Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Hej dziewczyny kiedy zaczęły się u Was skurcze Barxona, wczoraj miałam dziwne skurcze, że nie mogłam wstać i się położyć, wyprostować ale wzięłam nospę i dziś ok na razie.Ból był inny niż dotychczas nie taki miesiączkowy, bardzo się przestraszyłam:(ale gdy siedziałam bezruchu to nic nie bolało tylko jak chciałam wstać i się wyprostować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie przypominam sobie, bym w trakcie trwania skurczu nie mogła wstac czy się wyprostowac, może powinnaś skonsultowac się z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Barberka, ale jakie sorki, przecież my tu czekamy tylko na takie dobre rady:) kalinka ja poczułam kolo 26tc te skurcze, ale rzadko i nie wiedzialam czy to to, teraz dopiero wiem jak one wyglądają. W szpitalu jak sprawdzali czy jest skurcz to naciskali w górnej granicy macicy, trzeba tylko wiedzieć na jakiej wysokości kończy się macica w danym tc i jak jest twardo to jest skurcz. No i oczywiście zabronione jest głaskanie brzucha i nawet wszelkie dotykanie, bo to wzmaga skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana wyszło mi, że mam cukrzyce ciążową! Co robić? Nie moge powstrzymac sie od płaczu, dr Fuchsa nie ma, wiec nie mam jak zadzwonic.....strasznie sięboje. Wyniki mam ponad norme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara jaki masz wynik ? i nie panikuj to nie koniec świata , a tylko dieta i będzie git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zadzwon do dr gajek, powiedz jaka sytuacja i że jesteś pacjentką dr fuchsa, a wizyte masz u niej we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisze barberka to nie koniec świata, tylko trzeba pewnie będzie robić więcej badań no i niestety dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno dostaniesz skierowanie do poradni diabetologicznej dla ciężarnych i tak dostaniesz glukometr no i dietkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki: Na czczo- 88 po 1 h - norma do 180, a ja mam 195 po 2 h 120- a ja mam 160 Jestem zalamana, nie wiem od czego ta cukrzyca. Teraz zero słodyczy, dzien wczesniej najadłam sie gofrów z drzemem, i jeszcze o półnicy zjadłam jednego i rano badanie, ale pani z labo powiedziala, ze to nie ma znaczenia... nie wiem czym mam czekac do wizyty czy gdzies zadzwonic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie nie panikuj, to nie twoja wina , tak już jest w ciąży , że trzustka czasami nie wyrabia . Znajdź jakiegoś lekarza , który skieruje cię do poradni i tam ci wszystko powiedzą , to nie koniec świata , nic nie grozi dzidzi jak będziesz pod okiem specjalisty . Dużo dziewczyn ma cukrzycę ciążową , po porodzie wszystko mija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poradzcie czy mam zadzwonic i umówic sie do jakiejs poradni diabetologicznej? boje, sie ze terminy będa odległe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara, zadzwoń do, tej dr Gajek, to bardzo miła kobieta, na pewno coś zaradzi, i powie Ci co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, kochana nie stresuj się tak, jak Barberka piszę bardzo dużo dziewczyn ma cukrzycę w ciąży, i odpowiednio leczona nie jest ona groźna, tylko trzeba przestrzegać zasad żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Barberka za ten art o cukrzycy, jest tam wszystko. Musze spisac sobie co moge jesc a czego nie moge. Chcialam przejsc na diete, ale dopiero po ciązy... Aha i musze kupic sobie glukometr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara glukometr powinnaś dostać jakby na receptę z poradni za śmieszne pieniądze i do tego paski do pomiaru , wszystko jest refundowane , bądź na zniżkę . I zero stresu ,bo to na pewno szkodzi :) miłego weekendu laski , uciekam nad jezioro, bo każda komórka mojego ciała się topi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ide do diabetologa prywatnie, takze kazal mi zakupic sobie glukometr, a on paski mi da. Podal nazwe glukometru i musze jutro wyslac emka zeby polatał po aptekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam dziewczyny, ze nie spodziewałam sie, ze bede musiala byc na diecie w ciąży, masakra....trzeba teraz uwazac na wszystko co jem, ale jakos te 3 mies wytrzymam, zeby tylko dzidziusiom to nie zaszkodzilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×