Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkaa

Ślub CZERWIEC 2013

Polecane posty

DJD - ja też zamierzam zadzwonić na salę i podpytam właściciela. Co do ciast to my mamy akurat w cenie, chyba 2 ciastka na osobę i 4 rodzaje do wyboru. Ale to będziemy miesiąc przed ustalać. Ś - niestety czasem tak bywa, że nie ma wesel a potem nagle wysyp hehe no ale trzeba czasem być asertywnym i odmówić, jeśli wiesz, że Cię na to nie stać. Po prostu ja bym wybrała tylko najbliższe mi osoby(no chyba, że wszystkie są najbliże ;p to będzie problem) Rybciu, a nie możecie sobie sami wybrać tortu? albo zrezygnować z tego co jest w menu i kupić osobno w jakiejś cukierni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mamy zamiar zrezygnować i zamiast tego napoje żeby dołożyli bo mamy tylko litr na głowę albo lody dali na deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te obrączki są extra :) swojego czasu też się nad nimi zastanawialismy, ale po rozmowach z jubilerem zdecydowalismy sie na najzwyklejsze z zoltego zlota. Dziewczyny, a czy inne alkohole tez macie wliczone w cene sali? Pytam, poniewac u nas daja gratis szampany i 6 butelek wina. Ale zastanawiamy sie ile wina jeszcze dokupic. No i piwko, ktore damy dopiero na poprawiny - ale tez nie wiem w jakiej ilosci zakupic. Macie jakąś wiedzę na ten temat?C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rybciu ciekawe tylko czy się zgodzą. Też bym wolała za to jakieś lody dodatkowo niż tort z którego byłabym niezadowolona. Czerwcowa panienka - mi się takie obrączki nie podobają, ale to nie ważne, bo to będzie Wasz symbol miłości na całe życie i to Wam ma się podobać! :) Djd - my nie mamy alkoholu w cenie, chyba nawet szampana musimy kupić. Co do win itp, to kupiliśmy ok 5 butelek czerwonego, 4 białego, 2 martini w różnych kolorach, likiery, wiśniówkę i jeszcze coś ale już nie pamiętam. Ale ja jeszcze chcę kilka butelek dokupić. Bo wydaje mi się tego mało ;p a wiem, ze młodzi lubią różne drinki sobie robić. A u nas jest specjalny barek i kelner który będzie robił drinki. A co do piwa to będzie na sali lane piwo. Jeszcze nie wiem jak to cenowo wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie! :) Im nas wiecej, tym lepiej! :) Opowiadaj - co macie zalatwione, co cie najbardziej nurtuje.. :) Pisz wszystko, na co msz ochote :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_1288
hej ;) vistoria secret Twoja suknie jest cudowna, w moim guście ;) chociaz ja zamówiłam juz syrenkę: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/pronovias-kolekcja-2013/suknia-slubna-pronovias-balira.html torty z twojego linku są WOW ;), wybraliście którys znich?? My tort mamy taki jak pierwszy w linku : http://www.slubclick.com/blogs/slub-paulina/2011/11/monogram-na-torcie-weselnym/ samki: schwarcwaldzki, owoce leśne i biscotto ;)) Mniaaam ;D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panny młode ja biorę ślub we wrzesniu tego roku ale chyba mogę sie dołączyc ?? :) mam pytanie do asi_88 jaki był koszt toru z monogramem. bo jak nie miałam pomysły na tort tak teraz ściągnr do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresowanych zakupem alkoholu na wesele, zachęcam do kontaktu. emil_1@o2.pl - wysyłam cennik wódek czystych. Jeżeli macie jeszcze jakieś preferencje co do wina, alkoholi mocnych whisky, likiery itp proszę o kontakt przygotuję atrakcyjne ceny i zapewniam wysoką jakość. Pracuję w branży więc doradzę, oczywiście źródło legalne - paragon / faktura. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) dawno nie zaglądałam, ale ciągle czasu brak. Jak tam przygotowania? My teraz po świętach planujemy protokół przedmałżeński załatwić, potem kurs tańca i chyba tyle. Jeszcze mam do odebrania suknię od krawcowej i próbną fryzurę i makijaż w dniu wesela mojej koleżanki :) DJD - właśnie co do fryzury to powiem Ci, że ja mam problem. Chciałabym coś z warkoczem. Myślę taki francuz od prawej strony ku tyłowi, a z lewej puścić falę włosów. Mam nadzieję, że wiesz co mam na myśli bo nie wiem jak to opisać ;p A Ty już masz jakiś pomysł na fryzurkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Rybenko :) domyslam sie o co chodzi z ta fryzura :) Ja chcialabym cos takiego : http://modaslubna.pinger.pl/m/3452765 fryzura nr 4 lub 6. Chcialabym miec troche rozpuszczone wlosy. generalnie mam welon wpinany od gory i wydaje mi sie,ze do takiej fryzury bedzie dobrze pasowal :-) Ech teraz zaczyna sie najgorsze - wybieranie menu, dopinanie szczegolow, kupno garnituru i ciuchow na poprawiny... wybor ciast - rozdzielenie ich po rodzince, zamowienei tortu, bukietu... no i bieganie do kosciola :P O nauce pierwszego tanca nie wspominajac ;) Zaczyna sie dziewczyny nerwowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne te fryzurki, z tych dwóch mi się bardziej podoba ta 6, ale na pewno w każdej będzie pięknie! Co do nerwówki, to nawet mi nie mów, dziś znów miałam koszmar ;p śniło mi się, że wstałam o 11 a ślub na 13 i z niczym kompletnie nie zdążyłam ;p My menu, tort, ciasta itp. dopiero miesiąc przed ślubem będziemy załatwiać. Teraz głównie się skupimy na kościele, żeby protokół załatwić itp. Ale generalnie czuję w środku już ten stresik :) Ogólnie to już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :-) A jak zaproszenia? Wszystko rozdalyscie? My dopiero zaczynamy :-( prawie nic nie mamy, jeszcze ostatnio sie okazalo ze proboszcz nie wpisal naszego slubu do ksiegi a juz byla jedna para zapisana na nasz dzien i zamiast o 17 to slub dopiero o 18 bedzie :-( Najlepsze, bylismy ostatnio w firmie dekoratorskiej zeby wycenic wystroj kosciola to wycenili na ponad 3 tys. Za same zwykle swieczniki kule z tealightami zazyczyli sobie 800 zl, wiec wystroj kosciola na mojej glowie tez :-( ja nie wiem jak sie ludzie wyrabiaja, ostatnio narzeczony mial urlop wiec mielismy garnitur znalezc, obraczki i pierdoly ale trafila nam sie nagla przeprowadzka, wiec nic nie zalatwilismy Sorry za wyzalanie sie ale chyba chwile slabosci mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia, glowa do gory! :* Pomysl jak bedziecie z siebie dumni w dniu slubu i wesela, ze udalo wam sie to wszystko zalatwic mimo przeciwnosci losu :) Co do zaproszeń to my już wszystko mamy rozdane. OCzywiscie część gości jeszcze nie dała znac czy bedzie, czy nie, ale tak jak podejrzewalam bedziemy miec miedzy 90 a 100 osob. My idziemy dla mojego szukac garnitur w maju. W zasadzie bylismy jzu w jednym salonie. Tak sie zastanawiam, ile wy bedziecie przeznaczac na sam ganitur? Obrączki czekają juz na poleczce od jesieni. Zastanawiamy sie tylko ciagle czy robic jakis grawer. A co do księdza,to powiem Ci, że niefajnie was załatwił. Mysmy na jesieni rezerwowali godzine i date,ale dowiedzialam sie pozniej,ze jedna znajoma ma miec tego samego dnia slub no i sie troche przerazilam,ze moze i nas ksiadz nie wpisal,dlatego zadzwonilam do niego i upewnilam sie czy oby na pewno jestesmy wpisani na godz 16 :) Ta znajoma ma godzine przed nami slub. W zasadzie fajnie wyszlo, bo bierzemy na pol strojenie kosciola. Ale powiem ci, ze sporo sobie zazyczyli. My za ustrojenie kosciola takie bez przepychu, placimy 250 zl, ale ze na pol to wychodzi 125 zl. W tym są kwiaty na ołtarz, białe pokrowce na krzesla nasze i swiadkow, swieczniki i swiece przy lawkach i bialy material przy lawkach. A i musze sie wam pochwalic - mamy juz za soba ostatnie spotkanie w poradni! :D Caluski dziewczynki :* a największe dla Rybci :-) Bedzie dobrze Kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu dokładnie staraj się myśleć pozytywnie, a na pewno wszystko dobrze się Wam poukłada i ze wszystkim na spokojnie się wyrobicie. Co do tego wystroju to w życiu bym nie dala tyle pieniędzy! grubo przesadzili! My będziemy płacić ok 150zł od takiej zewnętrznej firmy dekoratorskiej. Powiem Wam, ze nie mnie zmartwiłyście tą datą w kościele. Nie wiem teraz czy tez sobie tam zadzwonić i się zapytać. DJD - co do garnituru to mój już ma kupiony. Daliśmy za niego, musznik, kamizelkę - ok 900zł teraz jeszcze koszula, spinki i buty. Obrączki u nas też już leżą od jesieni. A co do graweru to my mamy nasze imiona i datę ślubu. Myślę, że to fajne a przecież i tak tego nie widać bo jest od spodu. Rybcia trzymaj się cieplutko - staraj się myśleć pozytywnie a na pewno wszystko się dobrze ułoży! Buziaki Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Jak tam zalatwianie kolejnych spraw? :) My w przyszlym tygodniu wybieramy sie do Urzędu Stanu Cywilnego, by zalatwic wszystko. Do księdza wybierzemy się chyba w innym terminie... A sluchajcie dziewczyny, planujecie jakies wieczory panienskie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My w środę załatwialiśmy metryki chrztu z naszych byłych parafii, w piątek załatwiliśmy USC a w sobotę podpisaliśmy protokół u księdza. Teraz muszę iść do mnie do parafii o wygłoszenie zapowiedzi i 2 spowiedzi przed ślubne. Co do panieńskiego to ja planuję na 11 maja :) a Ty djd coś planujesz? macie jakieś konkretne pomysły? W ogóle to za tydzień idę do koleżanki na panieńskie i nie mam pomysłu co jej kupić :/ doradźcie coś :) Miłego dnia Kobitki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria secret
Hej dziewczyny, zaproszenia rozdane z 228 osób na tą chwilę 19 nie przyjdzie a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowka ;)
cześć, Dziewczyny, my również ślubujemy w czerwcu :) w ostatnią sobotę czerwca. W tej chwili załatwiamy sprawę z zaproszeniami. Póki co jestem na etapie dogrywania szczegółów jeśli chodzi o mój strój i fryzurę... No właśnie, fryzura... Wszędzie doradzają koka, że najbezpieczniejszy, a ja siebie w spiętych włosach nie lubię i już. djd1987 widzę że chyba mamy zbliżoną wizję fruzyrki, bo ja bym też chciała częściowo spięte włosy i welon do tego wpinany od góry. Jeśli dysponujesz jakimiś namiarami na fajne zdjęcia takich fryzur będę wdzięczna bo sama jakoś nie mogę nic sensownego znaleźć... A jaki masz welon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa a żeby było zabawniej dzisiaj sie dowiedziałam, że dach się zawalił w mojej sali w święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Czerwcowe PM :) Victoria secret - strasznie dużo macie gości, pewno będziecie mieć weseoło przy takiej ilosci :) rybcia 1987 - czy ja wiem czy szybko, myśle, że akurat teraz jest czas na to i to załatwiamy. Teraz czekam na zapowiedzi u mnie w parafii, za m-c muszę to odebrać, potem do księdza po licencję i potem zawieźć dokumenty już do kościoła w którym będziemy brać ślub. Co do Twoich obrączek to uważam, że są cuudne :) oryginalne, a powiedz mi to są oczywiście Wasze linie papilarne ? w sensie jak się już zdecydujecie? No i powiedz z tym dachem to jest bardzo poważna sprawa? w sensie czy to zagraża jakoś weselu? U nas też na jednej sali weselnej spalił się dach, ale na szczęście nie zagrażało to weselom, bo jeszcze był tam jakiś strych i w ogóle nie było tego widać na sali ani nic. W ogóle Kobitki na jakim etapie teraz jesteście z przygotowaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedźcie jakl u Was wygląda sprawa poprawin? Macie? Macie już jakieś pomysły co do stroju jak na ten drugi dzień wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybenka to linie papilarne nowozencow, wiec nasze by byly, dzisiaj jedziemy obejrzec, a z tym dachem to narazie gola chmurka, bo po prostu dachu w ogole nie ma na sali, podobno maja zdazyc nowy polozyc do konca maja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×