Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Co do planu porodu, to ja napiszę tak ogólnie. Troche dla męża, żeby wiedział czego ma pilnować i położnej tez dam, a co ona z tym zrobi, to już trudno. [kwiatek[ Cały czas zastanawiam sie nad znieczuleniem.. przy Karolu jak wziełam , to spadło mi ciśnienie i bardzo długo trwałą 2 faza porodu, nie wiedziałam kiedy przeć.. i nie bardzo mi to wychodziło. Na szczeście mały był dzielny, puls mu nie spadał, wiec w końcu udało sie go wypchnąć, ale lekarze mi łokcie wbijali w brzuch, żeby małego popchnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś normalnie cały dzień na nogach, rano byliśmy na zakupach bo chciałam trochę zamrażarkę zaopatrzyć w mięsko na obiad, typu schab, szynka, filety żeby już mąż o tym nie musiał myśleć a mama miał z czego obiady ugotować poza tym w przyszły piątek przyjeżdża siostra z Anglii więc tym bardziej po szpitalu nie dam rady jeździć na zakupy. 🌼 Wizytę miałam dziś szybka bo lekarz tylko na fotelu mnie zbadał czy rozwarcie się nie powiększyło i zapytał kiedy chcę to cięcie to mówię nawet jutro więc umówiliśmy się na niedzielę bo ma dyżur. Bardzo się cieszę ale i oczywiście stresuję bo wiem co mnie czeka ale jakoś trzeba przeżyć. Do tego przejechałam dziś z 130 km bo najpierw do lekarza a później do pracy po druk RMUA bo jak byłam w środę to była awaria systemu. 🌼 Wieczorem byłam u spowiedzi żeby wszystko się udało a jutro muszę jeszcze posprzątać żebym się odnalazła jak wrócę. 🌼 A najgorsze to następne rozstanie z Filipkiem :(😭😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maguś, a Ty się już zdecydowałaś w końcu na jakiś szpital ? Bo miałaś ostatnio dylematy. 🌼 Dziewczynki, jutro odeśle resztę, bo już z telefonu pisze. 🌼 Dobrej nocy i miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja Kurcze z jednej strony to fajnie, że już wiesz, że to w niedziele utulisz maluszka... ale z drugiej chyba stres c;nie czy wszystko na pewno przygotowane i jak to będzie :) Aaaaj no i też zazdroszczę pogody, akurat niedawno chłodno było, ale teraz pogoda u mnie się polepszyła to fajnie by było zaliczyć pierwsze spacerki jeszcze w słoneczku :) Ja dzisiaj pół dnia trułam mojemu, że się boje jak i kiedy mnie złapie :P Maguś Ja będę szczepić tym co szpital daje 🌼 My po pracy mojego pospacerowaliśmy troszkę, zabrał mnie do McDonalda na shake, do pizza hut na rollsy... i jutro zapowiedział, że też pójdziemy póki jeszcze mogę :D ❤️ Ale tak mnie miednica na koniec bolała, że masakra. W domu myślałam, że kąpiel pomoże, ale niestety nie.. powierciłam się w łóżku i mimo niewygody brzucha to wygodnie "w pipie" było mi w pozycji jak do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) ale mgła dzisiaj.. 🌼 Gosia, ja chce rodzic na Kopernika, ale zdarza sie, ze nie mają miejsca i odsywałają, wiec wtedy chyba na siemiradzkiego się wybiorę. Tak mi doradził mój lekarza, już nie będę kombinować, bo każdy szpital ma troche dobrych opinii i troche złych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ,,, w Krakowie coś mglisto z rana ale może to znaczyć że jak opadnie mgła to znowu pokaże się słoneczko :) 😴 Maguś , Ty czasem nie masz szwagierki albo kuzynki lub innej krewnej która by pracowała w biurze szkoły jazdy ??? bo w tej szkole w której uczę w biurze siedzi też M.P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie ❤️ Ja dziś w planach rak jak wspominałam muszę jeszcze posprzątać i przygotować ubranka do wybrania dziecka do szpitala. Ciekawe kiedy wyjdę myślę że w środę najpóźniej. Nie spałam w nocy za dobrze co chwilę się budziłam i Filip też się dziś budził 2 razy a o 6:00 chciał przyjść do nas do pokoju pierwszy raz bo nie było z tym nigdy problemu ale widział jak pakowałam teczkę więc myślę ze coś przeczuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyłam na Siemiradzkiego mają full wypas ale tam chyba część rzeczy jest płatnych . może się tam też wybiorę , zobaczę. póki co ja obstawiam dalej Rydygiera. Chociaż nie wiem czy on zbyt oblegany się nie zrobił teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokoj dzisiaj, wszystkie korzystaja pewnie z pieknej pogody ;) u mnie tez rano mgliscie, w dzien sloneczko. wrocilismy niedawno z kilkugodzinnych zakupow, rozpakowalismy wszystko i odpoczywam.... troche dalam dzisiaj sobie w kosc tym lazeniem. i podczas spacerow po sklepach zaczely mnie biodra bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( oj a ja ledwo żyje mam już takiego stresa że mnie paraliżuje wręcz a do tego jeszcze jak pomyślę o rozłące z Filipem to normalnie bym płakała :( tak mi ciężko :( Zaraz idę się kąpać ale czy dziś usnę to nie wiem może tak bo już się umęczyłam tym całym dniem. ❤️ Kochane odezwę się po jak będę już mogła korzystać z telefonu na tyle dobrze ze napiszę coś na forum :( Dziękuję za wsparcie przez te 9 miesięcy i pomyślcie o mnie jutro przez chwilę może to mi da więcej siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja A może napiszesz smsa jak już będziesz po? Wyśle później na pocztę naszą swój numer to jak zajrzysz to spisz... Inne jak chętne też mogą to w razie porodu a braku neta można dać sobie znać :) ale teraz nie mam jak bo na teł siedzę, a ma tyle nie ogarniam żeby @ wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekamy Azja na wieści. Mała Blondynko czekamy na przekaz, też spisałam twój numer :-) przyda się :-). Maguś słodziak z twego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maguś - tak synek super :) tez Wam wysłałam zdjęcia a teraz trzeba by już chyba iść spać :) ale nie wiem jak będę spała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja trzymaj sie -powodzenia:) zdrowego dzidziusia ci życzę Ja mam zamiar rodzić na lwowskiej ,( tam rodziłam 2 razy juz naturalnie) ale zastanawiałam sie nad PF. Wczoraj u mnie pojawiły się skurcze dośc mocne trwały ok 30 min, juz mysłałąm ze sie zaczeło, no ale ustały , wiec to przepowiadające, U mnie obecnie zaczął się 38 tydz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Czytam Was na bieżąco ale czasem mało czasu żeby napisać... Dagniesia37 ogromne GRATULACJE :) Dużo zdrówka dla Was :*** Azja1212 trzymam mocno kciuki za Ciebie i maluszka no i czekamy na same dobre wieści :) :*** No to będą już dwie forumowe mamusie, ciekawa jestem która następna :) u mnie wszystko ok, kaszel jeszcze męczy no ale daje radę bo poza tym czuję się super, więc małemu raczej się nie śpieszy na ten świat :) Gosia wysłałam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mnie wczoraj wypuscili, ze szpitala ale w poniedzialek mam wrocic. Mam ponoć bardzo zle wyniki z krwi, nie wiem co dokładnie bo tu. do ręki nie dają.. Powiedzieli mi, ze narazie nie beda wywolywac porodu i zdadzą sie na sposoby naturalne wiec zrobili mi masaż szyjki z jakimiś zelami co to niby maja ja zmiekczyc i otworzyc szybciej no i w poniedziałek czeka mnie to samo.. plus oczywiście ogólne badania i KTG. ahh no i w piątek powiedzieli, ze najprawdopodobniej urodze w przeciągu 3-4 dni do tyg. 🌻 wyslalam właśnie meila z gmail jak cos, jak uzyskam dostęp to tez nr do Blondi zapisze i sie odezwe ;) 🌻 Azja bądź dzielna dzisiaj kochana. xxx 🌻 co do domu to u nas nadal nerwowka ale mąż powoli wszystko ogarnia i najprawdopodobniej przeprowadzamy sie do innego miasta. Znaczy sie oddalone od naszego zadupia jest 30mil wiec nie tak znów daleko ale mąż stwierdził, ze nawet dla mnie będzie lepiej bo nasi bliscy przyjaciele tam mieszkają i zawsze w razie jakiejś awarii będzie można na nich liczyc no i Doris będzie sie z Tomkiem mógł częściej widywac- są w tym samym wieku a kumple, ze hoho ;) Tylko przeraża mnie to, ze będziemy na kartonach z malenstwem.. bo przecież jak to ogarnąć, ja pewnie nie bardzo bede w stanie wiec wszystko spada na mojego P :/ no ale szczęście będzie jak sie przeprowadzimy jednak tam bo ci nasi przyjaciele na miejscu tez pomogą.. postaram sie odzywać regularnie chociaz szczerze to nie wiem jak to wyjdzie.. Tymczasem ide robić śniadanie bo nie dawno wstalismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja trzymam kciuki żeby wszystko poszło ok Patisonek przykro mi że wszystko zwaliło się na ciebie w jednej chwili ale jak pisałaś macie się gdzie przeprowadzić a znajpmi na pewno pomogą a dzidziuś i Ty na pewno bę dziecie zdrowi tego wam życzę Ja juz skurcze przepowiadające miałam już dwa razy ale zawsze przechodziły i narazie nic sie nie dzieje pozdrawiam i miłej niedzieli życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.................czekające na swoje maleństwa............... NICK...............TERMIN..........CIĄŻA............PŁEĆ......................................................... ............................................................ .................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........dziewczynka....Warszawa GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka .......................tulące swoje maleństwa.......................... NICK....................T.POR..........D.POR.......WAGA.. ...DŁUGOŚĆ....RP....IMIĘ ............................................................ ................................. Dagniesia37...........14.11...........13.10........3100.......50cm.......CC....Kubuś Azja...................29.10..........21.10.........3200........54cm.......CC....Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pati to najprawdopodobniej Ty będziesz następna . :) Trzymam kciuki za zdrówko ( badania ) , łatwy poród , oraz szybką i pomyślą przeprowadzkę . 🌼 Azja , super , wielkie gratulacje :) 🌼 hasełka po odsyłam jak tylko pozałatwiam osobiste sprawy mailowe, bo właśnie załączam na swoją pocztę spory plik do przesłania a mam na tym samym portalu , nie mam więc jak się wylogować. 🌼 My byliśmy dziś na tej sesji, jak tylko dostanę jakieś fotki to prześlę na wspólnego maila :) mam nadzieję że coś nadeślą niebawem . :) Po sesyjce pojechaliśmy do lasu na spacer i znaleźliśmy kilka ładnych podgrzybków chociaż nie czułam się jak na spacerze w lesie tylko na miejskim deptaku, tyle ludu było. Korzystają z ostatnich promieni bo od wtorku ponoć zima ma już przyjść,,,ale zobaczymy, chyba jutro na hura pranie będę robiła ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja kochana gratulacje!!! Sezon dzieciowy się zaczyna. No zobaczymy jak będzie wyglądać nasza lista :-). Jak dojdziesz do siebie odezwij się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowaliśmy się na imię i przy okazji kombinuje z upiększaczami :-) 🌼 🌼 czekające na swoje maleństwa🌼 🌼 NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁEĆ.................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ❤️❤️❤️❤️tulące swoje maleństwa❤️❤️❤️❤️ NICK....................T.POR..........D.POR.......WAGA.. ...DŁUGOŚĆ....RP....IMIĘ ............................................................ ................................. Dagniesia37...........14.11...........13.10........3100.. .....50cm.......CC....Kubuś Azja...................29.10..........21.10.........3200. .......54cm.......CC....Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiększacze są bez sensu bo się nie kopiują :-) *********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁEĆ.................. ............................................................ ....................... Blondi.................tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30................tp. 3.11........3 ciąża..........synek Miłosz mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier Leonka5-11..........tp. 5.11........1 ciąża.........Leon......Warszawa madziolek_88........tp. 5.11........2 ciąża.........Antonina.....Poznań 1111ewa..............tp. 6.11........2 ciąża.........Agnieszka patisonek87.........tp. 6.11.........2 ciąża.........dziewczynka-Judyta Bianka..Anglia Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Dagniesia 37.........tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........chłopczyk........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK....................T.POR..........D.POR.......WAGA.. ...DŁUGOŚĆ....RP....IMIĘ ............................................................ ................................. Dagniesia37...........14.11...........13.10........3100.. .....50cm.......CC....Kubuś Azja...................29.10..........21.10.........3200. .......54cm.......CC....Madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×