Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Futrzakk :D to masz jeszcze lepszy szpital niż ja, że nawet w pieluszki zaopatrzy :) Ja wybrałam w ościennej miejscowości ze względu na warunki tam panujące i opiekę u mnie w mieścinie to pożal się Boże.. :/ Od wielu osób już słyszałam, że jest kiepsko nie tylko na oddziele położniczym a co do wyprawki to dla dziecka trzeba mieć wszystko swoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futrzakk wiem wiem, że już o tym pisałaś, chciałam tylko powiedzieć, że też tak mam :-) Jutro na wizycie powiem o tym gince, ciekawe co moja stwierdzi :P 🌼 jeśli chodzi o torbę, to moja tak samo jak Wasza..pęka :D a też nic w niej zbędnego nie mam :P tylko to co potrzebne :-) 🌼 też jestem nastawiona na karmienie piersią, ale wole laktator zabrać...tak na wszelki wypadek.. Tylko dobrze, że zaczął się temat wyparzania, bo o laktatorze zapomniałam :D W torbie jest, ale nie wyparzony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowa mamusia mnie też czasem pobolewa. Nie wywaliło mi go, tylko zrobił się bardziej płaski :-) ale nie wypukły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam wypukłego pępola, tylko taki na równi z brzuchem się zrobił :) Brzuch mi twardnieje i wtedy mała się nie rusza, ale ja to mam bolesne, w zasadzie od połowy ciąży mi sie tak stawia.. A torba tak jak wasze, ledwo sie dopina a sumie nic takieo w niej nie ma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jednak się uspokoiło , wziełam sobie gorący prysznic potem pomęczyłam się jeszcze z godzinkę i w sumie tylko mnie muli . Powiem Wam szczerze, że troszkę skurcze dały mi dzisiaj popalić i jakoś czuję ulgę że się już skończyły :D . Wiem , wiem co ma wisieć nie utonie ale narazie czuję się jak nowonarodzona :) . Oczywiście mam nadzieję na następną dawkę ale tym raz życzyłabym sobie już z odpowiednim finałem, co by ulga była już na lata. Na tą chwilę odczuwam tyłko ukłucia w do dole brzucha i bezbolesne skurcze. Mała Blondynka, no niedobrze że jakieś choróbsko Cię dopadło , tego jeszcze właśnie brakuje do kompletu. Na szczęście w ciąży nasz organizm fajnie radzi sobie z infekcjami także mam nadzieję, że szybko wrócisz do formy. Jeżeli chodzi o GBS to ja robiłam , wyszedł minusowo :) na wynik czekałam 4 dni. Jeżeli nie zdążysz z wynikiem wtedy na porodówce podadzą tobie i dziecku antybiotyk. Jeżeli chodzi o formę to ja chadzam na TBS'y dosyć skutecznie działa , zazwyczaj jak osiągam cel to przestaję ;) wracam zazwyczaj na wiosnę ;) . Jak mam duuużo pracy, wtedy chudnę szybciej niż po najbardziej mocnych treningach świata, chyba stes mnie zżera :) Justyk 89 laktator posiadam, ręczny z Aventa ale go nie pakuję. Obstawiam że nie będzie problemów z karmieniem , też nie zmieści mi się do torby ;) tatiana u mnie apetyt również dopisuje ze hohohoh Futrzakk masz jakieś wskazania do CC czy tylko chciałaś czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowa w sumie u mnie to było tak: całą ciążę nastawiałam się, że będę rodziła w pobliskim powiatowym szpitalu, nie wiem czemu (i tu żałuję) dopiero jakieś 2 tyg. temu zaczęłam się interesować opiniami o nim i były różne. Stwierdziłam - pal licho, już nie latam z wybieraniem - urodzę tam. Przy okazji czytania tych opinii naczytałam się też samych pochlebnych o innym szpitalu, zwłaszcza o położnych. To dla mnie ważny temat, żeby pomagały przy karmieniu, w problemach, po cc nie chciałabym czuć się całkiem nieporadnie i będę potrzebować pomocy na 100%. Dzisiaj lekarka wystawiła mi skierowanie właśnie do tego innego szpitala - fakt dalej - ale ucieszyłam się, że tak się złożyło. Ona tam będzie, to raz, a dwa te opinie. Jakoś to podziałało kojąco na psyche. Wyprawkę dla malucha na wyjście i tak będę musiała mieć, całe nosidełko ze śpiochami, kombinezonem, kocykiem itp. czeka uszykowane. Chłop też poinstruowany co ma wziąść, jak nas będzie odbierał :D JeszczeTroszke też jestem ciekawa co Ci powie :) Co do pępka to z początku był na równi, teraz z dnia na dzień taki bardziej wypukły ale nie wysadziło go jakoś mega konkretnie. Mój lubi się nim bawić, głaskać na co ja zaciskam zęby bo to jakieś dziwne uczucie się zrobiło :P Ewela. tak, wada wzroku -10 i zmiany w siatkówce, mój okulista dał mi wskazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyk :) Pisałam dzisiaj z tą moją kumpelą i mówi że bardzo zadowolona ze szpitala i z opieki, ponoć Polna się umywa do Wrześni... położne miłe i ponoć najlepszy szpital w województwie... 🌻 co do laktatora- ja nie zabrałam i żałowałam bo w 3 dobie miałam nawał pokarmu i piersi jak kamienie się zrobiły, dobrze że w ten dzień wychodziłam bo jak tylko do domu weszłam to poszedł w ruch :) Ja też mam aventa i rozebrałam go na części pierwsze i tak gotowałam 5 minut od momentuu wrzenia. Idę pod prysznic i spać bo nie wiadomo jaka noc mnie dzisiaj czeka ;) dobrej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info Madziolek:) zawsze z jakimś pozytywnym nastawieniem się tam pojedzie jakby co:):) też właśnie słyszałam takie opinie, że jest tam dobra opieka i dlatego zdecydowałam się na wrześnię a nie na Gniezno...a wiesz czy miała znieczulenie?? spokojnej nocy:) laktator i butelki już wygotowane:) zmęczona już jestem...poprałam pościele, poprasowałam trochę, poszykowałam jeszcze do torby parę rzeczy i tak dzień zleciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość od Justyna1991 "Witam tu Justyna1991 z forum dzis o 18.05 poprzez cc urodzil sie moj synek waga 3590 tylko nie wiem jeszcze ile kiedy ale jest zdrowy. Porud B. Ciezki ale opisze potem jak lepiej sie poczuje" Ja z telefonu to tabelki nie uzupełnię GRATULACJE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna1991 gratuluję! :-) Super..kolejna rozpakowana mamusia :-) 🌼 Aaaa..dziewczyny, ale mnie zaczęły właśnie skurcze w pośladkach łapać :D już się śmiałam do mojej mamy, że skurcze mam wszędzie tylko nie na brzuszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... MałaBlondynka......tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana Krucha2007..........tp. 17.11....... ciążą..........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........Antoś........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR...........WAGA/DŁ. /RP.........IMIĘ.....DZIECI......SKĄD.. ............................................................ ....................................... Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś.......4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC....Madzia ......Filip()... Leonka............05.11/28.10.....3310g/54cm/SN. ....Leon...................Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia................... Poznań ulna30...........03.11/29.10.......3020g/54cm/SN......M i łosz....3 dzieci... 1111ewa......... 06.11/01.11......2900g/51cm/CC.....Agnieszka............ ada1305..........10.11/01.11......3050g/56cm/SN...Emilia, Maria..............Wolsztyn patisonek87......06.11/02.11.......3725g/...../SN....dzie wczynka.. Dorian..Anglia Justyna1991......3.11/5.11........3590/....../CC......chłopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla następnej mamusi :) Dziewczyny a ja mam skurcze od 2,5 godziny co 15 minut, dwa ostatnie co 10, ale nie nasilaja sie, bola tak samo, zaczynam sie stresowac, chyba sie poloze spac, moze mi przejdą, juz kiedyś też mnie tak nastraszyło, a w nocy przeszło, tzn wiadomo, chciałoby sie już ale od razu pojawił się strach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK...............TERMIN..........CIĄŻA...........PŁE Ć .................. ............................................................ ....................... MałaBlondynka......tp. 1.11........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia.............tp. 1.11........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock mamajuleczk........tp. 3.11........2 ciąża..........prawdop.chłopiec Justyna1991........tp. 3.11.........1 ciąża.........prawdop.dziewczynka Poznań marlena.26.06......tp. 3.11.........1 ciąża ........Oliwier JeszczeTroszke.....tp. 8.11........1 ciąża.........dziewczynka Maja/Poznań(okolice) Życiowa optym......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk Agnieszka1011......tp. 10.11.......1 ciąża.........chłopczyk.... karolaina83..........tp. 10.11.......1 ciąża.........synek Jakub/Piotr Szczecin Maguś.................tp. 11.11.......2 ciąża.........dziewczynka Gosia tatiana_xx...........tp. 11.11.......1 ciąża.........chłopiec Kamil....Szwajcaria ewela..................tp. 14.11.......2 ciąża ........chłopczyk/Igor /Tychy Futrzakk.............tp. 14.11........1 ciąża........chłopiec Antoś/ok. Nowego Tomyśla justyk89..............tp. 16.11.......1 ciąża.........córeczka Kornelia martarta.............tp. 17.11.......1 ciąża .........pleć nieznana Krucha2007..........tp. 17.11....... ciążą..........pleć nieznana kasika26..............tp. 21.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Creamyful............tp. 21.11.......1 ciaza..........Michelle, Norwegia 21.11.2012...........tp. 21.11.......1 ciążą.........Wojtuś ...Warszawa idris...................tp. 22.11.......1 ciąża..........Agata....Warszawa dorotelinka123......tp. 22.11.......2 ciąża..........chłopiec ..Biłgoraj GosiaqKR.............tp. 23.11.......1 ciąża..........Łucja, Aleksandra ....Kraków Listopadowa M......tp. 23.11.......1 ciąża..........płeć nieznana MaggieWhite........tp. 23.11.......1 ciąża..........Antoś........Wrocław biegaczka............tp. 24.11.......2 ciąża.........Maksymilian AgataHa..............tp. 25.11.......2 ciąża..........Feliks Anka271112..........tp. 27.11...... 2 ciążą..........prawdop.dziewczynka Grudzien_85.........tp. 28.11.......1 ciąża..........dziewczynka ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK.......T.POR/D.POR...........WAGA/DŁ. /RP.........IMIĘ.....DZIECI......SKĄD.. ............................................................ ....................................... Dagniesia37.....14.11/13.10......3100g/50cm/CC... .Kubuś.......4dzieci... Azja1212.........29.10/21.10......3200g/54cm/CC....Madzia ......Filip()... Leonka............05.11/28.10.....3310g/54cm/SN. ....Leon...................Warszawa madziolek_88... 05.11/29.10......2870g/52cm/SN.....Tosia................... Poznań ulna30...........03.11/29.10.......3020g/54cm/SN......M i łosz....3 dzieci... 1111ewa......... 06.11/01.11......2900g/51cm/CC.....Agnieszka............ ada1305..........10.11/01.11......3050g/56cm/SN...Emilia, Maria..............Wolsztyn patisonek87......06.11/02.11.......3725g/...../SN....dzie wczynka.. Dorian..Anglia Justyna1991.....03.11/05.11.......3590g/..../CC.....chłopiec.................Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna gratulacje:):) odpoczywaj:)kurcze jak tak widzę jak ta tabelka rozpakowanych mamusiek się wydłuża to dociera do mnie jak to już blisko i że w każdej chwili może się coś zacząć...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mam już rozpakowanych ulna30 ,1111ewa, ada1305 ,patisonek87 , Justyna1991 :D 🌼 Ja dalej w dwupaku, a oba gin twierdzą że powinnam rodzić przed terminem, a ja jakoś w to nie wierze, brak u mnie bolących skurczy o których piszecie, czop jeszcze nie odchodzi, organizm nie oczyszcza, dzisiaj bardziej niż zazwyczaj brzuch mi twardnieje ale zaraz ide pod prysznic więc powinno trochę pomóc 🌼 GBS miałam robiony, u mnie jest -, dostałam dziś kserówki swoich badań, które mogą się przydać przy porodzie, torbę do porodu przepakowałam bo próbowałam spakować się w mniejszą ale nie dało rady zmieścić, a w większą póki co jeszcze się mieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaBlondynka, powodzenia!!! A ja zasnełam i o 24 wszystko minęło.... Przez 4 godziny skurcze najpierw co 15 minut, potem co 10, nawet 9 i dupa- koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała B urodziła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W końcu się doczekała :D. Sms "Arturr urodził się dziś ekspresem 7.30, 3,2 kg i 57 cm szczęścia". GRATULACJE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe widzę , że nie tylko ja na nogach od rana ;) Dzień dobry laski, co tam u Was? ❤️ U mnie szaro, zimno i deszczowo a dzień zapowiada się pracowicie. Trzeba całą chatę posprzątać, wyprasować pranie... Dostałam też kuszkę gruszek, przydałoby się założyć w słoiki :D Ciekawe kiedy, dynię też dostałam i tak stoi sobie 2 tygodnie i czeka na zbawienie. ❤️ Wczoraj jak tylko położyłam się do łóżka, zaczęłam czuć swoje standardowe bóle (krzyż + @) tylko trochę silniej, tak, że nie mogłam zasnąć. Straszyli mnie, że jak mi tam doktorka namiesza w środku to mogę urodzić, ale jakoś nie chciało mi się w to wierzyć. No i zasnęłam i chyba miałam rację, że nie wierzyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sobie wygotowałam laktator i buteleczkę więc teraz tylko kłopot z większą torbą do szpitala :) Od rana męczą mnie tylko z małymi przerwami właśnie takie bóle @ trochę się powierciłam na piłce i mam na razie spokój :) Co do Waszych nocnych bóli różnego rodzaju ja dziś zmieniając bok podczas spania poczułam taki mocny ból w dole macicy i jajnikach taki ciągnący ból.. Miałam wrażenie, że jajniki mnie ciągną do środka tj w kierunku spojenia łonowego za chwilkę przeszło ale promieniowało to na krzyż... Ja dziś w planach mam również prasowanie i może jakiś spacerek ale jak na razie zapowiada się tylko na deszcz :( Mała B ale Ci to szybko poszło :) Gratuluję synusia :) W końcu się doczekałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) ja mam bardzo gleboki pepek wiec mimo tego ze go porosciagalo troche to i tak jeszcze dziurke mam ;) 🌼 justyna1991 gratulacje !! :) ❤️🌼❤️🌼❤️ oooo Blondi na reszcie ruszylo :D gratulacje!! :))) ❤️🌼❤️🌼❤️ futrzak u mnie tez zimno, deszczowo i wietrznie :/ pogoda jakos nie zacheca do niczego. czekam az snieg spadnie wreszcie :D 🌼 ja to sie czuje dalej do niczego :/ wczoraj zebralam sie do szpitala jak moj wrocil wieczorem. i spedzilismy tam dobre 4h :/ wieczorem nie ma zamieszania to wszyscy maja czas... boli mnie strasznie to podbrzusze i nie wiedzialam jak to z tymi terminami moimi pomieszanymi jest, wolalam jechac sprawdzic czy wszystko ok. porobili mi badania, podlaczyli pod KTG i tak lezalam... najpierw polozna mnie tam obejrzala, pokazala na monitorze z jaka czestotliwoscia maly sei rusza, ale z tego co tam bylo powinnam go ciagle czuc, a ja moze dwa razy poczulam jak sie ruszyl. potem naczekalam sie az przyszla jakas asystentka z USG i meczyla mnie dobre 15min bo nie umiala znalezc wszystkiego :/ potem znowu czekanie az przyszla jeszcze lekarka tez z usg bo tamta nie pomierzyla wszystkiego jak powinna i znowu jezdzila mi po brzuchu, maly tak sie wkurzyl i tak zaczal sie ruszac i mnie kopac ze moj to przy pewnym ruchu az do tylu odskoczyl bo wrazenie bylo jakby z brzucha mialo mi cos wyskoczyc zaraz :( glowke ma miedzy moimi biodrami juz, dlatego brzuch mnie tak mocno boli. biodra tez mnie bola i strzela mi tam wszystko bo sie rozlazi - nic tylko czekac na krwawienie albo wody. za to jak wracalismy do domu to az mi lzy lecialy z bolu tak mi tego malego zdenerwowaly ze tak mi wypychal wszystko i tak mnie skopal.... dopiero w domu sei uspokoil jak sie polozylam do lozka. dzisiaj dalej biodra czuje, cale podbrzusze tak ze ledwo chodze, w krzyzy mnie ciagnie. ja juz tak stwierdzilam ze ja to sie do ciazy nie nadaje.... dzieci tak, chce miec ale zeby w ciazy biegac to zdecydowanie nie dla mnie :/ na poczatku sie zle czulam, teraz to jest masakra jakas.a wczoraj jeszcze moj mi mowi ze on to tez ma przerabane, bo ja to moze fizycznie przechodze ale on psychicznie, chociaz fizycznie tez troche bo zamiast odpoczywac w domu to on tutaj szpitale tutaj to tutaj tamto. kurde to mu wygarnelam troszke ze super ze przechodzi to fizycznie, bo sie nie wysypia i duzo musi teraz pracowac, ale to nie on ledwo sie rusza, nie jemu ciezko jak z workiem ziemniakow by chodzil, nie on sie budzi w nocy przy kazdym ruchu + spacery na siku kilka razy, nie on jest skopany i przede wszystkim to nie on to dziecko urodzic musi. a bylam juz tak zla bo to czekalismy na ta lekarke wtedy dlugo i mnie tak bolalo... on juz sie nie odezwal tylko glowe spuscil. bo ja to tez wolalabym funkcjonowac normalnie i do pracy chodzic itp a nie ze mam problem z kanapy sie podniesc nawet :/ dzisiaj tez pilke nadmucham, sprobuje poskakac po niej troche niech ten maluch juz sie ruszy ;) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaB. Gratuluję!:-) Wreszcie się doczekałaś :P Zazdroszczę :-) 🌼 Dziś miałam wyjątkowo spokojną noc (mam nadzieję, że nie zapeszę :P) tylko na siusiu musiałam oczywiście co chwilę biegać, ale potem szybko zasypiałam :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatiana biedna ale Cię wymęczyli :( Nie dziwie się, że mały się denerwował ... A tak to wszystko w porządku jest? Spróbuj z piłką ja dzisiaj sobie poskakałam troszkę fajnie rozluźnia mięśnie nawet takie zwykłe kołysanie :) Wiesz faceci tacy są dla niego "męczarnia", że się nie wyśpi i więcej pracuje no i, że psychicznie przeżywa na swój sposób ciąże ale nie bierze pod uwagę wcale jak kobieta się czuje co ona przechodzi... Nie martw się mój ma podobnie czasem też mu się zdarzy marudzić w nocy, że znowu wstaje przecież przed chwilą byłam etc ale staram się nie zwracać uwagi na to choć przegiął pałę ostatnio niby w żartach skomentował mój tyłek jako zadek słonia tylko, że mojemu brak ogonka dostał zjeb*ę bo ja sama czuję się mniej atrakcyjnie a on mi jeszcze z takim tekstem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×