Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tlusty_paczek

*** Poszukiwana zawzieta wspolodchudzaczka!! 10 kg w dol !!!***

Polecane posty

Gość *blondyna*
Madziowa ten twoj cytat już słyszałam dobry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
jak mam wieczorne zachciewajki to piję bulion warzywny lu colę light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
ekler dobry pomysl z warzywami, chyba go wykorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie doczekac wazenia boje sie ze nic mi nie spadnie :( tak czasem jest jak sie duzo cwiczy zaamie sie wtedy :( zeby spadlo chociaz te 2 albo 3 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
ekler co ile dni się ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co myślicie o stepperze skośnym?? lepiej ćwiczyc 5 razy z tygodniu po 20 minut czy np. 4 razy po 30 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
a witam :) masz jakiś plan diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
nigdy nie ćwiczyłam na stepperze, kiedyś jeździłam na rowerze i kręciłam hula hopem a teraz mam lenia i zbyt mało czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej 4 razy po 30 a najlepoiej 4 razy bo spalanie tluszczu zaczyna sie dopiero po 30 minutach wysilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
hmmm ja chyba za tydzień się zważę,nie liczę kalorii nie wiem czy dobrze robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kupiłam stepper pod kiniec grudnia ćwiczylam jakis czas ale mało systematycznie. Zauważyłam że pupa ładnie się podniosła ale teraz strasznie się zapuściłam. Przez przypadek znalazłam wasze forum i chętnie się dołącze do wspólnego odchudzania :-) waże 60 przy 160 góra ok tylko dół niestety nie. Chciałabym ważyć 50. Myślę, że do wakacji mi się uda :-) Polecam motylek na nogi super sprawa ćwiczyłam 300 po jakimś miesiącu 500 powtórzeń i efekty były widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile juz jestes na diecie i co jesz? ile wzrostru masz i ile lat ile wazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze robisz blondyna. 3 lata temu schudłam również z 60 do 48. czułam się super, ale niestety słodycze są zgubne.... Odchudzałam się stosując 3 zasady. 1. 5 posiłków dziennie w tym ZERO słodyczy 2. Ćwiczenia w tym ten motylem 3. Nie jadłam po 20. Odchudzanie zajęło mi ponad 3 miesiące, ale niestety nie udało się utrzymać wagi na dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
wstyd mi się przyznać ale od wczoraj,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
kasia a co to ten motyl? nie słyszałam o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga 60 zwrost 160. Zaczęłam od 21 lutego i nie zamierzam tym razem się poddać. Chcę osiągnąc 48-50. Dieta?? hm. nie głodzić się, 5 posiłkó zero słodyczy i podjadania. Na głód sok pomidorowy, kefir. Ekler myślisz ze stepper nie rozbuduje mi mięśni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
hmm co jem? różnie- makrela, pierś z warzywami w pomid.sosie,jajka,maślanka z ogórkiem, odmówiłam sobie chleb,słodycze-za nie owoce jak mam chęć na coś słodkiego,makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz sobie w internecie. W decathlonie kosztuje ok 20 zł. Proste urządzenie a efekty są rzeczywiście szczególnie wewnętrzna partia nóg. Ja dziś juz zrobiłam 200 brzuszków 200 wymachów nog z tył i 200 w bok. Zamierzam jeszcze 500 tych motylków i stepper. A od jutra po 100 wymachów i 200 brzuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
kasiu to wtedy chudłaś około 1kg tygodniowo? mówią że tyle powinno się chudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
podziwiam cie,że masz chęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *blondyna*
chyba nie potrafiłabym na tym ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stepper jest swietny dwa lata temu jak bylam na diecie schudlam 15 kg i cwiczylam wlasnie na stepperze ;o miesiacu caly celulit zniknął i nogi sie super ujedrnily. mnie tez straszono ze mi sie miesnie porobią ze nie wiadomo jakie bede miala grube nogi ale nic podobnego moze nogi nie wyschły mi na patyki ale slicznie podkreslily mi sie miesnie a teraz niestety bralam hotrmony i 10 kg w góre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku przez 2-3 dni miałam małe problemy żeby na tym ćwiczyć i dużym minusem było że nowy sprzęt nie był "rozruszany" że tak powiem, tzn te sprężyny. Teraz chodzi trochę luźniej przez co dużo łatwiej się ćwiczy ale pierwsze dni były ciężkie po 15 powtórzeniach bolały nogi. Teraz robie po 50 powtórzeń 10 serii. zajmuje mi to???jakieś 10 minut :-) Tak chydłąm1 kg pilnowałam tego, inaczej jest jojo. Chociaż u mnie też było jojo znów do 60 ale z innych powodów słodycze, słodycze i jeszcze raz słodycze. Teraz z tym koniec chcę do wakacji ważyc 48-50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×