Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

Gość venge.
2 lata temu piłam jogurt z zieleniną,czasem kasza, wodę..i udało się do 60 kg zejść, ale zaraz wraca z powrotem, nie mogę za dużo jeść...a przez te mrozy , a to kawka, a to herbatka oczywiście z cukrem.. żeby już było ciepło, człowiek jadłby mniej i pił tylko wodę na konkretnych dietach nigdy nie byłam, bo 1- nie mam czasu na zakupy i pitraszenie, 2 jak dla mnie posiłki jakiejkolwiek diety - to za dużo, normalnie tyle nie jem...więc z pewnością przytyłabym jeszcze więcej..a już kopenhaska masakra te jaja! u mnie ziąb! i plecy mnie bolą, zaraz muszę sie czymś rozgrzać, wiadomo niedietetycznym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
Serene, ile Ty ważysz? coś nie łapię tej stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ta koncu linijek to aktualne jak sie zmienia to tak wpisuku :) moze i to zle zrobilam troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
oj, waga marzenie! dla mnie wzrost mam podobny ale dobre i 5 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni temu jakos tak czy 4 kupilam asytor slim i dzsi zazcealm go brac , zobaczymy jak zadziala :) mam nadzieje ze zmniejszy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba JAga _99
Nie takie cele osiągano, dzięki silnej woli i wsparciu przyjaznych osób :) Polecam ciekawy licznik kalorii na każdy dzień: www.kompanfit.pl Z podrowieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka-mialam troche roboty. Serene -mysle,ze nie zaszkodzi! Zrobolam 2 ciasto z bialej fasoli,cytrynowe-jeszcze pyszniejsze!:) zrobilam tez salatke z tunczyka. Ciagle teraz cos pichce!!!!!!!!!!!!!!!!!!ale z checia!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki :) fajnie ze ci sie spodobala dietka :) mowisz ze lepsze to ciasto? to ja na sobote upieke :) ja uciekam z pieskiem na polko :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietę trzymam chociaż trochę tłusto dziś było, ale na bialkowej można sobie pozwolić. Kolację ograniczyłam i tyle:classic_cool: Jutro znajdę więcej czasu( mam nadzieję) U Was widzę wzystko w pozrądku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmokan Was z ranka:) kawka juz jedna poszla w zapomnienie tylko aromat po niej zostal!:):):) Juz parze druga ,ale bezkofeinowa-moze ktoras ma chec??? Sniadanko-3 kanapki z liscia salaty,a na niej salatka z tunczyka .,kawa Reszta w trakcie planowania,ale raczej bede to suche posilki,poniewaz dzis mam bardzo intensywny dzien. serene-ciasto przepyszne,ale ja dodalam tez 3 lyzki stolowe mielonych migdalow jak w poprzednim,bo tam nie bylo i wydawalo mi sie za rzadkie. Wyszlo takie pulchne,prawie jak biczkoptowe. Acha.................mam tez super przepsi na biszkopt-do tego ta masa z twarozku Ricotto(juz kupilm)i tort jak malowamy,a nie pieczony-hahaha:) Dzisij mi waga podskoczyla 0 200 gr.:( Wszystko przestrzegalam tak jak ma byc,ale tak pewnie sie zdarza! Tez tak mialas czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie laski:) paseczki to ja zrobie fasolowiec w sobote , ja wole jak jest takie lekkie biszkoptowe, a podaj ten pzrepis twoj, jak znajdziesz chwilke zcasu ;) jak dieta? ja mam dzis lub jutro dostac @ wiec czuje sie juz jak balonik, z deka , myslalam rano ze moze przytylam czy co'; ale to penie przez @ , ale sie nie waze bo nie chce sie donerwowoac zwaze sie po zakonzceniu fazy pzred 2 bo jednak nie jadlam tych z 2 dalej cisgne 1 , juz blisko celu do 2 fazy :) dziewczyny wstawac:) starsza nie spij juz kawka czeka ? z mlekiem czy bez???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
u mnie totalna hipnoza! walą młotami, brechami, poleciały pierwsze drzwi.. bajzel... a rano było -8 czeka mnie sprzątanie za kilka dni , to i kalorie polecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Dziś pracowałam od 6.30, więc pobudka po 5-ej. Nie lubię, ale przeżyłam jakoś. I nawet gimnastyki porannej nie ominęłam. Po wczorajszym ważeniu miłe spostrzeżenie - zgubiłam 800 g. Nie jest to rewelacja, bo inne kobitki w grupie były ambitniejsze, niektóre nawet ok. 2 kg straciły w tydzień. Ale mnie i ten sukcesik cieszy - tym bardziej, że za bardzo się nie starałam i popełniłam parę grzeszków. No i czuję się zmotywowana:) Nawet jakby za bardzo, bo dziś kupiłam sobie letnią tunikę o jeden rozmiar za małą, w nadziei, że gdzieś około czerwca już się w nią wbiję..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka ,ja tylko na minutke,zaraz wychodze na mieniecki i biote moje ciasteczka:) Ciekawa jestem jaka bedzie reakcja !!!!! srene to w zasadzie to ciasto co dostalam od Dabrowki,ale troche po swojemu: Fasolowiec Cytrynowy puszka białej fasoli 4 jajka 2 łyżki oliwy z oliwek 1 torebka herbaty lipton yellow-ja dalam cytrynowa kilka kropel aromatu cytrynowego 1 łyżeczka proszku do pieczenia 0,5 łyżeczki sody 3 łyżki fruktozy-ja dalam slodzika w planie do pieczenia-w/g uznania świeża skórka z cytryny-z calej cytryny i troszke soku 3 yzki stolowe mielonych migdalow Przygotowanie: fasole dobrze odsączyć utrzeć żółtka z z 2 łyżkami fruktozy i oliwą z oliwek dodać herbate, proszek do pieczenia, sodę, aromat cytrynowy oraz skórkę z cytryny oraz fasolei mielone migdaly i miksujemy w blenderze lub w mikserem (nożyk) na jednolitą masę. ubijamy białka z 1 łyżką fruktozy na sztywną pianę. dodajemy do masy jajeczno-fasolowej delikatnie mieszamy. pieczemy w piekarniku nagrzanym do 180 stopni około 40-50 min. jako ,ze moje kolezanki nie sa na diecie -wkroilam 2 jablka ,pokrojone w kostke:) podam ci jescze przepis na biszkopt. 6 zoltek fruktoza.slodzik do piecz.w/g uznania 100 gr gorzkiej czekolady 100 gr tartych migdalow 6 ubitych bialek 1 lyzeczka proszku do pieczenia zotka,slodziek,lub fruktoze i rozpuszczona czekolada(w kompieli wodnej-na parze)wymieszyc dodac migdaly i lazeczke proszku do pieczenia.Potem wymieszas delikatnie z piana. piec 30 mim w piecz 175 stopni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki dzięki :) mnie tez juz nie ma jade z pieskiem na bieganie , :) paapatki wszystkim :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojechałam mąż pojechal z nia sam , bo przyszla sasaidka z problemami i jakos tak wyszlo z ezostaalm i ja wysluchalam , pije znowu kawe z mlekeim teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacele ty na
przekwitanie idz bo stare rury mlodego ciala szukaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
jestem padnięta, zakurzona na maxa dom wychłodzony, teraz się nagrzewa, jutro od rana murowanie i bajzel... nawet obiadu nie jadłam myślę,że to służy na + pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paseczkikopeczki
wrocilam godzinke temu-zjadlam miseczke salatki z tunczyka,a terz 2 garsci slonecznika. Plecy lepiej .wiec zumba aktalna:):):) Milej nocki laseczki,papaski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś lekka kolacja: szpinak i trochę białego sera, bo w ciągu dnia skusiłam się na kilka śliwek w czekoladzie (tak, wiem, bardzo się wstydzę...) A wieczorem spędziłam godzinę na basenie. I to była najlepsza część tego dnia:) Dobranoc, śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×