Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

a ja cos poknocilam z ta stopka bo zmazalam te na pozcatku wymiary , poprawilam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro tylko mnie brakowało do kompletu, no to sie melduję! :) Jakoś szybko mi ten dzień minął. Najpierw praca, potem aerobic. jak wróciłam, od razu wskoczyłam do wanny - z książką, żeby się nie nudzić;) No i nagle zrobił się wieczór... Lubie takie aktywne dni, wtedy czuję, że żyję;) I jadłam całkiem porządnie, bez grzeszków. Jutro porządne ważenie i mierzenie na zajęciach grupy wsparcia, więc wieczorem przyznam się wam, jak to u mnie teraz wygląda. Paseczki..., współczuję ci tych dolegliwości, przykra sprawa... I rzeczywiście, z zumbą w najbliższym czasie może nie wypalić, jeśli boli i dokucza:( A tam u was w Reichu juz wiosna całą gębą, sądząc po zdjęciach, jakie dostałam od córki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paseczkokropeczki
Witajcie kochaniutkie jak zwylke z rana:) U mnie dzisiaj 7 dzien dietki-na wadze 72.500 Teraz waga trocze sie zatrzymala,ale to normalne! Wiem o tym i nie przezywam. Dzisiaj zaczela od slodkiego,czyli placka sb i kawka. Wiecie zoladek juz tak mi sie skurczyl,ze praktycznie wogole nie odczuwam glodu. serene-tez tak mialas??? Starsza-ucieszylym sie bardzo,ze szystko ok i ze jestes:) aalfa-wszyscy zanizaja numery,a ty je zawyzasz?!!haha Moje plecki juz dzisiaj lepiej,Wzielam jakas tabletke przeciwbolawa maz mnia porzadnie wysmarowal jakas tez mascia i wymasowal. Starsza-zumba dopiero w czwartek ,wiec mysle tak po cichutku ,ze mi calkiem przejdzie:) Wstawac laseczki,ja dzis mam tez jescze wolne,ale od jutra mam duzo roboty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) trochę starsza niż świat dobrze cie znowu widziec :) a juz myslalam ze sobie przezemnie poszłas :) ale fajnie ze jestes , co u ciebie? paseczki ja mam tak z enie mam apetytu malo jem tearz ide zrobic sobie kawke a poptem pomysle co zjem na sniadanie, nie planuje na caly dzien bo brak apetytu to nie wiem co zjem dzis po wczorajszym 1,10 mniej , ale zapisalam jako kg 1 jestem przed@ , wiec waga moze byc rozna za tydzien sie zwaze znowu i zmierze to sie zobaczy dobrze ze ci przeszly deko te plecy , bo wiem jaki to bol - ide zrobic kawke sobie , zapraszam na kawe dziewczyny :):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z moimi pleckami jest co raz to lepij:) Dzis zaplanowalam: 1 posilek juz wiecie-pisalam wczesniej 2.omlet sb-z szyneszka z kurczaka i pieczatkami 3.15 pistacji 4.paprykarz sb 5.szklanka soku warzywnego 6.kanapki papryki z twarozkiem Wykorzystuje moj ostatni dzien wolnego i wale na jakies zakupki.Musze zrobis zaopatrzenie do lodowki. wczoraj zrobilismy z mezusiem porzadki na balkonie i chce kupic jakies kwitki na balkonik.Potem jak juz bedzie piekniejsza pogoda zaczynymy jezdzic na nasza kochana dzialeczke-oczywiscie w Polsce,wiec bedzie malo czasu na wszystko! co was kochaniukie-wstalyscie juz!!!! serene-u ciebie lepiej,jana 2 etapie naszej dietki? Ciecze sie ,ze bedziesz ma mnie czekac,az zaczne 2 faze-no od nastepnej srody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze o nasza starsza.......,nie mamy sie co denerwowac ,ja zauwazylam,ze starsza.....odzywa sie najczescie wieczorowa pora,aktywna bardzo kobietka:D Wiec ,spoko!!!!!! serene u mnie dzis 200 gr mniej,jestem bardzo ciekawa ile zjade w tej pierwszej fazie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co paseczki jakos mnie nie ciagnie do 2 fazy nie mam smaku na wet na moj chleb ulubiony, wiec zobacze co bedzie dalej na snaidanie zjem jajecznice z 2 jajek na szpinaku i szklanke soku pomidorowego na 2 sniadanie zjem 2 plasterki sera light , a reszta sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene -ty wlasciwie nie masz juz z czego chudnac,wiec jeski tesknisz juz za chlebkiem,to jedz wszystko z umiare i nie martretuj sie juz, Przeciez mozesz mnie talko wspirac doradzac i trzymac kciuki. Ja bede cie wspirac we wszystkim co postanowisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem paseczki , ja to wogole bym nie chciala juz chudnac bo nogi mam juz chude , tylko ta talia zebym mogla cwiczyc to tak to by zeszla podczas brzuszkow a nie moge ich robic za bardzo i lipaaaaaa dlatego wiem ze jak mam 60 kg mam plaski brzuch ale ogolnie jestem chuda i kazdy mi to mowi nawet w sklepie , ale pani chuda , a jeszcze miesiac temu pani tak dobrze wygladala , a co sie stalo? i wkurwiaja mnie te teksty :) ja dobrze bym miala gdybym wazyla 65 kg i w talii z 65 lub troche mniej ale jak schudne w tali to lece wszedzie z kg i tak zle i tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalabym chleba jeszzce nie jesc , bo mi ten brzuch na zawsze zostanie, ale zrobie sobie jutro moze owsainke, dzis moze zjem male jablko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ,pisalas juz pare razy ,ze nie mozesz cwiczyc brzuszkow! Nigdy cie o to nie pytalam dlaczego???? Jesli to oczywiscie nie tajemnica-dlaczego???? No zrob sobie twoja ulubiona owsianecze:) Ja teraz z pieskiem na siusiu i potem ide troche na miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
u mnie na wadze 71,5kg, w XII było 69 muszę wrócić do 65, jak tego dokonam nie wiem!>:P wczoraj byłam cała połamana chyba od tych intensywnych marszów, albo mnie przewiało dziś lepiej, choć zero energii od jutra mam wymianę okien w domu, to się nagimnastykuję miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zaraz mam jakis problem z kregoslupem , tez ajadalm troche pistacji chyba z 20 sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
u mnie cała waga kumuluje się na brzuchu i biuście jabłko! i pozostaje mi tylko głodzenie - jogurty z zieleniną i woda inaczej żadne ćwiczenia nic nie dają i takie błędne koło, co troszkę zrzucę , zaraz wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HHejka venge🖐️ ja tez bylam polamana i jeszcze mnie do dzisiaj pobolewa:( serene-wiec brzuszki masz z gowy! hhhmmmm-tak mysla jak mozesz inaczej na ten twoj problem cwiczyc? Slyszalam,za oklepywanie,szczypanie i masasaze brzucha tez pomagaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wypadalo by byc cale zycie na diecie u mnie kumuluje sie na brzuchu masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn podchodzilyscie kiedys do jakiejs diety ktorej nie moglyscie zrobic? ja 3 razy do kopenhaskiej podchodziłam i za kazdym razem wytrzymałąm do popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak! balam niedawno na turbo-doszlam do 7 dnia chyba.na poczatku byla fajna,ale ptem wychodzilo na to,ze mialam jesc pokarmy ciagle ztej samej grupy,wiec jzu nie moglam no to patzrec! Kapusciana-hahahabylam doslownie 1 dzien i nastepny,sniadanie i bylo mita niedobrze potej cholernej kapuscie,zatez poszla w kat! Niedawno myslalam o kopenhadzkiej-balam sie ,ze nie wyrobie ,jak dla mnie za malo jedzenia! Wlasnie wrocilam ,teraz zrobie sobie cos do picia ,pozniej planuje tek 13/14 obiadek w/g mojego planu. Kupilam troche tulipankow,bratkow na balkonik i do wazonu zonkile. Od razu zrobolo mi sie weselej,uwielbiam kwiaty,ziemie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna pogoda w Berlinie dzisiaj!:),sloneczka swieci,ale troche zimno,dobrze,ze wlozylam rekawiczki i czapeczke bo ja to zmarzluch jestem okropny!!!!!:D Ide troche na balkon popracowac,wykorzystuje ostatni dzien wolnosci;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dziś wyjątkowo w środku dnia! Dziś mam dzień wolny i nie idę do pracy. Ale nie jestem taką masochistką jak paseczkikropeczki, nie zrywam się o 6 rano. Jak mogę pospać, to wyleguję się do 9. A potem gimnastyka, leniwe sniadanko (dietetyczne, a jakże...- dzis biały chudy ser z paprykarzem warzywnym), a potem rozglądam się po domu, żeby się upewnić, że nie muszę się przepracowywać;) Jeśli zauważę potrzebę np. odkurzania, to natychmiast odwracam wzrok, żeby mnie robota nie skusiła;) Dziś też pilnowałam własnego komfortu psychicznego i robiłam tylko to, co sprawiło mi przyjemność: małe pranie ręczne, zakupy, piesza wyprawa do biblioteki oddalonej o 3 km od domu. Paseczki i serene, podziwiam was, że jesteście w stanie przestrzegać zasad konkretnej diety. Ja podporządkowuję się z grubsza tylko mż. Tam, gdzie trzeba jeść konkretne pokarmy (a do tego samemu je przygotować) budzi się we mnie bunt i od razu wrzucam coś zakazanego. No, pewnie dlatego wy chudniecie, a ja nie bardzo... Paseczkikropeczki, cieszę się, że lepiej się czujesz. Wiosna w Berlinie też na pewno dobrze wpływa na samopoczucie. Pod oknem mojej córki w Getyndze kwitną już kwiatki. Pozdrawiam. Oddalam się w celu zjedzenie rzadkiej, niezaprawianej zupki jarzynowej i śledzia:), bo na to mam dziś ochotę, a i grzechem w odchudzaniu takie żarełko nie jest chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starsza................posmialam sie troche:) Buziole dla ciebie i smacznego !!!!!! Ja tez ide cos bobie zrobic do jedzonka,narka jak to mowia moje corki::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene -poczytaj b.t-A-6464 a co to jest??? hehe i gdzie to mam czytac????? ja pierdzile, jakas nie kumata jestem dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc starsza tez schudniesz , ja to mam tak raz chudne potem cos pzrytyje i tak w kolko, ale teraz mam zamiar nie tyc wiecej :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic stasznego,ale sama podejmniesz dacyzje:) Jestem tak pojedzona ,ze teraz ledwo ,ledwo do was pisze.chyba pekne!!!!:O Juz tak mi sie skurczyl zolade,ze bede chyba porcje zmiejszac:)hi.hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×