Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

a jeszcze jedno od kiedy masz ten wysoki cukier, czy już pojawil sie podczas pierwszego badania glukozy z krwi, czy dopiero jak już robiłas glukoze w 25-27 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka z Wrocka
No słodkiego jako takiego nie jem, ale duzo owoców, czasem wlasnie ciasto, lody big milki czasem, platki chocapic..odkrylam we wrocku pizze na ciescie razowym i jezdze tam całe miasto zeby sobie pojesc i cukry mam niskie..mi wyszla cukrzyca w 27 po krzywej, 170 po 2 h, bo ja na czczo mam zawsze dobry wynik, ale ja sie tego spodziewalam po pierwszej ciazy..niesttey głupia zamiast trzymac diete od poczatku to jadłam jak oszalała:(( jaki masz ynik hemoglobiny glikowanej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, chodzi ci o wynik hemoglobiny tak? mam coś ponad 11, a czego pytasz? ja jakos przestraszyłam sie tej cukrzycy i ostro trzymam się diety i ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka z Wrocka
Nie, mam na mysli hemoglobine glikowana, ona pokazuje na jakim poziiomie miało sie cukry w ostatnich 3 mcach, myslalam ze diabet. ci to zlecił..bo cha sie to standardowo robi na początku diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki, szczęściara a to nie jest tak ze są dwa rodzaje cukrzycy jedną insulinozalezna, a druga jej nię potrzebuje i nie jest to zależne od ilości zjadanego cukru? Ewelka z wrocka, super, ze nogi podrosly, a rozmawiałaś z dr dlaczego wcześniej Ci nic nie powiedział? Pewnie jak będziesz w szpitalu to albo spotkamy się na patologii albo na porodówce hehe, ja obstawiam ze mnie ciachna między 6 a 10 sierpnia:-) oczywiście mogę się mylić. A ja faktycznie korzenie już zapuszczam, teraz czuje się jak inkubator, wszystko jest ok, a ja wysiaduje moje córy:-) Spotkałam tu ostatnio dziewczynę, która jak ja przyszłam top szykowała się na poród, wszystko było ok, ale przyszła tu w odwiedziny po jakimś czasie i mogę Wam tylko powiedzieć ze tzw baby blues to straszna choroba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka dostałas coś na twardnienia czy magnez tylko? Który Ty masz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka z Wrocka
Nic nie dostałam i od poczatku nic mi nie kazał brac, ja sama biore z siebie..jestem w 35+4..zaczynam dzis analizowac to usg i wymyslam sobie ze F zmierzył zła kosc, nie udowa..bo zawsze byla taka gruba jedna a wczoraj mierzyl jakas taka podwojna cienka, jakby piszczel...mąż mnie wysmiał... no jak u mnie bedzie spoko, to 6tego ide na Borowska, ale wydaje mi sie ze to bedzie wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doszukuj się, bo jaki to ma sens, jak mu aż tak nie wierzysz to trzeba było zmienić iść do kogoś innego, bez względu na to co powie. A jak powiedziałaś o podejrzeniu ZD to coś powiedział? To jak chcesz to odezwij się jak tu będziesz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka z Wrocka
No przyznal, ze to usg u dr Olesiuk wyszło niefajnie..ufam mu, tylko mi sie ta kosc po nocy sniła:) Za bardzo nie bede miala jak dac znac bo nie bede miala neta, jak juz bede szła to sie jakos moze zgadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściaro,ta Twoja dietka nie jest taka zła,ogólnie to samo zdrowie;)Mnnie też by się taka przydała,ale jak ja nie czuję bata nad sobą to sięgam po wszystko na co mam ochotę;)prawdziwą mobilizację wykażę pewnie po porodzie,bo będę chciała jak najszybciej stracić nabrane kilosy;) A Ty jesteś bardzo dzielna,szczerze podziwiam:) Liska,sprawdziłam sobie co to za choroba...ło matko,my baby to mamy przechlapane:(Nie dośc,że w ciaży nastroje zmienne,burza hormonów to jeszcze potem takie cuś:(Mam nadzieję,że mnie takie coś nie dopadnie...choć zauważyłam,że całe przygotowania do ivf odbiły się na mojej psychice i nie jestem juz taką twardzielką jak kiedyś i dlatego mogłabym być bardziej podatna na takie zmieny;oby nie oby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka jak coś to jestem w 11, zapraszam. A, czemu podejrzewasz ze, wcześniej tu wyladujesz? Sylwia, ta dziewczyna robi wszystko żeby nie iść do domu, odwiedza koleżanki, fryzjera, kosmetyczki, u psychologia na szczęście też.była. W nocy do małej nie wstaje, maz się nią zajmuje, i nie potrafi nawet powiedzieć do niej córeczko:-( straszne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka z Wrocka
Przez napięcia brzucha, ktore mogaq doproqadzic do pekniecia blizny i przez cukrzyce, ktora moze wykonczyc lozysko..no musze byc czujna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka nic takiego nie robiłam, piersze badanie glukozy miałam ok, a wyszła mi dopiero w 25tc przy krzywej, a po co to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No straszne straszne:(To aż ciężko uwierzyć,że kobieta tak czeka na dziecko,a potem nie potrafi go przytulić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka z Wrocka
w sumie nie trzeba, mozna po tym badaniu stwierdzic czy cukrzyca jest wyrównana..podpytaj diabeta o to ewentualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ewelka raczej i tak będe się trzymała dietki już do końca, własnie jestem po porannej gimnastyce :-) a cukier rownież mam mierzyc już do końca rozwiązania, ale już co 2-3dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara, coś mi się wydaje ze nie za długo będziesz mogła się gimnastykować, więc korzystaj kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka z Wrocka
Pewnie, ta dieta to dobra sprawa..ja w miare tez trzymam i mierze cukier, np dzis mialam kosmos po małej kromce i teraz głoduje..a gimnastyki nie moge bo mam skurcze jak tylko stane na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelka z Wrocka
no po Wasa to ja tez mam taki, ale nie moge sie do tego przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka super wieści, bardzo się cieszę:-) Trzeba mieć nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co ja zauważylam jedną rzecz, zeby najlepiej z rana jeść własnie ten chleb, a są rózne rodzaje, naprawde smaczne, a pózniej w ciązgu dnia jem już ciemny żytni. Chodzi tylko żeby rano taki zjeść, bo wtedy mamy duży poziom hormonów, które powodują, ze mamy wysoki cukier... Jak jadłam normalny chleb z rana to miałam ponad 140...także rób jak uważasz, ale głodzić też się nie możesz :-) zostalo ci kilka tyg, ale ci dobrze hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki zabieram się za sprzątnie, bo dzis odwiedzają mnie koleżanki z pracy, stęskniły się za mną i ja równiez :-) Aha ubranka już przyszły, są śliczne, takie malusie te koszule, kamizelki, rewelacja, ale nasz synek będzie przystojniak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca odpisuje tutaj:-) Zgadza się, wczoraj miałam wizytę w Polmedzie. Widziałam dzidzię, tzn. nóżki, rączki, główkę i brzusio..i strasznie się wzruszyliśmy, cudowny widok. Już się nie mogę doczekać genetycznego, bo to dopiero musi być widok.. Miałam mieć wizytę u dr Elias w pon, ale to byłby 11t4d i dr powiedziała, że lepiej zrobić badanie troszkę później i przełożyła mi na 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka a już myślałam że się spotkamy :-) U mnie to będzie koniec 12 tyg. Dr S. mi zlecił badanie na ten dzień. Mam nadzieję że będzie ok bo też nie mam żadnych objawów. Wczoraj trochę się wystraszyłam to mnie tak rozbolał żołądek że wzięłam NO SPĘ i mam nadzieję ze z maleństwem ok. Od dziś dieta. Liska dbaj o swoje skarby.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena a na którą miałaś usg, bo może uda mi się umówić na wcześniejszą wizytę bo mam na 21:40. A ile ma już Twoje maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,cieszę się że wczorajsza wizyta udana:) na genetycznym zobaczycie swojego maluszka jeszcze dokładniej,dr E ma w gabincie super sprzęt.Z tym przesunięciem terminu wizyty to nawet dobrze wyszło,bo wszystko będzie lepiej widać a to ważne,ja wiem że Ty najchętniej chciałabyś już ale uwierz mi cierpliwość popłaca:) Czekająca,w takim razie Ty pierwsza będziesz nam relacjonować szczegóły badania genetycznego.Trzymam kciuki:) Wrocławianko co u Ciebie? Kalinko a Ty jak się masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ja miałam mieć na 21.00, więc możesz zadzwonić i się zapytać, czy jeszcze jest wolny termin:-) Zawsze to trochę wcześniej. Faktycznie, gdyby dr mi nie przełożyła, mogłybyśmy się spotkać:-) Może innym razem się uda:-) Jeszcze tylko 3dni i zobaczysz swojego maluszka:-) Sylwia fakt, nie pozostaje mi nic innego, jak cierpliwie czekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Liska co tam u Ciebie? jak tam spisuje sie dr. F? Powiedz mi ile to ogólnie już przytyłas? Sylwia co tam u Ciebie? Jakies zakupy robisz? Margii co słychać? Dajesz rade czy jest ciężko? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×