Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama taka sobiee

Jak być wystarczająco fajną mamą i nie zwariować - katechizm

Polecane posty

Gość mama taka sobiee
no wróciłam ;) kiedyś trzeba wyjść z nory i dać swiatu odrobinę swojej głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś pięknego! Dzisiaj w nocy nie mogąc zasnąć, przeglądałam internet i trafiłam na kafeterie. Środek nocy a ja sikałam ze śmiechu i tak głośno rechotałam, że aż dziec***obudziłam.mama bliźniaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka1991
Trochę nie jestem w temacie ale korzystając ,że jest tutaj mnóstwo fajnych mam :)chciałabym prosić o małe wsparcie w postaci rozwiązania ankiety. Poniżej przesyłam ankiety. Bardzo proszę o chwilkę czasu i wypełnienie jednej z nich,w zależności która pasuje do dane mamusi;) Ankieta dla aktywnych mam- kobiet które podczas ciąży robiły wszystko< sprzątały ćwiczyły, spacerowały> http://www.interankiety.pl/interankieta/a107d948a1c51de9d75ca7ed431cfec9?podglad=1 Ankieta dla nieaktywnych- kobiet które nie mogły być aktywne z różnych powodów< nie mogły, ponieważ ciąże przechodziły ciężko, ciąża była zagrożona itp> http://www.interankiety.pl/interankieta/b1a873e0cb953966aca9cd75b04e03f3?podglad=1 Ankiety te są anonimowe a potrzebuje je do swojej pracy magisterskiej. Proszę o poświęcenie odrobinki czasu;)) Pozdrawiam Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooo temat wrócił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaG_pl
Jak być fajną mamą ? Trzeba dziecko kochać i dać mu troszkę uwagi... Czasami wystarczy - że jesteś :) Piszę o tym blog: www.MartynaG.pl o porodzie, o ciąży, o wyprawce, o wychowaniu małego człowieczka... O byciu matką, żoną i panią budującego się domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy autorka tego wątku jeszcze odwiedza kafeterię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie zadaję sobie takie pytanie 🙂  Jak być fajną mamą, która nie truje i nie marudzi...nawet w chwilach, gdy przez nasz dom przechodzi tornado. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×