Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkaa

Ślub CZERWIEC 2013

Polecane posty

djd dokładnie tak jak rybenka napisała :) można fajnie nauczyć się tańczyć ze sobą nawzajem, z czym u nas ciężko było, więc taki kurs nie tylko na własne wesele się przydaje. dzięki rybeńko :) z tych zaproszeń tak się cieszę jak blondynki na głupich filmach :P jejciu Wy już o bukietach myślicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reybenka 🌼 tak, biezemy tylko slub cywilny :) wesele mamy w pieknym palacu z duzym ogrodem i tam wlasnie chcialabym zaaranzowac slub. ale musze zalatwic to z urzednikiem, a roznie to z nim bywa podobno... hmm... najgorsze, ze ja to wszystko musze zalatwiac albo przez Rodzicow, albo na odleglosc... a jak robilas karton na koperty? ja mam w planie oblozyc bialym papierem i dolozyc zlota kokarde :) mam nadzieje, ze wyjdzie fajnie. djd1981 🌼 ja bym wybrala te gozdziki, piekne sa :) sama musze sie im blizej przygladnac :) Mam kilka pytan jesli mozna :) jakie macie teksty na zaproszeniach? beda u Was na weselu dzieci? ja sie ciagle zastanawiam... a macie juz jakis kolor przewodni slubu i wesela? ja chyba sie w koncu zdecydowalam na zloto-bezowy, bedzie mi pasowal do sali, takze w koncu moge zaproszenia zamowic :) no i przede wszystkim jakie macie sukienki? z welonami? bez? jakie buty? :) pozdrawiam Was dziewczyny, fajnie sobie z Wami pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea u nas będzie taki tekst na zaproszeniach jaki w linku podałam dzieci chyba na większości wesel są, chyba, że ktoś nie chce zapraszać znajomych z dziećmi co uważam za mały absurd, ale jak kto woli, właśnie, macie jakiś motyw kolorystyczny? ja ciągle nie wiem, chciałam fiolet ale boje się, że nie będzie pasować do bordowej sali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybenko, mowic komplet mialam na mysli zdjecie sukni, dodatkow, planowanego bukiecku :) chyba,ze masz tez wybrana fryzurę, to tez wklej :) Kurcze, ja mam problem,zeby mojego narzeczonego namowic na kurs tanca :( A co do gozdzikow, to chyba rzeczywiscie zdecyduje sie na nie :) Bardzo mi się podobaja :) Choc mam wrazenie, ze rzadko sa wybierane jako bukieciki slubne, no ale zawsze mozna byc oryginalnym :) Co do koloru, to ja chyba zdecyduję się na pomarańcz. Chcialabym tez bukiecik z pomaranczowymi elementami. I chyba przy tym kolorze zostaniemy. Chyba,ze Pani, ktora bedzie nam dekorowac salę pokaże nam zdjęcia z innymi kolorami, które mnie zachwycą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prowadzicie jakiś hmmm organizer ślubny? czyli zapiski wszystkich rzeczy, które musicie załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea jak sobie wyobrażę tą scenerię to ach.... :) cuuuuudnie :) oby Wam się udało! My mamy zwykły tekst na zaproszeniu. Jakiś z internetu ściągnięty. Nawet teraz nie pamiętam jaki ;p My zapraszamy z dziećmi, ale niektórzy znajomi już mi zapowiedzieli, że będą bez dzieci bo chcą się pobawić ;p ale wg mnie nie wypada zaprosić bez dzieci. Co do koloru to my mamy żółto-złoto-pomarańczowy heheh :D Co do sukni ślubnej to już wklejałam kiedyś ale to wkleję jeszcze raz: http://www.sarah.com.pl/oferta_szczegoly.php?idk=8&idp=98&start=0 tylko bez parasolki i bez tych kwiatów. Buty miałam w komplecie, bo ta pani od której odkupywała mi to razem sprzedała. Zwykłe białe na małym obcasiku. Dokupiłam białe baleriny. Welon też mam do tego i dokupiłam taką biżuterię na allegro tanią ;p http://allegro.pl/bizuteria-slubna-kompecik-biale-perelki-i2847670521.html Mi się podoba, a szkoda mi kasy na biżuterię którą założę raz. rybcia - świetny taniec!!! Kiedyś mnie bracik namawiał, żebyśmy taki zatańczyli ale mnie się ten walc marzy :) i super, że macie coś innego! większość ma tylko takie smutne przytulańce kołysańce, co nie oznacza, że są gorsza, ale fajnie coś innego zaprezentować :) DJD - co do bukiecików, noe przejmuj się, że są rzadko wybierane, jak Ci się podobają to sobie takie zamów, a co! W końcu to Twój najważniejszy dzień w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjskp[sps
paskudna suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybciu, też śliczna sukienka :) Ja uważam, że każda suknia jest piękna, jeśli Pani Młoda czuje się w niej piękna! :) Bo to jest najważniejsze, żyby czuć się w tym dniu wyjątkowym i pięknym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria secret - ja widzę tylko górę tej sukienki, jakoś nie umiem znaleźć jej w całości na tej stronie, masz jakieś inne zdjęcie? Sama góra bardzo mi się podoba i dodatkowo to fryzura śliczna jest na tym zdjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowaa2013
Hej Dziewczyny, ślubujemy też w czerwcu:) moja suknia : http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Agnes,10376,Secret-Collection,item,681.html :)) macie pomysły jakie do tego dodatki? do tego włoski lekkie ładne loczki, troszkę podpięte;) butów zaczynam szukac. i nie mam jeszcze pomysłu na pierwszy taniec.. zastanawiamy sie nad zabiore Cie wlasnie tam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_1288
witajcie ;) nasz ślub już niedługo 1 czerwca 2013. mam zamówiona sukienkę: balira z kolekcji pronovias : http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Pronovias,Balira,2013,item,3786.html, zaproszenia już drodze:http://decoratoria.eu/index.php?zaproszenia-slubne-elegance,10 obrączki też w drodze: http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,wielobarwne,189 samochód będziemy mieli taki z wietnamu Willys oryginał i w dobrym stanie, będzimey jechali nim smai a ztyłu tylko białe kwiaty, aż będą się wysypywały z samochodu ;) : http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Willys_MB_%28Bild_1_2008-06-14%29,_Baujahr_1944_c.JPG wizja na dekoracje też jest. kolor kremowy z pudrowym różem i duuużo kwiatów! obowiązkowo goździki, długo utrzymują świeżość, są takie dorodne i soczyste, dużo kolorów do wyboru. poszukuję prezentów dla gości - wachlarze bambusowe z napisem na stelarzu - dziękujemy, imiona i data. Mam nadzieję, że będzie dużo słońca i przydadzą się prezenty do schładzania ;)) a teraz szukam księgi gości i pudełka na kopery, ale zastanawiam się też zamiast pudełka klatkę może kupić?? : http://www.slubclick.com/blogs/slub-paulina/2011/03/klatka-dla-ptakow-jako-motyw-dekoracyjny-wesela/01-6/ dawno tu nie zaglądałam a trochę ruszyliśmy do przodu więc mam co napisać; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tryszka
Też wychodzę za mąż 22 czerwca sala i orkiestra zaklepane oczywiście termin w kościele tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo w koncu ktos sie odezwał ..! My prawie wszystko gotowe moj załatwia papiery do slubu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa możesz wymienić co macie gotowe? właśnie robię listę rzeczy i nie chcę czegoś przeoczyć :) ja jestem na etapie robienia zaproszeń :) wczoraj zamówiłam prezenty dla rodziców i buteleczki na ajerkoniak i likier kukułczany w podzięce dla gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobitki :) wiecie, że już 3 z przodu :D:D Witam wszystkie nowe czerwcowe Panny Młode :) Rzodkiewka napisz napisz, bo ja to się boję, że o czymś zapomnę hehe. Też sobie zrobię taką listę. My już mamy połowę zaproszeń rozdanych. Kupiliśmy ostatnio napoje i likiery, wina itp.. Ogólnie to teraz nie mam w ogóle do niczego głowy. Bo czeka nas przeprowadzka, remont itp, itd i wszystkim się naraz stresuję ;p A rzodkieweczko powiedz, jakie te papiery Twój PM załatwia?? Asia_1288 - superowy pomysł z tą klatką, bardzo mi się podoba i coś oryginalnego :) Miłego dnia Kochane! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria secret
Witam kobietki, My w tym tygodniu wybieraliśmy smaki i kształt tortu oraz kwestie dowozu tortu do miejsca przeznaczenia. Nie zdawałam sobie sprawy jakie to jest wszystko skomplikowane a już cena tortu zwalila nas z nóg. Podzielcie się gdzie kupujecie torty? jakie ceny? cukiernie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria Secret - ja myślałam, że tort to tak miesiąc wczesniej wystarczy. Ale ogólnie mam już wybraną cukiernię: http://www.cukiernictwo.eu/ - musicie wejść na produkty>torty>weselne> i to jest numer 12. Taki mamy wybrany tylko, ze chce żeby były słoneczniki jako akcent główny :) podejrzewam, że cena to tak w granicach 400-500zł :/ niestety.... strasznie drogo no ale cóż zrobić. Hehe wesele ma się raz w życiu :) Victoria a jaki smak wybraliście?? masz też jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria secret
Rybenka 1988- nasz tort bedzie na 220 porcji gdyż mamy tylu gości. Tort musi być budowany na specjalnym stelarzu. W tej pracowni ale to niestety Warszawa i robią to tylko na zamówienie było to ostatnie zamówienie jakie mogło być zrealizowane w tym dniu. Pracownia nazywa się słodko w ustach www.slodkowustach.pl Bardzo nam zależy aby tort miał w środku świeże owoce co jest a skłaniamy się nad leśnym duetem jezeli chodzi o samk. Możesz znaleść opis w zakładkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybenka sorki dopiero dzis weszlam :) Wódka, napoje ,szampan ,pokoje dla gosci, ciasto na odchodne , suknia sie skraca. Chlebek i tort zamówione zaproszenia wysłane sala orkiestra i kamera kontrakty spisane . Kieliszki dla nas do wódki i szampana robi mi przyjaciółka . Chcieliśmy lampiony chińskie puszczać ale za duzo kłopotów ze strażą z tym bedzie wiec dopuszczam . Jak sobie przypomnę cos to bede pisac. Auta nie mamy bo blisko do kościoła i sala spacerkiem idziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polemisioowa
Serdecznie zapraszam na PoLeMisiowy profil https ://www .facebook .com/Polemisie , gdzie prezentuje uszyte z kolorowej bawełny i miłego w dotyku materiały Minky, wypełnione antyalergicznym silikonem zabawki, apaszki. Twoje Dziecko będzie miało kapitalną zabawę i na pewno wyróżni się z tłumu. Zapraszam także na all http ://allegro .pl/listing/user .php?us_id=28152144 .Wybieraj i zamawiaj. Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewka - dzięki za odpowiedź. I mam pytanko, czy chlebek też młoda para i kieliszki do szampana musi kupować???? bo ja myślałam, że to już sala daje od siebie i teraz to już sama nie wiem ;p Bardzo dużo już macie załatwione. Ja ciągle odwlekam krawcową, bo jakoś się tego boję, że nie znajdę dobrej, a jakoś nikt nie umie mi polecić :( Agenezja - śliczne te buty! oryginalnie będziesz wyglądać :) pewno do tego czerwone kwiaty i dodatki co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kolezanki! :-) Widzę, że dyskusje stają się coraz częstsze :) No tak, juz nidlugo nasz wielki dzien :) Ja tez dolaczam sie do pytania Rybenki. W sumie wydaje mi sie, ze to powinno byc w cenie wesela,ale teraz roznie to bywa. bede musiala dopytac sie wlascicielki :) A słuchajcie kochane, czy zastanawialyscie się już nad ciastami? Bo ja ciągle myślę nad tym, o ile blach ciasta sie postarać:) Bedzie miec okolo 95 gosci. 12 blach bedzie ok? Wydaje mi sie, ze na weselu to raczej nie będą schodziły - prędzej na poprawinach. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ś
mój syn i jego kuzynka czyli siostrzenica mojego męża ustalili datę ślubu na 22.06. nikt nie chciał ustąpić w końcu mój syn przesunął o tydzień na 15.06. tak ze są 2 wesela pod rząd. jej matka to chrzestna mojego syna. natomiast mój starszy syn jest zaproszony na ślub znajomego na 1.06 i do kuzynki żony na 13.07. jak nie było wesel to nie było a teraz nastąpił wysyp. ale mówią przecież lepiej chodzić na wesela niż na pogrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×