Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Hmmm a to są takie majtki? http://www.abcmalucha.eu/141,hartmann-majtki-siateczkowe-wielorazowe-poporodowe-1-s-m-l-xl.html Bo ja też kazałam Emkowi kupić tam majtki i zastanwaiam się właśnie jakie oni mu sprzedali, bo wydawało mi się, że przy kasie mają jakieś za 34 zł wielorazowe. A że jeszcze mi nie przywiózł to nie wiem. Przy sobie mam takie jednorazówki ale one ponoć zbyt sztuczne są i mały przewiew jest. A jednak rzeba się wietrzyć. A widzę, że mój Emek mi już poród na czwartek przewidział heheh:)W sumie by mi pasowało, bo albo zaczęłam samoistnie puchnąc albo od kroplówek, nogi mam jak balony, ale łącznie z udami i podudziami, katastrofa.... Aa i znów fenoterol mi leci, bo skurcze na KTG wyszły;/ A widzisz ja foteliki większe chyba będę chciała Recaro, bo zakochałam się w alcantarze,z której sa zrobione, a w testach wpadają tak jak maxi cosi. Więc baza by mi nie pasowała. A śmiali sie pewnie z mojej listy, bo ja ją do emka pisałam, a on im wręczył , a tam opisane wszystko łącznie z cenami i przy czym ma negocjować itd hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie: http://www.carriwell.pl/comfort/hospital_panty.asp Jak kupione przy ladzie to na pewno te same,bo oni tam mieli wyststawione staniki i te gacie,a takie zwykle jednorazówki mieli na regale na sklepie. Liska chyba Ci emek wykracze,nie może się już doczekać,bo w końcu na własne oczy zobaczy,że ma dwie córy:) Muszę Ci powiedzieć,że pan ze sklepu bardzo Cie chwalil,ze mało przytyłaś,bo jak widział matki blizniaków to te po 35-40 kg przybierały,a Ty taka szczupła:)Spuchłaś teraz ,bo Cie faszerują lekami,no i w samej koncówce to sie dużo wody odkłada.Ja też mam ten problem,a jestem niżej od Ciebie w ciązy,łydeczki jak balony,uda masakra i brak kostek-oto cała ja;) Mi też sie foteliki Recaro podobają no i jakby nie patrzeć ta firma i w bezpieczeństwo inwestuje i w design.Trzeba tylko uwazać na jedną rzecz,ten kolejny fotelik ma takie wycięcie na ramionka i czasami dzieciom się tam blokują ramiona;trudno mi to wytlumaczyć ,ale pani w smyku w Auchanie nam to demonstrowała,poza tą jedną małą wadą fotelik jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,ja wiem ze masz jeszcze czas,ale myslałaś jak będziesz rodzić??Pytam ,bo u naszej pani dr ma się wybór,bo po ivf jesteśmy i możemy mieć cesarke na życzenie.Ja wcześniej byłam nastawiona na poród naturalny,ale tak się pokomplikowało,że teraz tylko cc mi zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie o te majtki mi chodziło, więc pewnie mam te same, ale ja bylam przekonana, że tam dwie pary są w komplecie a nie 5:) wiesz co z Tymi Recaro, to jeszcze nie przemyślana sprawa, bo tylko widziałam je u koleżanki i na sklepie, ale jeszcze się nie zagłębiałam w ich funkcjonalność, może do tej pory zrobią bez tej wady:) Co do tycia, to jak patrzę na dziewczyny na oddziale to faktycznie nie mam brzucha wielkiego, każdy robi wielkie oczy jak słyszy, że u mnie bliźniaki, jedynie położne widzą, bo po kształcie poznają, nawet widza gdzie jest główka a gdzie tyłeczek, nie mam pojęcia jak one to robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One pewnie z zamkniętymi oczami by wszystko pokazały,wprawione są bo przecież setki ciężarówek widziały;) Woda Ci szybko zejdzie po porodzie,tym bardziej,że Ty bedziesz miała roboty za dwie;) Moja sąsiadka przytyła prawie 40 kg w ciąży,urodzila w tamtym roku w czerwcu...dziś waży o 11 kg mniej niż przed ciążą,nie stosowała jakiejś specjalnej diety,mówi że ją mały wykończył no i laktacja.Tez bym chciała szybko pozbyc sie tych kilosów,ale mam nadzieję,że duperelka nie da mi w kość tak jak jej synuś;całymi nockami musiała go na rekach nosić,bo jak tylko odkladala do łózeczka to zaczynał się płacz.Mały spryciarz wyczaił,że rodzice lulają go na rękach to w nosie miał spanie w łózeczku. Dobrze,że ich jest 5 szt ,bo w domu też się przydadzą:)ja chcę sobie kupić staniki do karmienia z tej firmy, w czwartek mam odebrać torbe do wózka z 3 kiwi to kupię przy okazji,bo oni mają tam cały stojaczek tej bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać,że kupilam termometr tommego do uszu,jest fajny, bo ma wymienne końcówki no i mierzy temperaturę w 1 sekundę;to tak jakby któraś się zastanawiała jaki wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz od nich do karmienia: http://www.carriwell.pl/seamless/nursing_bra.asp tylko zastanawiam się czy rozmiar będzie dobry jak UU mleczka dostaną:) a ja mam ten termometr: http://aptekagemini.pl/termometr-elektroniczny-thermoflash-lx-26-karton.html a woda niestety schodzi, ale do kilku tygodni po porodzie...:( Oj ja też mam nadzieję, że moje będą grzeczne..bo jak nie, to ... będzie kupa roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz od nich do karmienia: http://www.carriwell.pl/seamless/nursing_bra.asp tylko zastanawiam się czy rozmiar będzie dobry jak UU mleczka dostaną:) a ja mam ten termometr: http://aptekagemini.pl/termometr-elektroniczny-thermoflash-lx-26-karton.html a woda niestety schodzi, ale do kilku tygodni po porodzie...:( Oj ja też mam nadzieję, że moje będą grzeczne..bo jak nie, to ... będzie kupa roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę nad rozmiarem,ale chyba L będzie dobry...teraz nosze miske d lub dd,a że ten stanik bawełniany jest to pewnie się jakoś dopasuje nawet jakby piersi bardzo urosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam C/D, kupiłam S i teraz jest ok, ale wydaje mi się, że jak urosną to też będzie ok, bo jest elastyczny, a L koleżanka kupowała tylko ona w ciązy do F doszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ja mam przewidywany termin na 29 stycznia 2013r, wiec kolo siebie jestesmy :))) Liska -trzymaj sie!!! to co rodzisz naturalnie? :)) hihih Sylwia leki dostaniesz i spadki sie podniosa, ja za to mialam hemoglobine 12.7 i mowila,zebym ejszcze nie brala tych witamin pharmaton tylko sam folik i od 20 tyg mam je brac spowrotem:) Dziewczyna moja kolezanka ma do odsprzedania 2 foteliki samochodowe po coreczkach bliznietach :) zreszta pacjenta Polmedisu :)to jej tresc: Sprzedam dwa foteliki samochodowe 0-13 kg ATOn-CYBEX CANDY.Któras przyszła mamusia chętna?W Bardzo dobrym stanie za połowe ceny sklepowej,uzywane 9 miesięcy! czyli za mniej wiecej chyba 250zl jeden:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko dziewczyny jak czytam wasze wpisy ile to rzeczy trzeba kupic to łep jak kwadrat się robi !!!!!!!!!!! No a na rynku taki wybór że jeszcze trzeba podjac decyzję, jaki, jakiej firmy itp. a opinie pewnie różne. Widze że cieżka przeprawa mnie czeka :) Już chyba wiem czemu firma załozona przez dwie dziewczyny w Warszawie która własnie zajmuje sie organziowaniem wyprawki dla malucha ma tyle zleceń, no bo to się trzeba nieźle nachodzić i naoglądać żeby dokonac dobrego wyboru, a jak ktos pracuje to czasu mu nie starczy. Dobrze ze ja na zwolnieniu to poradzę :) Lenka, Czekająca, Kamkrzem to widze że my będziemy się co tydzien rozsypywac bo ja mam termin na 19 stycznia :) Sylwia, a tak sobie pomyślałam o tych Twoich bakteriach w moczu czy ty robiłaś posiew moczu, może to tam tkwi jakaś bakteria którą trzeba potraktować specjalnym antybiotykiem ? A czemu piszesz że sprawy się pokomplikowały i że teraz to juz raczej będziesz musiała cc ? A i mam jeszcze pytanie, czy wiesz jak w praktyce wyglada cc u Twojej Pani dr tj czy ona je przeprowadza czy też moze daje skierowanie na cc i robi je juz lekarz dyzurny danego dnia ? Liska, moja koleżanka która w styczniu urodziła bliźniaki też mówiła że strasznie spuchła w ostatnich tygodniach więc to chyba niestety normalne. No i już jutro czwartek więc będzie bezpiecznie. Choc powiem Ci ze niektóre dzieci to takie przekorne że jak już można sie rodzić to one w tedy wlaśnie sie uspokajają, ciekawe jakie agentki z Twoich dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena, ja jak na razie zostaję w POLMEDIS, gdyż w mojej miejscowości żaden lekarz, który prowadzi prywatny gabinet i pracuje w naszym szpitalu, nie budzi mojego zaufania :-( za dużo słyszałam niezbyt pochlebnych opinii o nich. Mam jednego na oku w szpitalu w sąsiedniej miejscowości, jest z-cą ordynatora odd. gin. i żona mojego kuzyna u niego rodziła, a całą ciążę była pacjentką dr Polaka. Z tego co się dowiedziałam, to również razem studiowali i się znają. Liska i Sylwia, z góry Wam dziękuję za informację o sklepach i rzeczach, które trzeba mieć dla maleństwa. Wasza wiedza jest niezastąpiona :-) Ja ostatnio wracając z Wrocławia, wstąpiłam celem rozeznania, do sklepu MEBLIK. Mebelki dla maluchów mają super. Wpadł nam w oko zestaw z Kubusiem Puchatkiem i Safari, bo można powiedzieć mają charakter uniwersalny. Tylko ceny nas trochę poraziły. Mój tp wg transferu to 05 luty 2013r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wroclawianko,ja posiewu jeszcze nie robiłam,bo u mnie z bakteriami to bylo tak,że wdrożono leczenie i wynik piekny,za 3-4 tygodnie powtórka i tak do teraz,ostatnio przeszło mi po większej dawce żuravitu,ale najnowsze badanie znowu wykazało bakterie. Napisałam ,że mi się pokomplikowało,bo załapałam tego paciorkowca i bezpieczniej będzie jak mnie ciachną.Poza tym ja miałam w przeszłości konizację szyjki macicy i to tez przemawia za cc. Moja dr ma dyżury w szpitalu tylko raz w tygodniu,w tej chwili w grafiku ma pon/wt,ale od wrzesnia może się coś zmienić.Ona chce mi sama zrobic cc i zaproponowała 2 opcje,albo przyjade w poniedziałek na jej dyżur albo mnie położy przed weekendem do szpitala;tak naprawde wszystko zależy jak sie bedzie dzidzius sprawował i czy zgra się nam terminowo,bo ja mogłabym być cięta po 25 września.W karcie oczywiście wpisuje wskazanie do cc ,bo róznie w zyciu bywa i ostatnio miała taki przypadek,że była umówiona na popołudnie na cc a pacjentka w nocy trafila do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dzięki za linki do sklepów:-) Niedługo się zabiorę za ich przeglądanie:-) A co do cc to od kiedy napisałaś, że Twoje pani dr ma na tą sprawę taki pogląd, to przyznam, że sama zaczęłam się zastanawiać, ale kompletnie nie mam pojęcia, czy wybrać cc, czy naturalny. Na szczęście mam jeszcze czas, a myślę, że i dr mi coś doradzi. Wrocławianko zgadza się, trochę nas będzie w tym terminie. I dobrze, zawsze to raźniej! Czekająca mnie też przerażają ilości i ceny wszystkich rzeczy. Chyba przydałaby się wygrana w totka, żeby w to wszystko się zaopatrzyć hehe. A tak szczerze, to chyba dlatego też warto zacząć zaopatrywać się stopniowo, bo wydać taką górę kasy w 1-2 m- ce to byłby duży szok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dzięki za linki do sklepów:-) Niedługo się zabiorę za ich przeglądanie:-) A co do cc to od kiedy napisałaś, że Twoje pani dr ma na tą sprawę taki pogląd, to przyznam, że sama zaczęłam się zastanawiać, ale kompletnie nie mam pojęcia, czy wybrać cc, czy naturalny. Na szczęście mam jeszcze czas, a myślę, że i dr mi coś doradzi. A i Sylwia czy ja dobrze wyczytałam na wątku polmedu, że dzisiaj kończysz 30??? Jeśli tak, to wszystkiego naj, naj kochana!!! Wrocławianko zgadza się, trochę nas będzie w tym terminie. I dobrze, zawsze to raźniej! Czekająca mnie też przerażają ilości i ceny wszystkich rzeczy. Chyba przydałaby się wygrana w totka, żeby w to wszystko się zaopatrzyć hehe. A tak szczerze, to chyba dlatego też warto zacząć zaopatrywać się stopniowo, bo wydać taką górę kasy w 1-2 m- ce to byłby duży szok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka,kończę 30 tydzień,a 30-tke to już mam za sobą od 3 lat i mam urodziny w czerwcu:)W każdym razie dziękuję za życzenia:) Zakupy warto rozlozyć sobie na mniejsze,bo niestety biją po kieszeni a tak to co miesiąc jak się kupi kilka rzeczy to nie ma takiego dramatu.Macie jeszcze chwilę czasu,ale uwierzcie że to zleci szybciutko...mi się dłużyło do połówkowego,a teraz to tydzień za tygodniem ucieka i już niedługo będe miała Lenkę przy sobie. Lenka,ja pytałam o ten poród z ciekawości ,bo niektóre dziewczyny to z góry wiedzą,że cc i koniec.U dr Alicji jest tak jak mówiłam,po ivf nam się cesarka należy,ale czy skorzystasz czy nie to już Twoja decyzja.Pewnie wszystko się okaże za jakiś czas,nie życzę Ci komplikacji absolutnie ,ale jak widzisz na moim czy Margi przykładzie założenia moga się zmienić i nie będzie możliwy poród naturalny. Ja się bałam właśnie tego,że mogą wystąpić jakieś komplikacje przy naturalnym a mojej pani dr przy mnie nie będzie ,bo akurat nie będzie na dyżurze i nie wiem na kogo trafię,a tak to mam ustalony termin i będe się czuła zdecydowanie bezpieczniej. Ona ładnie to ujęła w slowach,że bardzo lubi robić cesarki swoim pacjentkom i dlatego ja jestem spokojna. Strasznie jestem ciekawa Twojego wrażenia po wizycie w Medfeminie,wiesz czuję się troszke odpowiedzialna za Twój wybór lekarza i chciałabym żebyś byla tak samo zadowolona jak ja:) Ja mam wizyte przełożoną z jutra na sobote,bo dr wypadł pogrzeb więc wspomnę,że będzie miała pacjentkę z Polmedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj tak cicho??? Wrocławianko zapomnialam Cię zapytać czy masz już wynik z wymazu? Liska czy Ty nadal czekasz czy już po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska może już tuli swoje księżniczki:) dziewczyny to ja może będę mieć dziewczynkę bo nic tam na razie nie widać, a maleństwo do wstydliwych nie należy:)Sylwia poleciłam twoją panią dr. koleżance z która pracowałam we Wrocku bo widzę, ze super babeczka, sama bym do niej chodziła chętnie.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinka przydałaby się jakaś dziewczynka,bo widzę że tu faceci chcą rządzić;) Mam nadzieję,że koleżanka będzie zadowolona:)daj znać jak kolezanka będzie po wizycie. A Ty kiedy masz teraz wizytę?ja jestem strasznie ciekawa co Wy wszystkie macie w brzuchach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już miałam tydzień temu wizytę, moja mówi, że lepiej trochę poczekać bo łatwo w tych tygodniach się jeszcze pomylić, moja kuzynka tak miała, że miał być chłopak, a na połówkowych okazało się, że dziewczynka:) Dowiem się na kolejnej wizycie, albo na połówkowych jak nie będzie współpracować:)coś Liska się nie odzywa od rana, myślisz, że już po?bo coś pisała o czwartku, ale one się już tak spieszyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie odezwie dzisiaj to będzie pewne,że ją ciachnęli i dziewczynki są już po tej stronie. Ona chciała poczekać jak najdłużej,ale natura już taka jest że sama dyktuje warunki;czwartek był optymalnym dniem,ale ostatnio miała silne skurcze i byc może dziś tez tak bylo i nie dalo rady tego zatrzymać.Zobaczymy...jak jest po to dopiero jutro wieczorkiem coś napisze,bo bedzie bidula wymęczona i nie w głowie jej będzie siedzenie na kafeterii;) też jestem zdania,że dopiero połówkowe daje wysoką pewnośc co do płci,wczesniej to takie pół na pół;wiem sama po sobie jak nam dzidziuś grał na nerwach,odwarcała sie pleckami i nie chciała pokazać kim jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej niecierpliwie...ja nóżkami przebieram... w dodatku cały czas myślę czy przypadkiem emek Liski nie miał racji i się chłopczyk nie urodził;) Ale emocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×