Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkaa

Ślub CZERWIEC 2013

Polecane posty

Dziewczyny, a myślałyście juz nad makijażami i fryzurami? Jeśli tak, to wrzucajcie zdjęcia :D Może coś nas zainspiruje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agenezja, a bedziesz chcial miec welon wpinany od gory czy do dolu fryzury? Ja bede chciala od gory i fryzjerka powiedziala mi,ze w takim przypadku lepiej beda wygladac rozpuszczone wlosy z malym kokiem. Jesli natomiast od dolu to zdecydowanie bardzieh pasuje kok :) a jak wybor makijazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jeśli któraś z Was planuje ślub w woj. lubelskim, to polecam facebook.com/tanislublubelskie Można skorzystać z promocji i zorganizować wesele trochę taniej. Ja skorzystałam, więc polecam innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Ja mam krótki welon i planuję go upiąć nisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Mam krótki welon, więc planuję go przypiąć od dołu.. O makijażu to kompletnie nie myślałam, nie znam się w makijażu, jedynie brązy przychodzą mi na myśl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dawno mnie tu nie było i po tyłach jestem hehe Agenezja bardzo ładna ta fryzurka :) Ja kombinuję coś z warkoczem francuskim... Coś w tym stylu: http://www.google.pl/imgres?q=warkocz+francuski+do+%C5%9Blubu&hl=pl&client=firefox-a&hs=xV5&sa=X&tbo=d&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=638&tbm=isch&tbnid=bhkjoF-lZb12oM:&imgrefurl=http://efryzury.qever.com/fryzury-slubne.php&docid=C56ZqI3GSXVXhM&imgurl=http://efryzury.qever.com/img/fryzury-slubne-warkocze-01.jpg&w=270&h=346&ei=WDX1UJGVEI2PswbNqYDQAw&zoom=1&iact=hc&vpx=622&vpy=94&dur=808&hovh=254&hovw=198&tx=112&ty=133&sig=108700517975278763323&page=1&tbnh=133&tbnw=107&start=0&ndsp=26&ved=1t:429,r:4,s:0,i:93 Ale ogólnie to mam z tym problem hehe bo się nie umiem na nic konkretnego zdecydować. Co do makijażu to też myślę o brązach lub złote. W ogóle to mam od wczoraj problem z proboszczem... bo wczoraj w nocy spalił się dach naszego kościoła i nie wiem co teraz będzie :( masakra jakaś w ogóle. No nic życzę Wam miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej, nieszablonowej fotografii ślubnej zapraszam do wizyty na www.michalgrzanka.pl oraz na Blogu fotografa ślubnego www.michalgrzanka.pl/blog Pracuję na terenie całego kraju. Michał Grzanka Fotografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej, nieszablonowej fotografii ślubnej zapraszam do wizyty na www.michalgrzanka.pl oraz na Blogu fotografa ślubnego www.michalgrzanka.pl/blog Pracuję na terenie całego kraju. Michał Grzanka Fotografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dołączam do klubu :) biorę ślub 22 czerwca w Krakowie i z załatwionych rzeczy to mamy salę, kościół, fotografa, DJa no i zaproszenia (z winietkami, księgą gości i pudełkiem na koperty) się robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polee witaj :) Slubujesz tego samego dnia, co ja :D Buziaczki przesylam Wam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) a powiedzcie mi kiedy macie zamiar chodzić z zaproszeniami? bo ja mam z tym problem... bo mamy wesele w tygodniu i nie wiemy czy już powoli nie zacząć, żeby ludzie sobie urlopy po planowali. A jak Wy będziecie chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już zaczęliśmy rozdawać zaproszenia. Jak tylko mamy okazję komuś dać, to to robimy. Czerwiec to już taki urlopowy miesiąc więc fajnie by było, gdyby ludzie mogli sobie wcześniej go ustalić :) A poza tym chcemy jak najwcześniej wiedzieć ile osób będzie, a ile nam odpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria secret
my też juz rozdaliśmy ok 30% zaproszeń plus wysłalismy z początkiem stycznia za granicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dostaniemy zaproszenia dopiero w lutym, ale planujemy zacząć rozdawać jakoś w marcu. Na zaproszeniach ustaliliśmy sobie datę potwierdzenia na 15 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawliczka
Drogie Panny Młode,jeśli jeszcze nie macie fotografa ślubnego bądź zastanawiacie się nad jego wyborem - zapraszam na swoją stronę www.pawliczka.net - jeśli moje zdjęcia Wam się spodobają - robię klasyczny reportaż i fajne, nieustawiane sesje plenerowe - to zapraszam do kontaktu na maila - pawliczka69@gmail.com Czekam niecierpliwie na Wasze zapytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mozna sie dolaczyc? Slubuje 14ego czerwca i chetnie bede sie z Wami dzielic przygotowaniami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mozna sie dolaczyc? Slubuje 14ego czerwca i chetnie bede sie z Wami dzielic przygotowaniami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Wydaje mi sie, ze zalatwione mamy juz dosyc sporo :) 1. Miejsce 2. Fotogra 3. Zespol 4. Suknia kupiona 5. Dekoratorka wybrana 6. Tort wstepnie zamowiony 7. Zaproszenia wybrane, ale nie zamowione nawet jeszcze :( wlasnie dzisiaj planuje juz to zalatwic... bo coraz mniej czasu zostalo. Najwazniejsze to zalatwic mozliwosc slubu cywilnego w plenerze, podobno raz sie udaje, raz nie. Mam nadzieje, ze nam sie uda. A jak u Was? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow piękny pomysł z tym ślubem w plenerze :) tylko żeby trafić na idealną pogodę hehe :) ale trzymam kciuki, żeby Wam się udało to załatwić :) A to Wy bierzecie tylko ślub cywilny tak? Zaskoczyłaś mnie z tym tortem, ja tak myślałam, że 3tygodnie przed ślubem wystarczą ;p ale chyba podzwonię i popytam :) My też już mamy sporo załatwione: -sala -zespół -data i godzina w kościele -kamera/foto -zaproszenia, winietki, podziękowania dla gości oraz pudełko na koperty - zrobione(sama robiłam ;p) - auto do ślubu -autokar dla gości - pokrowce na krzesła zamówione(do wypożyczenia) -dekoracja kościoła - kupiona wódka =etykietki - kupione podziękowanie dla rodziców i świadków - kupiona suknia ślubna, dodatki, garnitur - kupione obrączki To chyba tyle ;p dużo staraliśmy się kupować na raty, żeby potem nie było takiego wydatku na raz. No ale wiadomo, że i tak największy będzie za salę. W najbliższym czasie chcemy zaproszenia rozwozić, bo dziewczyny już tu pisały, ze mają część rozdanych a my nic ;p a mamy wesele w tygodniu. Więc w sumie dobrze jakby ludzie sobie urlop po planowali. Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę :) Rybenko moja droga, nie obawialiscie sie kupna garnitura tyle czasu wczesniej? My się zastanawiamy czy nie zostawić tego na kwiecień... jakby mój luby przypadkiem przytył lub schudł :) Suknię już mam, ale jak już wspominalam, u mnei to trochę inna sytuacja, ponieważ kupowałam używaną i w sumie i tak muszę ją zmniejszyc w gorsecie. A kochanie, co myslicie o bukieciku z goździków? :) Tu są przykładowe: http://fioletowe-inspiracje-slubne.blogspot.com/2011/07/bukiety-cz6.html Ja się zastanawialam czy nie wziac sobie cos w tym stylu http://forum.we-dwoje.pl/topics10/wiazanki-i-bukiety-slubne-vt454,1155.htm pierwsze zdjecie na forum (storczyki + róże) i wlasnie zastanawialam się czy nie wziąc zamiast tych storczyków własnię goździki. A może lepiej same goździki? :) Jaaaa,ale mam dylemat :) Buziaczki Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka a jaki prezent rodzicom kupiliście? Kurcze, ja dopiero w poniedziałek jadę zamówić suknię czekam jak koleżanka narysuje mi nasze postacie żeby zacząć robić zaproszenia, ale zrobiłam już wstępnie i super wyszły :) Pan młody będzie przesuwany w momencie jak będzie się wyciągać zaproszenie :) dumna jestem z siebie ;) dzisiaj może będę zamawiać butelki na prezent dla gości jejciu, czasu coraz mniej a roboty coraz więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia1987, masz racje... czasu coraz mniej. W sumie to dosyc szybko wzielismy sie za organizacje tych wiekszych spraw, ale wydaje mi sie, ze to te mniejsze zabieraja nam wiecej czasu. A jak dzisiaj spojrzałam na swój suwaczek, że z przodu widnieje 4 miesiace, to chyba zaczynam sie stresowac :) A co do zaproszenia, to rzeczywiscie swietny mialas pomysl :) GRatuluje, bo na pewno wygladaja pieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heello ;] DJD - Wiesz co jakoś nie bałam się, bo mój narzeczony już ogólnie od dłuższego czasu trzyma się jednej wagi, ale już mu pogroziłam, że jak zgrubnie to będzie ze mną na siłownie chodzić ;p Ja mam taką samą sytuację co do sukni :) muszę tylko krawcową znaleźć. Co do bukiecików to oba są prześliczne :) sama nie wiedziałabym na który się zdecydować :) Ja planuję mieć coś takiego: http://www.kwiaty.lublin.pl/blog/?attachment_id=558 Rybcia 1987 - co do rodziców to mam kupione statuetki drewniane z wygrawerowanym naszym zdjęciem i życzeniami w kształcie serduszek. Do tego zrobiłam prezentację z naszym zdjęć, taką 10 min. Chcę ją puścić przed samymi podziękowaniami. I do tego Kwiaty w koszu chcę zamówić. A powiedz mi jak będą te Wasze zaproszenia wyglądać, bo jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić?? Rybciu a to Ty szyjesz sukienkę od podstaw u krawcowej czy z salonu? No powiem Wam dziewczyny, że też jak widzę tę czwórkę z przodu to mnie przeraża, że z czymś nie wyrobię ;p też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wiązance ze słonecznikó też swojego czasu myślałam... w zasadzie, to co chwilę mam inne pomysly :P a orientowalas sie już może w cenach takich wiązanek? Mnie 4 z przodu zdecydowanie przeraza :) o torcie nawet jeszcze nie myslelismy. Nie wspominajac o pierwszym tancu :P A wlasnie, czy Wy juz w tej kwestii cos robilyscie? :) A rybenko, skoro już masz swoj caly komplecik slubny, to wrzuc zdjecia :) Moze i nas to zainspiruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my teraz chodzimy na kurs tańca (dobra zabawa) a później będziemy uczyć się kroków z neta (już znaleźliśmy fajny układ z wesela, a nie chce płacić kolejnej kasy za ułożenie układu) link do przymiarkowych zaproszeń poniżej, oczywiście będą wypicowane jak będą robione już normalnie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9b83bc12c8e21e0d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/99d06a9dd8450ae7.html suknię miałam szyć u krawcowej bo dużo taniej jest, ale wybrałam taką suknię, że ciężko byłoby skopiować ją, więc zdecydowałyśmy z mamą, że jednak w salonie zamówię, przynajmniej będę pewna, że będzie taka jaką zamówiłam :) ja też mam tak, że jestem przerażona, że czegoś nie zdążę zrobić, sporo takich małych szczegółów chce mieć jak np płatki kwiatów w kościele na podłodze, sama świeczniki będę zamawiać i wazony do sali bo te z salonu to żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybcia1987 pochwal się układem :) Nam też właśnie szkoda kasy trochę jesli chodzi o kurs tanca. A powiedz szczerze - daje on wam cos poza zabawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJD a jaki komplecik masz na myśli? bo ja to mało domyślna jestem ;p;p Co do orientacji w sprawie bukietu to jeszcze się nie pytałam, ale słyszałam tylko, żeby nie mówić, że to na ślub bo wtedy robią bukiet wart np. 50zł w cenie 150/200zł :/ trochę przesada nie uważacie. No ale zobaczymy jak to wyjdzie. Rybcia fajne te zaproszenia, takie inne i zabawne :) podobają mi się :) Co do pierwszego tańca to my kedyś jak się poznaliśmy chodziliśmy na kurs tańca i teraz chcemy tylko 4 zajęcie indywidualne, żeby nam choreografię wymyślili. A piosenka to "oczarowanie" Z. Wodeckiego. Ja się zakochałam w tej piosence i zawsze moim marzeniem było zatańczyć walc angielski :) ale pewno stresik będzie heheh :D DJD - powiem Ci, że nam dużo dał taki kurs tańca, bo idzie się swobodniej poczuć na parkiecie i nauczyć kilku fajnych kroków, które można potem wykorzystywać na zabawach. Ale dla mnie co najważniejsze, że nauczyliśmy się tańczyć w parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×