Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfjdjdjdjjd

A jednak to matka zabiła MAdzię !!!! tvn24

Polecane posty

Gość to jest jej wersja,
ja myślę, że mąż jest też zamieszany, że sama nie dałaby rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz nie wiem , o co
do osoby ZANIM OSADZICIE POMYSLCIE - myslalam caly czas , nie chcialam wierzyc ,ze to rodzice , mimo ,ze po pierwszej konferencji gdy pokazala twarz wydala mi sie dziwna i i nie psaowalo mi zeby mowila prawde. Ale ni osadzalam , ba nawet bronilam , ale teraz wydaje mi sie ,ze nie ma co myslec , ona chyba swiadomie klamala :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przyznala sie... i co z tego? wczesniej kłamała , więc nie można mieć pewności że teraz mówi prawdę. no ale nadal nie sadze by sama w tak krotkim czasie zdołała wszystko tak perfekcyjnie obmyslic aby cała Polska jej uwierzyła ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
Teraz tez penie klamie, by wzieli ja na sile na ten wariograf to moze by wyszly jakies nowe fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jebnęła głową męza w drzwi
i ona ma teraz rozbite czoło. Widac potrafią ją poniesc nerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSADZICIE POMYSLCIe
Tak jak mówiłam może kłamać pod wpływem tego stanu pourazowego, ja nie przeczę, że ona kłamie, tylko, że ja nie wiem w którym momencie, żadnej wersji nie jestem pewna?! Wersja z porwaniem perfekcyjna ale ponoć mogła pod wpływem szoku nawet w tą swoją historię uwierzyć...myślę, że w jej mózgu jest rozpiździaj po prostu, cierpi pewnie i kłamie, ale nadal nie wiadomo co jest prawdą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
To on ma niby glowe rozbita, bo ona w szal wpadla ze jej maz zgodzil sie na to badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttytyytty
W dniu konferencji Kaśka poprosiła Bartka by poszli do kina na jakiś horror , to jest wedlug ciebie zespol pourazowego?? kpisz sobie chyba tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolka123456
no i sam rutkowski powiedzial ze nie dotykal zawiniatka zeby nie zatrzec sladow, nie wiem po co tak plesc bzdury. Dodal ze nie wiedzial czy tam sa zwloki czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dniu pierwszej konferencji
ta Kaśka chciała i poszła z męzem do kina na horror, a w dniu wariografu chciała uciec z domu i pokłóciła się z męzem tak, że rozcięła mu twarz, uderzyła jego głowę o drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz nie wiem , o co
teraz moze cierpi , ale pare dni temu nie bylo tego widac , a przeciez wiedziala co zrobila . Chciala zeby jej sie upieklo ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam znalezli jakas kurtke dziecieca ale na wiek 3-4 lat a nie na 6 miesiecy ;/ aj dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabiła, nie zabiła, i tak poniesie konsekwencje z racji tego co zrobiła. Bo nawet jak to wypadek, to powinna udzielić pomocy, a nie wyrzucić dziecko, które może jeszcze żyło, jak jakiś śmieć - a potem jeszcze cała ta mistyfikacja. Coś za szybko i sprytnie to sobie uknuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSADZICIE POMYSLCIe
Rutkowski teraz mówi, że obawiał się czy ona nie popełni samobójstwa, chciała wybiec z domu dlatego uderzyła Bartka, bo chciała uciec i co? kilka minut temu jeszcze wszyscy mówili, że w szale dzikim bo jej sie nie podobało, że poszedł na wariograf.... Co my siedząc w domu w innych miastach możemy wiedzieć... Tak mówi Rutkowski, za chwile policja będzie mówić coś innego, komu wierzyć! Ja Wa,m mówię, że nic nie wiemy więc nie wydajmy jasnych wyroków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttytyytty
cyt: w ogole wchodzila na strony jak oszukac wykrywacz kłamstw. i po ip doszli ze to wlasnie ona . ;/ ale wraz cos tu sie nie trzyma kupy. przeciez normalne ze gdyby dziecku cos sie stalo to matka robi wszystko zeby mu pomoc. a nie nic nie robi tylko je zakopuje czy zakrywa liscimi. tymbardziej ze mowia teraz ze jesli znajda cialo to sa niemalze pewni ze dziecko zmarlo w wyniku zamarzniecia a nie tego upadku p ile taki upadek mial w ogole miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
Wierzycie w ogole w ten bardzo sliski kocyk? Dziecko mogloby rownie dobrze wypasc z rak, wiadomo jak polroczniak potrafi sie wiercic, po co te proby usprawiedliwienia, ze kocyk byl za sliski?:/ O ile to faktycznie byl wypadek, w co watpie. Z reszta w ogole ta sprawa mi sie nie podoba, mam nadzieje ze sie wyjasni i winni poniosa konsekwencje. Chociaz tyle, bo jesli mala nie zyje to zycia juz jej nie wroci:( Niepotrzebnie ogladalam jej zdjecia, jest tak podobna do mojej corki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSADZICIE POMYSLCIe
Ja myślę że cierpi cokolwiek się stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuu
ZANIM OSĄDZICIE POMYŚLCIE...ok ,ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...załóżmy hipotetycznie ,że ktoś z twoich bliskich jest ofiarą wypadku...sprawca ucieka, nie udziela pomocy, bo się boi..jest w szoku..ciekawe jak wówczas byś podchodziła do sprawy ...też byś go broniła i " tłumaczyła" Ludzie ,nie można wszystkiego zwalać na szok ...bo w ten sposób można by wszystko wytłumaczyć, każdą ,nawet najgorszą zbrodnię.. Ponadto szok nie trwa 1,5 tygodnia..w szoku ludzie uciekają, nie ma z nimi kontaktu, popełniają samobójstwo lub jak już mija ..to przyznają się do winy...Ojciec dziecka też mata...nie zdziwiłabym się gdybym finał tej historii byłby jeszcze inny.. Jeżeli to zrobiła, to ryczy bo się boi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz nie wiem , o co
juz nie chczan , chciala to wszystko ukryc i chciala zeby jej sie upieklo ,. Poszla sobie do, co za malo emocji kina , za malo emocji miala ? Moze i chciala popelnic samobojstwo , ale dlatego ,ze sie wydalo , a nie o dziecko. Nie chrzan i nie bron jej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttytyytty
ZANIM OSADZICIE POMYSLCIe , odpowiedz mi wreszcie, jesli sądzisz ze jest to zespol pourazowosci i na tle stresu, to taka osoba by poszla do kina na horror a na wieczor mieszlaa jzu spokonie herbate? wlasnie tesciowie to przyuwazyli ze na sam wieczor o dzwiwo spokojnie bez trzęsocacyh sie rąk zaczela slodzic herbate a przy mediach aktorko grala No super zrelaksowanie sie idąc do kina na horoor po porwaniu dziecka, przestacją tlumaczyć, bo osmieszasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZANIM OSADZICIE POMYSLCIe
Ja w nic nie wierzę bo nie ma dowodów oprócz jej słów! i Rutkowskiego! Nie ma zwłok, wczoraj w nocy Rutkowski mówił że zawiniątko cuchnie jak ciało rozkładające się, po pierwsze był mróz! po drugie okazało się ze to kurtka, on tez koloruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja córka tez ma pół roku
A powiedzcie mi, która z was mam, owija dziecko po kąpieli w kocyk, a nie w ręcznik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttytyytty
i co najwazniejsze, rzekomo twoim zdaniem kobiet w szkoku czyli ta matka madzi jakim cudem by wchodzila na strony jak oszukac wariograf? w jakim celu by to robila? wtedy IP jej namierzyli i sie przyznalaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to juz nie wiem , o co
przed wiarografem tez grala , a w domu byla spokojna . Grala ,grala , grala , myslala ze sie nie wyda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do offermy!!
ze takich ziemia nosi, co za szczyt zwyrodnienia, wklejasz jakies zdjecia debilu, idz ty lepiej ciluka kroic, bandyto a najlepiej zamknij sie w piwnicy i nie wychoc ze sto lat, bandyckie nasienie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość df54443edsd
nie byla podana wariografowi!! zapoznajcie sie z sprawą Czy dla was kobieta w szoku idzie na hororr do kina i wchodzi na strony jak oszukac wariograf? nonsens, nie tlumaczcie jej bo dla mnie takie zahowania nie są szokiem tylko swiadomym dzialaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurtka znaleziona byla na dziecko w wieku 3-4 lat ... mowie wam ze jeszcze sie okaze , ze ona je sprzedała... bo gdyby nawet je zakopala to spokojna by nie byla bo jednak to bylo jej dziecko.. ! eh to wszystko jest skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
I podobno byla zla ze w ogole musi brac udzial w tej konferencji w niedziele, wyszla wkurzona i gebe na Rutkowskiego wydarla " czy jest zadowolony" sam byl w szoku przez to jej zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku. O ile potrafię zrozumiec to, że zdarzył się taki wypadek, o tyle nie pojmuję zachowania matki... Zamiast szukac natychmiastowej pomocy, dzwonic na pogotowie, ratowac dziecko, ona kładzie je do wózka i obmyśla historyjkę ? uzurpuje napad i porwanie, ukrywa ciało dziecka ? Trochę to zimne i wyrachowane jak dla mnie, działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::::::::
ona grala i gra caly czas, niech w koncu ta policja sie za nia weznie a nie czeka nie wiem na co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×