Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

liska25

Polmedowe ciężarówki:)

Polecane posty

Ale żeście nadrukowały!!! Magda magda 1234 a kto Cię prowadzi, że tak spytam z ciekawości? Chyba dr F ma jutro dyżur:) Na drzwiach izby przyjęć ginekologicznej jest chyba właśnie napisane, że do poradni prenatalnej rejestracja jest od 8, więc pewnie będzesz musiała się tam zgłosić i pokierują Cię dalej, ale zadzwoń lepiej na miejsce i się wszystkiego dowiesz. Nie ma się czym stresować, a co do wtrącania to przecież o tego tu jesteśmy, żeby udzielać sobie rad nawzajem, a jak trafiłaś do nas to sie rozgośc:) wroclawianko no właśnie to jest ten plus, że skurcze mam nadal ale tutaj nie panikuję jak one są, za to w domu to by była masakra. Bakterie na pewno szybko znikną, ale niestety praktycznie każda kobieta w ciąży ma coś z moczem albo jakieś zakażenia. łożysko ja też mam na przedniej ścianie, bylo lekko przodujące i nisko schodziło stąd moje krwawienie, ale podniosło się w 32tc i już nie jest nawet lekko przodujące. Na pewno jest to powód do większego lenistwa i oszczędzania się, ale nie do zamartwiania na zapas. Bardzo dużo kobiet ma łożyska przodujące, zasłaniające cale ujścia szyjki a jednak donoszą ciążę do końca. Także jak czytac w necie to tylko te kolorowe scenariusze. Czekająca superancko, że wsio oki, ta lutka jest paskudna i mi też powiedziano, że plamienia moglam mieć przez nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny że jesteście :-) i za dobre słowo. Masz Lena rację jestem o wiele spokojniesza i apetyt mi wraca, bo wszystko mi stało w gardle. Mój M powiedział że nie wie jak wytrzyms te kolejne ponsd 6 mcy bo na zawał zejdzie. Teraz odpoczywamy. Pozdrawiam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca super, że z dzidzią wszystko ok :-) Oby tak dalej :-) Wrocławianko bakteriami się nie martw, też je miałam na początku i udalo mi sie je zwalczyć żurawinką,także dobrze robisz....w tym tyg robie znów badania moczu i aż się boje, co znów może tam wyjść :-( za tydzien wizyta u dr F :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liska nawet nie wiesz jak mnie uspokoiły Twoje słowa. Ja po wcześniejszych doświadczeniach z czytaniem na necie na temat różnych schorzeń powiedziałam że już nie zrobie tego błędu, no ale jakiś cień ciekawości we mnie pozostał i kazałam mojemu M poczytać na necie bo wiedziałam ze jak on będzie czytał to nie wyłowi tych najczarniejszych scenariuszy jak ja. No i rzeczywiscie też mnie troche uspokoił, więc prowadzę bardziej oszczędny tryb życia i staram sie nie panikować :) A powiedz Ty masz klime na oddziale ? Bo zbliżaja sie upały więc ciezki czas dla cieżarówek z brzuszkami. Czekajaca ciesze się że wszystko skończyło się dobrze i maluszek zdrowy i silny. To jak teraz apetyt wrócil to podkarm malucha za wczorajsza dietke ;) Szczęściara no tak te bakterie to nasza zmora. Mam nadzieję że wynik będzie ok. Wiesz ja kupuje jeszcze w aptece taki 100 % sok żurawinowy (niestety kosztuje ok 30 zł choc w aptece na Legnickiej 17,90 zł) i go pije bo to jednak naturalna żurawina która bezpośrednio trafia do układu moczowego i wciągam codziennie po 15 dkg kiszonej kapusty bo nie dość że zakwasza to jeszcze przeczytałam że ma bakterie kwasu mlekowego takie jak jogurt wiec świetnie wpływa na układ moczowo-płciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_magda1234
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję. Prowadzi mnie dr Pietkiewicz. Już wszystko wiem, mam iść na izbę przyjęć ginekologiczną a potem skierują mnie gdzieś na 3 piętro podobno do mojego lekarza. Czyli czeka mnie dobre kilka godzin czekania :) Mam nadzieję, że uda mi się tam męża przemycić :) Pozdrawiam Was serdecznie i jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korbaaaaaa
Polecam nasze zabawki! Proszę wejść na nasze aukcje, mnóóstwo zabawek do wyboru:) Dużo taniej niż w sklepach! http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=16506489 lub do sklepu www.zetlandia.pl :)) Zabawki nowiutkie, świetnej jakości. znanych producentów tanio! Wysyłka natychmiastowa, będziecie je miały w domu następnego dnia po zaksięgowaniu wpłaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wroclawianko po prostu nie dźwigaj nic kompletnie i leż jak najwięcej, a na pewno będzie dobrze. W szpitalu jakaś klima jest, na korytarzy na pewno wyczuwalna. W pokojach raczej nie bardzo, choć jak pierwszym razem byłam to był w tamtym pokoju nawiew i nawet zmarzłam w nocy. Ale nie jest źle, takiego strasznego upału się w środku nie odczuwa, zwłaszcza, że mój pokój nie jest nasłoneczniony:) Magda_magda1234 hmmm nie znam dr Pietkiewicz, albo pewnie widziałam, a nie wiem kto to taki:) 3 piętro to oddział ginekologii i patologii ciąży, męża uda Ci się przemycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My dziś odpoczywamy na działce. Pogoda fajna na leniuchowanie. Dziś odebrałam swoje wyniki morfologii i moczu oraz TSH. Hemoglobina pow. 12 a TSH 0,60, więc wszystko idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki trochę mnie nie było, ale już jestem miałam trochę do czytania bo dużo naprodukowałyście:) Sylwia trzymam kciuki za pogonienie tego wstrętnego paciorkowca i żeby nie wrócił bo z nim sama pogadam! Lenka, czekająca super, ze u Was wszystko ok. Liska dziewczynki pozdrów i ucałuj:) Przepraszam jak kogoś pominęłam, ale pozdrawiam wszystkie:) U mnie wszystko w porządku i brzuchol troszkę widać, ale mógłby być większy bo w zimie to się już nim tak nie pochwalę pod kurteczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Kalinka,ja Ci przypomne tą tęsknotę do dużego brzuszka za kilka miesięcy jak Ci zaczną plecy doskwierać;) jakby co jestem chętna do zamiany z Tobą na brzuszki;) Szczęściaro,ja też mam wizyte w nastepnym tygodniu,a dokładniej w czwartek 2 sierpnia mam to trzecie ważne usg.Wczoraj robilam powtórkę wymazu i czekam na wynik,mam nadzieję że jest poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Liska tak własnie robię totalny relaks i zero dżwigania, bo muszę sie przyznać że wcześniej zdarzało mi się trochę przecholować z zakupami.... A to jak masz nienasłoneczniony pokój to super. Moja mama leżała latem w tym szpitalu 3 lata temu i miała pokój od południa, o okna ogromne. Pamiętam ze to była jakas masakra bo ona jeszcze po bardzo cięzkiej opracji :( wiec pomyslałam ze jak Ty tak samo to nieciekawie ale jak mówisz że jest ok to pozytywnie bo przynajmniej sie dodatkowo nie umęczysz. A wiesz dziś rano uświadomiłam sobie że to juz koniec lipca wiec pewnie niedługo przywitasz dziewczynki po drugiej stronie brzuszka :) Dr F już coś wspominał o pewniejszym terminie ? Sylwia to trzymam kciuki za wynik i na pewno bedzie dobrze :) Czekająca jak piszesz o swoim M to jak bym słyszała swojego który też stwierdził że wyląduje w Tworkach :0 ale póki co ma sie dobrze i nawet juz nie budzi sie przy moim nocnym wstawaniu do toalety jak na poczatku i nie pyta czy wszystko dobrze. Prawda jest taka ze nasi M nie maja lekko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Wrocławiankaooo, mój M dość że ma stresującą pracę to jeszcze ja go wykańczam, jak mówi. A że trochę już ze mną przeszedł pobytów w szpitalu i operacji to każde moje "syknięcie" z jakiekolwiek bólu wprowadza go w stan rozdrażnienia. A podczas wizyt u lekarza to nawet na mnie skarży że tak panikuję :-) Wybaczam mu :-) Życzę Wam wszystki miłego dnia, bo pogoda dziś znów fajna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kalinka dziewczynki pozdrowię, ale z ucalowaniem gorzej bo brzuch mam już nisko, obniżyl mi się w kilka dni po tym jak zaczęła mnie zgaga nawiedzać, więc całe szczęście, bo już mnie nie nawiedza:) No i przy tym jeszcze ból pleców odpuścił:) wroclawianko z dźwiganiem nie ma żartów na prawdę, to i zbyt długie chodzenie właśnie doprowadza do ciężkich powikłań, wiem, że może wyolbrzymiam, ale przezorny, zawsze ubezpieczony. A z tym szpitalem i temeratuami to wiem, że na każdym oddziale jest inaczej, fatalny jest projekt tego całego budynku, kompletnie nie przemyślany, ale tu akurat na całe szczęście nie jest źle. Kurcze może na dniach mi USg zrobią i dziewczyny poważą, bo już jestem strasznie ciekawa jaka waga u nich:) o terminie nikt tu jeszcze nie rozmawia, na obchodzie pytają mnie czy wszystko ok, odpowiem ok, to słyszę codziennie " to czekamy":) Ale bliźniaki jak nie ma wskazań to rozwiązują między 37 a 38 tygodniem, więc myślę, że jeszcze z dwa tygodnie i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!!! Liska- współczucia leżenia tyle w szpitlu, ale ważne,że warunki masz ok, u mnie w Lubinie na Bema nie ma najlepszych warunków, wiem ,że duzo Kobiet i wogule pacjentow narzeka... To już wielkie odliczanie masz:) POwiedzcie mi przy bliźniętach zawsze są cesarki tak?nie smiejcie sie,ale nigdy nie wiedzialam:) Sylwia-trzymam kciuki za dobre wyniki i miejmy nadzieje,ze te paskudstwo się juz odczepilo od CIebie :) Kiedy kto testuje????? :))) Trzymam za Was Kochana Dziewczyny kciuki i wiem,ze Kazdej z Was sie uda!!!! Nie pisze tego , od tak o ,ale wiem,ze tak bedzie, mi tez sie udalo, z zaskoczenia, bez leczenia ,wiec wiem,ze Wam tez sie uda tak czy tak :))) A potem bedziemy mialy inne tematy do rozmów :) A ja weszlam w 14-y tydzien :) na szczescie minely nudnosci, wymioty, jeszcze wczesnie chodze spac i mam takie dni bez humoru i obojetne, mam nadzieje,ze mi przejda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_magda12341
dr Pietkiewicz to mężczyzna, taki w okularach i z bródką :)) Gdy ja leżałam w listopadzie na ginekologii on przeważnie obchód prowadził. A teraz moje połówkowe ma być robione w Dziale Szybkiej Diagnostyki Płodu. Czy w wakacje też tylu studentów kręci się po oddziale? Po z mojego pobytu to najbardziej mnie drażniło, że przy USG dosłownie tłum studentów był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamkrzem znam dobrze Bema, super nie jest, no ale bywają też gorsze szpitale:) Kochana cesarki nie zawsze są:) Jak dzieciaczki sa ułożone główkowo to można naturalnie! u mnie jedno jest główkowo drugie poprzecznie więc nie mam szans. A tu na forum raczej nikt nie testuje:) Dolegliwości nie zazdroszczę ale na pewno przejdą niedługo:) magda_magda12341 aaa to już kojarzę, ale on właśnie jest chyba częściej na ginekologii. A studenci są, ale podłączają tylko KTG i to raczej nie studenci tylko stażyści. Czasami na poród też ich wpuszczą ale to rzaaadko. A na USG nikt mi nigdy nie towarzyszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_magda12341
Dzień dobry Mam jeszcze jedno pytanko, czy orientujesie się może czy w szpitalu na Borowskiej w tej pracowni diagnostyki na 3 piętrze jest możliwość nagrania USG? Jeśli tak to jaki jest tego koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Czy zastanawialiscie sie już nad zakupem sterylizatora i laktatora? Jesli chodzi o sterylizator to myśle, ze zdecyduje sie z Tommee Tippee, ale problem pojawia sie już przy laktatorze. Oczywiście zdecydowana jestem na elektryczny, ale juz nie mam pojecia jakiej firmy jest dobry, bo czytalam rozne opinie na temat laktatora tommee tippee i teraz sie zastanawiam nad Medelą Mini, ma bardzo dobre opinie. Sylwia z tego co pamietam to chyba ty masz juz laktator, na jaki sie zdecydowalas? a co z sterylizatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja już mam jedno i drugie;laktator elektr. tommee ,ale na pewno medela jest lepsza z tym,że ja się o tym dowiedziałam pózniej,natomiast sterylizator elektr. mam canpola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli faktycznie lepiej zdecydowac sie na medela tak? powiem ci ze o tym sterylizatorze canpola nie słyszałam, musze poczytac opinie bo myslalam o tommee tippee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co a jak kupowałas laktator z tomme tippe to tam w zestawie jest pojemnik do sterylizacji, to po co jeszcze osobno sterylizator... wlasnie przeglądam neta i ten sterylizator canpola, jest fajny i niedrogi..a czego sie na niego zdecydowalas, ktos ci go polecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, magda_magda1234 ja nie mam bladego pojęcia... Szczęściara, ponoć jeśli chodzi o sterylizator to nie warto w firmę inwestować, bo działanie wszystkie mają identyczne, ale ja akurat tommeego tippie znalazłam na allegro za 160 zł, więc zamówiłam, ale laktator chcę kupić dopiero po porodzie, i zdecydowana jestem na medelę mini electric plus, na dwie piersi, ponoć świetnie się sprawdza przy bliźniakach. Z laktatorów to ponoc Medela najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Medela to najlepszy wybór,słyszałam same dobre rzeczy o tym laktatorze.Sprzedawca w sklepie gdzie często robie zakupy dla małej też to potwierdził,nie ma wogóle reklamacji na niego,a na tommeego miał i to nie raz.Żałuję,że wczesniej nie mialam takiej wiedzy,bo na pewno kupiłabym medelę,no ale jak się okaże że tommee nie spełnia swojej funkcji a pokarm mam to bez wahania kupię medelę. Co do sterylizatora to Liska kiedys pisala,ze Jej koleżance nawalił tommee więc kupiłam najtańszy a dobry,w sumie z polecenia w zaprzyjażnionym sklepie,był w promocji i kosztowal ok80 zł,jak się zepsuje żalu nie będzie/mam elektryczny/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dzieki dziewczynki za pomoc, już wiem na co się zdecydowac :-) wlasnie ja znalazłam na necie sterylizator tommee tippe za 100zl, wiec myslalam, ze nie jest taki drogi, poza tym ze będe miala butelki też z tej firmy, jest w tej samej cenie co canpol elektyczny. Fajnie, ze mi pomogłyście przy tym laktatorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara tylko to pewnie mikrofalowy za 100zl? albo używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara tylko to pewnie mikrofalowy za 100zl? albo używany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadza sie sterylizator jest mikrofalowy, ale chyba tez jest dobry :-) nie musi być elektryczny... Tak widzialam laktator na 2 piersi, bajer :-) jednak ja zdecyduje sie na taki na jedną, uwazam ze wystarczy :-) Liska a jak sie czujesz? ile ty już jestes w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara to ja wybralabym elektryczny canpola sterylizator niż mikrofalowy. Bo np jak będę chciała gdzies wyjechać i zabrać go ze sobą, a nie będzie mikrofalówki to już się nie zda. a jednak tego wyparzania w naszym przypadku będzie dużo. Co do laktatora to właśnie wstrzymuje się do porodu, zobaczymy czy będzie pokarm, jak będzie i to wystarczająco to kupię ten na dwie piersi:) A mi już 3 tydzeń tu leci, pobudka o 6 jak widać, a potem już zasnąć nie mogę.....:( Wczoraj mi USG robili, ale coś nie wierzę w ten pomiar, bo niby mają 2200 i 2100 a tą samą wage miały 2,5 tygodnia temu, tylko przez inna osobę mierzone. Brzuch mi urósł, opadł nisko więc mam czutkę, że babeczki większe są. Poza tym wszystko ok. Doktor śmiał się, że jedna ma przechlapane, bo głowę ma na wysokości rąk drugiej i pokazywał mi na USg jak z łokcia w policzek dostaje od siostry. Już nie mogę się doczekać spotkania z nimi, liczę, że jeszcze 2 tygodnie w maksie.:) A jak u Was samopoczucie? Rośniecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko to już trzeci tydzień???masakra:( Nie zwariowałaś jeszcze;)???Tak poważnie to najważniejsze,że macie sie dobrze,tyle wytrzymałaś to już te 2 tygodnie teraz to pesteczka:) Wkrótce przytulisz tą bidule z podbitym okiem no i tą łobuziarę;) Ja byłam dziś na badaniach krwii,bo w nastepnym tygodniu mam wizytę.Odebrałam przy okazji wynik wymazu i bardzo jestem happy ,bo paciorkowiec pożegnany:)Mam nadzieje,że dziad był wczesnie wykryty i nie zdążył wyrządzić szkód małej;niech już do nas nie wraca,chcemy mieć spokój do porodu. Nie moge sie doczekać usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×