Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wesola 50-tka

odchudzanie po 50-tce-znudna i trudna sprawa-dla zdrowia trzeba!

Polecane posty

A czasami zagramy sobie też jakąś muzyczkę?:) Dzisiaj trochę smutno, bo katastrofa, ale jak się rozkręcimy- czemu nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie rozsmieszylas,ze na siebie sama nie mozesz lichyc-hahaha no to licz na nas naturalnie..:P Tez mi sie podobalo na mz,ale ja musze miec nad soba ciadle bata! Bo jak jem mniej ,to jem tak doslownie razem z batonikami i czekoladkami:P Napilam sie bardzo duzo-ale tylko pijam talko kawe i wode z cytrynka bb54 -czemu sie nie odzywasz? venge. -co u ciebi i mam nadzieje,ze sie zaczernisz! kocmica2 -czy to byl tylko twoj jenorazowy wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to o dietach tu piszemy a ze jestesmy na tej samej to moze troche wiecej ale z wami tez z wielka radoscia bedziemy pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Co kilkanaście miesięcy zabieram sie za siebie przed wakacjami, ale tracę 3-4 i już mi się nie chce. Ale widzę, że dobrze trafiłam tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki dajesz rade z dieta? mnie dzis kusila marchew a wlasciwie sok z marchwii ale sobie odpuscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serene-daje rade ,nic nie na razie nie kusi,schudlam juz 3 kilo i to mnie motywuje.Narazie mysle tylko o nowych przepisachi i siedzie w nich.mam cholerna frajde.jak sobie ta gotuje.Szybciutko i chudziutko!:) Przed dietka podjadalam,bo tak u mnie bywa na mz i co schudlam przyczedl Wochenendei 2 kilo do przodu;( No daczekam sie,ze w srode rana jaj zaczela dietke mialam znowu 75.700. Aalfa -dobrze trafilas,bedzemy ladnie razem chudnyc na roznych dietkach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam do jutra dziewczyny :) damy rade :) wazenie we wtorek :) milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja natomiast biore soe za brzuszki,mialam isc na NW i nie poszlam ,sama zla jestem na siebie! Jutro pojde,a w czwartek zumba -nareszcie! Milego wieczrku i nocki .serene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest, ogłosił żalobę narodową:( Serene🖐️ Jutro moje ważenie coby stopkę zrobić. No nie będzie wesoło... Połowa sukcesu: jestem na topiku odchudzającym:) Ja też się już pozegnam, do jutra. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
mnie się udało i w sobotę i wczoraj po 2 h szybkiego marszu zawsze to coś na początek dietę trzymałam, ale wieczorem coś słodkiego mnie skusiło a dziś na wadze mniej było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do paseczki i serene .....
To pisze ta M , niestety kula w plot. Zalezalo mi na tym topiku i probowalam go bezskutecznie ozywic , ale nie mam mody nikogo obrazac ! Moj pomaranczowy post jest na stronie 66 ( wlasnie marzenciu ) i 67 ( moze i zrobilo ) nikogo tam nie potepialam !Zachecalam dziewczyny do pisania ! Poza tym swoje zdanie wyrazalam pod swoim prawdziwym , przykro mi , ze nie potrafilyscie tego docenic . Pracuje( nie w biurze ) i zadko jestem wczesniej w domu i nie widzalyscie , ze duzo pomaranczy jest wczesniej , najlatwiej oskarzyc :( Szukalam czegos dla dojrzalych odchudzajacych sie i przypadkiem tu weszlam , ale pisac nie bede , po co wam psuc humory , wiecie lepiej ... Mimo wszystko zycze wam owocnej dietki i straty nielubianych kilogramow Pozdrawiam ta M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fausti
Hej, hej! Dziewczyny piszcie! Miło spotkać takie kobitki jak Wy. Serene63-masz wzorcowe wymiary, z czego Ty się chcesz odchudzać? A najbardziej zazdroszczę tego uda-51 cm tylko, ja mam aż 57! Wiele mamy wspólnego-też rocznik 63, wzrost 168 cm, waga 65,5 kg i też chcę mieć 60 kg, jakie miałam przez ostatnie 25 lat (no tak ważyłam od 57kg do 60kg). Nawet nie chodzi mi o wygląd (nie jest jeszcze tak źle, oprócz tych grubych ud), ale o moje ciuchy-zwłaszcza spódnice i spodnie, które zrobiły się znienacka za małe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z ranka!!!! u mnie 5 dzien dietkowania na sb.Kawka wypita sniadanko zjedzone!:) Sniadanko-3kanapki z liscia salaty,na tym pieczony indyk z przyprawami,1 jajko na miekko,kawa naturalnie:D Reszete mojego menu -zaraz bede ustalac i napisze troche pozniej. O wy nocne marki!!!!;:) witam nowe kolezanke Fausti - cieszymy sie ze dolaczasz do nas i oby jak najdluzej:) serene-ciekawe jak u ciebie!!!! W tej chwili sobie przypomnialam,ze ty wazenie masz dopiro we wtorek:).Ja po tygodniu dietki czyli w srode zwaze sie jescze raz. Dzisiaj mam wolne wiec planuje tez zrobic porzadek w szafach,i przede wszystki na moim balkonie.Jak juz przyjdzie czas na dzialke to wogole na nic nie mam czasu. ok,laseczki czekam na wasze wstanie z lozek i pojawienienie sie tu!!!!!! Do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 dzionek dietki i moje menu: 1.sniadanko-kawaka,3 kanapki z liscia salaty,na niej pieczony indyk,odrobinka majonezu. 2,przekaska -2 kawka i kawale placka fasolowego sb 3.sok warzywny,bursztynowe piersniki w/g d.sb 4.plasrer szynki drobiowej i pomidor 5.galaretka z indyka 6.garsc orzechow wloskich serene-jak ci w 7 dniu-dajesz rade,jescze roszeczke i bedziesz miala cos z chlebka,no nie????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ,mala poprawka 6 dzien dietki. Chyba jeszcze jeste do konca nie obudzona,wiec czas na druga kawke! Moze na druga sie do mnie przylaczycie-no.....koniec leniuchowania. No..............chyba ,ze ktos w pracy to zrozumiale ma wybaczone!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny Fausti witaj :0 no wymiary nawet ale mam za duzy troche brzuszek ( sadelka troche jest a tu jestem chuda) i dlatego jestem na sb zeby mi ten tluszcz z brzucha spadl witam paseczki ja chyba zostane juz tylko tu na tym topiku :) jutro mam wazenie teraz pije kawe ze slodzikiem znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na sb pojawila sie dabrowka , a juz myslalam ze znowu cos nie tak weic jeszcze tam wejde no i do starych kolezanek na 1000 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
oj, jak wcześnie śniadanie nie kupuję owoców,żeby mnie nie kusiły, ale była czekolada z promocji... dla mnie lepiej jak brak kalorycznych rzeczy, to nie kuszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjedlam kawelek placka-sb.jak sie ciesz,ze mozna "slodkie jesc"-hahaha Ale u was katastrofa!:(:(:(,wlasnie ogladam iTVN,straszne! Tam ta tamtyn topiku tez sie nic wzasadzie nie dzieje,niewiem moze zostaniemy tylko to na naszym,przeciet nie koniecznie trzeba byc na sb. ja dzis chcialam isc na NW,ale chyba nici:( Normalnie z rana polanalo mnie,jaks kolka czy co,trzyma mnie w okolicy lewej lopatki,ze nie moge nawet wziasc glebokiego oddechu,a jak na zlosc caly czas chodze i ziewam!!!!! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki to lepiej sobie odpusc dzis nw:) ja malo jem tzn jem 6 posilkow, ale mala ilosc nie wiem jak sie to bedzie mialao do wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie p.3 jadlospoisu.ktory ju umiescilam:) Pogoda sloenecz,ale bylam z pieskiem i toche mi du...ka zmarzla,ubralam sie juz tak wiosennie i blad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paseczki,, na razie musze zrezygnowac z diety, ( znmienilam nik na siostry ) i zrobie jakies oczyszczanie wlasnie sie zastanawilam od wczoraj nie pisalam nic bo do konca nie wiedzialam , zle sie czuje po miesie, rybach, nawt warzywa mnie odrzucaja stracilam calkiem apetyt , i na musze to narazie odstawic przepraszam ze tak wyszlo ja bede sie lepiej czuc to tu wroce ale na sowim nowym niku nie na siostry jak jestem teraz chwilowo nie jestes zla>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×