Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

mam w sumie najnormalniejszy okres, nie jest bardziej skapy ale tez nie jest taki ze podpaski nie pomagaja, ot zwykly okres, troszke jest skrzepow we krwi, ale jest ich sladowa ilosc, brzuch tez mnie nie bolal jakos specjalnie bardziej,teraz w sumie ani brzuch ani sutki nie bola mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweig, nawet nie wiesz, jak bardzo jestesmy z Tobą.. rybcia, czekamy na znak. xa poza tym to dzien dobry :) aktywowalam was ewcia i sippelsweig, moznas skrobnaqc o sobie 3 slowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta wyszla ponizej 1,2, wiec poronilam juz chyba w czwartek bezobjawowo totalnie... zmykam z tego forum, powodzenia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweig zostyan z nami!! staraj sie przy nas. albo chociaz zagladaj... przykro mi. ale jeszcze bedzie wasz czas... :( ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg Przykro mi bardzo wiem co czujesz ale sie nie poddawaj bedziemy trzymac za ciebie kciuki mam nadzieje ze w koncu sie uda lafari na pazdziernik tez bylam zapisana na taka strone ale dzis zagladalam i jest zlikwidowana nie wiem czy cos z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tamtego - nie wiem, ale z naszego na pewno. niechze nas sie troche przez ten marzec uzbiera :) sippelsweig, konieczne do nas zagladaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was!! Sippelsweg przykro mi , WIEM CO CZUJESZ BO TEŻ PRZEST PRZECHODZIŁAM ( lepiej teraz niż póżniej) głowa do góry , jesli poronienie wystąpiło samoistnie, i obejdzie sie bez łyżeczkowania, starania ,możesz napewno podjac odrazu,co do poronień to róznie moze byc... Ja poronienie miałam w 8 tyg,( miałąm łyżeczkowanie) i objawiało się że żadna krew nie leciała, tylko brazowe plamienie, a nawet sluz zmieszany z brudem, i lekko brzuch mnie bolał jak na @ ,poszłam do lekarza i juz było zapózno serce przestało bić, ale podejrzewam ze to mogło być od jakiegos wirusa przeszłam biegunke, 1,2 dniową, i nie zdawałam sobie sprawy w tedy ze to moze byc grozne, myslałam ze jestem na etapie własnie takim iz wystęouja wymioty, i stwierdziłam ze to też objaw hormonów, teraz juz takiego czegos nie zbagatelizuje, Udało mi sie zajśc po 3 cyklach starań a 6 miesiećy od poronienia IZABELLA JA jestem w podobnym czasie co ty, dokładnie to u mnie 5 tydzień i3 dzień dzis mija, w piatek byłam u lekarza i stwierdził pęcherzyk( 2mm) w dobrze u miejscowionym miejscu( czyli nie grozi np, ciaza pozamaciczna) , a dowiedziałam sie z testu 4 dni po spóznieniu ( (wtorek)@ , a 7 dni spóznienia( piątek) byłam juz u lekarza, i wcale nie jest zawcześnie:) Rybcia trzymam kciuki , i też czekam na wiadomości co i jak u ciebie :) Lafarin , spróbuje dołaczyc na to forum , jeszcze dzis sie zaloguje, dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemano co tu tak cicho mam nadzieje ze nie spicie jeszcze albo juz piszcie co porabiacie moze ktors bedzie miala ciekawszy dzien niz ja Mam 3 letnie dziecko co nie potrzebuje tyle uwagi wiec czuje sie jakbym byla w pierwszej ciazy mam tyle wolnego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Moja córa ma 3,5 roku, ale powiedzieć, że czuje się jak w pierwszej ciąży to nie mogę ;) Taaaaak bym chciała kimnąć się np za dnia jak tylko mam ochotę ;) Tyle dobrego, że chodzimy na spacery i nie muszę np wózka targać itp. Ale wiosną i latem to nie wiem co to będzie jak mnie będzie ganiać po placach zabaw ;) Dzisiaj młoda ciągle chodzi i mówi o dzidziusiu w brzuszku i się już pyta jak może mi pomagać ;) sippelsweg Współczuje Ci bardzo :( Ale 3maj się, jeszcze się uda 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od poczatku wychowywalam corke tak zebym mogla zawsze wszystko zrobic i jeszcze miala troche czasu dla siebie ale caly czas jest przy mnie i mi pomaga wiec nie jest puszczona samopas jest bardzo rozgarnieta wiec jak jej powiem ze jestem zmeczona to kladzie sie kolo mnie a jak sprzatamy to razem dzieki temu uczy sie wszystkiego bez przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja o dzidziusiu nie mowie bo ostatnio tak sie nakrecila ze potem plakala ze nie ma dzidziusia wiec tym razem dowie sie troche pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie ciaza mechaniczna to byla, mialam dzisiaj robiona beta ale to tylko formalnosc, w srodku nic nie ma :( lepsze to niz poronienie, teraz sex codziennie bedzie :) no nic, powodzenia wam zycze :) oby wam sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa A to moja ogólnie tak samo, wie kiedy mama musi coś zrobić, posiedzi pobawi się sama gdy ja akurat zajęta chwilę... Ale jednak dzień dostosowany do niej ;) Dzisiaj też sobie trochę przed bajką poleżałyśmy i najchętniej to bym poszła później spać, a jednak trzeba było korzystać z dnia i iść na spacer, plac zabaw... ja to taka nocna dziewucha, gdybym miała chłopa przy sobie to najchętniej właśnie teraz wybierałabym się na spacer po swoim rynku i ostrowie tumskim ;) A później spałabym do 13-14 :P I niestety taką wadę mam teraz, że bardzo szybko się denerwuje :( Chyba odwrotność do ciąży z młodą bo przy niej byłam w sumie spokojna, ale co chwila ryczałam :D A teraz straaaasznie mnie wszystko denerwuje :D Nie wiem co te hormony jeszcze ze mną zrobią... w każdej ciąży jestem przysłowiową humorzastą ciężarną :P Ale za to omijają mnie te niefajne wymioty, nie miałam zachcianek dziwnych ;) rybcia Powodzenia następnym razem 🌼 W sumie to już mnie rajcuje ta ciąża coraz bardziej, już nie myślę, że to tylko "znowu te pieluchy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane , ja dzis byłam u gina , stwierdził pęchezryk ciażowy i ciałko żółte,ale zarodka narazie nie , bo za wczesnie, mam straszne zawroty głowy,wczoraj wy,lądowalam w szpitalu , nie weiem co sie dzieje, to jest okropne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lafarin Próbowałam zarejestrować się na tym forum co podawałaś, ale niestety ciągle mi pokazuje, że wpisuje nieprawidłowy kod :( Wydaje mi się, że dobrze widzę i dobrze wpisuje więc nie wiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malablondi- probuj jeszcze, ja tez slepa jestem to zle wpisywalam. oczywiscie nie zarzucam Ci tego, hehe, po prostu moze byc roznie :) ktora to ancymonka?:) mamajulki- ja ide jutro do gin! trzymac kciuki ! :) ewa- poczekaj, faktycznie. jak tylko brzuszek urosnie to bedzie mogla dzidziusia.. namacalnie wyczuc :) chocby w postaci kuli brzucha :) pisze nieskladnie bo zmeczonam strasznie. ciekawe czy dzis w nocy znow bede wymiotowac. no i ciekawe co jutro powie mi gin :) mowic ktora to ancymonka, zebym bez strachu akceptowala :) blondi przepisz dobrze kod:) reszta dziewczyn - rejestrowac sie i pisac na dzien dobry. kroczek po kroczku przenosimy sie tam :) rybka- to teraz mozecie bzzzzzykac sie non stop :classic_cool:. bo rozumiem , ze chcecie.. swoje wybzykac? ;) jak nosi sie pierscionek? :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo mi sie zarejstorwac, dzieki lafarin ;) ustawilam sobie suwaczek, o. i wstawie zdjecie jutro jakies. a co :) dobranoc dziolchy. sippelsweig-- przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuje później bo teraz mi wskoczyło, ze wykorzystałam ilość sesji... no ale za ostatnim razem miałam naprawdę wyraźny kod więc nie wiem co jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ja ide do lekarza dopiero jutro i wtedy dostane skierowanie na badania a usg dopiero za 2 tyg ale to chyba lepiej bo bede slyszala serduszko Lafarin nie moglam znalesc tej strony ale teraz wkleilam sobie na moje konto i nie zapomne ale tam troche pusto nic sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolinda ;)
hej :) z moich wyliczeń wynika że będę listopadową mamą :) i to z samiuśkiego początku listopada :) test robiłam 2 tyg temu, potem powtórzyłam, wciąż 2 krechy ;) jutro mam wizytę, to już 6tc więc mam nadzieję że wszystkiego się dowiem :) miałam robione usg w 4tc ale było za wcześnie i nic nie było widać :/ przygarniecie kropka do waszego grona?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolinda Gratulacje i oczywiscie ze mozesz do nas dolaczyc tylko zaczernij sie i wpisz do nas oczekujacych MBlondi.............24...........Wrocław................2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się zaczerniłam ;) MBlondi.............24...........Wrocław................ 2gie dziecko ..........1.11.2011 ulna.................28 lat.......podkarpackie..........3 dziecko 5 tydz.......2.11.2012 lafarin..............24lata......malopolskie...... ..... .2g i dzidzius Angie..............29 lat.......świętokrzyskie.........1sze dziecko 1111ewa..........28 lat.......podkarpackie...........2gie dziecko...... 6.11.2012 Iwona..............28...........mazowieckie............2 dziecko5 tydz dorota.............24...........mazowieckie............ 1 dzidzius Fasolinda..........25...........zachodniopom..........1sze dziecko.............2.11.2012 (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super a to twoja pierwsza ciaza xzy masz juz jakies dzieci i jak twoje samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pierwsze dziecko :) w dodatku trafiliśmy nieoczekiwanie za pierwszym razem ;) (spodziewałam się ze starania zajmą nam pare dobrych miesięcy). Moim pierwszym objawem było to że... rozchorowałam się, było to dziwne bo chyba już z 2 lata nie chorowałam... kłuje mnie też w podbrzuszu... na początku pewnie wynikało to z zagnieżdżania ale teraz? trochę mnie to niepokoi... no i cycki bolą ;) a to dla mnie nowe całkiem uczucie :D aaa i wieczne zmęczenie, a przy moim intensywnym trybie życie to strasznie uciążliwe... no ale damy rade :D jutro wizyta, nie mogę się doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja jeszcze nie wiem czy będę mamusią listopadową, ale bardzo tego pragnę. Dziś mam 28dc, normalnie cykle 29-30 dni. Zastanawiam się czy mogę już zrobić test, np. jutro? Jak mi radzicie? Pozdrawiam i mam nadzieję, że niedługo do Was dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia666 Mysle ze mozesz zrobic juz test ja robilam wczesniej i wyszedl mi pozytywny ale mysle ze juz moge porgatulowac Fasolinda Ja tez jestem z tych osob ktorym udaje sie od razu wiec mysle ze powinnas sie cieszyc bo duzo dziewczyn nie ma takiego szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja mam na ostatniego października:))) to będzie 3 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×