Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama taka sobiee

Jak być wystarczająco fajną mamą i nie zwariować - katechizm

Polecane posty

Gość mama taka sobiee
powiedz z jakiej strony? dawaj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałaś iść sprzątać
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka sobiee
jak komuś zazdrość dupę ścina, bo nie potrafi wymyśleć nic, co zostało by uznane za w jakimś sensie fajne, to inna bajka :) Chyba wezmę do serca rady o blogu bo zaraz zacznie się jazda :) Czekam na linka do czegokolwiek co było by jakkolwiek i ciutkolwiek podobne do tego co wymyślam :) Daję normalnie dwa miliony dolarów, swój dom, samochód i akwarium z rybkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się sprowokować
tępym laskom, które nie mogą przeżyć, że topik na kafe ma 5 stron i nie było jeszcze ani jednej awantury ;) pisz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigora
ktoś pytał skąd pochodzę - jam ci powiadam rzem z Krakowa nie jest, no chyba że powinnam? :) noo chyba że tam jest inny kraj Tuska, dają za free kwaterkę i ciepłą pewną robotę za co najmniej 10tys. to i na bosaka pójdę, baaaa na klęczkach przebieżę 300km :) :) a tymczasem siedzę na prowincji, cieszę się z tego co mam i żyję miłością, która jak RedBul dodaje mi skrzydeł :) ps. autorko pisz dalej, nie przejmuj się kąśliwościami tych "przesympatycznych" babeczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigora
* żem, ale byki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamto siamto
to czuję się oficjalnie zaproszona do rodziny.:) a czy i moje wypociny ktoś już gdzieś czytał . . . :D Fajna mama nie miewa problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi mami,bo wie,że wygłaszanie elegii o dokonaniach jej dzieci może być co najmniej bezcelowe i zamiast po raz setny opowiadać jak to Jasio pięknie recytuje inwokację,a Zuzia rozróżnia obrazy Matejki z wczesnego okresu od tych późniejszych i oboje mimo,że mają dopiero 10mcy to doskonale znają tabliczkę mnożenia woli porozmawiać na mniej kontrowersyjny temat jak chociażby co dziś na obiad. choć i tu może pojawić się spór,bo fajna mama wie,że czasem dla zdrowia psychicznego warto ułatwić sobie życie miast je komplikować, ale inne mamy nie koniecznie o tym wiedzą. tudzież aby ich nie drażnić ze słodkim uśmiechem po ich wywodzie cóż to za wspaniałości przygotowały odpowiadamy,że może byśmy mogły wpaść do niej wieczorem na degustację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamto siamto
Wigora-faktycznie masz 300km do Krakowa,czy tak tylko rzuciłaś...bo ja jakoś tak coś koło tego mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka sobiee
i :classic_cool: witam w rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212312222
Było to już i nie tylko na kafe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka sobiee
więc ponawiam prośbę, dajcie linka, cokolwiek. Generalnie jestem osobą z dystansem ale też jestem zawzięta i jestem nawet skłonna iść do sądu za takie oskarżenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigora
tamto siamto- jak bum cyk, cyk :) dokładnie poczekaj policzę, tzn. zrobię sobie reset mózgu i przeliczę na patyczkach :P to wychodzi jak nic około 350, koma coś tam... bo brakło mi patyczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamto siamto
Miło mi :) a mam pytanie jak zrobić machającą łapkę? może to głupie,ale nie wiem. te alfanumeryczny-wrzucaj linka-to oskarżę kogoś o naruszenie moich praw autorskich,bo to są moje krwią spływające wypociny...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama taka sobiee
żeby zrobić łapkę musisz w nawiasie kwadratowym wpisać czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigora
dajesz [ cześć] tylko wiadomo bez spacji w nawiasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamto siamto
Wigora jak idziesz z tymi patyczkami na północny-zachód to zaraz wylądujesz w moim ogródku :D no ja wiedziałam,że ktoś taki zakręcony to musi być sąsiad zza płota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigora
hahaha telepatia i jaki synchron fiuu fiuu sam Michał Piróg byłby zachwycony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamto siamto
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigora
chiba nieee, bo ja południowy zachód jestem, dobra podam ci Cipi-esa zbliżonego Dolny Śląsk jam jest :) ale od ciebie to chyba rzut beretem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamto siamto
I kto by pomyślał, że coś dobrego z tej kafeteryji będzie - całe życie człowiek się uczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamto siamto
No jak mocno moim mocherkiem rzucę,to doleci-ja bliżej centrum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamto siamto
Fajna mama wie,że jak dziecko czasem zapłacze to nie trza od razu na złamanie karku gnać zostawiając patelnię na gazie żeby się lepiej kotlety dosmażyły,bo dziecko w łóżeczku nie zając-nie ucieknie. a w przyszłości może będzie wdzięczne że karierę w operze zrobiło. a mąż no cóż ile razy można jeść węgiel-tłumaczenie,że wczoraj miał za rzadką kupkę już nie skutkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamto siamto
Jakosik żadnych linków nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki bezbłędne jesteście dawno się tak nie uśmiałam jak dzisiejszego wieczoru:)) Proszę o jeszcze!!! Mnie daleko do takiego talentu ale mamą dwóch dziewczynek jestem i będę często zaglądac na kafeterię a co najważniejsze stosowac się do wielu porad typu "podłączony odkurzacz" ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wigora
mama taka sobie - czekam z wypiekami na twarzy i wanną popcornu na twój post o kinder balach i kretach :) ja tymczasem nie mam weny twórczej i zanurzam się w czytanie tego topiku bo mam ochotę przeżyć to jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze:D faaajnie sie to czyta :D Autorko, nie daj sie podejsc tej ktora to napisala,o tym kopiowaniu,to tandetne zagranie kafeteryjnych "psycholozek" amatorek :D pisz dalej:D chcemy sie posmiac:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak pisz:) siedze i czytam i czytam:) juz do ulubionych dodalam:) a tymi durnymi sie nic nie przejmuj-zawsze sie jakis mlotek trafic musi bo to przecie zycie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zajrzalam wczesniej i zaluje. mea culpa! podlaczam sie do prosby o wiecej! ;p chyba skopiiuje i wydrukuje sobie te posty jako podreczny katechizm :D autorko, jestes bezbledna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zajrzalam wczesniej i zaluje. mea culpa! podlaczam sie do prosby o wiecej! ;p chyba skopiiuje i wydrukuje sobie te posty jako podreczny katechizm :D autorko, jestes bezbledna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×