Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana ewela.................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża..........płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża...............płec nieznana proszę bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana ewela.................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża..........płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża...............płeć nieznana teraz jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, była któraś na paintball - u ??? myślicie że w ciąży można w takie coś się bawić?? bo robią u nas w pracy taki wypad firmowy i niby do dziś mamy dać znać ,,,,, kusi mnie bo to chyba fajna sprawa ale boję się że tymi kulkami to może boleć i się źle skończyć .... co wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaqKR- codo paint ballu to ja bym sie nie zdecydowala, a jak cie uderzy w brzuch to co wtedy? jak usg mialam robione to lekarz mowil ze dzidzi sie wierci a co dopiero kulka dostac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za dopisanie do tabeli U nas w firmie na wyjezdzie taka gra skonczyła się złamaniem nogi jednej z uczestniczek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana ewela.................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża..........płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana ewela.................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża..........płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, no wiem, właśnie o brzuch się boję . Dobrze wiedzieć więc odpuszczam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś byłam z synkiem u chirurga ma wędrujące jąderka a ma 2, 5 latka i dziś chirurg stwierdził ze musi mieć zabieg na lewe jąderko 9 ustalony termin za miesiąć) , boje sie trochę tej narkozy że sie nie obudzi:( w sumie to taka operacja, ale jestem dobrej mysli przeciez nie takie dzieci mają operacje , jak na serduszko , czy inne powarzne narządy, powiem wam ze jak bym nie była w ciązy to chyba strasznie bym to przechodziła, napewno płacz i akie tam schizy , bo zawsze tak miałam a tu jakoś normalnie to przyjmuje do wiadomości , może sie oswoiłma z tym i sie pogodziłam i przeczuwałam ze tak to sie zakończy ze bedzie musiał mieć ten zabieg i koniec. DAMY RADE:) co do kompletowania wyprawki i przygotowywania ja jeszcze sie wstrzymuje,przynajmniej do poznania płci, zresztą ja mam pozostałości duzo ciuszków po dzieciach, wózek ,jest , spacerówka jest , pościel jest są kocyki , rożki ,także wiadomo coś nowego napewno do kupie bo jestem tego zdania że każde dziecko powinno by mieć nowego i swojego ,napewno kilka ciuszków nowych bo np mało posiadam śpioszków ale oczywiscie tez mam w rodzinie duzo dzieci , i kazdy sobie coś daruje jak sie rodzi dziecko takze z ciuszkami nie bede szaleć a i tak musze do kupić ochraniacze jesli bedzie łóżeczko drewniane , bo stare do wymiany , poniewaz juz jest zużyte bo po córce ma juz 7 lat i się chwieje...narazie to ja się zaopatrowuje w rzeczy ciążowe żeby mi było wygodnie co myslicie o tych łożeczkach w tym stylu http://allegro.pl/nowosc-super-wyposazone-lozeczko-arti-deluxe-plus-i2314209192.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabelki to bardzo dobry pomysł:) ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana ewela.................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża..........płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana ewela.................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża..........płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana Azja...................tp 29.10.........2 ciąża................płeć nieznana Dziewczynki taki termin mi wyszedł ostatnio ale mam nadzieję że mnie nie wyrzucicie bo i tak urodzę w listopadzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulna, znajoma miała z synkiem to samo, i jeden lekarz też mówił że zabieg będzie potrzebny a poszła zkonsultowac z innym i młodogo wyciągnął z dolegliwości bez zabiegu , może warto do innego pójść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulna, znajoma miała z synkiem to samo, i jeden lekarz też mówił że zabieg będzie potrzebny a poszła zkonsultowac z innym i młodogo wyciągnął z dolegliwości bez zabiegu , może warto do innego pójść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat jak byl maly mial cos takiego, nie bylo zadnej operacji tyle ze to bylo ponad 10 lat temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ale zamiast zabiegu pozostał by jakies zaszczyki hormonalne, które mniej pomagaja , a zabieg jednak jest skuteczny w 98% no i to ma sie odbyc w ciagu jednego dnia, czyli od 7.00 do 14.30 jesli wszystko bedzie ok, wczesniej zrobic mam badania , na tydzień przed zabiegiem i wizyte z anestezjologiem nie chce tez zeby kiedys miał problemy i pretensje ze nic nie zrobiłam w tym kierunku , rozumiecie, lekarz mi tłumaczył ze jak są wyzej te jąderka , on ma je bardzo wysoko w pachwinach to działa na nie już wyszsza temperatura i jak by długo tam były to mogą uszkodzić te jąderka i może kiedys prowadzić do niepłodności , prawe ma w porządku , tylko to lewe . lepiej wczesniej niz tak czekać !! co myslicie o tych łózeczkach turystycznych co w czesniej wysłałam linka, skomentujcie prosze bo zależy mi na opini , może któras ma takie , jak sie sprawdza, ??? czy lepsze drewniane, dodam ze jest to moje 3 dziecko i nie zamierzam tez duzo wydawać bo co ja pózniej z nim zrobie , myslałam o takim turystycznym ze pózniej słuzy jako kojec, przenośne , mogę go postawic na noc koło mojego łózka, a w dzień przestawiać bo ma kółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi.................tp 1.11..........2ga ciąża...........płeć nieznana ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana ewela.................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża..........płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana Azja...................tp 29.10.........2 ciąża................płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Leonka5-11 Chciałam Ci podziękować za info z tymi spodniami w H&M, poszłam dzisiaj, popytałam i dowiedziałam się, że w moim mieście są one tylko w 3 galeriach do których ja akurat nie chodzę, więc nawet bym nie wiedziała, a tak specjalnie pojechałam i kupiłam. Dałam 129zł więc najtaniej jak spotkałam za takie dobre i jestem mega zadowolona, dzięki Ci dobra kobieto 🌼 ;) ulna30 Moja znajoma miała taki kojec od urodzenia i była zadowolona. Trochę się bała i zainwestowała w naprawdę bardzo dobry materac, żeby to usztywnienie było na 100% ok, a zależało jej żeby łóżeczko mogła składać i przewozić bo dużo jeździła. Jednak jeśli chodzi o samą cenę to powiem Ci, że nowe klasyczne łóżeczko kupisz już za 90zł ( chyba np w Ikei). Z tym że to wiadomo nie będzie już jako miękki kojec i łatwo w podróż nie złożysz, aczkolwiek ja miałam przy młodej normalne łóżeczko bez kółek, a spokojnie przesuwałam po mieszkaniu - mieliśmy nowe panele to jedynie od spodu nóżek taką jakby gumkę - materiał nakleiliśmy żeby nie bać się o zarysowanie ;) Swoją drogą łóżeczko mojej młodej jest jeszcze po mnie ;) Przeleżało na strychu w stanie prawie idealnym - dostało jedynie nowe dno i odmalowaliśmy, a teraz posłuży też dla drugiego malucha :) Tzn 3 łącznie ze mną i 4 bo aktualnie pożyczyłam je cioci, ale do narodzin będę miała z powrotem bo jej już wyrośnie ;) Aha co do tego kojca to jeszcze pamiętam, że znajoma jedynie z przewijaczka wcale nie korzystała bo mówiła, że jej strasznie niewygodny i niebezpieczny się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulna, moja znajoma też ma takie , już 2 gie dziecko w takim chowa i kupiła drugie, bo po 1 synu ma u rodziców , jako że często do nich jeździ a młodszemu do domu kupiła nowe, więc skoro kupiła 2 to chyba była zadowolona ;) i przy 1 wszym wiem że korzystała z przewijaka. A co do ciążówek, jak pisałam to ja akurat trochę uratowana jestem bo mnie znajoma obdarowała całą siatą z rzeczami ciążowymi, ale pewnie coś sobie dokupie. Nie wiem jak wy, bo może nie każda chodzi ale nie raz można fajne ciążowe dżinsy i nie tylko na "szmatach" spotkać i to od kilku zł jak dobrze się trafi i przeważnie z H & M .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulan kochan nic sie nie martw mój młody tez miał jak miał 7 lat to mu dopiero wykryli na bilansie do pierwszej klasy i tez przezylismy to strasznie...najgorsze to widok jak wioza twoje jedyne dziecko na sale...masakra ryczelismy z mężem jak bóbry...trwalo to zaledwie 30min i wszytsko skończyło sie bez problemów ...na drugie tez miał miec ale mu samo zeszło...także spokojnie bedzie dobrze...rana zagoila sie w ekspresowym tempie wogóle nie ma sladu ze cos takiego miał robione...a jedyne co pamietam to te młodsze dzieci to po narkozie troche takie nerwowe były...pewnie nie wiedzialy co sie dzieje...no ale napewno bedzie dobrze...:0 ..łóżeczko rewelacja u nie tylko takie wchodzi w gre tym bardziej ze mialam drewniane i krótko w nim spał:0 wolał z mama u mlekopoju hehheeh....a co do ciuszków to ja nie mam nic...jakies tam buciki zostawiłam od mlodego na pamiatke ale tak wszytsko muszę kupic więc jeszcze ze 2 lub 3 tygodnie i zabierama za kompletowanie garderoby:) miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,za 3 godz usg a ja jestem zielona ze strachu, do tego od rana boli mnie głowa, kobitki czy Wy tez nie macie siły w ciazy? ja z 1 dzieckiem tak nie mialam , a teraz kazda, nawet niewielka czynnosc sprawia mi problem , szybko sie mecze i serce bije jak szalone....nie wiem co jest... co do łóżeczka ja mam takie po małej http://allegro.pl/baby-trend-kojec-lozeczko-dacota-i2294048378.html i sprawdza sie super, tylko bardzo sie brudzi i ciezko jest doprac , a drewniane przetrzesz i juz, tylko moj chrzesniak mial drewniane i pamietam jak sie obijał ciagle o te szczebelki, jak łózeczko było na wysokim poziomie to mala lubila w nim spac,a pozniej jak zaczela sie podnosic,opuscilismy jej na dół i sie bała ,nie wiem dlaczego, dziecko mojej kolezanki tez, w drewnianym maja dzieciaki wiecej powietrza, a w turystycznym troche czuja sie chyba jak w pudełku:)wszystko ma swoje wady i zalety") ja sie ciesze ze chociaz odchodzi mi zakup wózka i łózeczka, bo teraz przy kredycie trzeba troche zacisnac pasa. ok lece sprzatac, dam znac po usg, 3 majcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamajuleczki --ja tak samo jak Ty szybko mecze sie ,nie mam na nic siły czuje sie okropnie spie po dwa razy w ciągu dnia .Dobrze ,ze mam tak wyrozumiałą rodzine bo jest dzień ,ze nawet niemam siły obiad zrobić .Wielki szaczunek dla dziewczyn które pracują zawodowo ja od 19 marca jestem na L4.Dopiszcie mnie do tabelki bo ja nie za bardzo znam sie na tym. Dagniesia 37 ...........tp14.11..............4ciąża.........prawdop.chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi.................tp 1.11..........2ga ciąża...........płeć nieznana ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza............prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana ewela.................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża..........płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana Azja...................tp 29.10.........2 ciąża................płeć nieznana Dagniesia 37 ........tp14.11..............4ciąża.........prawdop.chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja pracuje i w pracy czuje sie dobrze nawet mam siły i energie ale jak tylko przyjdę do domu i sie położe to juz ciezko sie ruszyc do czegokolwiek...ale jak jestem na obrotach przez caly dzień bo np. mamy wyjazd lub zakupy lub spotkanie ze znajomymi to nie ma problemu latam na wysokości lamperii hehhe...także chyba tak nie macie...aczkolwiek czuje sie inaczej niz w pierwszej ciązy przy małym...enegria mnie rozpierała....co ciąza to inaczej.... mamjuleczki...gratulacje z synusia jak to oczywiście sie potwierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka--dziekuje My też zastanawiamy sie nad tym kojcem dla dzidzi ,ostatnio byłam u kosmetyczki i weszłysmy na temat łóżeczka i namawiała mnie na te turystyczne (ma 4 i 5 latka) i mówiła właśnie to ,że w drewnianym łóżeczku maluchy obijają sie o te szczebelki jak są już wieksze wiec my chyba też kupimy te turystyczne . A wózek chyba xlander ,mutsy nam podoba sie ale gondolka jest mała dzieci urodzą sie jak bedzie zimno więc trzeba porządna gondolke . Implasty mają dużą bo 86 cm ,ale znajoma mówiła mi ,że wycofują je z sprzedazy A wy jakie macie typy? Mamuski co maja maluszki jakies polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja...................tp 29.10.........2 ciąża.............płeć nieznana Blondi.................tp 1.11..........2ga ciąża...........płeć nieznana ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza.......prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana ewela................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana Dagniesia 37 .......tp14.11.........4ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża.......... płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana ....o teraz chyba dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki biegunia za wsparcie i dobrze ze mi to opisałaś jak to wygląda z tym zabiegiem :) to ja chyba sie zdecyduje kiedyś na to łóżeczko tez myślałam ze wsadze materac z ze starego łóżeczka, ( to stare kupiłam na córke ale ono od początku było delikatne, na synka juz było remontowane, chwieje sie , nie ma już jak tego wzmocnic , nie bede rezykowała , bo sie boje ze jak położe na nim przewijak to dziecko mi spadnie,:( )a to z ikei to jeśli tyle kosztuje to fajna cena, ale u nas nie ma ikei , tylko na allegro mi pozostaje,co do przewijaka na tym łóżeczku to tez mi sie wydaje że jest nie bardzo , ale mam po synku , więc opcja jest taka że bedę korzystac z tamtego , najwyżej położe go na komodzie jeszcze mam czas więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja zastanawiam sie raczej nad kupnem lozka sypialnianego bo corko bedzie spala na kanapie a lozeczka szkoda kupowac wiec czekaja mnie wieksze koszty ale to juz na cale zycie . Kupie tylko wozek i pare ciuchow bo duzo juz mam i szkoda mi sie ich pozbyc ale nie odbiore sobie tej przyjemnosci zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna30................tp 3.11..........3cia ciąża...........płeć nieznana mamajuleczk........tp 3.11..........2ga ciaza.......prawdop.chłopiec malinka_77..........tp 5.11 ..........2ga ciąza...........płeć nieznana Leonka5-11.........tp 5.11..........1ciąża................płec nieznana 1111ewa.............tp 6.11..........2 ciaza................plec nieznana ewela................tp 14.11.........2ga ciąża ..........płeć nieznana Dagniesia 37 .......tp14.11.........4ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta............tp 17.11.........1sza ciąża ..........płeć nieznana GosiaqKR............tp 23.11.........1sza ciąża.......... płeć nieznana biegaczka...........tp.24.11.........2ciąża............ ...płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym kołyskę chciała tak na pierwszy miesiąc. Przy młodej miałam od znajomej i super bo to malutkie to wszędzie postawić mogłam i akurat bym do sypialni wcisnęła na początek ;) A tak to zostaje mi kupić wózek głęboki bo po młodej pożyczyłam i znajomym ukradli, spacerówkę mam dobrą więc szukam gondole jako gondole już tylko, więc nie będę płacić dużo za wózek typu 3w1, foteliki też mam wszystkie od urodzenia. Jedyne co chce w gondoli to żeby była lekka i tak z tych przystępnych cenowo oglądałam Chicco, ale modelu nie pamiętam. Lekka i wydaje się całkiem ok, spacerówkę mam i fotelik jeden też z tej firmy i zadowolona zawsze byłam więc chyba się na to skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×