Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amazonkaaaa

kto się ze mną napije?

Polecane posty

zapomniałem dodać, żebys sobie odpuściła piwko dzisiaj i wypiła herbate razem ze mną lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko co piszesz juz zrobilam a nawet wiecej:p pol leze przed tv bo zaciekawil mnie program o skazanym na bialorusi na kare smierci,jakby u nas byla ta kara,to sama bym sie chyba powiesila w ramach protestu,takie to nieludzkie az mam dreszcze na sama mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta yhyyym a przed chwila jeszcze na piwko namawiałaś :p No ale bardzo ładnie, że się kurujesz :) Wiesz jeśli chodzi o Białoruś, to oni tam mają dyktature, więc nie ma co patrzeć na tamtejsze rządy. Też jestem raczej przeciwny karze śmierci, ale za to zupełnie inaczej bym zorganizował prawo karne w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie jesteś w stanie mnie namówić :P Poczekam do weekendu i wtedy możemy se popiwkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakies szczegolne plany masz na jutro czy standard - jedzenie, praca i spac ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kompletnie nie mam pomysłu na jutrzejszy dzień, wszystko co miałem zrobic dzisiaj i jutro już zrobiłem, a planu nowego nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa same przyjemności, jak znam życie, to większość czasu zmarnuje na jakieś pierdoły, a potem będę wieczorem żałował :p Mam nadzieje że chociaż bedzie ładna pogoda, to rusze "4 litery" i jakiś sport pouprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej grzeszyc i zalowac,niz zalowac,ze sie nie grzeszylo:p wiec mozesz sobie poleniuchowac skoro na zapas wiele zrobiles:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee zdecydowanie leżenie w domu cały dzień nie jest w moim stylu :p Już prędzej wolałbym spędzić cały dzień na ławce w parku, na świeżym powietrzu z książką w ręku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W czym problem, masz jakieś plany na weekend? Jak nie to kładź sie na łóżku i z niego nie wychodz. po 1 dniu tak spędzonym będziesz miała dosyc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,w domu tak sie nie da,pojechala bym gdzies na taki wekend,no moze jakis spacer,ale ogolnie takie blogie lenistwo:p to mi sie marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błogie lenistwo w domku nad jeziorem to co innego ;) Takie coś to i mnie by skusiło, ale to chyba każdy lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dwa lata temu,tak sie bronilam przed wyjazdem na kielbicze,taki osrodek,male jeziorko,na zadupiu,brak zasiegu bardzo nikly,nie wszedzie,nie kazda siec itd.Stwierdzilam,ze nie bede przykrosci robic i jakos to przezyje,a tak mi sie spodobalo tam,ze bylam tam jeszcze 2 razy na kilka dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym sęk, że czym bardziej spartańskie warunki, tym lepsza zabawa. Zwykłe mycie sie jest wtedy niezłą przygodą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to ten brak zasiegu przeszkadzal,sklepy daleko itd co ja tam bede robic myslalam:p a bylo fajnie,warunki super,rowerki wodne,kajaki,nawet pseudo dyscoteka,wyzywienie,tenis.Niektorzy rybki lowili.tak w sezonie,a po za sezonem we wrzesniu tamtego roku tez bylo fajnie,tylko ludzi wcale praktycznie wiec osrodek dla nas:p chcialam ukrasc kota,ale ukradlam lilie wodne,bo stwierdzilam,ze lotek uwielbia swoje zycie tam osrodkoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny kot byłby porwany :p Właśnie sobie uświadomiłem, że nie bylem na żadnym domku w zeszłym roku ;/ Gdybym nie zaliczył wypadu pod namioty, to już w ogóle byłaby kicha. Kto wie, moze jak będzie cieplej w maju to na majówkę sie gdzieś wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dopiero wlasnie we wrzesniu,wczesniej rady nie dalo,taki rok:D Czasami jakis z pozoru nie fajny wyjazd okazuje sie tym naj,ktorego sie nie zapomni:)Uciekam juz spac,Tobie zycze wspanialych snow.Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) "mam nadzieje że będziesz szybciej" dziewczyno, ja byłem dosyć szybko, a Ty o 2:30 jeszcze nie spałaś :P No nic, życze udanego dnia i może sie spotkamy wieczorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)Nie bylo Cie wieczorem:p Wlasnie zbyt pozno byles:D w nocy to weszlam sie pozegnac:) napisalam i padlam spac:p dzien mialam leniwy,a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×