Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkaa

Ślub CZERWIEC 2013

Polecane posty

Gość olenkaaa
cześć:) dołączam i ja... ślub: 29 czerwca. Załatwione: sala, zespół, fotograf. I jak tak Was czytam to mnie przerażenie ogarnia :D bo wydawało mi się, że mam dużo czasu na całą resztę... a tu Wy już macie wszystko prawie pozałatwiane ;) A ja mam pytanie z innej beczki: jeśli we włosach nie będę mieć welonu, to czym rzucać na oczepinach...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Hej ;) Widziałam, że dziewczyny które nie miały welonu to albo rzucały kwiatami, albo miały welon tylko na oczepiny. Ponoć zdarza się też rzucanie podwiązka, ale nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria secret
Hej ja tez mam 29.06.2013 mamy miejce zarezerwowane i zpłacone 50% kosciół ,kamerzysta ,fotograf ,samochd ,orkiestra ,wina szampany ,alkohol kupiony ,obrączki , nauki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woww,to szybko wplacacie zaliczke. Ja mam zarezerwowany termin, wplacona zaliczke w wysokosci 700zl, a umowe spisujemy miesiac przed slubem. 50% wydatkow dopiero 2 tyg. przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria secret
Niestety taki był warunek w tym obiekcie przy rezerwacji na 220 osób i w terminach wakacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszłe mężatki;) Ja również mam na 29 czerwca;) ja znowuż mam problem bo nie będę miała do kogo rzucać welonem;) bo nie będzie żadnych panienek;) ale coś z wodzirejem wymyślimy żeby to przebrnąć;);) Ja zaczynam poszukiwać zaproszenia bo w tym temacie jestem najwybredniejsza-gdyż zaproszenie to wizytówka wesela która dużo o nim mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria secret
dzisaj zamówiłam cupcake i stół ze słodyczami to w październiku drukujemy zaproszenia i tez już mam wybrany wzór to tyle z nowych spraw ,Pozdrowienia dla wszstkich dziewczyn z 29.06.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Bardzo ładne te Wasze suknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, ale tu u nas się cicho zrobiło ;p chyba wszystkie zapracowane, w ferworze przygotowań ślubnych, nie macie czasu.. to zupełnie jak ja ;p Jak tam u Was, coś do przodu z przygotowaniami? :) Jeszcze tylko ok. 8 miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 8 m-cy;) u mnie na razie spokojnie;) poszukuje sukni;)szaleństwo się zacznie od nowego roku.a teraz praca -dom pochłania większość czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też spokój, jak już to tylko takie drobne rzeczy sobie zamawiam jak coś mi się na allegro rzuci w oko :D ostatnio zamówiłam takie śmieszne etykietki na wódkę ;p fajne są, przynajmniej będzie coś innego, u mnie jeszcze takich nie było w rodzince ;p Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kolezanki :) No rzeczywiscie jakos tak ucichlysmy... U nas jesli chodzi o przygotowania doszlo tylko to,ze odebralismy obraczki, a w najblizszym czasie bedziemy zamawiac zaproszenia. Wiecie co...ostatnio zaczelam zastanawiac sie nad bukietem do slubu... i kurcze, mam problem - bo wszystkie mi sie podobaja :) Czy wy macie juz jakis upatrzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bukietu to jak najbardziej mam już swój wymarzony wypatrzony;)Na pewno będą to goździki bordowe;) Mocny akcent;) Z racji takiej ze jestem blondynką to będę miała taki kwiat we włosach oraz bukiet lecz w salonie sukien ślubnych wybiła mi z głowy obuwie pod kolor bukietu z racji takiej iż nie mogę mieć obuwia na obcasie bo jesteśmy prawie równi....bo jeśli kolorowe obuwie to tylko obcas bo musi się pięknie prezentować. :(ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie suknia wisi juz w szafie:) kupiłam używaną pronovias obelix i chyba na żywo jest piękniejsza niż na zdjęciach :) teraz czekam jeszcze na krawcową, bo potrzebuję kilku drobnych przeróbek, ale to może jak jeszcze zejdę z 5 kilo ;) też chciałam buty kolorowe, ale coraz bardziej skłaniam sie ku srebrnym, no i jeszcze nie wiem, czy nie będą to buty do tańca. z wyglądu piękne one nie są, ale chciałabym nie kuleć na własnym weselu. mocne kolory mi raczej nie pasują, więc w bukiecie będą chyba kremowe róże i kolorowe eustomy, jeszcze pomyśle z koleżanką-florystką. kupujecie już alkohol? tak mnei straszą, ze w przyszłym roku zdrożeje. i tak chcieliśmy kupować wcześniej, ale coś za szybko ten czas leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie nie wiem jaki bukiet wybrac :( zastanawialam sie nad slonecznikami. W zasadzie to nawet nei wiem jaki bukiet pasowalby do mojej sukni, do mojej urody :P zupelnie brak mi takiego zmyslu. Znajac zycie to skonczy sie na tradycyjnych czerwonych rozach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też będę miała słoneczniki :) te kwiaty kojarzą mi się ze słoneczkiem :D po prostu je uwielbiam :) Samasobie - ja też mam używaną suknię i też czekam aż te 5 kilo zejdzie hehe a potem do krawcowej. Niestety to schodzenie bardzo powoli mi idzie :( Fajny pomysł z tymi butami kolorowymi, może też się rozejrzę za jakimiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy jeszcze trochę czasu;) powoli ale w dół ja chciałam piwonie, ale kwiaciarka powiedziała, że mogę nie dostać, więc nie upieram sie przy tym. zobaczę co będzie i wtedy ostatecznie podejmę decyzję, bo kilka pomysłów juz mam ;) chce tylko żeby to ze sobą grało, ale nie dobieram koloru majtek pod kolor balonów (czy ja będę miała balony?) i staram sie nie wariować na punkcie idealnego zgrania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja suknia rowniez juz wisi w szafie :) Jest uzywana, ale zupelnie mi to nei przeszkadza. Rowniez bede robila poprawki - musze trochę zwęzić górę, ale z tym czekam do wiosny, bo pewnie ze stresu i tak troche jeszcze schudnę :) Co do alkoholu, to my juz mamy od dluzszego czasu zakupiony. Rowniez z tego pwoodu,ze moze byc drozszy w przyszlym roku. Jesli chodzi o bukiet, to oczywiscie ja nie mam zamiaru wariowac na punkcie zgrania i dobrania szczegolow... nigdy nie mialam do tego zmyslu :) Najgorsze, ze ja po prostu nie moge się zdecydowac na konkretne kwiaty,ksztalt bukietu, bo zwyczajnei wszystkie mi sie podobaja :) Rybenko powiedz moja droga, czy masz juz wybrany konkretny wyglad bukietu? :) Jesli tak to podziel się proszę :) Mnie rowniez bardzo podobaja sie sloneczniki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJD - nie nie mam jakiegoś super upatrzonego, oglądałam na internecie i kilka mi wpadło w oko :) http://www.google.pl/imgres?q=bukiet+ze+s%C5%82onecznik%C3%B3w&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=638&tbm=isch&tbnid=ppV2_seVxPDSDM:&imgrefurl=http://www.forumslubne.az.pl/viewtopic.php%3Ft%3D3886&docid=o8VOEbGDqnP3JM&imgurl=http://img198.imageshack.us/img198/754/slonecznikgp01.jpg&w=300&h=300&ei=stePUJr2Gab04QTfkoHQDg&zoom=1&iact=hc&vpx=112&vpy=172&dur=548&hovh=225&hovw=225&tx=119&ty=106&sig=107910293683446238187&page=1&tbnh=139&tbnw=129&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,i:82 http://www.google.pl/imgres?q=bukiet+ze+s%C5%82onecznik%C3%B3w&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=638&tbm=isch&tbnid=1LBe616SJjDz-M:&imgrefurl=http://www.kwiaty.lublin.pl/blog/%3Fattachment_id%3D558&docid=2s3O8Mk3chSuHM&imgurl=http://www.kwiaty.lublin.pl/blog/wp-content/uploads/2011/02/wi%2525C4%252585zanka-%2525C5%25259Blubna-ze-s%2525C5%252582onecznika.jpg&w=533&h=400&ei=stePUJr2Gab04QTfkoHQDg&zoom=1&iact=hc&vpx=897&vpy=331&dur=946&hovh=194&hovw=259&tx=150&ty=152&sig=107910293683446238187&page=1&tbnh=150&tbnw=180&start=0&ndsp=24&ved=1t:429,i:152 Ale długie te linki ;p;p My też już mamy wódkę w piwnicy i też właśnie ze względów ewentualnego drożenia ;p aa i ok 2 tyg. temu odebraliśmy obrączki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiekne te bukieciki :) Ciekawe tylko ile kosztuja? Orientujecie sie w ogole w jakich cenach sa bukiety slubne? Zapewne sporo drozsze od tych normalnych :-/ My obraczki odebralismy w zeszlym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Hej dziewczyny :) My skończyliśmy nauki przedślubne, a tak to rozglądam się za fryzurą i bukietem, na razie podoba mi się taki, ale przez te kilka miesięcy nie wiem, czy mi się nie odwidzi :) http://www.salonik-victoria.pl/jpg/270.jpg Chcę mieć czerwone buty, więc wymyśliłam taki z różami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny bukiecik :) Niestety ale zazwyczaj jak się pójdzie do kwiaciarni i powie, że to bukiet ślubny wtedy cena o 100% do góry :/ ciekawe jakby tak przyjść ze zdjęciem jakiegoś bukietu i powiedzieć, że to na prezent ;p ciekawe jaka by była różnica ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
No co do cen, to wszystko ze słowem ślubne jest droższe - bukiet, makijaż, fryzura, bielizna itd... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
niby wszystko weselne drogie, ale na torcie można oszczędzić. ja się miło zaskoczyłam ceną w camargo - za 49 złotych już fajnie wyglądający torcik można zamówić z tego co widzę. mnie się ten w formie puzzli spodobał - http://www.camargo.com.pl/torty-weselne-warszawa/tort-weselny-nr-6.html oryginalny, ale dość skromny, nie jakiś przeozdobny strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×