Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pysiuleczka8

ZACZYNAMY STARAĆ SIĘ O DZIECKO :)

Polecane posty

Hey!!Lilu nie przejmuj sie jeszcze nic straconego:) Wyczytalam wslasnie,ze alkohol nie ma wplywu na wynik testu.Jedynie co znalazlam to ze duzo ilosc przyjmowanych plynow przed zrobieniem,moze dac bledny wynik.Test moze wtedy nie wykryc hCG w rozcienczonym moczu.Nic Ci nie zostalo tylko czekac do poniedzialku.Pozdrawiam.U mnie pada deszcz,wieje i nic sie nie chce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia zmierzyłam dzisiaj temp i była 36,8 więc dzisiaj znów większa temp coś skacze. KropelkaRosy27 Gdzie jesteś?Dowiedziałaś się wiesz kto? Borntoride Jak dziś twoje samopoczucie już troszkę mdłości mniej? lilu24 Gdzie jesteś? Chyba się nieprzejełaś pomarańczką? Sabrina79127 pisałaś wczoraj że skończył ci się okres ile miałaś dni ja 8. Migotka80 jak tam twoje testowanie.Jaki wynik? Osa1985 A co się stało jeśli można wiedziec niemasz humorku. U mnie śnieg topnieje robi się plucha.A tak poza tym spac niemogłam w nocy zgaga,ból głowy i zawroty czułam jakby serce miałam ciężkie ktoś rozciągał i poty.Plecy mokre i czoło.Niewiem co to było.Teraz jakby zgaga miała zaraz przyjśc i czuję się słabo.To osłabienie jest już tak parę dni niewiem czy to może byc spowodowane że mało spię czy przez wynik morfologii limfocyty podwyższone.Do tego od 13 lutego ból brzucha na dole ciągnący na środku ciągnie aż do krzyża,nerek. A gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze owu nie ma testy ujemne.Prawidlowo powinnam miec we wtorek.Sprawdzam juz wczesniej bo nie chce przegapic:) Dziewczyny napiszcie mi mniej wiecej ile dni przed owulacja zaczyna pojawiac sie sluz plodny?? Od tego cylku zazywam wiesiolka 2 tab dziennie i ciekawa jestem czy cos pomoze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942-a Ty juz po okresie jestes?? Sorry ze tak pytam,ale zazwyczaj jak Wy piszecie to ja w pracy i siadam dopiero wieczorem.Nie jestem tak bardzo wtajemniczona jeszcze,ale postaram sie nadrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Monika942 U mnie tez plucha az mi sie nie chce z domu wychodzic a musze zrobic zakupy. Dzisiaj juz jest 38 dc a ja dalej czekam na okres dziwne troche do tego caly czas mam 37.1 i nie wazne czy biore cos na zbicie czy nie tempka sie utrzymuje. Dziwi mnie to ze juz tydzien mam taka temperature a przeciez jestem juz prawie zdrowa no ale nic czekam dalej lilu wlasnie gdzie jestes? Te pomaranczki juz mi dzialaja na nerwy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilu ja tez mialam caly czas podwyzszona temp ale robilam test i nici wiec nie wiem dlaczego wiec masz tak samo poczekaj jeszcze z 3 dni i powtórz. Ja czekam na okres bo jestem pewna ze nie jestem bo bylam u gina i powiedziala mi ze nie widzi zadnych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Migotka80 @ miałam 31 stycznia trwał 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) U mnie nic ciekawego.... lilu24 - te leki dostalam polecone od poloznej... tutqj zajmuje sie kobietami w ciazy i robi rowniez cyto. zobaczymy... narazie infekc.pomalu przechodzi ale te dni juz mina...:( Wiec w tym mc raczej sie nie udalo.Zeby tylko @ przyszla regularnie bo niedlugo lece do Pl i wtedy chce isc do ginka :) monia942- humorku nie mialam tak jakos chyba przez ta infekcje :( - nici ze staranek..... chociaz jak sprawdzalam na kalkulatorze kiedy mam dni plodne to 1- spr.tj dostala okres regularnie 2- tj dostalam okres po opoznieniu..... Z odczuc i bolow jajnika to wyszlo mi ze mialam dni plodne tak jak bym dostala okres normalnie czyli 1. Wtedy bylo jeszcze przytulanko :) wiec moze.... nikle szanse ale sa :) Mam nadzieje ze mnie zrozumislyscie :) A tak poza tym ostatnio boli mnie zoladek- nie mocno ale jednak :( uczucie jakbym flodna byla chociaz jestem najedzoan- nie wiem czy to nie od mojeho leku euthyox :( Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942- to witam w gronie dlugo okresowych,ja tez ma zawsze 8 dni grrrrr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Lilu - Kochana może to po prostu za wcześnie ? Ja robiłam test w dniu spodziewanej @ i kreska wyszła bladziutka, więc podejrzewam że wcześniej też wyszedłby mi negatywny. Dopiero na drugi dzień wyszła mi mocniejsza. ;) Ja mam dzisiaj złe samopoczucie... Była u nas teściowa i mnie tak wkurzyła swoim zachowaniem. W dodatku powiedziała że na razie nie ma co się cieszyc, bo teraz często zdarzają się poronienia........... :( Przykro mi że tak do tego podchodzi... Mąż obiecał, że zabierze mnie wieczorem do restauracji na kolację, ale nie wiem czy chcę isc, jakos nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monika 424
a co się tak dopytujesz czy już sprawdziła? zaraz po wpisie pomarańczki ty się wpisałaś, może to ty tak tu mącisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie okres 6 dni zawsze:) ale mam taki biały gęsty kleisty śluz nie wiem co to może być. temp 36,6 ;/ Macie jakieś pomysły??? Boże co za ludzie- wchodzą tam gdzie są nie proszeni! Może komuś przeszkadza, że jesteśmy miłe do siebie i mamy tu fajną atmosferę!! Zawiść ludzka nie ma granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Born.Nie przejmuj sie tesciowa,chociaz wiem latwo sie mowi:/Moja tez jest,ze tak powiem zdystansowana i czesto mnie denerwuje.Nie potrafi sie cieszyc z pewnych rzeczy ani okazywac uczuc.No coz niektorych nie zmienimy.Najwazniejsze,ze Wy sie cieszycie i czekacie na dzidziusia.i nie denerwuj sie,teraz Ci nie wolno.Glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
do monika424 To już się pytac nie można? To źle że się pytam. Może wcale mam się nie odzywac bo widac o to chodzi. A po drugie piszę na czarno nie mam nic do ukrycia. Jak jesteś taka cwana to się ujawnij na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika942 - olej to na ludzka głupotę i zawiść nie ma rady :) Born- bidulko ja bym tej twojej teściowej coś powiedziała ;/ Głowa do góry czasem trzeba ugryźć się w język, a jak się urodzi to pierwsza przyleci zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dlaczego ja,starczka monisia,pysiuleczka dostajemy. Za co? Jeszcze trochę i będzie tak samo jak z tamtym forum co upadło przez pomarańczki że aż musiały się przenieśc bo nie miały spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Lilu przeczytałam ze juz testowałas... wiem ze mamy taki sam termin @, czyli na wtorek. Ja nie robiłam zadnego testu jeszcze bo w sumie mysle ze sie nie udało wiec bez sensu :/ Nic mi nie jest, nic nie czuje ani piersi mnie nie bolą ani podbrzusze, zupełnie nic. Jakos w poniedziałek, wtorek i srode mialam silne bóle jajnika jednego i podbrzusza wiec juz mysl mi kielkowała ze moze jednak... czytałam ze czy zagniezdzaniu tak moze sie zdarzyc. Ale bóle mineły, nic nie czuje no i jak pisałam wczesniej przytulanka były w 11 i 12 dniu cyklu a owulka mogla sie przesunac na 15 dzien. Wiec szanse marne :/. I wlasnie mam takie pytanie... Dzis mam mała imprezke, nie wiem czy powinnam wypic jakis alkohol. Z jednej strony czuje ze w tym cyklu nic z tego wiec bez sensu schizowac ale z drugiej strony jakby cos mialo byc... eh co myslicie?? @ mam dostac we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, po prostu na to nie reagujcie to w końcu się temu komuś znudzi, jak nie będzie odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym etapie nawet jak wypijesz trochę, to dziecku to nie zaszkodzi. dużo dziewczyn jak jeszcze nie wie, że są w ciązy to albo coś wypija albo zażywaja leki i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monika a Ty mierzysz zawsze o tej samej porze i przed wstaniem z łożka??bo dziwne te Twoje temp...znowu taki skok....ciężko mi powiedzięć...a masz jakieś objawy na owu??że ona np moze teraz była....skoro Ty masz długie cykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę Ci robić zbędnych nadziei ale na zagnieżdżanie zarodka też temperatura spada.....tzw.spadek implantacyjny.a u Ciebie wczoraj spadła o 5 kresek dziś znowu skoczyła....ale mi w zeszłym cyklu też tak spadła w jednym dniu...ale to nie było to:(wystarczy że będziemy bardziej przemęczeni , później spać pójdziemy i już temp zaburzona..no nic nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę Ci robić zbędnych nadziei ale na zagnieżdżanie zarodka też temperatura spada.....tzw.spadek implantacyjny.a u Ciebie wczoraj spadła o 5 kresek dziś znowu skoczyła....ale mi w zeszłym cyklu też tak spadła w jednym dniu...ale to nie było to:(wystarczy że będziemy bardziej przemęczeni , później spać pójdziemy i już temp zaburzona..no nic nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem na 5 minutek, wróciłam ze szkoły, i uciekam się szykować na ostatki:-) Teraz nie odp każdej z Was, bo nie mam czasu. Ale tak ogólnie: Pomarańczkami się nie przejmuję, bo nie mam nic na sumieniu :) Czuję się tak kiepsko, jest mi nie dobrze, mam jakby coś w podobie zgagi, czasami zakręci mi się w głowie, test zrobię w pon-wt, wiem, że są takie przypadki, że jak robi się test przed dniem spodziewanej @ to może nie wyjść, więc jeszcze nie tracę nadziei. Temp nadal mam 37,2 :-) Miłego wieczorku i do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia staram mierzyc temp o tej samej porze czasami przysnę i jest troszkę później ale tak przeważnie o 9.Chodzę w nocy zrobic siusiu bo do rana bym nie wytrzymała a nie mogę przetrzymywac.Najpóźniej chodzę robię siusiu po 6 rano a tak przeważnie w nocy nieraz 3 nieraz 4 lub 5.Od 13 lutego to był 14 dzień było 36,9 czułam ból dole brzucha ciągnący w różne strony jakby ktoś rozciągał śluzu było mało. Śluzu dużo zaczeło się 14 lutego 15 dzień 36,7 się utrzymowało do wczoraj.Dzisiaj jest już trochę mniej tylko co podbrzusze boli.Jeśli chodzi o dzidziusia to na pewno niejestem w ciąży bo nie było przytulanek.Ostatnie przytulanko było 3 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
staraczka monisia mierzyłam dzisiaj temp wcześnie 7:10 dlatego że o 7:40 idą rodzice do kościoła a ja zostaję z małym było mierzone przed wstaniem było 36,3 a za 2 minuty 36,4. W niedzielę co tylko mierzę wcześnie a tak o 9.I jest o 5 kresek mniej. A mnie nie wiem co się dzieje.Już 3 dzień zgaga,dzisiaj po umyciu serce kuło,niedobrze się zrobiło,poty,plecy mokre zmierzyłam ciśnienie było 129 na 86 plus 114.Teraz też jest niedobrze na wymioty podrywa.A tak niedługo robię obiad mam nadzieję że siostra dzisiaj przyjdzie jak niebędzie padac.Śniegu już prawie nie ma tylko gdzie nie gdzie +4 pada deszcz. Podbrzusze już mniej boli lekko lewy jajnik kuje. A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak tam po ostatkach, odpoczywacie chyba co? U mnie nadal temperatura utrzymuje się w granicy 37,2 (już 4 dzień) - to dobrze? Ja po ostatkach wymęczona, nogi od tańcowania bolą :( ałć! monika942 - z tymi dolegliwościami idź do lekarza, kurcze w końcu jak serce kuję to niedobrze, może magnezu masz mało? Born - ale ta Twoja teściowa to ma takt :/ Sorry, ale kurczę, małpowata jakaś, zamiast się cieszyć z Wami to Cię nie potrzebnie dołuje, ale nie przejmuj się nią, my się cieszymy z Twojego odmiennego stanu :D Jak się czujesz? KropelkoRosy - gdzie jesteś? Wyjaśniłaś coś z tymi pomarańczkami? pysiuleczka8 - A Ty kochana gdzie? Smutno bez Ciebie, odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Lilu, ja się na temperaturze nie znam, dlatego może monisia coś ci podpowie. Ja mam taką w ciąży, dlatego mam nadzieję że u Ciebie też to oznacza dzidzię. :) Fajnie, że się wybawiłaś i rozerwałaś :) A co do teściowej to cóż, niestety za dobrych kontaktów nie mamy, i to nie z mojej winy. Zazdroszczę tym, które mają dobry kontakt z teściową. ;) Ja przez swoją już nieraz łzy wylałam. Z bratem męża też nie, wiele razy mówił że mój maż nie powinien się ze mną w ogóle żenic. A sam jest starym kawalerem, duużo starszy od mojego męża a mieszka z mamusią, i jeszcze ma czelnośc ciągle nas krytykowac. To że będziemy miec dziecko też im się nie podoba. Niestety mieszkają 2 ulice dalej. :/ Jedynie teścia mam spoko, na niego nie mogę złego słowa powiedziec. My dzisiaj zaczynamy już 8 tydzień. :) I podpinam sie do pytania, gdzie się nasze dziewczynki podziały :) Smutno tu bez was, odezwijcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej kobietki :) :* Melduję się po długim czasie, a miałam ku temu powody :). Bo cały tydzień nie widziałam męża - jak wróciłam z pracy to nie było go już, Walentynki nas ominęły, ale robiłam codziennie testy owulacyjne. Więc przeczuwałam że w weekend ukaże się druga krecha :). I tak stało się wczoraj, z tym że mąż szedł do pracy, i musiałam aż dobę zaczekać, i dzisiaj pobaraszkowaliśmy, i leżałam pół dnia w łóżku, żeby wszytko wleciało do środka, masakra, ani ruszyć się ani nic :P. Miałam nogi w górze przez godzinę chyba. Ale zobaczymy. Tylko męczy mnie jedna sprawa, czy mam jednak jakieś szanse na zajście w ciążę nawet po dobie od zrobienia testu? Lilu - witaj kochana, widzę że u Ciebie coś dobrego się święci :D. 3mam kciuki nawet u stóp żeby Ci się udało kochana :). Co u Ciebie? Born - nie przejmuj się teściową, lej na to co ona gada, najwidoczniej nie pomyślała o tym że mogą jej słowa zaboleć, w sumie niefajnie się zachowała. Ja mojej teściowej nie znoszę, ale wściekłabym się jeszcze bardziej na nią gdyby coś takiego mi powiedziała. Eh, nie ma co się przejmować z drugiej strony :/. I myślę że mąż zadbał o to żebyś o tym zapomniała ;). Kropelka, Sabrina, Monika, Staraczka, Osa... - co u Was? 🌼 I witam również nowe staraczki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiuleczka, śmiem twierdzic że szanse masz bardzo duże, gdyż test jak jest pozytywny oznacza że owu wystąpi ok 24-72 h później ;) także kochana ja trzymam mocno kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×