Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

ok,jestes kochana ,ze nie chcesz mnie opuscic!:D:D:D Wiesz tak sie juz przyzwyczailam,ze wczoraj jak to napisalas zrobilo mi sie tak smutno,ze prawie caly dzien mialm handre:( Tu jest na smoalo.wlasciwie to majczesciej pisze starsza niz swiat,ale to rowna babka i napewno sie ni obrazi,ze my bedziemy czesciej cos pisac:) Ciasto pachnie,oj az sie boje,za sie na nie rzuce!!! nIE;NIE ZARTUJE NIE MOGE;WSZYSTKO TERAZ MISZE MIEC POD KONTROLA!!!!!! Jeszcze raz witam cie serenu -tutaj! dziewczynki,sorki,ze tak od razu napisalam tylko do serene,ale musialasmy sobie cos wyjasniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki! ciasto wyjeste i teraz czekam ,zeby choc troche ostyglo i moncmo ostrze sobie zeby na nie!:D serene-jak masz oprocz serniczka ,jescze jakies przepisy na inne ciasta sb-to bardzo poprosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmujecie jeszcze? Czy już wszystkie szczupłe i piękne? Eee, dopiero miesiąc tu jesteście, może jeszcze chudniecie. Nie wiem jak tym razem będę to robić, ale mój czas nadszedł. +-10 kilogramów mam na zbyciu:):( Od jutra:classic_cool: Jest czas aby się zastanowić, poznać Was drogą lektury i ... do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjmujemy w calosci hehe!:) Witaj-aalfa :) bardzo sedecznie cie witamy,i odchudzamy sie! My z serene jestesmy na sb.To wlasnie ona mi zaproponowala te dietke i jeste jej wdzieczna i bardzo zadowolona!:) Na jakiej ty jestes???? moze tez od jutra skusisz sie na sb? serene -ciasto sb-pyszne .wlasnie wcinam do kawki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci podam maila to znowu beda pisac glupoty na maila dlatego nie chce z tego powodu podac rozumiesz/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmacznego ciesze sie ze sie udalo pewnie jego slodkosc zalezy od ilosci slodzika , ja na razie nie pieke , bo nie mam cos smaku ani do jedzenia ani do slodkiego :) a tak woole to myslisz ze ktora to wszystko pisala? ta co odeszal ??? nie chce wymieniac juz niku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem.rozumiem! nie nam zielonego pojecia i juz mnie to nie interesue ,wejdz i pocztaj co tam napisalam! Tez juz nie bede tam wlazic i czytac,znudzilo mnie i nie mam na to nerwow!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,serene-poczytalam ten watek troche wstecz i przychodzi mi na masl jedna osoba.Tez nie chce tu opperowc nikiem,ale poczytaj -te slowa byly skierowane do ciebie/ze mie mozesz sie zdecydowc na rzedna diete i wszedzie cie pelno)mysle,ze to ta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wypilam dwie wielkie kawy i drżąca przeczytałam te 3 stronki. Dzisiaj jeszcze będę jadła "normalnie" A od jutra wazenie:o i... ? Na pewno odrzucę węglowodany: pieczywo, ziemniaki, slodycze i piwo. Nie planuję ortodoksyjnych metod: jak się zdarzy jakiś eksces- nie będę sie umartwiać, jestem tolerancyjna:D Ważenie poranne jutro. Może nie będzie 7 z przodu? Chcę jeść co 3 godziny, sporo pić, takze herbatki. Nie ma co planować, postaram sie na bieżąco pisać co robię, a nie co chcę robić. Nie mam jakiejś przemożnej motywacji poza tym, że pobiłam swój rekord życiowy: dobiegłam do 70-tki:D:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna schudnąć, mozna. Moó kumpel to zrobił poprzez ruch i zmiane sposobu odzywiania (NŻD). Spadło mu cisnienie znikneła cukrzyca, lekarz mówi ze powinien stac w gablocie, by ludzie uwierzyli i go nasladowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aalfa -no to super ,ze tez masz pomysl na siebie nie wazne jaki,aby zdrowo i bylo widac rezultaty:) Piszesz,ze dobiedasz do 70-siatki-ale wagowo czy latowo-hahaha,chyba wagowo,no nie???:P lipido -witaj takze:) Ja tez jestem ciekawa wazenia juro.Na stopce nam podana wage lutowa,ale pod koniec lutego juz nie byla nietety aktoalna,wynosila 75.700.I to za sprawa jesdnego Wochenedde,szkoda gadac,teraz musze si tak trzymac jat teraz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagowo:D:D:D i mam nadzieję, że do 70-tki się z tym odchudzaniem jakoś wyrobię. Jest trochę czasu. Ale TYLE jeszcze na wadze nigdy nie miałam:o Sposób mój jest bardzo prosty, oby tylko konsekwencji nie zabraklo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczkim szukalam i nie znalazlam :) a na jak litere ma ta osoba nik? albo ktora to strona? witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serene 63, aalfa, witajcie! Fajnie, że tu przyszłyście, będzie nas więcej do pogadania:) Paseczkikropeczki, miło mi, że przedstawiłaś mnie jako równą babkę. Powiem skromnie: taka właśnie jestem;) I nie przeszkadza mi wcale, jeśli czasem pogadacie z serene o tylko Wam znanych sprawach. Ta stronka jest przyjazna i życzliwa wszystkim. Przynajmniej mam taką nadzieję:) Dziś do 15-ej byłam w pracy, a tam zawsze jakieś pokusy: cukiereczek, ciasteczko. Opierałam sie mężnie, acz nie obyło się bez porażek... No i weszłam na wagę. Wierzyć, nie wierzyć? Kilogram w dół. Za kilka dni sprawdzę, czy ta miła tendencja się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) trochę starsza niż świat- dziekuje za tak miłe powitanie:) dzieki jeszcze raz :) paseczki . ja tez o niej myslalam m - ch tak? ale nie bylam pewna skoro ty tak myslisz to pewnie tak jest i ja tak mysle ale kij z nia :) tu jest mila atmosfera i czytam ten topik od poczatku, nawet cos tu pisalam tez ;) trzymam za was kciuki :) paseczki kiedy wazenie? ja we wtorek rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki ja sie zjarzyłam jak na 72 sie witała i mnie ominęla ze cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kochana starszaniz swiat-dzieki ,ze jestes taka warozumiala! Mowilam rowna babka-hahahaha,no my tez nie najgorsze:) sERENE w ostatnim wpisie chodzi ci o wage,ze pokazala 72?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,tak myslalam o tym kims co ty tez podejrzewalas,ja juz tam tez nie wchodze! Mowieci jaki byl dobry ten kurczak co pisalam,pycha! zwaze sie i jutro i w srode po tygodniu dietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytala iprawie jestem pewna ,ze to ona M ale zamykamy juz tem temat to juz nas nie obchodzi i zajmujemy sie dietka nasza i oczywiscie dziewczyn na forum na naszyn tu topiku,ni nie??? tak mam te wszystkie przepisy z pierwszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie:D dzięki za przygarnięcie🌻 Od jutra zaczynam nie tyllko bez węgli, ale też do 1200 kalorii. Liczę na wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam czesto tam wchodze i calay czas drukuje,ze prawie papieru mi juz braklo:P aalfko-oczywiscie ,ze mozesz liczyc bedziemy cie wspierac jak i wszystkie tu obecne. Nie przejmujcie sie dziwczyny,ze z serene nieraz bedziemy sobie wiecej "gadac"-to zracji,ze wybralasmy te sama dietke ;) Wszystkie jestesmy rowne i o to samo walczymy,a mianowicie omniejsza wage i mniejsze wymiary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwi mnie to, że na siebie za bardzo nawet nie liczę:(:) Ale zobaczymy. Potraktuję to jako priorytet, pomimo że należę do osób raczej zajętych. Żadna forma ruchu nie przemawia do mnie, ale tego na razie sobie nie narzucam, zacznę od MŻ. na mnie też możecie liczyć, myślę, że codziennie znajdę czas na choćby jeden post:) Idę zaparzyć czerwonej herbaty na dobry początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aalfa witaj ja tez tu od dzisiaj jestem :) na sb tak jak paseczki wczesniej bylam na 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio rok temu pisałam na dietach, ale zrezygnowałam zanim padł topik, może teraz wytrwam. dzięki Serene. Tak naprawdę nie przeszkadza mi wcale, że lepiej się znacie z Paseczkikropeczki, co to w końcu za różnica? Macie więcej tematów, to topik będzie bardziej żywotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×