Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

Witam -:) U mnie 13 dziem dietki-71.000 kg na wadze :) Szkoda,ze tn pierwszy etao diety dochodzi do konca-pododabal mi sie!!!!Boje sie ,ze na 2 etopie znowu przytyje.Jeszcze nie wiem ,bo musze poczytac czym sie rozni. Cos ostatnio mam lenia do pisania:( Wczoraj mie sie nztbieralo i musialam odespac.Goscie poszli a ja do wyrka i spalam ,az do dzisiaj,hahahah,ale naprawde sie nareszcie wysapalam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Pewnie, że jak trzeba, to trzeba. Na odchudzanie każdy czas jest dobry, a szczególni teraz, gdy coraz lepsza pogoda do uprawiania sportów na świeżym powietrzu! Można biegać, jeździć na rowerze. Tylko trzeba pamiętać, by to robić systematycznie. Najlepiej jest trening sportowy przeprowadzać trzy razy w tygodniu, po około czterdzieści pięćdziesiąt minut. Wówczas będzie można uzyskać bardzo dobre rezultaty odchudzające. Ale sport to oczywiście tylko pierwszy krok do osiągnięcia celu. Dodatkowo potrzebna jest odpowiednia dieta. Najlepiej jest skorzystać z fachowej pomocy dietetyka, który ustala indywidualny plan odchudzania. Trzymając się go ściśle można faktycznie pozbyć się nadwagi nawet tej bardzo dużej. A jeśli chcesz dowiedzieć się jak dokładnie pozbyć się tłuszczyku, to wejdź na stronę http://tabletkinaodchudzanie.net.pl/2012/01/30/spalanie-tluszczu-w-5-krokach/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
nie mogę Was czytać, co i ile jecie 2 dni sprzątania po remoncie..prawie nie jadłam, na wadze bz 70,5 kg załamka! ja już chyba nie schudnę a w XII już było 69 zastój! jak coś schudnę, odwiedzę temat pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vengee
nie mogę wysłać postu..coś ta kafeteria..do kitu ,,ja nawet po wodzie czuje się tak pełna, nic nie mogę jeść...a waga nie spada! właściwie , to mogę stworzyć listę -czego nie jem, a więc - mięso, wędliny, owoce, warzywa ostatnio, ziemniaki, chleb, słodycze...etc pozdrawiam i życzę szybkiej straty kilosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) u mnie dzis koniec 1 fazy od jutra 2 faza i moja owsianka ulubiona, paseczki u ciebie jutro koniec 1 fazy :) ale zlecialo szybko no nie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vengee moze masz jakis zastoj , albo zmien diete na inna jak nie dziala ; wracaj szybko i zdaj relacje co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wszystko znalazlam i wydrukowalam. Nic nie przytylas serene poprzednie-wdrazajac 2 faze???? Ja sie tego boje i zastanawiam sie czy mozna 1 faze dietki przedluzyc o tydzien,jak myslisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znalazlas to nie pisze fazy 1 nie przedluzaj wprowadzaj pomlu cos nowego ale nie wszystko naraz 2 faze mozesz robic dlugo a potem juz 3 faze ja bede jesc owsianke codziennie, a poz atym dodam w 1 dniu jablko , w 2 jakas waze kromke 1 itd itp ja sie prawie 4 lata trzmalam na 3 fazie wiec smialo zaczynaj 2 faze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mma nowa wage elektroniczna - a jutro wazenie , wazy b dokladnie co do deka wiec super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no..............i bardzo sie ciesze,ze zakupilas nowa wage i to tak dokladna!:) ja juz mysle o przekasce -zgognie z miom menu-brucoli w panierze migdalowej. W tak wogole sprawdzalas juz wage na sobie czy wszystko dopiero jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostugrubas
slyszalyscie moze o tym ze posel kalisz schudnal 10 kg??wyczytalem to w gazecie i jedna informacja zwrocila moja uwage...ze on sobie zrobil najpierw test zywieniowy a dokladniej test na nietolerancje pokarmowa...wiecie ze mni9e to zaciekawilo?? okazuje sie ze czesto nasze diety nic nam nie dadza bo i tak po jakims czasie nadwaga powraca a nawet zwraca sie podwojnie...ja za dwa tygodnie robie sobie taki test...poczytajcie sobiue jakie sa objawy nietolerancji pokarmowej...ja to dokladnie znalazlem tutaj i zaznaczam ze nie jest to reklama firmy tylko ta pani bardzo dokmladnie opisala objawy i stad ta stronka tutaj...acha...tam gdzie gwiazdki wstawiajcie kropki...pozdro http://www*centrum-dietetyczne*com/cennik-i-oferta/test-na-nietolerancj-pokarmow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzialm na produktach 5 kilowych. 2 kilowych, i jescze innych i sie zgadza na sonie nie bo jestem pojedzona dzis jeszzce deser i dosc na dzisiaj :) syn sie tez zwazyl i mowi ze tyle wazyl na tamtej pzred zepsuciem sie . no to ta dziala :) paseczki co to jest to brucoli???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Nie piszę, nawet poczytać nie mam kiedy, zaraz znów do pracy wychodzę, ale nie zrezygnowałam. Na wadze szału nie ma i dobrze wiem dlaczego, można powiedzieć, że zaczynam od nowa:) Wenge, nie rezygnuj, może trzeba się przyjrzeć diecie, zdecydować na coś innego? W tym tygodniu mam zamiar przestrzegać diety niełączenia. Nie będę się katować głodem czy gotowaniem potraw według przepisów. Jem co zechcę, ale nie mieszam węgli i białek. Zdam relację, jeżeli wytrzymamtydzień:classic_cool: I spróbuję więcej tu bywać:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjaka
podoba mi sie niealczenia ale na niej nie zjem pizzy z serem , ( raz na czas). oraz pierogow z miesem czy serem ( ruskich) a tak to moglabym byc na niej non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz. Ja pierogów mogę nie jeść, nie przepadam, pizza też jakoś mnie nie korci. Poza tym, to tylko tydzień, zaden problem. Czytałam, że nawet ciasto można wrąbać na kolację, aby nie pomieszać z białkiem:D Nie mam zamiaru eksperymentować aż tak, będzie dobrze. W moim wypadku "dobrze" oznacza kilogram w dół. Wczoraj gdzieś czytałam, ze jakaś laska 25 kilo zrzuciła i dalej chudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaka
a ja myślałam ,że to na całe życie takie odchudzanie ,ale tydzien lub dwa da sie wytrzymać a liczysz kalorie, a to jest dieta dr haya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostugrubas
po co sie meczycie jak najpierw mozna to zrobic calkiem inaczej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaka
ciekawe jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostugrubas
patrz z 16.40 moj wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaka
ogladałam ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijaka, nie liczę kalorii ale nie jem pieczywa, słodyczy, ziemniaków i unikam alkoholi. Dzisiaj: 1. kawa ze śmietanką i słodzikiem, 2. Plaster wieprzowiny z grilla niewielki:) Mautko dziś zjadłam, nadrobię kolacją, ale to później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostugrubas
apropo slodziku...czy wiesz ze w usa uzywa sie slodzikow do tuczenia swin?? na zachodzie dietetycy juz oficjalnie odradzaja slodziki...ty pewnie jeszcze starej daty jestes...pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki dzieki a le jak to robisz zapodaj pzrepis :) wage podam ale troche pozniej bo jade z kotem do weta wiec nie wiem jak mnie tam zejdzie dlugo, ale zwaze sie rano i zmierze tez obwody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-jesli codzi o te brokuly to mormalnie gotuje je na parze. Panierke natomiast: !lyzka stolowa oliwy z oliwek rozgrzac i potem wsypac 2 slolowe lazki mielonych migdalow(jak bulke tarta)troche podsmazyc.I na brcoli. Cos jest twojenu kotkowi? aalfa-kabanoski takie drobowe czy zwylke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski z ranka! wczesna poranna kawka zaparzona,wiec czekam na was dziewczynki!:) czeka z usmiechem na twarzy,zebysmy od samego ranka milusienki dzionek mialay👄:D serene -ciekaw jestem twojej wagi porannaej!? A jutro kobietko jesz swoja nalkochansza owsianke:) Starsza,,,,,,zamelduj sie choc na chwilke,jak tobie idzie dietkowo? venga-koniec juz remontu??? buziaczki -milego dnia!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×