Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

ekler a jaki czas ćwiczyłaś na stepperze?? ile razy w tygodniu i jaki czas?? Ja polecam ten motylek naprawde działa szczególnie na wewnętrzną stronę ud, którą ciężko zgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ja tez chętnie się przyłączę...akurat trafiłam między swoje bo tu same wysokie:) ja mam 178cm i okolo 75 kg( nie wiem teraz dokladnie bo sie dawno ważylam).chcialabym zrzucic 10 kg,chociaz i z 5kg bym sie cieszyla.tylko ze ja nie umiem dlugo wytrzymac na diecie,juz tyle razy podchodzilam i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
kasia mam 170wzr 68kg uciekam do spania pa dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 175 i 86 kg na steperze cwiczylam 5 razy w tygodniu po godzinie nie wolno cwiczyc krócej bo wtedy miesnie sie buduja . jezeli cwiczymy ponad 30 minut uruchamia sie proces spalania tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala525
przyłączam sie do was 163 , 60kg , masakra od wrzesnie siedze w domu i tyek rosnie nie moge na siebie patrzeć.Cel 48- 50kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa blondyna. Dzięki ekler. No wy wszystkie wysokie tylko ja malutka160 /60kg heh :-P ja też już spadam ide ćwiczyc :-) milego wieczorku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiagleNaDiecie
Hej dziewczyny Czytam te topiki i czytam,postanowilam wkoncu napisac. Tez chce sie odchudzic,jestem juz na samym koncu,i jest najciezej 2 kg tylko 2kg,ale nie moge,schudne 1 i zaraz wraca ten 1.Juz tak od pewnego czasu.Waze obecnie 50kg mam 166wzrostu. Ale mam grube uda i lydki,nieco pulchna twarz, i to tak wszystko dziwnie wyglada,male cycki,zebra wystaja,a uda jak u swini. Cwicze codziennie z Mel B,10minutowy trening nóg, i 2-3 razy w tygodniu dołanczam 15minutowy trening cardio. Nie jem chleba,ziemniakow,ryzu,kaszy,sosow,wogole wielu rzeczy nie jem,ale jem ciasto,słodycze,raz dziennie.Zazwyczaj na obiad jem salatke z miesem,albo sama salatke z sosem vinegret,a pozniej herbatka i cos slodkiego,chyba to mnie gubi.Juz duzo schudlam bo jeszcze 2 lata temu wazylam 70kg.Zaczynalam od MŻ.i tak sie zaczelo.Pozdrawiam Was.Moze ktoras z Was tez ma taki problem, jak ja z udami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz taki problem bo po prostu jestes gruszka jak moja mama tez u góry chuda zebra widac a tyłek i nogi ma ogromne nic z tym nie poradzisz taka budowa ciesz sie ze malo wazysz i ze nie jestes juz gruba a reszte olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo ale duzo się tu działo pod moja nieobecność;] Witam wszystkie nowe koleżanka;] a mi udało się jakoś wytrzymać bez podjadania chociaż jak patrzyłam na te ciasto to uhhh;] Jeszcze jak przyjechałam do domu pichciłam coś na jutro bo idziemy do znajomych [tam znowu wyżera;p] ale dam rade;] I cieszę sie ze wszyscy sobie tak dobrze radzą! Cholernie to motywuje naprawdę!! A ja nie wiem czy mówiłam ale na zdrowie odżywianie przechodzę dopiero w poniedziałek na razie jest mój 10 dzień na kopenhaskiej, chciałam się spradzić po prostu, teraz muszę zacząć myśleć o jakiś ćwiczeniach, chętnie poszłabym na basen ale noo jakoś mi wstyd;] pzdr:]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa! Jutro też życze wytrwałości dla was i dla siebie;] Postaram sie odezwać w niedziele, buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, musze poprawic stopke, waze 81,5 :-O :-O :-O :-O o od tej wagi startuje....... Z A L A M K A :-O :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na kolacje zjadlam maly kawalek wedzonej makreli, i serek z cebula i koperkiem, potem jeszcze kilka suszonych pomidorow, wiec mysle ze nie jest zle, ale powiem Wam ze jestem strasznie zalamana... myslalam, ze nie wyszlam poza 80 kg.... a jednak....masakra :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie jeszcze popisze sama do siebie :-) jestem mega sfrustrowana i zla na siebie, wiec moze mi to troche pomoze... boje sie weekendu cholernie, chcialabym go naprawde przetrwac bez piwa, pieczywa, ziemniakow itp... Planuje zupe marchewkowo imbirowa z sezamem i duzo zieleniny... a jak u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skavsta177
Kakasia 23, ja mam podobnie wzrost 158 a wage jeszcze kilka dni temu 60 kg, dzis po zwazeniu jest 57,70 kg, ciesze sie bardzo. Mi pomaga to bieganie i ruch bez tego jak jestem na diecie kg leca bardzo wolno. Pączek- wiem o czym mowisz, ja niestety zawsze poddawalam sie szalenstwom weekendu ale teraz jak mąż wyjechal to mam luz, wiem ze sie nie zalamie. Dzis dokanczam moja salatke w 3 porcjach a miedzy nimi jakies warzywo lub owoc, i pamietajcie pijcie duzo wody to naprawde pomaga. JUtro juz jestem na kaszy przez weekend a od poniedzialku startuje na diete amerykanska- tez ladnie sie chudnie na niej- sprawdzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta! ;) OnaKsiezniczka, Kakasia, Ala, CiagleNaDiecie - witajcie! :) CiagleNaDiecie - ja tez mam budowe gruszki, i jak chudne to z ramion, piersi, brzucha, twarzy a to na czym ni najbardziej zalezy czyli tylek i uda NIC ale jak nie chca zjechac to chociaz nie sie ujedrnia. Kakasia - tez mam steper, gdzie stary i zkaurzony ale wczoraj go przywleklam do domu. Ja cwiczylam na nim kilk alat temu i nie rozbudowaly mi sie miesnie. Wiec spokojnie. Zamierzam cwiczyc na nim 2-3razy w tygodniui po godzinie. Wogole to mam taki plan zeby postawic na ruch! W pon i czwartki fitness, Wtorki, piatki i niedziele - steper, czwartki i soboty - godzinny trenning z plyta Cindy :) Do tego ZERO SŁODYCZY, ALKOHOLU, MAKARONÓW, ZIEMNIAKÓW! z pieczywa niestety nie jestem w stanie zrezygnowac - na sniadanie musze zjesc 2kromki razowca lub zytniego chlebka. Tak wiec wczoraj ok 18 zjadlam kawalek piersi z kurczaka + ogorek konserwowy + 2 kubki zielonej herbaty. A dzis zaczelam o 6 od czarnej gorzkiej kawy, teraz wlasnie jem 2kromki razowca z serem i kropka keczupku :D + kawa Jestem naprawde pelna zapalu - oby weekend brutalnie nie zweryfikowal moich zapedow .... sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skavsta177
Do świąt Wielkanocy zostało 6 tygodni a do zrzucenia mam 9,70 kg, nie wiem czy to uda sie. Ostatnio na grudnia udało mi sie schudnać 6 kg, ale wtedy nie staralam sie tak jakteraz, to moze teraz uda sie a jak nie to moze byc mniej byle jak najdalej od 60 kg a blizej 50 kg. Teraz kawka, potem kawka znowu a wtedy juz bieg jak codziennie. papappatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta - racja, woda to podstawa. :) paczek - hello! :) masz racje, weekendmoze byc ciezki to przezycia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skavsta177
Johnka30, ja tez jestem gruszka i znam ten ból, ja mam na siebie taki sposob- zauwazylam ze jak sie odchudzam ale tylko jem dozwolone produkty to waga leci bardzo powoli i w obwodach to chudne tylko na gorze a dol ledwo drgnie. Gdy dolacze do tego ruch, obojetnie co nawet cwiczenia, czy rowerek czy bieg to wszystko mi zmniejsza sie razem,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta - mnie kilka lat temu udalo sie schudnac 9kg w 8tyg - ale wtedy to ja na diecie 1000kcal bylam i codziennie 40min cwiczen :) ale dasz rade! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnka ja w sumie pije duzo, wiec tym sie tak bardzo nie martiwe... ale weekend mnie naprawde przeraza,.. mielismy zaplanowane wyjscie do nowej indyjskiej knajpy, ale odwolalam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta - dokladnie! ja tez stawiam na ruch w jakiejkolwiek postaci! dla moich bioder i tylka to jedyna opcja zeby sie zmniejszyly! noooo i oczywisci esmaruje sie jakimis tam mizadilami niby ujedrniajacymi, ale wiecie co, powiem Wam szzcerze ze teraz od 2tyg robie to naprawde systematycznie czyli 2razy dziennie i skora stala sie gladsza i mniej pofaldowana. uzywam balsamu sielnie ujedrniajacego SORAYA +30 :) co myslicie? glupia jestem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skavsta177
Mialam z kukurydzy, pekinskiej i makarony do tego jogurt grecki, nie robilam jej pod kątem diety ale mojej córki bo lubi- zostala niecala mala miseczka wiec podziele to na 3 czesci zjem dzisiaj. JaK KIEDYS SIE ODCHUDZALAM to robilam salatki z pekinki, kurczaka, pomidora, ogorka, sos ziolowy. Lub zamiast kurczaka to ser feta, schudlam wtedy ladnie i szybko bo od 21 stycznia do 14 lutego z ok 58 kg do 50 w tak krotkim czasie, wlasnie wtedy codziennie maszerowalam 5 km , cwiczylam pol godz dziennie i jadlam te salatki, lub rosol chudy z warzywami, ale gotowany na warzywach a nie na miesie. Robilam tez raz na jakis czas oczyszczanie solą gorzką. Po takim oczyszczaniu czulam sie lekka i zaraz waga sie obnizala a ja mialam motywacje do dalszego odchudzania. Wtedy mialam takiego filma ze zejde do 40 kg, udalo sie do 41 kg i dalam sobie spokoj i wrocilam do wagi 48. Ale to byly poczatki z odchudzaniem, moje 1 odchudzanie w zyciu dlatego tak latwo poszlo, teraz zadowoloe sie 48 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnka, balsamy na pewno sprawiaja ze skora staje sie gladsza i bardziej zadbana ! tylko ze maja jakies magiczne wlasciweosci np na cellulitis to sciema :-) ja sie zastanawiam nad kupieniem steppera, to chyba jest jedny rzecz na jaka mialbym czas podczas tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek - ja tam tez odwolalam nasze wyjscie sobotnie, nie zamierzam wystawiac sie na pokuszenie na samym poczatku mojej orki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczek - jak cwiczylam na steperze to albo sluchama sobie muzyki albo filmik ogladalam, czas wtedy szybciej leci i nawet nie zauwazysz jak przeleci godzinka. problem w ytm zeby te godzinke wygospodarowac w ciagu dnia. Co do balsamow to wiem, wiem ze to sciemna ze celulut zniknie :) ale i tak nie wyjde z domu bez balsamowania wiec co tam, jak juz sie smaruje to niech to bedzie ujedrnianie hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skavsta177
Bradoz dobry pomysl z balsamem, w sumie nigdy nam sie nie chce czegos robic regularnie ale jak juz sie to robi to widac efekty. To jak odchudzalam sie w listopadzie do grudnia to postanowilam ze musze zaczac robic brzuszki i to mial byc taki moj eksperyment. Nie chcialo mi sie robic ich duzo i pomyslalam ze zaczne od 10 tych normalnych calych brzuszkow, widac bylo jaka jestem slaba, bo w technikum z 10 lat temu zrobilam spokojnie 50. Robilam codziennie przed spaniem 10, na drugi dzien 20 i tak doszlam do 30 i tak co wieczor , chcialam sprawdzic czy tylko takie brzuszki zrobia cos z moimi miesniami. Moja waga wtedy byla juz ok 53 kg i stwierdzilam ze to dziala ale trzeba to robic systematycznie, nie mialam juz po bokach celulitu i tluszcz z brzucha zniknal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skavsta - dokladnie! lepiej robic mnie ale systematycznie! ja rok temu to z ledwoscia 10 brzuszkow moglam zrobic, ale zaczelam chodzic na fitnes , bardziej tak rekreacyjnie niz pod katem schudniecia, ale kondycyjnie na pewno jest lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnka, no ja w ciagu tygodnia tylko wieczorem do tv moglabym... wlasnie patrze na ebayu czy by sie cos znalazlo nie drogiergo... ja w zeszlym roku tez kilka kilo zrucilam, i w sumie bylam juz z 72 kg bardzo zadowolona... ale niestety jestem sama sobie winna ze wszystko wrocilo... tym razem nie zrobie juz takiego bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie mi jezeli czasem napisze cos bez skladu :) bo o literowkach to juz nie wspomne, po porstu nie zwracajcie na nie uwagi :) sorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×