Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Lenka trzymam kciuki za USG! Daj znać. Szczęściara powiem CI, że jakoś nie zestresowała mnie ta sytuacja, ja wiem, że moje laski sa już silne i dadzą sobie radę, ich wojaże wieczorne mówią same za siebie, mają tyle siły, że aż mnie wszystko boli:) Poza tym jestem spokojna, bo to już jest wysoka ciąża. teraz jestem zostawiona bez kroplówek, zobaczymy czy sie rozkręci, a jaja będą jak mnie tak wyciszą, że do 40tc dotrwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po wizycie, dziec pomierzone, wszystko prawidłowe, wody płodowe ok, łożysko również. Wydaje mi się, ze dość sporo urosły do ostatniej wizyty, dziewczynka dorównała braciszkowi i ważą po 1200g. Doktorek jeszcze raz potwierdził, ze drugie to dziewczynka, bo emek chciał już wiedzieć na 200% :-) Kolejna wizyta już za 2,5 tyg. Miała byc za 3 tyg, ale są takie terminy u niego, ze póżniej pierwszy wolny był dopiero za 4,5 tyg, a to już za długo przy bliźniakach... Ciesze się, bo ja teraz w ogóle nie tyje, a dzieciaczki rosną jak na drożdżach, dobrze, że moja dieta nie ma na nich wpływu. Jak urodze to będe jescze mniej ważyła niż przed ciążą hehe.... Liska dawaj znać jak najczęściej co u Ciebie :-) Dziewczyny a co kupywaliście z kosmetyków, bo ja mam już te maści na odparzenia benthapen i sudocrem. Jeszcze chyba potrzebuje coś do kąpieli, żel do mycia i do włosów np. emolium i chyba wszystko? czy coś jeszcze macie? bo teraz zabrałam sie za zakup kosmetyków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśćiara no to kawały dzieci już masz:) świetna waga i dobrze, że nie ma między nimi asymetrii. Z kosmetyków, nie mam ich pod ręką, ale tak: krem na odparzenia ale zwykły, np. ziajki, sudocrem też, ale on jest mocny i warto najpierw spróbować zwykłymi kosmetykami. Tak samo jest z emolienem. Ja kupiłam, ale prócz tego mam zwykły płyn, bo emolien jest mocny i wskazany do używania przy baardzo suchej skórze, ale nie zawsze jest taka potrzeba. Oliwka, puder, coś do noska do nawilżenia, sól fizjologiczna jednorazowa do przemywania oczek, coś do pępka, może być spirytus albo octenispet, co kto woli, albo nasączone gaziki. Patyczki do uszu z blokadą, waciki większe, kremik jakiś do buźki, chusteczki nawilżane. Więcej nie pamiętam narazie, szkoda, że nie widzę swoich zapasów, to bym wszystko wymieniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęścaro cieszę się z dobrych wiadomości po wizycie:)Duże te Twoje maluchy i fajnie że tak równomiernie rosną:)Widzisz ,jakoś im Twoja dieta sluży,no i Tobie przy okazji.Jak Ci idzie kłucie? Ja w czwartek zobaczę swoją małą,już nie moge się doczekać... Odebrałam wyniki morfologii i niestety ale mam sukcesywny spadek hemoglobiny od jakiegoś czasu;wczesniej nic na to nie dostałam,ale teraz chyba trzeba mnie wspomóc mam 10,7 przy normach od 12-16,do tego niedobór erytrocytów,hemokratytu i eozynofili. Robiłam też badania moczu i wynik mnie nie zdziwił,bo znowu liczne nabłonki płaskie,pasma sluzu i bardzo liczne bakterie;ja się chyba od tego nie uwolnię,to jak walka z wiatrakami;) Co do kosmetyków to ja mam to co Liska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Sylwia no to faktycznie masz niską hemoglobinę, ja już jak miałam ostatnio 11 to dr. mi przepisał leki. Teraz biore i mam 12,5, na pewno coś dostaniesz :-) Kurcze, ale masz problem z tym moczem , masakra, nie jest tak łatwo się tego cholerstwa pozbyć. Czyli masz takie same kosmetyki co Liska? ja z kosmetyków to mam tylko maśc na odparzenia, ale własnie z tych silniejszych, bo myślałam, ze takie będa lepsze. Trzeba bedzie jeszcze dokupić takie zwykłe jak tak piszecie :-) Powiem szczerze troche się boje tej całej pielegnacji dzieci, od czego tu zacząć, kąpanie, pózniej pępek, oczka, buźka...będzie cięzko... Sylwia jeśli chodzi o askot to chciałam obejrzec teren, bo jeszcze tam nie byłam i powiem szczerze, ze ceny mnie lekko zszokowały, mają straszną przebitke na wszystkim. Większośc rzeczy już mam, jak butelki, smoczki, pojemniki na pokarm, termoopakowania, szczotka do butelek, akcesoria do kąpieli, kocyki, ręczniki, dla mnie rowniez mam już wszystko. Udało mi się znaleść fajny sklep internetowy z artykułami dla dzieci i tam zrobiłam mega zakupy, czekam teraz na paczke. Zostały mi tylko kosmetyki, no i z większych gabarytów to łóżeczka, wózek i foteliki :-) a jakie macie ilośi tych kosmetyków, bo ja tak myślałam, ze kupie narazie po 2 sztuki z róznych firm np. ziaja, nivea, jonhson baby itd...bo nie wiadomo czy nie będa uczulać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz wysoką hemoglobinę,ja takiej nie miałam nawet przed zajściem w ciążę.Odczuwam jej spadek,bo jestem osłabiona i senna,także mam nadzieję że dostanę coś na wzmocnienie. Co do zakupów to masz już prawie wszystko z tej drobnicy;ja kosmetyki kupiłam z nivea baby i wszystko mam po 1 szt,tego w sklepach nie brakuje więc jak zabraknie albo okaże sie,że tych dzidziuś nie toleruje to wyślę męża po inne. Masz już wybrany wózek, foteliki i mebelki? Ja mam odłożony w sklepie wózek,fotelik i baze family fix i chciałabym mieć to już w domu ,ale rozsądek mi mówi żeby jeszcze nie odbierać,bo będzie mi leciała gwarancja ,a nie będę tego używała...nie wiem ile wytrzymam;) Lenka,jak po genetycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Oj Liska widzę że dziewczyny rozrywkowe :) W sumie to tak sobie pomyślałam że w każdej chwili możesz napisać że już brykneły poza brzuszek :) ale tak jak piszesz 36 tydzień to na ciąże bliźniaczą bardzo ładnie donoszone dzieciaczki. Szczęściara no to twoje bliźniaki to juz spore. Cieszę się ze wszystko dobrze. a kiedy Ty masz termin, bo ja nie od poczatku na forum więc nie wiem. Sylwia na pewno Pani dr da jakiś specyfik i wyniki się poprawią. No niestety niska hemoglobina to najczęstsza przypadłość w ciąży ale na szczęście można poprawić wyniki. Dziewczyny widzę że piszecie o kosmetykach. Ja wprawdzie w temacie zakupów jeszcze zielona i nawet o tym nie myślę ale kiedyś czytałam że kosmetyki dla dzieci marki Rossman sa bardzo dobre. Pamietam ze kiedyś koleżanka która zna sie na składach kosmetyków i co sie nimi wiąrze pisała że te Rossmanowe super skład, najmniej chemii, nie uczulają no i mają atrakcyjne ceny a wiadomo długo się będzie ich używać. Poza tym sa robione w niemczech a wiadomo oni o swoje produkty dbaja i przestrzgaja norm. Zresztą ja teraz używam oliwki i balsamu dla kobiet w ciąży Rossaman i jestem mega zadowolona. Rzeczywiscie ma dobry skład nie ma parabenów, no a niektóre kosmetyki dla kobiet w ciązy i dla dzieci mają !!!!! Chyba też mogę odradzić Johnsona bo moja chrześnica dostała mega uczulenie od niego a i dzieci koleżanek tez źle reagowały. No ale to tylko taka sugestia a pewnie i tak zobaczycie co wasze dzieciaczki najlepiej tolerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska,nie odzywasz się z rana.... czyżby???? Wrocławianko dzięki za te info o kosmetykach,ja szczerze mówiąc nigdy nie patrzę na skład,bo się zwyczajnie nie znam na tym;takie nazwy składników nic mi nie mówią,ale madrego dobrze posłuchac:) Zobaczę jak mi się sprawdzi Nivea i jakby co udam się do Rossmana na zakupy. Szczęściaro a co masz do szpitala?ja ostatnio kupiłam kilka rzeczy ,ale nie wiem czy wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wczorajsza wizyta wypadła bardzo dobrze:-) Ufff, normalnie kamień spadł nam z serca! Na początku wizyty dr wspomniała, że możemy zrobić test PAPPA, jeśli chcemy, ale po równej godzinie pomiarów sama powiedziała, że nie widzi sensu, więc się nie zdecydowaliśmy. Co ciekawe.. dr powiedziała, że możliwe, że coś tam sterczy między nóżkami hehe, ale zaraz dodała, że jest zbyt wcześnie i że równie dobrze może to być łechtaczka:-) Sczesciara cieszę się, że i u Ciebie wszystko ok i że maluchy ładnie rosną:-) Sylwia masz bardzo dobrą panią dr, więc na pewno coś zaradzi na te wyniki:-) Ja też się do niej umówiłam na 17 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska, pomyślałam o tym samym co Sylwia czyżby już ? :) Sywlia ja też nie bardzo sie znam, kiedyś tylko poczytałam o parabenach i tym podobnych, więc polegam na opini innych dlatego często czytam opinie na Wizaz pl, bo tam dziewczyny maja fisia na tym punkcie i dużo wiedzą. Ponizej wklejam kilka linków na temat Rossmanowych kosmetyków i nie tylko. Wiadomo nie ma co popadac w skrajnośc ale trochę swiadmości też nie zaszkodzi. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24953 http://wybredni.pl/news/7/toksyczne-zwiazki-w-kosmetykach-dla-dzieci http://eliankamaluje.blogspot.com/2010/05/o-rossmanie-sow-kilka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,bardzo się cieszę że wszystkie parametry u Waszego maluszka są ok:)Być może na wizycie w sierpniu będziesz już wiedziała czy to chłopiec czy dziewczynka???A jak czujecie? W każdym razie mojej pani dr na pewno będzie miło jak zobaczy pacjentke z Polmedu:)Myślę,że będziesz zadowolona i z kliniki i z lekarki.Jeśli mogę Ci coś doradzić to na tą sierpniową wizyte idz z aktualnymi badaniami krwii i moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie babeczki jeszcze nie:-) czytam Was na telefonie i zaraz ide na Usg jak wrócę rio odpale kompa i napiszę, ale sytuacja opanowana, skurczy niet. Kosmetyki nam z rossmanna lub ziajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia właśnie tak planowałam, bo wiadomo, że i tak kazałaby mi je wykonać. No i jestem przekonana, że będę z dr zadowolona, w końcu rekomendacje pochodzą ze sprawdzonego źródła:-) Liska też już myślałam, że nastąpiła godzina 0 u Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska, niech te Twoje "laseczki" wytrzymają jeszcze. Ja wczoraj odebrałam od Pani Dr opis po USG genetycznym i teście PAPP-A i ryzyko niskie. Kamień z serca. Wyczytałam na nim, że wg usg termin porodu to 31 stycznia 2013r. A Pan Dr na wizycie powiedział, że nie chce nic mówić, ale między nóżkami "coś" się pojawiło, i oczywiście mojemu M to aż oczy zabłyszczały, że będzie miał w domu kompana ... Lena rozumiem, że zmienasz lekarza i "znikasz" z POLMEDIS? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca to super ,że test wypadł dobrze:) Dziewczyny jeśli faktycznie będzie tak jak mówi dr E to teraz wysyp ciąż z chłopcami:)Dobrze,bo przynajmniej nasze dziewczynki będą miały w kim wybierać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, pisałaś że Twoja Pani Dr przyjmuje w MedFemina, właśnie przeglądam ich stronę i w wykazie lekarzy nie ma dr Gajek? A czy ona też pracuje w jakimś szpitalu? Liska a dr Fuchs, to gdzie ma swój gabinet ? Robię rozeznanie wśród lekarzy ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Gajek to pracuje w klinice dr Fuchsa,musiałas coś pomylić,bo ja chodze do Medfeminy do dr Halbersztadt. Klinika dr Fuchsa jest na Rajskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Liska lub Szczęściara będą coś wiedziały ,bo one chodzą na Rajską. Ja nie znam tej pani dr także Ci nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca super, że badania wyszły ok:-) No i to "coś" między nogami hehe, dokładnie tak jak u mnie. Ja termin porodu mam na 7 lutego, więc tydzień po Tobie. A mi się wydawało, że punkcje miałaś 2 dni przede mną, czyli tp na 5 luty, coś mi się pomyliło:-) Dr Halbersztadt, do której chodzi Sylwia pracuje w szpitalu na Borowskiej. Ciężko mi zostawiać Polmedis, bo jestem bardzo zadowolona z dr, ale chciałabym mieć lekarza, który pracuje w szpitalu, tak w razie "w". A Ty co planujesz? Zmianę, czy zostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki, ale się rozpisałyście :-) a ja siedze od rana na różnych forach i czytam o tych kosmetykach i faktycznie większosc poleca kosmetyki z serii nivea baby, a jeżeli cos już sie bedzie działo to mocniejsze kremy jak sudocrem, bepanthen czy oliatum do kąpieli. Także stawiam na nivea baby i zaraz zabieram sie za zakupy przez internet :-) Lenka super, ze na wizycie wszystko ok, faktycznie chyba będzie wysyp chłopców hehe :-) Jeśli chodzi o dr. Gajek to z tego co wiem pracuje w szpitalu na Kamieńskiego :-) Byłam u niej na jednej wizycie i jest super, bardzo dokładna... Sylwia jesli chodzi wyprawke dla mnie do szpitala, to oczywiście mam koszule, staniki do karmienia, majtki poporodowe jednorazowe, duże podpaski, podkłady na łóżko dla mnie i dzieci, wkładki laktacyjne, ochrona na sutki i to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi już tak na przyszłość, bo pewnie macie już niezłe rozeznanie:-) Dużo taniej jest kupować te wszystkie niezbędne rzeczy dla maluszków, tj. ubranka, kosmetyki, itp. przez allegro, niż w stacjonarnych sklepach? A jeśli tak, macie jakis ulubiony, sprawdzony sklep na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem babeczki! Ja pappa też nie robiłam, nie było wskazań żadnych. Dr Zaleska-Gajek przyjmuje na Rajskiej w Mama i ja, pracuje na Kamieńskiego. Dr Fuchs przyjmuje na Rajskiej i pracuje na Borowskiej. Co do hemoglobiny to ja też mam koło 9, biorę tardyferon dwa razy dziennie tylko on na receptę, wcześniej Biofer lekarz kazał brać i pamiętajcie, że poziom magnezu też jest bardzo ważny w ostatnim trymestrze, bo odpowiada właśnie za skurcze, dlatego podaje się go nieraz w kroplówce i warto sobie brać kilka tabletek dziennie. Mi lekarz kazał brać aspargin 2x3 razy dziennie. Z moczem na szczęście problemów nie miałam, ale też i nie wiem co doradzić.... Szczęściara nie ma co się bać, to na pewno nie jest łatwe zadanie, widziałam dwie dziewczyny z bliźniakami po cesarkach i powiem Ci, że obecność męża jest w naszym przypadku konieczna. Jak jeszcze jest jedno dzieciątko to dziewczyny dają radę, ale przy dwójce to na prawdę jest ciężko. Zwłaszcza jak wszystko ciągnie i boli. A swoją bezradnością nie ma co się przejmować, o każda na oddziale przechodzi to samo, no chyba, że to któreś dziecko z kolei. Askot ma przebitkę zwłaszcza na ciuszkach, ale z większych sprzętów jak ponegocjujesz to nie wychodzi tak źle, zwłaszcza jak doliczysz koszty wysyłki. Wózek wybrany? foteliki i mebelki też? Kosmetyków ja mam jak Sylwia po sztuce, ewentualnie chyba kremów na odparzenia mam 3 sztuki ale to przypadkiem, na szczęście to nie są drogie rzeczy. Ja szwagierkę do rosssmana wysłałam i poprosiłam żeby kupiła mi wszystko co dla niemowląt i tak zrobiła, a ziajki kosmetyki zamawiałam razem z termometrem w necie. Sylwia my o gwarancji nie pomyśleliśmy heh i od dawna sprzęty w domu. A powiedz mi co Ty kupujesz specjalnego do szpitala? Bo tu potrzeba tak: podkłady higieniczne na łózko, majtki z siatki są o wiele lepsze niż te jednorazowe i to mówi mi każda rodząca, koniecznie wysokie za pępek, podpaski poporodowe, pampersy, chusteczki nawilżane, ciuszki na wyjście, kocyk mały, ewentualnie oliwka albo krem na odparzenia, nic więcej, no oczywiście kosmetyki dla siebie, koszula, staniki do karmienia niekoniecznie, bo i tak będziesz cały czas w koszuli:)wkładki laktacyjne, ewentualnie laktator, a w ogóle to w każdym szpitalu chyba jest apteka i można coś dokupić. Wroclawianko 36 tydzień to super na bliźniaki ale jak już jest skończony, a ja mam w trakcie, w czwartek dopiero się kończy. czekająca gratulacje, że wszystko w porządku, a to termin tylko z USG więc on niestety się nie liczy, no ale chwilę przed podrodem można go mieć na uwadze:) A z transferu na kiedy masz termin? Matko same chlopaki, będą miały moje dziewczyny w kim przebierać. co do mnie to godziny zero już się doczekac nie mogę, ale lekarze mówią, żeby jeszcze czekać. dziś sprawdzali mi na USG przepływy no i wyszło, że oba dzieciaczki są główkowo, czyli można naturalnie rodzić hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam o tą wyprawkę do szpitala,bo jak posłuchałam koleżanek co one zabierały to już zgłupiałam;)chyba pół domu musiałabym wnieśc ze sobą,bo one i ciuszki dla dziecka miały i własne rożki... Ja dla siebie mam kosmetyki,podpaski mega wielkie,podkłady,gatki z siatki 5 par,2 koszule,szlafrok;wiem już na pewno,że muszę dokupić jeszcze jedną koszulę,bo jednak po cc się dłużej jest w szpitalu i 2 to za mało. Liska i co z tego ,że mówiłam o gwarancji jak sama nie wytrzymałam i pojechałam odebrać wózek;)W sumie i tak nie zamierzam nim jezdzić dlużej niż 2 lata,bo pózniej przyda sie lekka spacerówka.Kupiłam też baze family fix i to jest super rozwiązanie,bo nie trzeba przypinać pasami fotelika,dziecko ma wygodniej ,bo można regulować położenie fotelika więc na dalsze trasy maluch ma komfort podróży. Wiem,że Twój M był wczoraj na zakupach w 3 kiwi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,ja część rzeczy kupiłam przez sklepy internetowe,ale większośc jednak w stacjonarnym.Bardzo fajny wybór różnych firm i dobre doradzctwo masz w sklepie na Niedzwiedziej/róg Popowickiej -sklep 3 kiwi.Polecam pojechać i poogladać co fajnego mają,przy dużych zakupach rabaty i wychodzi bardzo korzystnie. Na allegro kupiłam kilka rzeczy typu rożek,ręczniki,całą wyprawke butelkowo-smoczkową i wszystkie ubranka,bo chciałam mieć z babaluno i nexta a tych firm w sklepach na mieście nie ma. Zakupy typu kocyki,posciel robiłam sklepach internetowych - 4 kids,Mamas&Papas,Babydeco,Motherhood no i sporo właśnie we wspomnianym sklepie 3 kiwi. Przejedz się tam,bo oni mają wszystko czego potrzeba dla malucha na start i z różnych półek cenowych więc naprawde można się obkupić ,a wcale nie wydać więcej niż na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa a co oni tam gadali, że wiesz, że był???:) faktycznie w końcu pojechał, bo sie wystraszył na weekend, że jeszcze nie wszystko kupione, a tu poród coraz bliżej:) a Ty kochana jak zwykle poszalałaś z zakupami:) W szpitalu po cc będziesz jakieś 3-4 doby, z czego przez pierwszą i druga raczej też dziewczyny są w szpitalnych koszulach( nie wiem jak gdzie indziej, ale tu dostajesz do porodu białą ichniejszą i możesz sie przebrac dopiero po prysznicu, ale leje się z Ciebie krew, więc jaka by Twoja nie była to i tak szkoda)A potem w koszuli to się śpi, a w dzień można się w miarę normalnie ubrać, mam na myśli jakieś dresy. A majtki z siatki 5 par????? hihih one są takie, że wkładasz pod kran wykręcasz i są suche, jedna góra dwie wystarczą:) A jeśli chodzi o podpaski to najlepiej kupić w aptece typowo poporodowe, bo nawet największe ze sklepu są za małe, tylko nie pamiętam jakiej firmy dziewczyny polecają, w każdym bądź razie w aptekach są belli i innej firmy i te innej firmy sa lepsze, w sumie ja mam belli i będą musiały być:) a bazy pod foteliki też chciałam, ale najwyżej dokupię, bo to jest tak, że te foteliki służą do ok 6 miesiecy, potem trzeba już inny fotelik i bazy tak samo, każda jest inna i jak inny fotelik to baza też już musi być, a koszt jednej bazy to prawie koszt fotelika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadaliśmy się przypadkowo...ten gosciu się pyatł czy teraz to już mam wszystko dla dziecka czy nadal powiem,ze czegoś brakuje i że wyparwka dla blizniaków to dopiero wyczyn;tak od słowa do słowa wspomniał,że wczoraj był tu tatuś blizniaków na zakupach,bo żona w szpitalu i w czawrtek ma rodzić,zapaliła mi się lampka i pytam czy te bliznaiki to dwie dziewczynki,a on ze tak ale tatus ma ciągle nadzieję,że bedzie jeden chłopczyk no i już wiedziałam,że chodzi o Ciebie.Powiedziałam,że my się znamy i że to Ty mi o tym sklepie powiedziałaś.Mówił,że Twój M był z listą zakupową i że kupił nianie z monitorami oddechu,te otulaczki ze snoozy... co do tej bazy to ta family fix jest do fotelików z pierwszej i drugiej grupy wagowej,teraz mam maxi cosi cabrio a potem ten większy to pearl także wydatek na dlugi czas i naprawde jest to super wygodne. podpaski kupiłam jedne w mothercare takie mega wielkie,a drugie u nich w sklepie razem z podkładami.Myślę,że wystarczą,bo naprawde raczej jak pieluchy wygladają a nie zwykłe podpaski. Dobrze,że mi mówisz o tych koszulach ,bo co szpital to obyczaj i jak nie masz sprawdzonych info to zabierzesz niepotrzebne rzezcy a to co niezbedne bedziesz kompletować na ostatnią chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×