Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Lubliniankaa

Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie

Polecane posty

Gość gość
Rodzilam na Staszica 3 tygodnie temu. Jestem bardzo zadowolona. Zostalam przyjeta po tydzien po terminie. Porod wywolywany, najpierw cewnik foleya, nastepnego dnia oksytocyna od 9 rano, az do samego rozwiązania, ktore nastąpilo w nocy. Trafiłam na dwie zmiany połoznych i lekarzy i trafilam na rewelacyjnych ludzi.( Nie chodzilam do szkoly rodzenia i nie znalam zadnej poloznej). Co prawda mialam lekarza prowadzacego ze staszica, ale przez caly tydzień kiedy tam lezalam to nie trafilam na moja panią doktor. :) Na cały szpital trafiła sie tylko jedna wredna doktorka, na szczescie mialam z nia tylko raz do czynienia jeszcze na patologii. Codziennie, kiedy przychodzila nowa zmiana położnych, zagladaly do nas i przedstawialy sie, pomagaly przy karmieniu i dawaly cenne rady. Jak ktoras chciala isc pod prysznic i nie chciala dzieciatka zostawic samego to mogla poprosic polozna o te 10 min opieki nad szkrabem a nawet byly takie salowe, ktore chetnie zostaly. Jak dla mnie opieka super, mimo ze pierwsza noc i dzien bylysmy na korytarzu, a potem w salce na trakcie porodowym, mi to nie przeszkadzalo. Szpital to nie hotel 5 gwiazdkowy, wiec nie mozna oczekiwac nie wiadomo czego. Pozdrowienia dla calego personelu z patologii ciąży i porodówki :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny ;) rodze w pazdzierniku ale juz sledze to forum. Troche sie boje bo mieszkam w Chełmie, a rodzić chce wlasnie na Staszica... jak mnie zaczna odsyłać to z nerwow urodze w aucie. To moj pierwszy porod ;) ktoś rodził tam i był spoza lublina- Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leżałam 2 tygodnie na patologii, przez moją salę przewinęło się mnóstwo dziewczyn, głównie z poza Lublina, większość była z okolic Zamościa i Janowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bluetea
Tez mam termin na jesień . 2 listopad mam nadzieje że zwolnia się miejsca :) Masz lekarza ze staszica? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze do dr Mroczkowskiego do Ovum. Nie pracuje na staszica ale ma "swoja polozna" i wszystko zalatwia. Ja mam termin na 15 pazdziernika to moze sie spotkamy roznie to bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam sie podpisac- Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bluetea
A chodzicie do szkoły rodzenia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro mam wizyte i dopytam o szkole rodzenie bo wiem ze prowadza ;) chce chodzic zeby poczuc sie pewniej- Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bluetea
Super .Chodzi mi o tą z położonym ze staszica. . Ile wczesniej trzeba się zapisać i......cena :)))) A czy któraś z dziewczyn ma doświadczenie w tej kwesti - warto? Przekłada się to później na hmm "komfort" porodu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pójście przed porodem do szkoły rodzenia. Ja przed moim chodziłam i byłam bardzo zadowolona. Mówią dużo rzeczy które później się przydają i przy porodzie i przy maluszku. Dla mnie uzyskana wiedza uspokoiła mnie i nie bałam się porodu. Chodziliśmy razem z mężem i on też był zadowolony. Wiedział co i jak i nie stresowal się jak rodziłam. A zajęło mi to 12 h. Jednak dla niektórych szkoła rodzenie jest zbyt droga. Ja 2 lata temu placilam 500 zł. Teraz nie wiem ile to kosztuje. Ale warte tej ceny jeżeli rodzi się pierwszy raz. Chociaż wiem, że w Lublinie jest też darmowa tylko chyba nie ma tam położnych ze Staszica. Na koniec życzę szybkiego rozpakowania przyszłym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vegafina
Do dziewczyny pytającej o planowaną cesarkę: - nie wiem czy masz czekać na skurcze (tak lepiej) czy masz termin kiedy masz sie zgłosić (tak gorzej)? Ale w obu przypadkach po prostu zgłaszasz się na izbę przyjęć, przebieranie, badanie, sprawdzanie książeczki, KTG, rozmowa z anestezjologiem (na leżąco), podpisywanie zgód itd, wkłuwanie i jazda na blok operacyjny :) Jesli nei ma przeciwwskazań to znieczulenie jest podpajęczynówkowe (od pasa w dół), niesamowite doświadczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z goleniem??sama musze w domu czy przed sala operacyjna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vegafina
Aha i jeszcze jedno - czy nie lepiej , zamiast opryskliwie odpowiadać na powtarzające się pytania , założyć nowy wątek, np. "Poród w szpitalu na Staszica w Lublinie cz.2"? ten ma już 233 strony, naprawdę trudno się przegląda tyle materiału,szczególnie że to forum jest skonstruowane kijowo, wyszukiwarka jest tragiczna. Jak tu kiedyś pisałam byłam chyba na 20-którejś stronie, nawet nie pamiętam nicka, w każdym razie moje dziecko ma prawie dwa lata. Lekarze, położne, szkoły rodzenia, to wszystko ważne, ale forum jest kopalnią wiedzy i WSPARCIA. Dziewczyny które tu pisały utrzymują kontakt do dzisiaj-w rzeczywistości.Jesteście w podobnej sytuacji :) trzymajcie się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co dziewczyny zakładamy cz 2 wątku bo faktycznie masa tych stron tutaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym zamierzacie rodzić? Te koszule w zyrafki, misie to jakaś porażka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodziłam na Staszica 19.08.2015... strategicznie mała porodówka. Poród dzięki wspaniałej ekipie lekarzy i położnych przebiegł poprawnie mimo że zakończył się cesarka...wszystko mi mówiono informowano dlaczego tak a nie inaczej.. Co podają czego można się spodziewać... Wsparcie niesamowite... Miałam przy sobie Położna Panią Edytę, Irenke i Jadzie, które po porodzie też się interesowały malenstwem i mama. Lekarze też chcą ulżyć w cierpieniuproponują wszelkie dostępne znieczulenia. Po porodzie również jest wsparcie położnych mam i noworodków najlepsza byla położna w okularach ciemne czarne wpisy w kucyku w czerwonym fartuchu. Bardzo nie lubi zwizwiedzających. . wspaniała kobieta... W ogóle kobietki położne tworzą tam szpital i atmosferę... Mimo bólu rany oo cesarce.. Bezcennych nocy...połogu... Atmosfera i pomoc gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaaa
A lekarz prowadzący pracuje w tym szpitalu? Ja mam lekarza z Plus Medic w Lublinie i w sumie to z nim będę konsultować co i gdzie. U mnie jeszcze akurat dużo czasu bo jestem w 1mieś. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ładnie.o opiece na staszica słyszałam same pozytywy.ale jak oni takie numery później potrafią robić. masakra. dobrze napisane. bez serca , i faktycznie nadaje się do skarbówki jak tak zrobiła. co za kobieta.ta ordynator. za dużo lat pracy i znieczulica wzięła !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Termin porodu mam na koniec stycznia i kilka pytań do dziewczyn, które rodziły na Staszica. Czy "opłacałyście" sobie położne lub lekarzy w zamian za opiekę? Moją ciąże prowadzi doktor Wdowiak, nie pracuje w żadnym ze szpitali w Lublinie więc nie wiem czego się spodziewać. Jestem z poza Lublina i nie znam nikogo z personelu szpitalnego w Lublinie ale mimo to wolę rodzić w Lublinie niż w swoim mieście bo u mnie to wszystko trzeba opłacać lub liczyć na wsparcie lekarz, który prowadził ciążę. Skoro nie korzystałam z usług miejscowych ginekologów na wsparcia nie mam co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termin mam na kwiecień nie na styczeń literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak tam sytuacja na Staszica? Nadal mało miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem na Staszica i na Jaczewskiego nadal ciężko się dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa1616
Witam. 3 miesiące temu straciłam córeczkę w 37 tygodniu ciąży planuje następna ciążę za jakiś czas dlatego chciałam zapytać o jakiegoś dobrego lekarza ze Staszica bo tam teraz chciała bym rodzic. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr swatowski jest bardzo dobry. Przyjmuje w luxmedzie na koncertowej. Prowadzi już drugą moją ciąże i jestem bardzo zadowolona! Pełen profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam o nim napisać. Dr prowadzi moją pierwszą ciążę. I niego możesz być pewna że wyśle Ciebie na wszystkie potrzebne badania. Takie przypadki są wyzwaniem dla lekarzy. Na konto na FB sprawdź. Dr Dariusz Swatowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal oblężenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszłam parę dni temu. Tam ciągle jest oblężenie ale dostawiaja łóżka na korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam pod koniec czerwca. Akurat trafiłam na dzień kiedy było mało porodów. Trafiłam na salę. Oddział super. Lekarze, położne i salowe - wszyscy bardzo mili. Jestem mega zaskoczona. Opieka super zwłaszcza jeżeli chodzi o noworodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, ktoras wybiera sie we wrzesniu na Staszica? Chyba z oblezeniem nigdy nie wiadomo jak sie trafi.. pewnie nie ma reguly :) Czy można się tam wybrać tak z ulicy aby obejrzeć oddział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×