Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Kluseczka, ja tez pozdrawiam 🖐️ ja mam niewiele miejsc w de w ktorych moglabvym mieszkac... cos glodna sie robie i smaka na cos mam.... chyba jakies piwko sobie do salatki strzele wieczorem :-O :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zwykle powoli sie zegnam... nie bedzie mnie jutro bo ja wspominalam wyjezdzam sluzbowo na dwa dni .. wiec trzymajcie kciuki zebym czasami jakiegos MCdonalda nie zaatakowala :/ ;) postaram sie w piatek po poludniu wpasc i zdac Wam relacje. trzymajcie sie! buziaki PA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na nik nie mam zadnych aktualnych zzdjec w sumie.,... skavsta, jezeli nie jestesmy znajomymi to nie mozna obejrzec zdjec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
dzieki to zdjecie bylo w styczniu robione we wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
ja jestem na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakos nie moge was wogladnac pisze mi ze taka strona nie istnieje. własnie wrocilam z treningu dzisiaj tylko 45 minut na rowerku bo wszysstkie bieznie zajete a kolejki po samo wyjscie do nich. nie wiem co sie dzieje w tym klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Widzę, że wszystkie już wiecie jak wyglądacie, a ja taki odludek, ani facebooka nie mam ani NK. Szkoda. Dziś muszę się przyznać, że zjadłam kawałek torta. Głupio mi było odmówić i żeby być szczera miałam na niego wielką ochotę. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trellka
Idę pobiegać, żeby ten tort odpokutować. Miłego wieczoru dziewczyny.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec dzisiejszego dnia i podsumowanie sniadanie 1 2 jajja sadzone łyzka keczupu 200 kcal sniadanie 2 talerz zupy 200 kcal obiad owsianka 300 kcal podwieczorek resztka zupy ze sniadania i serek wiejski light 200 kcal kolacja 2 jaja sadzone łyzeczka keczupu, mała kromeczka razowca 300 kcal razem 1200 jazda na rowerze jakies 30 km przejechane 45 minut plus 4 km spaceru szybkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
johnka powodzenia i nie grzesz :) ja dzis twardo zreszta mialam piekny dzien jak piekna ta dzisiejsza pogoda :) zjadlam w sumie 3 jaja , jakies 300gr serka wiejskiego z 200 sera bialego chudego, pol litra kefiru, kawalek gotowanego fileta i to wszystko!!! łał jestem dumna z siebie, ale pozwolilam sobie na drinka teraz bo musze uczcić ten dzien oby kazdy taki :) wytrwalosci dziewczyny pamietajcie im mniej zjecie tym szybciej schudniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczka-laseczka
to ostatnie zdanie z przymrużeniem oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny 🖐️ ekler, jak mozna jesc jajko sadzone z keczupem ?? aaaa :-) :-D ja wczoraj wieczorem tak sobie, reszta mojej sledziwej salatki, a bylo tego troche sporo, troche bialego serka, jedno piwo, i dwa chrupkie pieczywa..... Na sniadanie duzy kefir i kawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie nie moge doczekac soboty, mam zamiar zjesc jakas buleczke na sniadanie i ciesze sie jak dzieciak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
witam was ja zjadlam malo wczoraj okolo 510 kalorii i waga mi stoi juz drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny....ja juz po porannej kawie...wczoraj wieczoren pozwolilam sobie na kolcje na jedna Hanute.... ale i tak czuje sie taka lekka dzisiaj jak piorki...hahaha no moze jak 2 albo 3;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj pszczolko...troche malo...przynajmniej mnie sie tak wydaje...uwazaj bo wroci ci potem wszystko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka 33
nie ja bede uwazac bede pozniej na diecie do 1500 kalorii wkoncu nie odchudzam sie na darmo nie dam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRRRRRR ja wlasnie wypijam kubek herbaty rumiankowej...kolega z pracy powiedzial ze zdrowsza niz kawa i musze.....hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka 🖐️ no to super, tez bym sie chcial tak czuc, ja dzisiaj pierwszy dzien @ wiec nie czuje sie zbyt fajnie... Pszczolka 🖐️ zbyt mala ilosc kalorii i posilkow tez nie jest zbyt wskazana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×