Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkaa

Ślub CZERWIEC 2013

Polecane posty

DJD a ile kupujecie wódki na osobę? bo my mamy z tym problem ? i jaką kupiliście i za ile o ile można wiedzieć:) ja dziś znalazłam w mojej okolicy hurtownię gdzie za 0.5l krupniku chcą 16.59 i możliwość zwrotu nie wykorzystanego alkoholu jest. ja właśnie zamówiłam na allegro 2 statuetki dla świadków a w piątek może pomyśle o czymś dla rodziców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez zastanawialismy sie nad krupnikiem, ale ostatecznie kupilismy żubrówkę białą. Niestety nie w hurtowni, bo cena byłą wyzsza niż akurat w tamtym momencie w Auchan :) Kupowalismy za 16,50 za 0,5 l :) Jesli chodzi o przelicznik, to szczerze mowiac mielismy z tym problem. Dlatego kupilismy 150 butelek na około 100 osob, choc tak naprawde nie wiemy jeszcze czy bedziemy robic poprawiny, wiec na pewno sporo butelek zostanie, ale doszlismy do wniosku,ze zawsze mozna rozdac gosciom :) A poza tym do wesela jeszcze sporo czasu, wiec na pewno jeszcze troche ich ubędzie ;) Ciekawe czy nie będziemy musieli jeszcze dokupować ;) No,ale zapomnialam dodac, ze alkohol sprezentowali nam moi przyszli tesciowie (bardzo im na tym zalezalo), wiec stad taka ilosc butelek :) Gdybym miala za wlasnie pieniazki kupowac, to pewnie zrobilabym to bardziej rozsądnie ;) Sporo się dowiadywalismy o cenach alkoholi i w sumie wychodzi na to, ze najtansze sa w biedronce :) Ale fajnie jest pojezdzic wlasnie po takich wiekszych marketach, bo czasami sa takie promocje, ze glowa mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka899
Właśnie też się zastanawialiśmy nad wódką ale krupnik wygrał :) A dziewczyny co do alkoholi czy i co kupujecie poza wódką?? Wina, likiery, piwa?? I ile?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! my tez zastanawiamy się nad krupnikiem lub gorzką żołądkową białą. dla mnie to w zasadzie bez różnicy, aż takim koneserem nie jestem ;) wiem tylko, że oprócz czystej chcę mieć jeszcze kilka wódek smakowych: soplica orzechowa, coś wiśniowego, może cytrynowy krupnik (dobry!) , jakieś likiery, koniak dla taty. no i oczywiście wino. te dodatkowe alkohole na osobnym stole. może na poprawiny weźmiemy jeszcze piwo, ale na wesele na pewno nie. obrączki wybraliśmy w takim wzorze, jak w linku, ale w wyższej próbie, robione w małym zakładzie jubilerskim. http://allegro.pl/bomar-komplet-zlotych-klasycznych-obraczek-5mm-i2451202090.html oboje nie chcemy w obrączkach kamieni i po początkowym zachwycie zrezygnowaliśmy z łączenia z białym złotem. jednak jesteśmy pod pewnymi względami bardzo konserwatywni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne obrączki, my też chcemy właśnie proste bez udziwnień jakiś ;p co do alkoholi to chyba dziś zamówimy ten krupnik. A tak poza tym to też chcemy wina, jakieś likiery i jakieś kolorowe wódki kupić. Bo na sali mamy do dyspozycji barek i kelnerów którzy robią drinki z naszych alkoholi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Hej, my już mamy obrączki - mieliśmy swoje złoto, więc nic nas to nie kosztowało, co więcej, dostaliśmy jeszcze 100 zł ;) I kupiłam suknię ślubną, bo akurat była wyprzedać i udało mi się kupić ponad 2 razy taniej :) Wódkę to też myślę nad Krupnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki :) Agenezja prześlij jeszcze raz linka sukni, bo mi bład jakiś wyskakuje. Kupiliśmy już wódkę 100 butelek. Mam nadzieję, że wystarczy :) mam też już statuetki dla świadków w tym tygodniu jeszcze zamówię podziękowania dla rodziców. Oglądaliśmy już wstępnie obrączki, bo chcemy takie drobne rzeczy w tym roku pokupować, a takie główne jak sala, zespół, kamera/foto już przed ślubem samym. I żeby mieć już teraz część rzeczy z głowy. Ok. 15 września idziemy w końcu do kościoła ustalić godzinę ślubu :) a potem się wezmę za robienie zaproszeń :) Powiem Wam, że chyba oszaleję przez te 10m-cy. ;p dziś znów miałam koszmar heheh, że wesele było klapą totalną ;p Mam nadzieję, że będzie dokładnie na odwrót :D a jak tam u Was dziewczyny????? Miłego dzionka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no śliczna suknia :) Heh cieszy mnie to, że nie tylko mnie się śnią takie głupoty ;p Ciekawe co nam się będzie śniło na tydzień przed wielkim dniem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki;) Widzę ze już mniej więcej wiecie czego chcecie w temacie sukni. Ja niestety jestem jeszcze nie zdecydowana ehh a już powoli zabieram się do poszukiwań sukni. Tak ostatnio myślałam na butami..i nie znalazłam tego czego szukam....wiec postanowiłam sobie ze w białych później już chodzić butach nie będą , wiec buty będę miała pod kolor wiązanki;) mniej wiecej coś takiego http://www.aranzeria.com/wp-content/uploads/2009/07/2.jpg tylko nie wiem czy to bedzie w kształcie bryły. :):) Co do koloru to jeszcze kwestia dopracowania może troszeczkę ciemniejsze;) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
Hej :) Ja też wymyśliłam, że nie chcę białych butów czy tam ecru, dlatego zdecydowałam się na czerwone :) Przynajmniej potem jeszcze się przydadzą i nie będą się kurzyć w szafce. Chcę mieć też czerwony bukiet i czerwonego kwiatka we włosach (chyba różę). A Wy co sądzicie o kolorowych butach ślubnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie pisze na kolorowe :) chcę kupic buty dobrej jakości, bo jednak od tego też zależy jak będę się bawić na weselu, a te "komunijne" w sklepach jakoś do mnie nie przemawiają. jak mam wydać 200 na buty, to lepiej żebym w nich jeszcze pochodziła. myślałam o sandałach, ale nie wiem jak b się sprawdziły do tańczenia przez całą noc. macie doświadczenie? kolor też po wiązankę, raczej pudrowy róż, delikatny błękit czy fiolet. ale to sie jeszcze zdecyduje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
ja mam dość "wrażliwe" stopy i wszystko mnie zawsze obciera, a z doświadczenia wiem, że buty, do których nie nosi się rajstop, czyli właśnie sandały, obcierają mnie najmocniej. Ale to pewnie zależy od buta i od stopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak wydać dużo pieniążków na buty to lepiej w nich pochodzić mnie sie podoba taki bardzo mocno ciemny róż (jeżynowy) i też oczywiście kwiatek we włosach;) no ja nie wiem czy podwiązka tez pod kolor...hmmm chyba takiej nie dostanę i chyba pozostanę przy błękitnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny ten kolor :) teraz juz sama nie wiem, na co sie zdecydować. chciałam piwonie, ale nie wiem czy dostanę. pewnie skończy sie na tym, że najpierw kupie buty i do nich opasuje bukiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najbardziej TAK;) ja muszę mieć butki na max 2 cm obcas:( ehh chyba bede musiała zrobić buty na zamówienie;) bym była w 100% zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-art Studio
Jeżeli poszukują Panie nadal fotografa na wesele zapraszam! www.m-art-studio.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-art Studio
Ja z chłopakiem mamy obrączki srebrne na znak naszej więzi i mamy grawer.. Bądź grzeczna i bądź grzeczny :) na ślubnych też tak chyba w przyszłości zostanie :) może komuś się pomysł spodoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MASTI
Usługi DJ-skie Wesela,Imprezy Okolicznościowe,całe mazowieckie Jestem dj-em,wodzirejem który z ogromną przyjemnością poprowadzi państwa Wesele i postara się aby ten najważniejszy dzień w życiu był tym niezapomnianym i najszczęśliwszym. Specjalizuję się w oprawie muzycznej i oświetleniowej oraz w prowadzeniu imprez typu: - Wesele\Poprawiny - Imprezy Integracyjne i okolicznościowe - Studniówki i 18-ki - Bale sylwestrowe - Bale karnawałowe - Bankiety - Studniówki,itp Moje atuty to: - wieloletnie doświadczenie, pasja muzyczna - bardzo duża znajomość trendów i gatunków muzycznych - bogata płytoteka - markowy sprzęt (konsola dj-ska,nagłośnienie,oświetlenie) - indywidualne podejście do każdego klienta dopasowane w 100% do jego potrzeb - elastyczna oferta cenowa - pracuje z mikrofonem na życzenie wszelkiego rodzaju konkursy, zabawy, karaoke, oczepiny itp. Uwaga:Aktualnie cena promocyjna. Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie , proszę o kontakt. 783-830-424 Dj. Masti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane;) Jak tam przygotowania? Wasze samopoczucie?;) U mnie zaczynają się poszukiwania sukni. 25 września ide do pierwszego salonu na przymiarki;) Ahh jak widziałam te wszystkie suknie to mi dech zaparło..;) od razu chciałam je wszystkie mierzyć;) Wczoraj zdałam sobie sprawę ile jeszcze przed nami załatwiania spraw;) Teraz jestem na etapie poszukiwania fryzury i makijażu ślubnego by wiedzieć czego tak naprawdę szukam...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę jadę po suknię:) mam nadzieję, i jak będzie dobra to biorę. to jest suknia używana, więc raczej idealnie nie będzie. właściwie to brakuje mi do niej 5 cm w biuście, ale powinna dać się poszerzyć. jak nie to mam jeszcze troche czasu żeby sie do niej dopasować;) a linku jeszcze nie podam, zeby nie zapeszyć no i żeby mi jej nikt nie sprzątnął sprzed nosa ;) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
No powodzenia w kupnie sukni. Ja też miałam kupić używaną, podane wymiary były idealnie na mnie, jednak jak pojechałam przymierzyć, okazało się, że w biuście jest sporo za mała.. W końcu kupiłam inną, ale nową - z wyprzedaży. U nas przygotowania ślubne na razie ucichły, bo póki co, kupujemy mieszkanie z narzeczonym i tym mamy zajęty czas . Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Dziubru i Sama sobie - trzymam kciuki za poszukiwania Waszych wymarzonych sukienek :) Ja też mam używaną suknie i na pewno będą ją zwężać, muszę się też rozejrzeć za jakąś krawcową. Dziubrun- chyba też już zacznę sie rozglądać za fryzurą i makijażem, bo wiem, że mi będzie ciężko się zdecydować ;p U nas trochę do przodu idzie, wczoraj w końcu ustaliliśmy datę ślubu i godzinę u księdza :) i kamień z serca mi spadł, bo jakoś się tego bałam ;p 3 października idziemy odebrać obrączki, ostatnio też przyszły mi podziękowania dla rodziców takie w drewnie grawerowane. I buty "plaskate" na zmianę też już sobie kupiłam. Dość tego już jest :) a i tak jeszcze tyle przed nami... masakra ;p Pozdrawiam i życzę Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
Szukacie Państwo DJ Wodzireja na wesele na rok 2013 zapraszam na moje strony WWW.DJRAFF.PL oraz Bloga na którym znajdują się najświeższe informacje na WWW.DJWESELE.BLOGSPOT.COM Pozdrawiam DJRAFF..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulec
Hej dziewczyny! Dzisiaj z ciekawości wpisałam moja datę ślubu w wyszukiwarkę i pokazało mi się to forum! 22 czerwca 2013 - to chyba dość często rezerwowana data :) My już mamy, zespół, sale, fotografa. Ogólny zarys sukni mam w głowie ;) Co do fryzury też już wiem czego chcę(przyjaciel będzie mnie czesał). Kościół tez już załatwiliśmy. Zostają obrączki, alkohol i milion rzeczy o których boję się myśleć. Zaproszenia, dekoracje, zawiadomienia, nauki przedmałżeńskie. Kurcze ciągle myślę że na wszystko za wcześnie a jak czytam/ słucham to większość par ma to już pozałatwiane! :O Czy przygotowujecie upominki dla gości?? Jeśli tak, to jakie? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upominki dla gości jak najbardziej tylko właśnie jakie? Myślałam nad: -słoiczek miodu z napisem'' słodkiego miłęgo życia'' - migdały -jakiś breloczek( też fajne znalazłam) -czekoladki -malutkie drzewko szczęścia -lizaki tylko nie potrafię sie jeszcze zdecydować co wybrać i co było by odpowiednie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×