Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panienkaa

Ślub CZERWIEC 2013

Polecane posty

Hej Kobitki Ja na ten rok już wszystko co najważniejsze mam załatwione od dawien dawna aczkolwiek teraz jest na etapie chyba największego dylematu czyli jak ma wyglądać Nasz tort weselny,...Szukam i szukam i szukam i nic mi sie nie podoba....Z góry wszystko chce mieć ustalone co i jak ma wyglądać ale z tym mam największy kłopot... Suknia dopiero od września zacznę szukać...szczerze przeraża mnie szukanie...bo jestem kobieta pokroju która wchodzi do sklepu i kupuje rzadko kiedy coś mierze. A tu mnie czeka mega przeprawa.;/ Nie lubię mierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_1288
Cześć! Na pocątek się przedstawię bo jestem tu po raz pierwszy - mam na imię Asia i planuję ślub na 01.06.2013 r. Póki co mam zamówioną salę i DJ. Powoli zaczynam oglądać torty, suknmie itd, ale nie wybrałam nic kokretnego. Zamierzam tez poczekać do wrzesnia z wyborem sukni, a reszta to chyba po nowym roku, mam na myśli tort, obrączki, wystrój sali, zaproszenia itd itd. rybenka1988natka - pochwal się swoją sukienką, szukam inspiracji w tej kwestii i mam problem, bo narzeczony chce jechać do ślubu motocyklem, tylko nie wiem jak ja się tam mam z nim zmieścić, oczywiscie kwestia pogody zotaje nie wyjasniona i to mnie najbardziej martwi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową ślubowniczkę :) asia_1288 - ale Ci zazdroszczę ;p moim marzeniem jest pojechać na motorze do ślubu, ale niestety mój narzeczony nie podziela mojej pasji. Sama jeżdżę na motorku :) ale coś czuję, że po ślubie się to może zmienić ;p;p bo mój się martwi jak ja wyjeżdżam gdziekolwiek ;p hehe Ja mam suknie używaną, ale to jest ten model http://www.sarah.com.pl/oferta_szczegoly.php?idk=8&idp=98&start=0 a na motor to byś raczej w takiej kiecce nie wsiadła heh ;p Dziubrun nie przejmuj się na zapas, na pewno jak wejdziesz do salonu to będziesz już chciała zobaczyć siebie w jakieś pięknej sukni i wtedy na pewno zechce Ci się mierzyć :D A co do ustalania wszystkiego, to chyba my kobiety już tak mamy, że musimy mieć zapięte wszystko na ostatni guzik i musi być po "naszemu" :D Miłego dnia!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_1288
Dziekuję za miłe powitanie ;)) rybenka - Twoja suknie jest piekna ;) ja nie wiem w czym na motocykl się zmieszczę... jest niski - taki choper... i nie chciałabym się w koło wkręcić ;p U nas jest odwrotnie, mój narzeczony jest wręcz fanatykiem, ja lubie to, ale zawsze się o niego martwię jak wyjeżdża... Dziewczyny kto będzie wam grał na wesle DJ czy zespół?? My zdecydowalismy na DJ, dość drogi jak na DJ, ale najlepszy w "okolicy" ;) Podoba mi się pomysł z zabawami dla dzieci na Dzień Dziecka, muszę tez o tym pomysleć, bo u nas chyba z 15- 20 dzieci będzie... Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.slubjulityiradka.com/fotki.html tu jest link do ślubu od takiej znajomej pary co też na choperku jechali i ona miała taką suknio-spodnie, ale zawsze można to przebrać już na sali czy jeszcze przed msza ;p My mamy zespół, bo sama śpiewam w zespole i jakoś sobie nie umiem wyobrazić wesela bez zespołu :D i szkoda by mi było troszkę dawać np2 tyś Dj-owi który tylko puszcza muzykę z płyt. Takie jest moje zdanie, ale każdy niech robi tak jak mu się marzy :) a skoro mówisz, że jest najlepszy to z pewnością tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_1288
Link później obejrze, bo w pracy jestem ;p ale sódnico- spodni nigdy nie włożę... chyba... fajne są sukienki w stylu greckim, są skromne w materiale i lekkie więc spokonjie na motocykl można taką założyć ;) Nasz DJ bierze 3300 zł ale oprócz puszczania muzyki z płyt, gra też na żywo miksuje, gra na puzonie i akordeonie, ma dużą firme eventową i mnóstwo światełek, dymków, i inne różne bajery, że czacha dymi normalnie. Co prawda sama nie byłam na jego imprezach ale słyszałam od znajomych, którzy byli na weselach, naktórych on grał że to człowiek nie do zdarcia ma tyle energi że ciężko wytrzymć jego tempo, ma mnóstwo pomysłów na zabawy i rozrywki ;) Ale najbardziej nie moge doczekać się dekorowania sali ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woow to faktycznie niezły tej Dj :D ważne, że robi to z pasją i daje z siebie wszystko a na pewno weselicho bedzie czadowe :) Powiem Ci, że mi się też te greckie suknie podobają, ale niestety raczej nie na moja figurę ;p ale na motor myślę, że faktycznie będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_1288
a co myślicie o takich prezentach dla gości: http://www.skleporganza.pl/sklep/product_info.php/products_id/550?osCsid=d36bf2d71b5147ae4803289972e7dc30 http://archiwumallegro.pl/podzikowania_dla_gosci_wachlarz_wachlarze-1222730608.html Mi się to podoba, bo w czerwcu może być ciepło i mimo, że sala jest klimatyzowana dodatkowy podmuch nikomu nie zaszkodzi ;) Co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow super prezent;) Tyle ze u mnie nie bedzie rozmieszczenia gości i tych winetek bo mam tylko 60 gości wiec nie wiem czy u mnie by sie to sprawdziło;) ale pomysł extra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! tym wybieraniem tortu to trochę mnie zaskoczyłyście. chodzi Wam o dekorację? u mnie tort zamawia sala i mamy tylko chyba miesiąc przed ślubem zdecydować jaki smak i czy ma być marcepanowy. na marcepan raczej sie nie zdecydujemy, powiem im tylko jakiego koloru chcę dekorację i że raczej bez figurek ;) czytam teraz o obrączkach i mętlik mi sie robi okrutny. chcemy żółte złoto próby 585, a gdzieś dziewczyny piszą że strasznie im sie porysowały. inne dziewczyny narzekają na próbę 333. sama nie wiem co jest lepsze. tak przy okazji, macie już obrączki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Super pomysł z tymi wachlarzami, tylko jak dla mnie za drogi :( wczoraj z moim się posprzeczaliśmy trochę o koszty, bo on to by chciał wszystko najmniejszym kosztem. Ale nie przejmuję się tym ;p samasobie- ja też ostatnio oglądałam obrączki i też chcemy żółte złoto 585, proste zwykłe obrączki :) bo takie nam się podobają. Co do tortu to u Nas też na sali mają jakąś cukiernie i z tamtą pewnie zamówimy tort. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_1288
Hej, ja tort wybieram sama, jak ma wygladać itd a cukiernia na określoną godzine dostarczy go na salę weselna beż najmniejszych przeszkód. Nie zgodziłbym się żeby ktoś mi zamawiał tort... Chybaże dokładnie moge wybrac jak ma wyglądać. A co do masy marcepanowej - to mój faworyt polecam torty od Sowy ;) są w łaśnie w marcepanie i wygladją bajecznie i smakują jeszcz lepiej ;) O ile w okolicy macie ich cukiernię... A obrączki zawsze będą się rysowały na pewno próba 585 jest lepsza niz 333, ja noszę pierśionek zaręczynowy od roku non stop, nie zdejmuję go nawet do sprzatania no i niestety trochę się przyniszczył - tak samo z obraczką jak będziemy je szanowały to od nas zależy jak bedą wygladały ;) A co do wachlarzy to w różnych cenach można kupić nawet za 3 zł, zdjęcia przykladowe wam wysłalam i nie muszą byc z winietkami, moga byc bez.. Zastanawiam się tylko co Panowie powiedza na taki prezent :) Miłego dnia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Zastanawiałyście się już nad grawerami na obrączkach? Decydujecie się na coś z jajem czy na powaznie? :) My chyba wygrawerujemy sobie: -Zmusił mnie ... (imię i data) - Zmusiła mnie .... (imię i data) Tylko czy to nie przegięcie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, i teraz wpadl mi do głowy jeszcze jeden pomysl! :) - 22.06.2013 Do końca świata... - ...i jeden dzień dłużej 22.06.2013 A to ze względu na to, że zakochalismy sie w sumie wlasciwie od pierwszego wejrzenia i było to na finale WOŚP :) Myślicie, że to dobry pomysl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJD ten drugi grawer cudny :) bardzo mi się podoba, a ten pierwszy to wg mnie nie za bardzo. Jednak obrączka to jest taki symbol miłości na całe życie i chyba lepiej coś takiego normalnego dać... :) Asia 1288 - ja tam też mogę sobie sama tort wybrać, tylko chodzi o to, że mają fajną cukiernię i nie trzeba będzie zaś gdzieś jeździć za tym tortem. Miłego dnia Kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kashaaga
my też 22 czerwca 2013:) jeszcze nic nie mamy ale z niczym nie bedzie problemu, od sierpnia załatwienie sali i kościoła nas czeka, potem przyjdzie czas na kapelę i chyba w tym roku to wszystko z przygotowań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariolaT
Jeśli szukacie akcesoriów i gadżetów dekoracyjnych na wasz wieczór panieński bądź kawalerski albo na inną imprezę okolicznościową - bardzo polecam sklep Godan. Mają zarówno e-sklep, jak i sklep stacjonarny. Można znaleźć u nich dosłownie wszystko, co potrzeba na urządzenia super uroczystości! Tutaj jest ich strona http://www.godan.com.pl/e-sklep,pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agenezja
My ostatnio odebraliśmy obrączki - są piękne :) W niedzielę jadę mierzyć suknię ślubną i mam nadzieję, że ją kupię, bo to moja wymarzona, a udało się znaleźć taką używaną w połowie ceny :) We wrześniu wybierzemy się na nauki przedślubne, ale słyszałam, że u nas są tak tragiczne i nudne, no ale jakoś to trzeba będzie przeboleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) czytam sobie i porównuję co kto ma :) mamy juz wybrany wzór obrączek, ale jeszcze nie zamówiliśmy. nadal się waham czy dać w rozliczeniu część złota. to by bardzo obniżyło koszt, ale wartość sentymentalna tego "złomu" też nie jest bez znaczenia. no i muszę zadzwonić do fotografa i zaklepać termin. a po wakacjach poradnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka899
Hej dziewczyny :) Mam na imię Ania i ślub 29 czerwiec 2013 Mamy już załatwioną sale, zespół, kamerzysta i foto razem :) Nauki przedmałżeńskie odklepane i teraz bedziemy rezerwować termin w Kościele. Sukienka już wybrana ale będę miała szytą... Zastanawiałyście się nad zaproszeniami?? Kiedy będziecie wysyłać czy też wręczać?? Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Jej, ale dawno mnie tu nie było... :) Widzę, że dołączyły do nas nowe osoby. Witajcie:) sabinka1990 - tak naprawdę to wszystkei suknie slubne są ładne i w każdej będziemy wyglądac prześlicznie:) Mnie osobiscie dół Twojej niebardzo odpowiada, ale jestem pewna, że bedziesz wyglądac w niej zjawiskowo :) A kupowalaś nową czy używaną? I jaka cena jeśli mozna wiedzieć? samasobie, jakie obrączki wybraliście? :) Aniulka899 - co do zaproszeń, to planujemy zacząć rozsylać i rozwozic jakos w styczniu, lutym (slub mamy 22 czerwca). Chcemy, by w miare szybko mieć choć w wiekszej czesci klarowna sytuacje jesli chodzi o liczbe gosci, ktorzy się zjawią. Zreszta, czesc rodziny jest z dalszych stron, wiec im koniecznie trzeba wczesniej wyslac, zeby mogli sobie ewentualnie zarezrwowac dluzszy urlop:) No wlasnie, a Wy kiedy planujecie rozsylac zaproszenia? Pozdrawiam Was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka899
Co do zaproszeń to właśnie też myśleliśmy o początku roku jakoś bo sami za granicą pracujemy i mieszkamy także wiemy jak to jest z załatwianiem urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tą suknię znalazłam z 2 lata temu przymierzyłam wiele innych i to nie to... więc szukałam jej używanej az wkońcu znalazłam w salonie nową:):):) udało mi się tak, że wzięłam ja z manekina bo mam standardową figurę. Szycie 3200zł a ta z manekina 1800zł. Wahałam się bo nie jest bialusieńka jak na zdjęciu tylko wpada w kość słoniową. Udało mi się kupić za 1500zł ( używana 1300;/) A właśnie, jak z zaproszeniami? ja mam ślub 20 kwietnia i jak myślicie, kiedy zacząć zapraszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) kurcze też mnie tu długo nie było ;p w sumie u nas teraz przestój, planujemy już rozejrzeć się za wódką, bo nigdy nie wiadomo czy po nowym roku nie wzrosną ceny. We wrześniu ok 14 idziemy rezerwować w kościele, bo wcześniej się nie da. A zaproszenia też planujemy w styczniu zacząć rozwozić, bo my akurat mamy w tygodniu wesele i niektórzy muszą na początku roku urlopy zamawiać w pracy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybenka, my wlasnie z tego samego powodu juz wodke zakupilismy :) co prawda kilka butelek juz zostalo wykorzystanych, ale wlasnie z tego powodu, zakupilismy jej troche wiecej ;) Na szczescie jest to produkt, ktory sie nie zepsuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×