Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Gość Szczęściara2012
Barberka dziekuje za informacje, ja się nie martwie, wiem, ze czasami tak bywa, ze ruchy są później....ale wiesz dziwne jest to, ze wszystkie dziewczyny juz czują tylko nie ja :-) moze ja tego nie odróżniam od jakis spraw jelitowych, czekam na ostre kopniaczki, wtedy będe pewna tak jak ty :-) Wczoraj po zjedzeniu coś słodkiego cały brzuch mi burczał, ale dla mnie to nie są jakies ruchy...poczekamy zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Hej dziewczyny, Mam pytanie do Liski jak to jest z USG połówkowym, czy jest droższe niż zwykłe u dr. F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam poweekendowo!! a tu cisza jak makiem zasiał! Margii jak sobie radzicie? Szczęściara jak samopoczucie? nisia113 a u Ciebie? kalinka czytasZ nas? masz jakieś dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u nas ok, raz lepiej raz gorzej, córcia czasami ładnie prześpi noc a czasami jest za bardzo pobudzona i mamy więcej pobudek w nocy. :) u małej już druga bródka się pojawiła i policzki bardziej pucułowate się zrobiły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Liska, ale nas do porządku przywołałaś, też wchodze na forum, a tu cisza, ale to znaczy, ze u każdej wszystko w porządku i czas leci... Czuje sie super, teraz rosne w oczach, masakra....juz od 2 dni czuje takie lekki pukanie, dziwne uczucie, ale może to już pierwsze ruchy :-) Czekam na tą wizyte jak na zbawienie...jeszcze tylko tydzien... a co tam u Ciebie Liska? jakies zakupy robisz, czy narazie sie wstrzymujesz? bo juz twoj czas się zbliża :-) My jestesmy na etapie wybierania imion, ale nie jest to taka łatwa sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margii nie masz problemów z karmieniem? Laktatora używasz? Szczęściara takie pukanie to na pewno ruchy! Na początku to śmieszne uczucie, zresztą później też, u mnie jedna jest przy samych żebrach i i czasami jej przewrotki aż bolą i podksakuję:) Zakupy robię cały czas, pościel zamówiłam z mamo-tato, czekam, aż przyjdzie, tylko zamówiłam żywe kolory i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam, ale jak coś to na zmianę kupie delikatniejsze:) Największy dylemat mam z videonianią. Sporo to kosztuje dla dwójki dzieci i nie wiem jak to rozwiązać. albo kupię http://www.angelcare.pl/ac1100-opis.htm i do tego http://www.angelcare.pl/ac300-opis.htm W sumie to wyniesie 1300zł, ale ma biedną jedna kamerę i nie ma możlwiości podłączenia ich większej ilości. lub: http://www.halobaby.pl/product-pol-6799-Luvion-PRESTIGE-TOUCH-z-dwiema-kamerami-video-niania-z-ekranem-7-.html plus 2szt http://www.halobaby.pl/product-pol-747-Monitor-Oddechu-ruchu-Angelcare%C2%AE-AC300.html i ten zestaw wyniesie 2000zł. ale kamerki posłużą na długo. A Ty kochana zastanawialaś się juz nad zakupami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z imionami też mieliśmy problem, żadne nam nie pasowały, wybraliśmy 4, poczytałam znaczenie imion i wyrzuciłam te które zupełnie nam nie odpowiadają i zostały Lenka i Majeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska, nie , ja nie mam problemów z karmieniem a laktator używałam na początku jak mała nie chciała ssac piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ciekawi mnie czy będzie mleko, i czy dam radę wykarmić dziewczyny..... zaczynam się coraz bardziej tym wszystkim przejmowac i się obawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci, że ja też się nad tym zastanawiałam, jak jeszcze nie byłam pewna ile dzieciaczków będę miała. Z bliźniakami to jest tak, że jak jedno płacze i chce cyca to drugie zaraz też zaczyna serenadę i raczej trudno ci będzie karmic dwoje naraz piersią. Możesz odciagac pokarm i dawac dzieciom przez butelkę ale nie wiem czy będzie go na tyle dużo by starczyło dla dwojga , przynajmniej na początku. Jak ja odciągałam to było tego zaledwie 60 ml czyli na jedno karmienie. Mi to trochę czasu zajmowało (ok 60min) bo mam ręczny laktator a podobno elektryczny jest lepszy no i szybszy niż ręka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poo co wam
wideonianie z monitorem oddechu!!! Nie chcecie mieć przez pierwsze miesiace waszych dzidzi przy sobie? Będą się budzić co 2 godziny na karmienie i szybko się wam znudzi bieganie do dzięcięcego pokoju, a potem po paru miesiącach, gdy wszystko się trochę ustabilizuje - to takie monitory oddechu i tak już nie będą potrzebne. A do spania to najlepszy śpiworek, jak dziecko zacznie wariować. Wtedy ten monitor oddechu nawet nie zapiszczy, bo nie ma szans, żeby dziecko się przykryło na głowę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lepiej
trzy razy się zastanowić nad zakupem 10 bodziaków, 20 sukienek, nianek elektrycznych i innych super hiper niepotrzebnych rzeczy, po któych po roku życia dziecka nikt nie będzie pamiętał ? Ja kupowałam to co naprawdę konieczne - podstawowe + czasem jakaś zabawka, która i tak potem lądowała w kącie, a resztę kasy przeznaczonej na malca wpłacałam na konto... Czas mijał szybko... Dziś ma prawie 6 lat i zgromadzony kapitał prawie 20 000 zł... Będzie na wakacje, hobby, itp... Bo 5 - 6 latek interesuje się już światem wokół... Można więc w niego inwestować... A niemowlakowi to naprawdę jest wszystko jedno czy śpi pod pościelą kolorową czy bardziej stonowaną... Uleje mu się, zwymiotuje bez sentymentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Liska jeśli chodzi o videonianie to ja się nawet nad tym nie zastanawiałam, bo dzieciaczki będą spac razem z nami w pokoju, nie wyobrazamy sobie inaczej, chcemy je cały czas czuć i być przy nich....poza tym jest tyle wydatków przy dwójce, ze odpuszczam z videonanią... Jesli chodzi o zakupy to czekamy do wizyty jak już bedziemy wiedziec na 200% o płci....a tak naprawde to wszystkie zakupy mozna zrobic w tydzien czasu, planuje wszystko zakupic przez neta, wiec nie będzie problemu z czasem....juz mamy wybrany wózek, łóżeczka i reszte rzeczy, ale jeszcze czekamy.... Jeśli chodzi o ciuszki to tak jak pisałam dostałam po dziewczynce, dla chlopca trzeba bedzie kupic jaki zestaw uzywanych ciuszków, no i chce kupic do szpitala nowe wyprawki z czapeczkami i niedrapkami, są świetne, tak zeby na kazdy dzien miały po jednym komplecie i to tyle, nie ma co przesadzac z ciuchami :-) Jesli chodzi o imiona to bardzo mi sie podobaja te co wybrałas, jednak w naszej rodzince jest juz jedna Lena i Maja, więc odpadaja takie imiona...ciężki wybór, ale pewnie ostatecznie imiona wybierzemy jak zobaczymy dzieciaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki,zaglądam caly czas na forum,ale nieraz nie ma czasu na pisanie:(. U nas okej,też się rozrastam, moja lekarka ostatnio się śmiała,że w końcu brzuchol mi się zaokrąglił:).Mały uparty, na ostatnim usg miał wszystkich w poważaniu i nie chciał współpracować:(. Jak pisałam wcześniej mialam mało wód,ale spisałam się dzielnie i odrobiłam moje zadanie domowe i piłam bardzo dużo i jest już ok.Wyniki ostatnio mi się pogorszyły, mialam dość dużo leukocytów w moczu i bakterie.Dostałam jedna saszetkę antybiotyku i jeszcze probiotyki na zapalenie pęcherza itp. Dziś powtórzylam mocz i juz wszystko wporządku,uff:) A Ty Liska jak sie czujesz?,już niedługo malutkie bedą z Tobą...ale ten czas leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj "Gościu'" Wiesz co ja, emek i dwójka maluchów w jednym łóżku to troszkę za dużo, ktoś by musiał wylecieć hehe Oczywiście, że chciałabym mieć je przy sobie cały czas, ale nie wiem czy jest to technicznie możliwe przy bliźniakach. po drugie ja mam obawy, że mogę zgnieść czy zrobić cokolwiek, po trzecie boje się, że zasnę tak mocno, że nawet jak będzie bezdech koło mnie to tego nie zauważę. co do śpiworka, to nie każde dziecko chce w nim spać, poza tym dziecko nie musi się niczym przykryć, żeby doszło do bezdechu. To się czasem zdarza samo z siebie. Widzisz ja wolę wydać te pieniądze na dziecko, takie odkładanie nie ma dla mnie w ogóle racji bytu. kapitał dziś ma dużą wartość, a za kilka lat to może tak sie stać, że za tę forsę to będzie można sobie za to kupić przysłowiowe waciki. Oczywiście, że maluch zwymiotuje itp bez sentymentów, ale jakbym wychodziła z takigo zalożenia jak Ty, to chodziłabym w obdartych dresach, bo i tak się wybrudzą. Uważam, że ubiór maluszka jest także wizytówką Ciebie i ważne żeby to co go otacza się Tobie podobało. Szczęsciara jasne, że wszystko naraz można kupić, ale warto się wcześniej rozejrzeć i zorientować co potrzeba a czego nie, poza tym wolałam sobie to jakoś na miesiące rozbić, inaczej to w portfelu wygląda:) Jaki wózek i mebelki wybraliście? co do ciuszków do szpitala to nie wiem czy nie potrzeba ich tylko na wyjście czy na kaźdy dzień inne? mamuśki doradźcie? Nisia super, że z wodami już w porządku i z moczem też, jak widać często zdarzają się zapalenia. u mnie ok dziękuję, w krzyżu mnie łamie, brzuchol rośnie i ciężko się robi, a do tego upały się zbliżają...;/ nie mogę już sie wizyty doczekac a to jeszcze 10 dni.;/ na malutkie też się doczekać nie mogę, ale mam nadzieję, że posiedza jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Liska tak jak pisalam narazie dzieciaczki będa z nami w sypialni, ale oczywiście w swoich łóżeczkach, bo też nie wyobrazam sobie z nimi spac, zeby czegoś nie zrobic, a pozniej jak już podrosną zrobimy dla nich pokoik i je przeniesiemy, narazie o tym nie myslimy....nie chce biegac w nocy od pokoju do pokoju.... a u was jak będzie? od razu przenosicie je do innego pokoju? Wózek wysłałam wczesniej jaki chcemy, tylko jeszcze zastanawiam sie nad kolorem to zalezy od płci dzieciaczków, łózeczka tez wybrane w komplecie z pościelą i baldachimem, chciałam takie łóżeczka- kołyske na biegunach, mysle ze sie przyda przy usypianiu....oczywiscie reszta rzeczy do kupienia jest na liscie stworzonej dzieki Barberce ktora pisala co jeszcze potrzeba no i Sylwii która polecała butelki i smoczki....ja najpierw zbieram fundusze, a pozniej będe buszowac w necie i wydawac kase... to w przyszłym tyg mamy wizyty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Przypadkowo znalazłam fajną strone gdzie pisze o wyprawce dla malucha, może ktos skorzysta z tej listy, ale jest dość sensowna: NazwaOpis/uwagiilość UBRANKA ŚpioszkiBawełniane, najlepiej zapinane na zatrzaski w kroczku, co ułatwia szybkie, a częste w tym czasie przewijanie.4-6 szt. Kaftanikibawełniane, z długim rękawkiem.3-5 szt. PółśpioszkiBawełniane, najlepiej na bezuciskowym pasie/gumeczce.2-4 szt. Body z krótkim rękawkiem Bawełniane, zapinane na napki.2 szt. Body z długim rękawemBawełniane, zapinane na napki.2-4 szt. Body zapinane z boczku tzw. Kopertowe.2-4 szt. Koszulki pod kaftanikNajlepiej wiązane z boczku3-5 szt. Pajacyki2-3 szt. bawełniane oraz 2 szt. cieplejsze.3-4 szt. Bawełniane koszulki bez rękawkówna ramiączkach, do zakładania pod pajacyk.2 szt. Czapeczki bawełniane 2-3 szt. czapeczek wiązanych pod bródką i 2-3 szt. czapeczek ubieranych po kąpieli maluszka.3-5 szt. SkarpetkiBawełniane lub frotte.3 pary Rękawiczki „niedrapkiNiezbędne już w szpitalu.2-3 pary Gruba czapka, szaliczek i rękawiczkiDla maluszków urodzonych w chłodniejszych miesiącach.1 kpl. Kombinezon śpiwórDla maluszków urodzonych w chłodniejszych miesiącach.1 szt. CzapeczkaGrubsza czapka na spacery w chłodniejsze dni.1-2 szt. Sweterek lub bluza Na spacery w chłodniejsze dni.1-2 szt. SpodenkiNa spacery w chłodniejsze dni.1-2 szt. KOSMETYKI Mydełko dla niemowląt Np. Bambino, Nivea Baby, Kajtek.1-2 szt Puder do ciałaNajlepiej hipoalegriczny1 op. Krem przeciw odparzeniom Sudocrem, Nivea Baby, 1 op. Spirytus do przemywania pępka lub gaziki np. Leko).Można używać jednorazowych gazików nasączonych alkoholem.1op. OliwkaNp. Bambino, Nivea Baby, itp.1 op. Chusteczki pielęgnacyjne Np. Bambino, Nivea Baby, Pampers, itp. 1 op Pieluchy jednorazowe w rozmiarze New BornBella Happy, Pampers lub inne1-2 op. Jałowe gazikiDo przemywania buźki, oczu itp.3-4 op. HIGIENA Sól fizjologiczna Do przemywania oczu lub czyszczenia noska.1 op. Szczoteczka do włosów Ze sztucznym włosiem, ale nie bardzo twarda, np. w zestawie z grzebykiem.1 szt. Gumowa gruszka lub aspirator do noska Gruszka z miękkimi końcówkami, najlepiej wymiennymi 2 rodzajami.1 szt. Małe nożyczki z okrągłymi końcówkami Przydatne już w szpitalu, mogą być w zestawie z obcinaczkiami itp.1 szt. Patyczki higieniczne Np. z ogranicznikiem ułatwiającym czyszczenie uszu lub noska.1 op. (ok. 100 szt.) Pieluchy tetrowe Niezbędne w wyprawce każdego maluszka.20-35 szt. Pieluchy flaneloweMożesz nimi np. przykryć dziecko w ciepły dzień.2-3 szt. Podkłady do przewijaniaNp. firmy Bella Happy1-2 op. KĄPIEL WanienkaMała lub duża, najlepiej profilowana.1 szt. Termometr do sprawdzania temperatury wodyNajlepszy z czytelną podziałką, pływający w wodzie.1 szt. Ręcznik kąpielowyNajlepiej z kapturkiem2 szt. MyjkaMiękka myjka ułatwiająca mycie maluszka.1-2 szt. Gąbka do myciaFrotka lub inna1 szt. Gąbka do wanienkiDuża gąbka do wyścielenia wanienki.1 szt. Płyn do kąpieliNp. 2 w 1 z oliwką, lub inny1 op. POKÓJ DZIECIĘCY ŁóżeczkoŁóżeczko lub kojec np. z funkcją kołyski lub tradycyjne drewniane1 szt. Materac do łóżeczka Zwykły piankowy lub np. Kokos - Gryka1 szt. PościelZestaw 4-6 elementowy ( ochraniacz, kołderka, podusia, baldachim, przybornik itp.).1 -2 kpl. Stelaż do baldachimuMetalowy stelaż do łóżeczka.1 szt. PrześcieradełkoNp. frotte, najlepiej z gumką. 1-3 szt PrzewijakZe stelażem lub do postawienia na komodzie lub łóżeczku.1 szt. Pokrowiec na przewijakMiękki, np. frotte z gumką 1 - 2szt. Rożek/becikNajlepiej 2 rodzaje usztywniany z kokosem i miękki.1-2 szt. KaruzelkaKaruzelka z pozytywką do łóżeczka1 szt. KocykBawełniany, akrylowy, polarowy lub inny.1-2 szt. POZOSTAŁE PRZEDMIOTY Termometr Do pomiaru temperatury ciała np. elektroniczny lub w smoczku.1 szt. Smoczek uspokajającySylikonowy lub kauczukowy o wybranym kształcie1 -2 szt. Elektroniczna nianiaNp. firmy Avent1 szt. KARMIENIE Butelka 120ml - 150mlDo podawania picia lub karmienia ze smoczkiem o małym przepływie1-2 szt Butelka 250ml - 300mlDo podawania picia lub karmienia ze smoczkiem o małym przepływie1-2 szt. Podgrzewacz do butelekElektryczny np. firmy Canpol do butelek i słoiczków1 szt. Sterylizator do butelekMikrofalowy lub elektroniczny1 szt. Szczotka do czyszczenia butelki i smoczkówNajlepiej zestaw szczotek do czyszczenia butelek i smoczków1 kpl. Termoopakowanie.Styropianowe lub inne1 szt. Poduszka do karmienia piersiąBardzo wygodna1 szt. ŚliniaczkiWiązane lub plastikowe1-3 szt. Pudełko na pokarm w proszkuNa odmierzone wcześniej porcje mleka czy herbatki w proszku. 1 op. Pojemniki na pokarm z piersiNp. VIA firmy Avent z przykrywkami1 kpl. ŁyżeczkaNp. do podawania lekarstw1-2 szt. MAMA Wkładki laktacyjneOpakowania po 30-50 szt, najlepsze z przylepcem2-4 op. Koszula nocna lub piżamaUłatwiająca karmienie piersią.1-3 szt. Biustonosz do karmieniaBiustonosz z odpinaną miseczką.1-2 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara, ja dam się emkowi w nocy wyspać, o ile i tak to będzie możliwe:) W pokoiku dziewczyn jest jeszcze łóżko, bo wcześniej ten pokój służył za gościnny i zapewne na nim wyląduję ja:) Ja pokoiku jakoś strasznie nie szykuję, są łóżeczka, komoda, białe ściany zostają i czarna szafa, do tego normalne łóżko. A jaką pościel wybrałaś? A co do kołyski to mi odradzano, bo strasznie krótko posłuży, co prawda są pięeeekne!!P ooo fajna lista dzięki, na pewno skorzystam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
Widzisz Liska ja troche inaczej mysle, nie wyobrazam sobie zebym sama dala rade z dwójką dzieci w nocy, takze razem bedziemy działac :-) trudno najwyżej będzie niewyspany :-) Ja tez nie chce kołyski, ale są takie normalne łóżeczka z opcja kołyski na takich bujakach...http://allegro.pl/2w1-kolyska-lozeczko-z-pelnym-wyposazeniem40wzorow-i2407301032.html jesli chodzi o posciel to tez jeszcze nie wiem jakie, w sumie tak sie zastanawiam czy kupic 2 takie same czy 2 rózne jak np. okaze sie ze bedzie parka, wszystko sie wyjasni po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie inaczej:) Do mnie mama chcę się sprowadzić na początek, więc troszkę na nią liczę:):) ale szczerze mówiąc to wszystko wyjdzie w praniu. Zawsze jedno łóżeczko mogę wstawić do sypialni, a dzięki temu, że są duże to dwójka sie do niego zmieści:) Fajny komplecik z tym łóżeczkiem. Co do kolorów to ja mam wszystko różne, nawet nie mam dwóch takich samych ciuszków, będę ubierać inaczej i pościele też są różne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara2012
No to teraz Cię rozumie, myślalam, ze bedziesz miala takie powera, ze dasz rade z dwójką sama w nocy heheh.... To w takim razie kupie 2 rozne kolory poscieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Ty, na tyle to aż w swoje siły nie wierzę, chyba że później jak już się wprawie to wyślę mamę do domu, a tak to niech emek sobie korzysta z uroków nocy;-) lecę do spania. Miłej nocki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Liska:) czasem zaglądam, ale ostatnio nie mam czasu:(Jestem na L4 bo w pracy nie dawałam rady, nie myślałam , że można się tak źle czuć w ciąży mam takie mdłości, że czasem boje się iść do sklepu i brzuch mnie męczy, ale już daję radę bez nospy, a sutki to już w ogóle masakra. Staram się znaleźć sobie zajęcie, żeby nie myśleć o tych objawach:) i jak na razie udaje mi się, często jeżdżę do rodziców bo w domu się nudzę tam mam przynajmniej ogród i nie siedzę w bloku. W końcu rodzinę poodwiedzam bo trochę ją zaniedbałam przez te lata. Jak czytam o tych wyprawkach to aż za głowę się łapie masakra ile tego jest jestem zielona:(ale jeszcze mam czas, na szczęście mam kuzynki doświadczone które mają już po dwójce dzieci i już mi ciuszki zbierają. Widzę, że u Ciebie to przygotowania już niedługo masz termin zleci za nim się obejrzysz :)Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Stęskniłam się za Wami:) Nadrobiłam zaległości,na szczeście nie było tego zbyt dużo to jakoś ogarniam temat;) Najważniejsze ,że wszystkie macie się dobrze i Wasze maluszki również. Pisałyście tu o zakupach,to ja Wam powiem co ja mam dla swojej małej oprócz ciuszków i zestawu butelek itp.Mam dwa kocyki,jeden rożek,wkład do pościeli,komplet pościeli z ochraniaczem /kupiłam pościel Amy/.Planuję dokupić jeszcze jeden komplet na zmianę,oczywiscie prześcieradełka no i ze 2 szt rożków i miałabym zamknięty temat pościelowy.Aha,zapomniałam jeszcze że mam nakrycie po kąpieli ,natomiast brakuje mi jeszcze ręczników. Mam też kolorowy zestaw pieluszek tetrowych,za to musze dokupić białe. Była tu mowa o niani,ja mam takie zdanie jak Liska,jest mi niezbędna i nie jest to w mojej opinii niepotrzebny wydatek.Nie wyobrażam sobie zostawić śpiącego dziecka samego na górze w pokoiku.Z nianią będę miała spokojną głowę,że usłyszę na dole jak mała zapłacze...przecież gotowac w domu trzeba i sprzątać też.To tyle w tym temacie. Zastanawiam się co do wózka na jesień/zimę?Komplet pościeli czy podusia i ciepły kocyk? Zapomniałam jeszcze o najważniejszym,mam też zamówione łóżeczko z kolekcji bianco z meblika;wzięłam 140 to dłużej posłuży:)Będę miała je w domku po 15 sierpnia,bo wcześniej czeka mnie remont pokoju tzn.tapetowanie,montaż szafy więc dałam sobie zapas czasowy. Dziewczynki musze Wam powiedzieć,że ostatnio mam napady głodu i zachcianki;)Zajadam się słodyczami jak nigdy dotąd;wcinam też lody w ogromnych ilościach,aż się boję stanąć na wagę jak wrócę;)Brzuchol rośnie mi w oczach;)za dwa tygodnie czeka mnie badanie z glukozą i aż się boję,że te ilości słodyczy będą miały odzwierciedlenie w wyniku... pozdrawiam Was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściarka
Sylwia jak miło przeczytać twój wpis, to ty jeszcze odpoczywasz tak? Ja dziś robiłam morfologie i mocz, na szczescie hemoglobina podskoczyla, no i wyniki moczu super, nie ma bakterii i innych paskudstw, teraz trzeba spokojnie czekac na wizyte... W sobote bawimy sie na weselichu, ciekawe jaka będzie pogoda, oby nie za ciepło, ale czuje, że bedzie upał... Nie moeg sie zalogowac, co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł!! Kalinka, a każdy mówi Ci pewnie, że ciąża to nie choroba, ale przy mocnych mdłościach to inaczej nie da się tego nazwać. Współczuje dolegliwości! Wyprawki jest na prawdę sporo, ja sobie też nie zdawalam sprawy. A czas pamiętaj szybko leci ojjj szybko!:) Witaj wczasowiczko, Ty nam lepiej opowiadaj jak to jest na tych Kanarach, jakie drinki podają, jaka ciepła woda itd no i oczywiście jak się czujesz? Słodyczami ja też sie ostatnio zajadalam nie martw się, to chyba normalne, a za loda to dam się do teraz pokroić:) heh tylko bez zbereźnych myśli mi tu dziewczyny, ja wiem, że głodnemu chleb na myśli:D:D Szczęściara a co bierzesz, że Ci hemoglobina podskoczyła? Bo moja na tym samym niskim poziomie ciągle. A na weekend niestety upały zapowiadają, ale może będzie dobra klima:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściarka
Brałam tylko jakis lek przepisany jeszcze przez dr. S, ale juz jakis miesiąc go nie biore dlatego myślalam, ze znów spadła, także chyba teraz od witamin, ja biore prenetal classic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz mi na prenatalu spadla, ale będziesz musiała sobie zmienić witaminki, bo w typ drugim okresie potrzebny jest jod w sporej ilości a prenatal go nie ma w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Liska, ja ostatnio tez miałam niską hemoglobinę i pani doktor przepisała mi Femibion Vita Ferr i po niecałym miesiącu hemoglobinka poskoczyła, oprócz tego biorę Femibion natal 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×