Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Robilam piling z kawy i jest super, teraz mi o nim przypomnialas. Kiedys za mocno wcieralam i mialam czerwone uda hehe. Ale efekt po nim super, skora bardzo gladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie sobie tez teraz dopiero przypomnialam, chyba juz z pol roku nie robilam :-) na weekend trzeba by sie wziasc za siebie :-) i moze na jakies solarium sie wybrac, zeby troche koloru nabrac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wielka motywacja sa zawsze jakies swieta lub przyjazd mojego meża. Czesto tez ja do niego lecę to staram sie schudnac jak najwiecej, wtedy dieta nie sprawia mi problemu bo wiem ze mam okreslony czas na to wygladac jak najlepiej. Teraz 31 marca mamy z mezem 10 rocznice slubu i mysle zeby do niego poleciec, tylko chcialabym naprawde miec to 48 co bede z siebie zadowolona i zaskocze go , bo gdy wyjezdzal to wazylam 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.....rano szok jak u ciebie paczusiu.....zamiast 71 jak myslalam jest 72.:( Tragedia)no nic rano kawa...teraz na sniadanie slodka bulka z rodzynkami.....bo mi sie slodkosci chcialo...a jutro gotuje sobie supe z kapusty zeby troche szybciej poszly te pierwsze kilogramy.... pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pierwsze slysze o peelingu z kawy? a jak to sie robi? prosz eo szczegoly! :) co do solarki to ja juz bylam w tym roku 3 razy i lekko sie zarumienilam. ale dzis ide podciac moje blond wlosy, to moze zajde rowniez na solarke, a co tam! jak piekniec to na kazdej plaszczyznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ale tu wrzawa od rana. tak was czytam iz astanawiam sie czemu wam kilobgramy podskoczyly. i az sama sie boje pomyslec ze ze mna moze byc tak samo. załamie sie wtedy :( cwiczycie moze cos ? mpze sie wam miesnie rpozbudowuja? albo przed okresem jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegoly kawy...ja btalam fusy z kawy i mieszalam z olejem z oliwy no i troche cukru albo soli do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler - Witaj! ja jestem przed okresem i dlatego nie bede sie wazyc az do momentu kiedy sie nie skonczy. wazylam sie wczoraj i bylo 73. tego sie trzymam :) yy a rzcej nie trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekler - ja cwicze, wez poczytaj moje wypociny z 10str tam wszystko opisalam :) u mnie bez cwiczen to nic nie wskoram sama dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bo ja tak teraz sobie mysle ustalilam sobie wazenie na 5 marca i tez wtedy bede przed okresem:( no ale trudno . tlusty a tobie czemu waga podskoczyla? nie pilnowalas sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do peelingu z kawy, to ja tez z oliwa u oliwek robilam, czyli fousy z kawy, oliwa, i troche zelu pod prysznic... mozna tez dodac rozciapkane dojrzale avokadu, tez super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnka sory ale jest tu wa tyle ze trudno spamietac która jest na jakiej diecie i ktora ile cwiczy. ja cwicze 6 razy w tygodniu piatki robie sobie wolne bo organizm musi sie zregenerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekler ja zaczelam odchudzanie od srody, i bylam pewna, ze nie przekroczylam jeszcze 80 kg, ale sie nie wazylam, no i dzisiaj rano stwierdzilam ze moze jednak sprawdze, no i taka niespodzianka :-( Ale to jeszcze wieksza motywacja w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za "przepisy" :0 na pewno sprobuje! ekler - spoko, no spory tutaj ruch sie zrobil :) ale to dobrze, to bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to stąd ta zmiana wagi. ja w ten weekend jade do mamy . wiec pełno pokus mnie czeka. ale sie nie dam !! bede musiala odstawic na te 2 dni silownie bo tam nie mam dostepu do niej ale za to jest tam basen godzinka za 5 zł wiec poszaleje troche w wodzie a do silowni wróce w poniedzialek. teraz mam super luz bo nie mam zajec od 5 zaczynaja mi sie i nie bede miala tyler czasu na ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez często waga skacze ale nie przyjmuje sie tym, nieraz jest tak ze na drugi dzien mamy jednak o wiele mniej i zastanawiamy sie o co chodzi. Sama nie wiem czy to zalezy od tego ile zjedlismy, u mnie znam juz zasady mojego chudniecia i wiem ze waga nie pokaze mniej jak wieczorem cos zjem, ja musze isc spac glodna a rano mam mila niespodzianke. Jem ok 18 , wtedy gdy ide spac ok 21czuje juz lekki glod i tak jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilam stepper, powonin przyjsc w przyszlym tygodniu :-) taki najzwyklejszy, ale mysle ze wystarczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym postepowała ale mialam 2 i oba zepsulam :) jeden byl na linke to przerwal sie pom tygodniu drugi metalowy topod koniec odchudzania poległ jak cswiczylam ponad 2 godfziny chyba za bardzo sie rozgrzał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bylo wazenie, teraz nastepne 29 lutego, mam nadzieje ze poleci duzooo. Ide biegac kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×