Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Gość HollySymolly
Trellka- nie kochanie to tak dziala zawsze przynajmniej na mnie :))) ale sluchaj ja nie wiem co mi sie stalo, ze nie moge pic octu, bo mi pachnie jak to co mi sie chce kiedy go pije\:(((((.... wiem ze nie powinnam sie wazyc juz po 1 dniu ale juz waze dziewczynki 81,5 czyli 2kg wody ze mnie zlecialo juz 1 dnia :O ja po sniadanku- kiwi zmiksowane z mandaryna otrebami i jogurtem zero :) to juz bylo zjadliwe, na obiad kubek krupniku, mama wlasnie parzy ziolka :) znow CHCE MI SIE ZYYYYYC!!!! Na wakacje to juz bedziemy sie opalac w bikini dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem i ja! :) Witam wszystkie Panie! :) Ja wczoraj az bylam z siebie dumna, na fintesie dalam z siebie wszystko, przylozylam sie jak nigdy chyba :) a przed wysylkiem tak ok 18 zjadlam sobie kolacyjke tzn serek wiejski light + kubek soku pomidorowego :) uwielbiam sok pomidorowy mniammm :D a dzis tez czuje sie super, lekka jak piorko, juz mnierano korcilo zeby wejsc na wage, tym bardziej ze mnie przeczyscila ale xenna extra :) ale na szczecie nie bylo tragedii. Co do wazenia to w pore sie jednak opanowalam i nadal trwam przy postanowieniu ze waze sie dopiero 23 marca :P :D Jednak po ciuchach juz widze ze woda tez zleciala, nie mam wzdetego brzucha i jakos tak juz baleroniki z tylu mi nie wystaja :) hehe nei wiem moze sobie po prostu wmawiam :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wymysliłam :P bo tez mam manie ważenia sie a tak to grzecznie czekam na 5 marca :P pomyslalam ze wazenie co 2 tygodnie bedzie dawało miarodajne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HollySymolly
ale jak tu sie nie zwazyc jak czlowiek ma wage w lazience :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze dzis po pracy jestem umowiona na spotkanie i wiem ze na pewno bedzie jedzenie, pyszna kolacyjka :( trzymajcie kciuki zebym si enie zlamala... jestem w szoku ale do slodyczy nie ciagnie mnie nic a nic... raczej do salatek na majonezie i takich tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam w lazience, ale jakos mnie nie ciagnie w sumie.... bo caly czas sobie wyobrazam, ze na nia wejde, a tam caly czas tyle samo kg.... to mnie skutecznie odstrasza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnka, tryzmam kciuki ! zamow cos lekkeigo, moze rybe ? z warzywami ? oooooo salatke z majonezem to tez bym zjadla :-) albo kanapke z szynka,s erem, ogorkiem, pomidorekm, jajkiem i MAJONEZEM :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek - ahahahahahaha usmialam sie do lez z MA JO NE ZU!!! :) kurde ja tez za nim teksnie :P w zasadzie do bardzo wieli rzeczy ktore zjadalam dodawalam majoneziku :P az mnie skrecilo aaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoja schowalam pod ławe w duzym pokoju i nawet tam nie zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w sumie to bym zjadla teraz tosta z serkiem salami, ogorkiem z chili, na wierz keczup z majonezem :P nie, nie nie dobra juz koniec bo sie wsciekne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam przez chwile ze mi sie metr zepsuł albo mój chłopak zrobil mi psikus i odcial mi klika centymetrów od przodu :) wiedzialam ze troche zgubilam bo tak jak pisalam spodnica w brezuchu zrobila sie luzna ale nie pomyslalam ze az tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny :) Ja narazie zjadłam twarożek, a teraz piję sobie zupke fit kapuścianą.... jakos mnie na kwasne naszło ;P nie ważyłam się od niedzieli po tych grzeszkach moich, bo się boję na wagę wejść... a korci mnie, że nie wiem...... a jeśli o mierzenie chodzi to nigdy nie mierzyłam swoich obwodów, ale chyba zacznę.... muszę tylko cm poszukać... ;) dziś planuję jeszcze serek wiejski i jogurt 0%, ewentualniejakis owoc jakmnie bardzo będzie ssało... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler !!! rewelacja !!! gartuluje !! zgubilas te cm od 19.02 ?? hmm moze tez powinnam swoje boczki i salcesoniki pomierzyc :-) wlasnie wroclam z obiadu, kotlet z indyczej piersi, kiszona kausta na cieplo i troche zieleniny... jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tym bardziej gratuluje, i zzera mnie zazdrosc :-P :-P :-P :-P ja chyba bede probowac dzisiaj wieczorem tylko kefir, albo maslanke, i jakis bialy serek chudy... zobaczymy czy sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
ja daze teraz do mojego drugiego celu waze 55kg. a chce do konca marca wazyc 50kg. dzis zjadlam na sniadanko kromke chleba razowego z chuda szynka ok 125 kalorii na obiad rybke 216 kalorii a na kolacje zjem banana i przy tym min 1,5 litra wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka, pszczolka - witajcie :) pszczolka - rygorystycza masz te diete :) podziwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dac wam przepis na moja szybka jarzynowke?? Puszka fasolki szparagowej Puszka groszku z marchewka Puszka kukurydzy 2 ziemniaki wszystko razem gotuje i przyprawiam ziarenkami smaku..ale tylko odrobina...szybkie, zdrowe :) tylko mi nie mowcie ze jarzyny z puszki sa niezdrowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka - a jarzyny z puszki nei sa czasami niezdrowe? :P:P:P ;););) ahahaha sory nie moglam sie powstrzymac :) wszystko ladnie pieknie, tylko ta kukurydza mi tam nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×