Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

czemu nie potrafisz garsdtki zjesc to jest okolo 5 deko dla mnie calkiem sporo jakies 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odtsawiam na chwile obecna wszelkie produkty maczne, i latwiej mi jest nie jesc kompletnie nic, niz male ilosci, i sie denerwowac ze nie moge wiecej, czesciej itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to niedobrze robisz zenby schudnac musisz jesc tylko z głowa. jedzenie mniej nie rozwiąże sprawy moze stracisz szybko kg a potem dopadnie cie jojo i tyle pozytku z tego wiem z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiadku,pogadalam sobie z mezem,w sobote wraca:)trzymajcie za mnie kciuki zebym nie ulegla jedzeniowym pokusom ;)a teraz biore sie za prace domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zaraz lece do domku, za mnie tez trzymajcie zeby mnie nie pokusilo... do jutra kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SFMNVLGN
Dziewczyny, czy Wy w ogóle sprawdzałyście jak wygląda wasze realne zapotrzebowanie kaloryczne? Tyje się wtedy kiedy się je powyżej normy. Jeśli się ograniczy kalorie a potem, po osiągnięciu wagi je swoją normę- to nie ma siły na przytycie ponowne. Nie wiem jak Wam ale mnie było łatwiej jeść wszystko- ale własnie w takich małych porcjach- no i dopychac się niskokalorycznymi (warzywa, chudy ser itp). Czy któraś z Was liczyła uczciwie zapotrzebowanie i zjadaną wcześniej ilość? Bo mi wyszło, że pożerałam lekko tak z 2800 kcal czasami więcej- Liczyłam wszystkie soczki, kawki latte itp. Ja Wam polecam liczenie. Zarzuciłam dietę 3 mies temu i przytyłam tylko 1,5 kg. Jak się okazało jadłam ok 300-400 kcal dziennie więcej niż zapotrzebowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie jablko zjadlam, zastanawiam sie nad kolacja po pracy... moze tylko kefir, badz maslanka... moze tunczyk, nie chce mi sie nic robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek posprzatany :) ja na kolacje zjem sobie chudy bialy ser z jogurtem pomidorem i swieza bazylia :) uwielbiam to polaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek tylko te pomidory teraz obrzydliwe sa... ja czasem takie maloe koktajlowe kupuje, te jeszcze przynajmniej jakos chociaz troszke jak pomidor smakuja. juz sie nie moge doczekac dojrzalych, czerwonycvh , pachnacych pomidprow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kocham pomidory i co roku mam w ogrodku koktailowe,ale uwielbiam wszystkie gatunki i jem je caly rok...wiem,ze teraz nie maja zadnego aromatu,sa blade i wlasciwie nijakie ale mimo to wcinam codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwielbiam pomidory :-D zeycie bez pomidora to nei zycie :-) ale neistety nie mam ogrodka zeby je sama zasadzic, wiec jestem zdana na glupie sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sezonie czesto robie takie jakby grzanki z ciabatty posmarowanej oliwa z czosnkiek i na to pokrojone w kosteczke pomidory z bazylia,dodaje jeszcze mozzarelle ktorej w oryginalnym przepisie nie ma.czesto robie to na kolacje lub sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo zabudowany balkon, takze mysle ze byloby ciezko... zreszta u mnie roslinki szybko zdychaja, bo nie mam do nich reki, wiec wole nei ryzykowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi ta bruschetta bedzie chodzila po glowie :-P w ogole uwielbiam polaczenie pomidora z cebula i zielona pietruszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bruschette na sniadanko spokojnie mozna zjesc,tylko te pomidory...ja robilam w sobote bo mialam gosci ale zrobilam z ciemna bagietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skavsta177
u mnie na kolację 2 ogorki kiszone a do tego kanapka z ciemnego chleba z pasta jajeczna, musze ja zjesc bo jutro juz bedzie po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj haj...a ja na obiad zjadlam lazanki..ale normalna porcje..nie dla gornika:) przed snem jablko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem, po silowni dzisiaj tylko godzInka fat burningu bo wczesnije bylam u denstysty na sprawdzeniu zębów noi okazalo sie ze wszystkie sa zdrowe oprocz jednego ehhh trzeba go zrobic bo planuje wybielanie zębów a przy wybielaniu nie mozna miec chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skavsta177
Jak o 18 jem kolację to za późno, czuję sie wciąż najedzona a lubię spać iść głodna, chyba przestawię godzinę szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
witajcie witam nowe kolezanki:) ale się rozpisałyście też uwielbiam sok pomidorowy i dzis miałam pierś z warzywami z sosem pomidorowym hmm pycha:) muszę trochę poczytac strony wstecz, tez mam problem z podjadaniem no dzis zamiast slodyczy jadłam winogrona-zawsze to lepsze niż czakoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka ja jestem szczesliwa ze mnie do dlodyczy nie ciagnie..:) nic a nic..od prawie tygodnia nie ruszylam nic slodkiego.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×