczka Monisia ja tez przeciez mało pisze bo nie mam o czy dziewczyny sie zgrały ale to nie znaczy ze my nie mozemy pisac i tez sie wyzalic. Pisza tu przeciez dziewczyny ktore potrzebuja wsparcia wiec jesli potrzebujemy to piszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrina - ja dziś rano i wczoraj wieczorem mierzyłam temperaturę normalnie pod pachą, i mam 37,2 st To może jak na feriach nigdzie nie byliście to może na wakacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wakacji jeszcze daleko :( A mi się marzy gdzieś pojechać jak co roku na kilka dni wyluzować się .....ale w ten weekend dupa bo nie chce jechać jak nie mam wiecie OWU, a OWU wychodzi mi za tydzień w weekend i dupa blada bo jestem na uczelni a tego nie mogę olać;/ Wkurza mnie to ze wszystkie wyjazdy organizuje ja, a mój M zawsze marudzi, że po co? A potem się cieszy, że pojechaliśmy. Wrr wkurza mnie to masakryczne. Ogólnie dziś strasznego dola złapałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrinka - chyba wszyscy faceci tak maja, albo większość;) U nas to ja też jestem organizatorką wszelkiego "zamieszania";) Mój zawsze marudzi, niby nie chce jechać, a potem się cieszy:) Monisia- dokładnie, fajna dziewczyna z Ciebie, pisz ile chces zi co chcesz i olej sprawę;) Lilu - poprosiłam kumpla z działu informatycznego, on jest szpec od komputera i jak mu się uda znaleźć chwilkę w ptacy to sprawdzi IP i dam Wam znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelka - super, wkońcu się wyjaśni czy to któraś z nas (i będziemy mogły jej serdecznie podziękować i pożegnać - chyba, ze będziecie chciały żeby została), czy to pomarańczka która nie jest jedną z nas a chce namieszać Też bym gdzieś pojechała, ale urządzenie mieszkania do końca jest dla mnie ważniejsze, tym bardziej, że już trochę za narzeczeństwa pojeździliśmy, i w podróży poślubnej byliśmy :) A poza tym mój mąż nie dostanie wolnego :) Ja mierzę temperaturę kolejny raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny, zamiast się kłócic lepiej ignorowac pomarańczowe wpisy. Ale poniekąd się zgodzę, co chwilę któraś pisze że odchodzi albo że wpis został pominięty. Bez sensu... Czasem się wchodzi na chwilę i siłą rzeczy nie da rady odpisywac na każdy wpis. Co nie znaczy, że mamy cię gdzieś. Tutaj mamy się wspierac, a nie wywoływac kłotnie. Jak komuś zależy na odpowiedzi, bo to cos ważnego a nam umknęło, to można napisac jeszcze raz. Tak uważam. I żeby nie było ja pod pomarańczą nie pisałam, bo jak widac mam odwagę napisac pod swoim nickiem co myślę. Mam nadzieję, że teraz już będzie OK. A teraz do Kropelki ;) Kochana, ja aktualnie biorę Duphaston 2x dziennie, ale to inna sytuacja. Myślę że jeśli pani dr stwierdziła że brak Ci progesteronu to powinnaś go brac bo to ważne. A ja kolejną wizytę mam 5 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borntoride - też mam 37,2 st jak w mordę strzelił :) Kurcze jutro z rana zrobię test, skoro mam temp (od wczoraj) jak w ciąży to może test wyjdzie? A jak jeszcze nie robiłaś testu to mierzyłaś temp? Właśnie wyjęłam termometr, mam 37,3 st Born ciesze się że napisałaś pod swoim nickiem, ale jeśli któraś pisze pod pomarańczowym to niech się przyzna, ja mam takie zdania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia czemu mówisz że nie potrzebnie. Możesz cały czas pisac zawsze któraś z nas ci pomoże. Nikt niemówił że masz iśc.Zostań z nami.I się nie przejmuj jakimiś wpisami pomarańczki. KroplekaRosy27.A kiedy masz następną @?Jak jesteś przed to pomyślałam sobie jak było współzycie w dni płodne to może byc że dzidziuś będzie. A jak po terminie to może @ idzie.A duphaston nie brałam nigdy więc w tym niepomogę.Znalazłam coś dla ciebie na temat duphastonu Oto link http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=755 Sabrina79127 no ja też dzisiaj miałam 36,5 za niecałe 5 min 36,6 tylko że ja mierzę już nie 1 dzień. Co tu się dzieje.Znów pomarańczka.Jak nie starczki monisi się czepiano to wczoraj mnie.Normalnie szok. lilu24 Ile czasu już mierzysz temp? A u mnie znów kłótnia z mamą i tatą powiedziałam że się niebędę odzywac.Powiedziałam że im mniej się odzywam tym więcej dostaję.Czuję że jak tata pojedzie do miasta mama przyjdzie przeprosi mnie a za 2 dni to samo.Kłótnia poszła o wynik tsh.Cały czas myślę jaki wynik będzie. Śnieg leży czuję że stopnieje jest +4.Dół brzucha boli nieraz na środku nieraz lewy lub prawy jajnik.To już jest tak z 4 dni.Czy by tak długo owulacja była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Borntoride Jak się czujesz? Masz jakieś objawy ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika942 - ja temperaturę zmierzyłam wczoraj tak z ciekawości i patrzę a tu 37, zmierzyłam jeszcze raz 37,2 (widocznie pierwszy raz za krotko trzymałam), no i rano zmierzyłam (co by przypadkiem mi się ta temperatura nie przyśniła) i dalej 37,2, teraz już 37,3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się dobrze czuję, wczoraj mnie zemdliło po pizzy i w nocy kursowałam do toalety, bo mi się tak siusiu chciało chyba ze 3 razy byłam. :) Lilu - jak Ty masz taką temp a nie jesteś chora to ja nie widzę innej możliwości, jak ciąża. No bo przed @ na pewno taka wysoka nie powinna byc. Ja zmierzyłam z ciekawości dopiero w dniu spodziewanej @ i potem kilka razy i cały czas mam taką jak Ty. monika - a czemu pokłóciliscie sie o wynik tsh ?? Odbierasz go dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - no chora nie jestem, byłam ale to było na początku lutego. Jeszcze przed owulką. Myślisz, że skoro mam temp "Ciążową" to test z porannego moczu wyjdzie? Aaaaa szok! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że może wyjśc. ;) Ale ta temperatura, na moje oko to Ci się udało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 luty-6 dzień 36,6 6 luty-7 dzień 36,6 7 luty-8 dzień 36,8 8 luty-9 dzień 36,7 9 luty-10 dzień 36,9 10 luty-11 dzień 36,8 11 luty-12 dzień 36,7 12 luty-13 dzień 36,4 13 luty-14 dzień 36,9 14 luty-15 dzień 36,7 15 luty-16 dzień 36,7 16 luty-17 dzień 37,0 17 luty-18 dzień 36,5 Wiecie może czy była owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kurna skończył mi się dziś okres i mam ślub biały kleisty taki, nie pachnie brzydko. Co to może być ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu sa Ty cały czas mierzysz temp??bo dopiero 16 wyższych temperatur moze świadczyć o ciaży..a w II fazie cyklu wzrasta zawsze:)odpowiada za to hormon progesteron który wzrasta po owu....także spokojnie:)zrób test i będzie wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - nie mierzę temperatury regularnie, tylko wczoraj tak mnie tknęło monika - ja na mierzeniu temperatur i wyczytywaniu z nich co mogło być to się nie znam, dla mnie wyższa szkoła jazdy :) born - jutro zrobię teścik i dam znać :-) U Ciebie już 7 tydz, ale fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ powinnaś miec w niedzielę ?? Ja i tak mam przeczucie, że nie przyjdzie :) Kochana trzymam kciuki moooocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie znam, przed ciąża nie mierzyłam temp. regularnie, dopiero w dniu spodziewanej @ z ciekawości zmierzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born - @ powinnam mieć w poniedziałek, ja też coś tam czuję, ale nie chcę się nakręcać, żeby ewentualne rozczarowanie było mniejsze. Wczoraj na przykład doświadczyłam lepszego węchu, poprostu tak intensywnie wszystko pachniało jak nigdy - miałaś tak? Ile teraz zażywasz kwasu foliowego na dobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie objawy miałam dopiero po terminie spodziewanej @, ale każda kobieta ma inaczej. Niektóre wcześniej odczuwają takie objawy. :) Gin zalecił mi większą dawkę i biorę teraz 5 mg kwasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika mogłaś mieć owu miedzy 13 a 17 dniem cyklu:)bo zazwyczaj od skoku owu może być w ciagu 4 dni:)no i przed skokiem spada i u Ciebie własnie tak jest:)ale widze ze dzis tez spadła..napisz jaka będzie jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
lilu24 mierz temp najlepiej rano bo wieczorej zawsze jesy wyższa.No i najlepiej o tej samej porze. Borntorie.Tata mówił że wynik może iśc do lekarza rodzinnego nie rejestracji mama zaraz krzyczała na mnie niepamiętam już co mówiła.Że zaraz w łeb dostaniesz coś takiego.Ja powiedziałam że to tata mówił nie ja.I potem tata na mnie też nie pamiętam co. Powiedziałam przecież sam tak mówiłeś a tata że ja takiego nic nie mówiłem.Tata pojechał do miasta mały płakał i mama mówi idź do Oskarka tak na imię ja nie miałam nastroju i nadal niemam mówiłam wcześniej że niebędę się do nich odzywac. Matka mówi jeszcze przyjdziesz do mnie po coś a ja powiem też nie.Wynik mam nadzieję że tacie dadzą. Na dodatek jeszcze mój M się wydarł kurcze za co że chciałam przesłac coś ważnego.Mówi wiesz że jestem na robocie to po huj dzwonisz nawet niedał dojśc do słowa.Napisałam sms że chciałam wysłac coś ważnego płaczę sms doszedł i wyłączyłam tel.Co za dzisiejszy dzień masakra.Jak nie rodzice to teraz to. Mówię dlaczego Bog daje mi ciągle cierpienie. staraczka monisia tak myślisz że mogło byc owulacja między 13 a 17 bo tak czułam dużo śluzu,chętka na seks, ból brzucha na dole.I nadal boli jest dużo śluzu. Jutro napiszę jaka temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×