Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umndra

zaginiona Madzia

Polecane posty

Tak, masz rację, na zaostrzenie kar nie ma szans, bo jesteśmy związani umowami międzynarodowymi - a i na budowę więzień takich jak w USA nie ma pieniędzy, więc tu na ziemi może być ciężko o sprawiedliwość, ale po śmierci myślę,że rachunki się wyrównają i sprawiedliwości stanie się zadość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjuytr
jestem za kara śmierci ,dlaczego podatnik ma płacić za wieznia i oplacac jego dozywocie,kara smierci ma działac jak postrach zeby nie zabił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobrazsobiezdziro
w Chinach nie chcialbym mieszkac OH DZiekieuje Ci losie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara smierci to zadna kara.....To raczej uwolnienie A jesli chodzi o cala ta sprawe,to mi zal jest calej rodziny Madzi,zal mi tej matki,ojca,dziadkow....Bo kare to oni juz wszyscy maja,beda ja znosic do konca swoich dni,a szczegolnie wlasnie ta matka.Mam tylko nadzieje,ze ta biedna Madziunia rzeczywiscie juz nie zyla,gdy jej matka zostawiala ja w tym mrozie pod gruzami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja, bez urazy ,ale matka (czyt.bura suka) ani jednej prawdziwej łzy nie uroniła za Madzią ! Nawet jej płacz na nagraniu u rutkowskiego - wg mnie był prawdziwy - wiązał się tylko i wyłącznie z tym że uświadomiła sobie ze to koniec gry , że pójdzie do więzienia, maż sobie znajdzie inna , nie bedzie miała gdzie i do kogo wrócić. Jest podłą wyrachowaną suką i powinna zgnic w więzieniu codziennie okładana noga od stolu przez współwięźniarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faffafafafaf
Teneryffaa dokladnie tak jak piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylffi@@@
Jest nieodpowiedzialną szmatą tyle powiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo zeby zdarzyl sie wypadek to powinna inaczej reagowac a nie pozorowac napad!!!!!!!!!!!!!wrrrrrrrr!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretynskie....
teneryffaa "Jest podłą wyrachowaną suką i powinna zgnic w więzieniu codziennie okładana noga od stolu przez współwięźniarki." Ty mocno chora jestes dziewczyno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabili ja obojre
ZABILI DZIECKO WLASNE DZIECKO---OBOJE i ona i ten tatus z bozej laski, trzeba byc slepym zeby tego nei widziec zrobili to celowo i teraz ratuja dupe jak moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faffafafafaf
No dokladnie tylko niektorzy zapomnieli ze tu ofiara jest MADZIA a nie ta szmaciara.Zadnej litosci dla zwrodnialcow ,dzis wypowiadal sie psycholog-niedojrzala emocjonalnie,zagubiona biedna mloda matka...kuzwa a do wymyslenia tej calej sceny to byla odpowiedno dojrzala? I w zaden nieszczesliwy wypadek nie wierze to bylo zabujstwo z premedytacja nikt nie umiera w sposob w jaki ona to opisala a pozatym nie ma wyksztalcenia medycznego zeby stwierdzic zgon dziecka.Szmaciaro zycze ci zeby do konca zycia noc w noc Madziulka cie przesladowala w snach..nigdy nie zaznasz spokoju NEVER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOBACZCIE TEN WYWIAD
czy widzicie co mówi Jackowski? jeśli tak się okaże to niech gniją w więzieniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihass
[*} juz brak slów :(:(:(:( duszyczka mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretyńskie--- nie mam pobłazania i wpsólczucia dla takich osób, w swojej ocenie nie jestem osamotniona, wiec znaczna część społeczeństwa jest chora psychicznie i powinna się leczyć... Mama krzysia--- ogarnij sie kobieto , na kazdy topik wstawiasz swój link, nawet chyba nie czytając czego dotyczy. Trochę jakby nie na miejscu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretyńskie --- i jeszcze jedno , jezeli jutro po sekcji zwłok potwierdza sie słowa Jackowkiego , że widzi Madzię z poduszką na twarzy i leżącą martwą dobę w łózeczku , a ty nadal będziesz krytykowac rozżalone społeczenstwo za róznego rodzaju osądy i złożeczenie tej dzieciobójczyni , to sorry zaryzykuję stwierdzenie ale że to ty jesteś chora psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mihass
kolezanko wyżej zgadzam si e z toba mam nadzieje że nie zazna juz spokoju ta ........................... wstawiam kropiki bo nie ma takiego slowa które czuje a opisaloby tego potwora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glonojad troll
mama krzysia zabieraj tego obrzydliwego bahora ! dziecko nie zyje a ty se reklamy wstawiasz ?! obrzydliwa baba a bahor wstrętny, dalem glos na blizniaczki i kazdy niech da na kogos innego co za baba ! jak twoje dziecko zdechnie na jego trumnie postawie plakat reklamowy ze swoim, pasuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do glonojad troll
przegiełaś/-łeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie przegięła
To samo bym napisała tylko innymi słowami. Uważam że mama Krzysia jest delikatnie mówiąc niestosowna z tą reklamą w takim miejscu. Ktoś jej to po prostu dobitnie wytłumaczył i to wszystko. Może teraz zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona lala
mamo krzysia- zgłaszam naruszenie zasad!!! nieuczciwie zbierasz głosy !!! nie stac cie na zabawke dla dziecka? ze je sprzedajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfkgnuifdbngvudhjf
ej a widzicie w tv jak ten caly prokurator sie caly czas usmiecha pod nosem??? po kazdej wypowiedzi taki usmieszek ma ze mam go ochote jebnac w ryj!!! niech sie obejrzy w telewizji jak kretynsko i nie na miejscu wyglada jak sie tak usmiecha!!!!!!!! fujara jedna taki z niego prokurator jak z koziej dupy trąba!!! z takim prokuratorem to ta kaska dostanie najwyzej 3 lata i to w zawieszeniu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titka1234567
to wyjdzie po 3 latach i sobie z bartkiem zrobią drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfjksdslf
I pewnie też bedzie córka i dadzą jej też na imię Magda :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna moim zdaniem publiczni
Tak konferencje prokuratury mi dzialąją na nerwy. Gość się po prostu swietnie bawi, a chyba powodu nie ma. Mam już dosć tej sprawy i dość zadufanych w sobie dupków. Teraz powinni jej dupe wylizać, przeprosić ze ją aresztowali i najlepiej jej dac nagrode jaka byla obiecana za informacje o dziecku. Wtedy wszyscy beda szczesliwi. O co w tej sprawie chodzi? Co tu jest grane?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie jestem mieszkancem katowic. Dzisiaj o godzinie 16:15 gdy bylem w centrum handlowym Silesia City Center zauwazylem, nieuwierzycie kogo. A wiec byl tam Ojciec tragicznie zmarlej Madzi. O godzinie 16:15 kolo sklepu TOP SECRET widzialem tego faceta. Nie rozumiem jak mozna byc tak nierozsadnym ojcem i czlowiekiem zeby praktycznie w ten dzien ktory dowiedzial sie o smierci swojego dziecka chodzic z kolega oraz kolezanka po centrum handlowym... Wypowiedzcie sie prosze na ten temat i zrobmy cos z tym poniewaz takie cos nie moze byc pozostawione bez uwagi. Prosze o komentowanie poniewaz ja niemam juz sil zeby pisac o tak nieodpowiedzialnym i nierozsadnym zachowaniu jakie zaprezetowal nam ten czlowiek ... Taka tragedia a on w markecie.. Myslal chyba ze nikt go nie rozpozna ale mam swietna pamiec do twarzy tak jak i moja rodzina ktora rowniez go widziala .. Wypowiedzcie sie co o tym sadzicie ... !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem w dniu gdy
zostało podane do opinii publicznej, że zaginęło im dziecko ,to ta parka chodziła z lodami po centrum handlowym:O masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze to nie chodzi
kreatywny masz pamiec do twarzy- hahaha dosc od kilkunastu dni jest non stop w necie- nie trzeba pamieci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODOBNO DZIECKO CZUJE SIĘ NAJBEZPIECZNIEJ U SWOJEJ MATKI, TE DZIECKO BYŁO BEZ BRONĘ NAWET NIE WIEDZIAŁO CO JE SPODKA. JA JESTEM MAMĄ PÓŁROCZNEJ DZIEWCZYNKI I JEST WCZEŚNIACZĄ I PO PORODZIE MIAŁA NIE WYDOLNOŚĆ ODDECHOWĄ NIE RAZ W DOMU MI SIĘ ZAKRZTUSIŁA I REAGOWAŁAM JAK NAJSZYBCIEJ, BO JUŻ JEDNO DZIECKO POCHWALAŁAM NA CMENTARZU I MÓJ SYNEK NAWET NIE ZDĄŻYŁ SIĘ URODZIĆ, A TU MATKA SAMA ODBIERA ŻYCIE SWOJEMU DZIECKU. SKORO BYŁA ZA MŁODA NA WYCHOWYWANIE POWINNA DZIECKO ODDAĆ KOMUŚ KTO BY DBAŁ O TĄ DZIEWCZYNKĘ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghgfdghj
matka na krzesło dopoki z niej wariatki nie zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×