Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

rozumiem cie bardzo,pewnie ,ze jest mi przykro,bo sie juz ta bardzo co ciebie przyzwyczailam, Zla???? penie ,ze nie !!!! wroc pod innym nikie,ale daj mi jakos do zrozumienia,ze to ty,ok prosze cie i zaloz swoj nowy topik,a tez ,jescze roche zmienie nik i cie znajde!!! Powiem szczerue-mam lzy z oczach bo myslalam,ze dociagniemy te dietke razem.Chce mi sie plakac,bo wogple dzis nam jakas haddre i jeszcze ten bol w lopatce i teraz to::(:(:( Napisz cos jeszcze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paseczki
ja tylko na 3 dni chcialam , bo doslownie mnie bierze na wymioty i bylam dzis w osrodku, i pytalam lekarki i tak mi doradzila zeby sie oczyscic z jakes 3 dni i potem wrocic na to sb wiec ja dalej mam zamiar diete robic jezeli dalej nie bede mogla patrzec na te produkty to dodam jakies jablko zamiast tego miesa czy warzywa ale bede jesc tylko te warzywa na ktore moge jeszcze patrzec moze to chwilowe mam 2 kg mniej , po tych dniach , zwazylam sie dzis po wypiciu 2 szklanek wody i kawy , po 3 dniach znowu sie zwaze. a potem sprubuje dalej sb. mysle ze to nie wpynie ( zmiana jedzenia ) na to ze nie schudne, bo jesc bede malo nie smuc sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paseczki
siostra mi mówi zebym wrócila po tych 3 dniach do swojego niku i miala je w d,,,, zastanowie sie moze ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze,wroc ,pewnie !!!!!siostra ma racje ,nie bedzeimy wogole zwracac na durne wpisy,tylko wojej dietki pilnowac!!!! Przeciez wiesz,ze ona ma pozniej juz trwac do konca zaycia! Zrzylam sie z toba mino,ze cie widzialam!!! caly czas nie mam humoru ,boli mniw tej lopatce! Wracaj,wracaj,wracaj,ja moge ci podac mojego maila-mozemy od czasu do czasu tam tez pisac!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paseczki
na tym oczyszczaniu tez mi niedobrze, dzownilam do kolezanki , ktora jest w temacie i ona stwierdzila ze ja jestem chuda i organizm juz sie buntuje od tych diet, i zebym dokonczyla ten dzien oczyszczania i zrobila 2 faze ,bo mi=oj organizm i tak juz jest zmeczony tymi dietami , i zaczela wiecej a zdrowiej jesc, sama nie wiem co o tym myslec a ty jak myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze faktycznie kolezanka ma racje,przeciez ty jestes szczupla tak naprawde nie masz sie z czego odchudzac ,np,tak jak ja;( WEZ SIE ZA DRUGA FAZE;TAM JEST TWOJ CHLEBek i mysle,ze bedzie lepiej!!!!! Nie czekaj 3 dni tylko od zaraz i od zeraz pisz pod ssoim nikiem::) Niczym sie nie przejmuj,bedzie wszystki ok,aja cie bede wspirac jak ty nie zawsze,:):):) wRACAJ jakby nigdy nic,porosze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) ale dzis juz nic nie jem.moze rezczywiscie juz dosc tego odchudzania na sile, jak cos zleci to okey oby nie przybylo:) bede jesc tak jak na 2 fazie , ale nie wiem czy dam rade jesc mieso ( na razie na pewno nie zjem , ryb raczej tez nie ) chociaz ja malo jem miesa a cos mnie odrzuca , i warzywa mrozone mnie odrzucaja ,wiec moze jakies soki zamiast warzyw, poki nie bedzie swiezych bede jesc male porcje 6 razy dziennie stopke zmienilam :) po dzisiejszym niejedzeniu moze byc kilo mniej jutro tak mysle zwaze sie rano na czczo bo dzis wazenie bylo po wodzie i kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki bede na tej 2 dotad dokad ty tez bedziesz a potem zaczniemy 3 faze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem troche zmeczona ( moj organizm) tym dietowaniem i faktycznie bedac na 2 dostarcze organizmowi wiecej witamin a dzis pije tylko wode i sok z warzyw takich ze sokowirowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a co u was,jak wam ida dietki? Ja podjadlam teraz swoja przekaske-6 oliwek i kubek soku warzywnego-.Pyszny ten sok-dawno juz nie pilam! starsza..........zyjesz????? aalfa-kobietko-gdzie sie podziewasz???? nenge-a co z taba???? Fausti-????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. witam po porannym ważeniu. Witam Wenge🌻Jest stopka:( Rekord życiowy. 07:00 dzień zaczynam witaminami rozpuszczonymi w wodzie. Magnez. 10:00 kawa, tym razem czarna bez cukru./słodzik/+ jajko na twardo 13: 00 jajko na twardo 16:00 kotlet z karkówki z dużą porcją surówki z kap. pekińskiej 19:00 kubek kefiru z jakimś dodatkiem To jest zgodne z pierwszą fazą Dukana, nie mam planu na następne dni, ale będzie podobnie, dopóki mi sie nie znudzi:) Będę pila herbatki/czerwona, Figura/ sporo wody. Na ruch nie mam żadnej ochoty, nie będę się zmuszać. Chcialabym kilogram tygodniowo zrzucać. Jeszcze 6 tygodni temu miałam o 3 kilogramy mniej, tak sobie pozwoliłam ostatnio podjeść:o Ważyć sie będę raczej w poniedziałki, może to mnie powstrzyma przed weekendowa rozpustą:D Ja będę pisała tylko wieczorami, ale moja nieobecność nie oznacza, ze poległam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie polozyc troche-tak mnie boli w tej lopatce,jakbym szpoile jakas miala,ani ziewnac,ami glebszego oddechu,nic:( Majbardziej sie martwie w czwatek mam isc 1 raz na zumbe,ale jak sie nie zmieni ,nie dam rady;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam robic 3 dni ale zrobilam 1 i zle sie czuje i nie robie wracam na sb za namowa lekarza i kolezanki dietetyczki tylko na 2 faze. oczyszczanie to mozna albo 3 dni kaszy jaglanej samej , albo ryzu 3 dni tez samego a potem sie dodaje po malu wazrywa, owoce mieso ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej jest zrobic od 7 do 10 i juz po 7 dniach dodwac te warzywa, czy mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ale Ty jesteś o 4 cm wyzsza, a ja tak troszkę przydeptana teraz się czuję. Mam drobną budowę, najlepiej się czułam ważąc jakieś 57, ale o tym nawet nie marzę już. Na początek 64 mi sie marzy, pod koniec roku tyle mialam mniej więcej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
cały dzień mnie nie było coś zjadłam i podczytuję jestem ospała,zmęczona, zmarznięta i obolała... na początek muszę z 4=5 kg się pozbyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki leze i kwiecze z bolu,tabletki przeciwbolowe tez nie pomagajea!!!! cos stasznego!!!! aalfa-to ta faktycznie chudzinaka byla,ale sie tak dobrze czulas to pwnie ,ze czlowiek dazy!. Ja juz kiedys mialam 66 kilo,jakies 7 lat temu i widzisz co narobilam-znowu na diecie!,ale najmniejsza wage malam ja wych.za maz ,kupe lat temu-62kilo i to juz by byl szczet marzen ,zaby znowu tyle miec:) Ja mam grube gnyty,duzy cycek i tau mnie z dyche wazy-hahaha;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene jak ci idzie?,czujesz sie juz troche lepiej??? starsza..............-gdzie ty si podziwasz,wszystkie kobitki sie ju zameldowaly tylko niety!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem znow na chwilkę:) Mnie też często bolą plecy.Właśnie w okolicy karku. Moze ktoś by Ci to rozmasował? Lubię powiesić się na drązku w drzwiach, wtedy wydaje mi się, że kręgi rtochę się rozciągają. Nie polecam plastrow Pyralginum, stary dobry Kapsiplast jest niezrównany. Teraz od paru tygodni kolano mnie znow boli, widzę, że starość nie zapowiada się różowo:D:D:D Chudzinką to ja byłam kiedy urodziłam: 52. A te 55-57 kilogramów to juz tylko wspomnienie, myślę, że w moim wieku nawet sucho to mogloby wyglądać. Zobaczymy, nie planuję zbyt wiele, bo tyle razy już się przymiezralam... Ja też górą mam większy rozmiar, a od pasa w dol mniejszy: 44/42 w porywach:o Teraz zjadlam odjechaną kolację: kilka plastrow szynki zapieklam z kilkoma plastrami zóltego sera. I trochę ozorkow marynowanych, kefir. Jeszcze 4 herbaty wypiję. Sporo dzisiaj zjadłam, jutro muszę pomniejszyć porcje.I taka nazarta zrobię sobie zdjęcie w neglizu, żebym kiedyś mogła porownać siebie po kuracji:D Ile ja już mam takich tłustych zdjęć!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podobnie jak ja.gore mam wieksza niez dol:):P Jestem od ciebie grbsza przeciez ,ale nosze na gorze mam 42.na dole 40,ale w nimcowie widze ,ze baby sa grubsze i te numery tez:) serene i aalfa-jesli chodzi o moje plecy-to boli dalej,Rano cos mi strzyknelo jak zrobilam gwaltowny ruch.Taki to bol jest bol,jakby mie kolka zlapala i nie chcialo puscic!Anie sie odwrocic w jedna strone,ani w druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ja tez nieraz mam taki postrzal wiem jak to jest :) moj ma zmiala tak w sobote juz mu pzreszlo ale nie calkiem zazywal leki a teraz go po nich zoladek boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trochę sobie numerację powyzej zawyzyłam, ciuchy mam 42/44, bo w ostatnim czasie tak podskoczylam. Ja sie poźniej obmierzę, teraz trochę zajęta jeszcze jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×