Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

Witajcie, za nami kolejny piękny dzień. A przed nami piękny wieczór:) Paseczki, kobieto, nie panikuj! Nikt cię nie zostawia przecież! Miałam wczoraj bilansik i nadal gęba mi się śmieje na samo wspomnienie. Ogólna waga nie zmieniła się jakoś znacznie, ale obwody i owszem. Tłuszczu znacząco mniej, mięśni więcej. Nawodnienie jak trzeba, forma fizyczna ok., tłuszcz brzuszny jak najbardziej w normie,wiek metaboliczny 40 lat. A jednak opłaca sie trochę zmęczyć na basenie, spacerach i aerobicu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie i ja:) ja wczoraj i dzis testuje twister wiec malo tu jestem :) jutro dam znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywam się, bo zżera mnie zazdrość. Też chcę mieć ładną fryzurkę. A tu ciągle nie ma wolnej chwili, żeby posiedzieć na fryzjerskim fotelu... Poza tym, w miarę ok. Moje imieniny w pracy odbyły się, nie obżarłam się nadmiernie własnymi słodyczami, co nie znaczy, że wcale mnie nie skusiły;) Przez to jadłam dziś w sposób nietypowy: śniadanie - jogurt i mix sałat (bo wiedzialam że później będzie nadmiar kalorycznych potraw) ok. 11 - kawałek tortu i kawałek ciasta 15 - garść bakalii 16 - dłuugi intensywny spacer 19 - sałatka z sałaty, ryby wędzonej, fasoli czerwonej, kukurydzy, cebuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Starsza to spoznione,ale szczere zyczonka imieninowe:D to i tak twoeje menu imieninowe byko skromne. Wczoraj z braku czasu,zadlam ciemna bulke z ziarnami. U nas tak zimno,leje,wieje,ze az mam stracha wyjsc,grrrrr,ubieram ponownie czapke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez malo bylam tu starsza spoznieone ale szczere zyczenia :) duzo zdrowka i spadku kg :) u nas pada, wiek=je wiatr i pasj=kudna pogoda, odmrazam lodowke( sama sie odmrzaz) ale musz eja zaraz isc umyc i powkladac produkty z powrotem :) milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia, dziewczyny:) Wcale nie spóźnione, bo imieniny mam jutro (bardzo popularne imię z lat 50-tych), tylko w pracy obchodziłam już w piątek, żeby mieć z głowy. Niby miła okazja, ale nie lubię tego przymusowego częstowania, przypraszania, a szczególnie znoszenia smakołyków. Tym bardziej, że nie jestem zmotoryzowana, więc targam te siaty przez miasto "własnymi ręcami". Ale było, minęło, dziś znów zwykły dzień. Ze zwykłą dietą, bez nadmiaru węglowodanów, mam nadzieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet pozwolilam sobie lampke winka wypic na twoje zdrowko -Starsza:P100.latek!!!!!! Winko pyszne ,a szczegolnie po takim czasie postym ,oczywiscie mowa o dietce.Lampka winka w 2 fazie dozwolona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rane mile panie!!!!!:D Wypilam kawke i zjadlam makrele wedzona.Kupilam wczoraj,ele juz nie chcialam sie objadac wieczorkim. Serene-tez postanowilam,tak jak ty popracowac nad skurczeniem zoladka,wiec bede konczyc ostatni posilek o 18.00 Przewaznie chodze spac ok.22.00,wiec akurat 3,4 godz,przed spaniem. MImo wczesnej pory ide robic druga kawke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moeje menu na dzisiaj: sniadanko-kawalek makreki wedzonej,pol pomidora ,a na nim troszke serka koziego.kawka przekazka-galaratka z jajka i szyneczki.capuccino obiad-papryka faszerowana mieskiem ,pieczarkami ,czosnkiem(od wczoraj) przekaska-daser-jablko tarce z cynamonem kolacja-2,3 kanapki na salacie(ale tylko jak bede glodna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny;) ja na snaidanie zjdlam obisd :) sniadanie pozno bo ok 11 ale tak mnie wzielo na miesko , a ja za nim nie pzrepadam wiec dziwne ze na snaidanie zjadlam z buraczkami ale moze organizm sie domagal ;) co tam u was ?: jeszcze kawy nie pilam ide zaraz zrobic wiec zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki paseczki :) wrocilam ze spacerku i zrobilam sobie kisiel slodka chwila :) sunia sie wybiegala teraz swieci slonko u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj Tino jest niemozliwy,suczki maja ciwczke a tan lata jak opetany ,w domu tez!!! Niech te dni mina,jestem na niego normalnie wsciekla,ale jak zawsze musimy to przetrzymac:(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Czy moge do was dołączyć? Do pięćdziesiatki zostało mi już niewiele;) I bardzo chcę schudnąć:) Jakoś nie mogę sobie znaleźć odpowiedniej diety, ostatnio rzucam się od jednej do drugiej nie potradfie na żadnej wytrwać. Wiem , że przed świetami jakoś tak głupio zaczynać dietę, ale przecież święta to tylko dwa dni więc nawet jeśli sie złamię to zawsze mogę sie podnieśc i iść dalej. Podoba mi się sb, podoba mi się dukan, ale podoba mi się też warzywno- owocowa:D postanowiłam więc póki co, że będę na 1000 kcal i będę zapisywać wszystko co zjadłam. Zaczynam od jutra , a właściwie od dziś , bo na kolację mam serek z pomidorem. Jeśli mi więc pozwolicie to będę tu pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko ,witaj kochana!!!! tutaj nie jest nas duzo,ale dziwczynki sa -rownw babki! Wiec -odchudzaj sie z nami,dieta obojetna ,jaka kto woli,aby do przodu,a raczej do tylu-hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ,w tym momecie robie sobie 2 szaszlyki(cebulka,papryka,pieczarka,miesko z indyka)na oliwie z oliwek,wszystko przyprawione. Troche zmienilam moje menu,pod koniec dnia;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Hania zapraszamy :) ja bylam na 1000 kcal teraz jestem na sb tak jak paseczkikropeczki :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dukanie tez bylam 2 lata temu a sb powtarzam ( bylam 5 lat temu) z rewelacyjnym wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak serene , też znam te diety i po świętach spróbuję albo sb albo dukana, ale teraz do świąt nie chcę ich zaczynać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje do swiat nie :) ja chce skurczyc zoladek po tych dietach i kusi mnie kopenhaska , i chce sprawdzic czy dam arde na niej ale nie wiem sama jeszcze :) a sb jest zdrowa dieta wiec moz elepsza jak dla mnie przynajmniej , ja mam w niku rok urodzenia, uffff za rok magiczne 50 ;( tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu-tez mysle ,ze lepiej po swietach.Nie moge ci nic narzucac,ale moze jednak skusisz sie na sb. Na dukanie tez bylam,ale jest mniej zdrowy ,sama mam teraz slake porownawcza. Nasza serene ma mnostwo przepisow i dzieli sie nimi bardzo!!! Wybierzesz kochana co bedziesz chciala ,a my cie bedziemy wspierac,jak wspiramy siebie na wzajem!!!:D Srarsza-zyjesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×