Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Hej, powiedzcie mi, stosujecie jakieś kremy na rozstępy? Ja się na razie samą oliwka smaruje ale to chyba za mało jak tak czytałam opinie innych kobitek to one 2 x dziennie na zmiane oliwka plus krem na rozstępy. A wy jak uważacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, powiedzcie mi, stosujecie jakieś kremy na rozstępy? Ja się na razie samą oliwka smaruje ale to chyba za mało jak tak czytałam opinie innych kobitek to one 2 x dziennie na zmiane oliwka plus krem na rozstępy. A wy jak uważacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieczkę sobie zrobilam z bratem bo musial wyjechac na 2 dni. Zawsze cos ciekawszego niż tylko w domu siedzieć. ;) Ja na rozstepy stosowalam bielendy krem, a wczoraj kupilam ziaji- wydaje mi sie milszy na brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja po wizycie :) Mój synuś zdrowiutki, wszystko pięknie, ładnie wygląda- okaz zdrowia :) rozwija się bardzo dobrze nie ma żadnych zastrzeżeń :) Gin nawet stwierdził, że usg połówkowe nie jest potrzebne no ale ja chce żeby maluch mógł później zobaczyć jak fikał koziołki u mamy w brzuszku :D Tak się cieszę, że wszystko ok... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, ciesze sie ze zdrowy dzidziuś, mam nadzieje ze moj tez, w poniedzialek mam wizyte ale ostatnio lekarz mowil ze jest wszystko ok wiec jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś dzidzia na pewno zdrowa :D A co do kremu to ja też mam gerber :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam jeszcze pytanko, czy to możliwe, żeby moja waga dalej była na minusie w 20 tyg.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , sorrki ze sie ostatnio malo odzywam,ale ta budowa pochlania cały nasz czs. wczoraj tak sie przewróciłam ze skrecilam noge , nie moge chodzsic, a lekarze nic nie moga zrobic bo nie zrobią rtg ciężarnej, chyba umre z bólu, poszłam wczoraj na wizyte, bo sie przestraszylam,czy malenstwu sie nic nie stało, ale na szczescie z nim wszystko ok , i dowiedzialam sie ze bedzie synek:) córcia od poczatku i tak wołała do mojego brzuszka OLEK wiec wywróżyła:) no i raczej na 10 % bede miec cesarke, bo z pierwsza corcia tez mialam, z jednej strony jestem spokojna ,ale chcialabym urodzic naturalnie, a tak sie nigdy nie przekonam jak to jest...no ale najwazniejsze zdrowie i bezpieczenstwo małego. ok nadrabiam zaleglosci w czytaniu co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dawno nie pisałam ale to dlatego że miałam kompa w naprawie i myślałam ze się go nigdy nie doczekam ale jest i już mogę pisać U mnie już 20 tydz i mogę się pochwalić że dostaje już zdrowe kopnięcia i jest to super uczucie a ruchy czułam już od 3 tyg Mam do was pytanie czy zdarza was się wam samym badać bo ja przed ciążą czasem się badałam a teraz w ciąży pierwszy raz od 3 miesięcy i mam wrażenie że szyjka mi się skraca i twardnieje mi brzuch od tygodnia nawet kilka razy dziennie a jak jest u was bo ja się trochę obawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam kremu z Gerber rano smaruję się oliwką wieczorem tym kremem.. Robię brzuszek, boczki i górę ud od przodu bo zauważyłam, że pojawiły mi się tam rozstępy po jednym z każdej ze stron.. wcześniej nie smarowałam ud, zaczęłam od kilku dni. 1111ewa ja się nigdy sama nie badałam.. mamajuleczki biedna, a na ból nogi bierzesz w ostateczności jakiś lek przeciwbólowy? Synek mówisz, mnie też się marzy :D Olek to ładne imię jeśli to kostka to może coś z torebką stawową... Spróbuj okładów ja wiem co to znaczy mieć skręcone kolano miałam rzepkę w dwóch częściach, punkcję i gips na całą nogę.. Wiem co to za ból... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ogarnęłam działanie telefonu. Hehe! Kupiłam sobie dzisiaj koszulę na obronę licencjata bo w biuście w nic się już nie mieszczę i zauważyłam dzisiaj coś dziwnego, że chyba mi trochę brzuch urósł. Wreszcie ;) Ale niech nie rośnie za duży :P O rany... Jaka jestem zmęczona... Kładę się chyba już spać. Może wreszcie prześpię całą noc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika ale jak to, mowisz ze chudniesz? w sumie jesli to twoja 1sza ciaza to to chyba normalne znaczy mam kuzynke ktora mowi ze do 6 miesiaca nic nie przytyla a potem jak ja wybrzuszyło to masakra:) 1111ewa, po 20 tyg sa skurcze przepowiadajace, czyli jakies tam takie poszukaj sobie w googlach o tym i sie nie martw bo to nic groznego:) Listopadowa, ja zauwazylam jakis czas temu rozstepy na gorzach ud po 2-3 kreseczki na kazdym malo widoczne ale jednak sa :/ ja wogole mam duzo rozstepow nawet jka w ciazy nie bylam, od tycia i chudniecia:/ kiedys wazylam 86 kg a np w ostatnie wakacje 56 a teraz juz 73 no ale nie zaluje sobie:D tyle ze nie przejmuje sie za bardzo tymi rozstepami bo w sumie mam i na boczkach i na udach od srodkowej strony i na piersiach i powiem wam ze ich az tak nie widac bo sa jasne... teraz sie smaruje bo moze uda uniknac sie takich wielkich kilkucentymetrowych:) kondalsia ja to juz dawno przerzucialam sie na wieksze biustonosze:) i tez zauwazylam ze mi rosnie brzuch, widac to w obcislych ubraniach, ciesze sie bo nie moge sie doczekac duzeeeeego brzucha :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dzisiaj miałam wizyte u gin, cały dzień byłam niespokojna bo sie martwiłam czy wszystko będzie ok,usg połówkowego jeszcze nie miałam robionego bo gin chce żeby dzidzia jeszcze podrosła i serce było dobrze widoczne, posłuchałam tętna i gin zdradziła mi płeć, prawdopodobnie bedzie chłopczyk :) a na połówkowe zapisała mnie na lipiec,chyba że coś bedzie się dziać to mam przyjść wcześniej z tego co czytam to już pare chłopczyków będzie ;) ja jak na razie smaruje się oliwką ale w krem pewnie też bedę musiała się zaopatrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to super że wszystko w porządku, i dzidziuś zdrowy, i pewnie nie żałuj sobie tego Usg, bedzie chociaż pamiątka, z tą waga to róznie jest , jedna juz przytyje 5kg ,inna wogule, nie martw sie wybuli cie na końcu,... 9 miesiąc najgorszy,:) mamajuleczki, wspólczuje bólu, i gratulacje synusia, imię znane, bo mój Synek ma na imię OLIWIEREK, a wszyscy na nie go wołamy OLI, lub właśnie OLEK 1111ewa no wkońcu sie odezwałaś, co do badania to ja tez nigdy sie nie badałam sama, i szyjka jest dla mnie obca, wydaje mi sie że nie umiałabym jej rozróżnić,zostawiam to lekarzowi Aja dziś byłam z synkiem na badaniach i tak biedny płakał jak mu pobierali krew, z piąstki u ręki , bo tam miał najlepsze miejsce do pobrania, za tydzień idziemy na zabieg, tego jąderka lewego , bedzie miał sprowadzane, no i byłam na wizycie z anestezjologiem , i powiedział ze bedzie miał dwa znieczulenia ogólne, i zewnotrzoponowe, tak sie boje tych znieczuleń , juz teraz nie myślę o niczym tylko o tym :(, zabieg bedzie trwał godzinę , reszta to kilkugodzinna obserwacja po znieczuleniu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z rana :) Ja padłam już przed 21 i podziwiam Was, że dajecie radę tak długo siedzieć :) Widzę, że już będzie troszkę chłopczyków, super a macie wybrane imiona już? My się jeszcze zastanawiamy. No u mnie z tą wagą jest tak, że jest niższa niż na pierwszej wizycie, czyli jestem na minusie jeszcze ale gin mówi zawsze, że idealnie więc się niczym nie martwię :) a brzusio już w obcisłych rzeczach też zrobił się widoczny no i czuję już malucha dobrze rano i wieczorem bo w dzień jak jestem zajęta to nawet o tym nie myślę i się nie skupiam na tym :) a Wasze maleństwa też takie ruchliwe? Mój synuś na każdym usg się wygina :D a pierwsze co to zobaczyłam maleńką główkę z kciukiem w buźce przesłodko to wyglądało ale chyba poczuł, że mama go ogląda to poszedł w tany i od razu jak gin zjechał niżej to nóżkami machał i siusiaka pokazywał :D chyba żeby mama miała pewność, że nic nie znikło :) A na to usg połówkowe/4D to trzeba iść do 22 tyg.? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ale z Ciebie laseczka :) ślicznie wyglądasz a brzuszek uroczy widać różnicę między pierwszym a ostatnim zdjęciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika,,, nie przesadzaj,,,, gruba , stara dupa ze mnie :D a różnice widać,,,,, :) w końcu gdzieś to 5 kg musi się mieścić,,,, a patrząc na pierwsze to jak widać mam budowę taką że i tak mi brzuch odstaje i tak i tak,,,nawet jak wagę miałam -6 kg ( w stosunku do 1 fotki ) to i tak wszędzie byłam szczupła a brzycho i tak sterczał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chudzielcu jeden bo ja się zaraz załamię "jak Ty uważasz, że jesteś gruba, stara dupa" :D To mój brzuszek chyba jest większy zresztą zaraz spróbuje zdjęcie wstawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, ja narazie chciałam się tylko przywitać :) i już nadrabiam zaległości :) . A nazbierało mi się tutaj tego dosyć sporo bo od piątku :) . Miałam nową koleżankę w pracy ale już odeszła :P czekam na drugą :) . WIdzę że nadal biegaczka się nieodezwała :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie nie odezwała,,,, ale nie ma co panikować bo może nie mieć najzwyczajniej w świecie możliwości kontaktu ( zepsuty komp, wyjazd , urlop itp ) Nika,,,, no też fajnie,,,, ale ty słońce na szczuplutką wyglądasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szczuplutka... ale Ty kochana też szczupluteńka jesteś :) Mam nadzieję, że biegusia nie ma po prostu czasu się odezwać albo tak jak Gosia pisze jest gdzieś na wyjeździe i nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na piersiach te rozstępy to ja też mam... Dziewczynki ładne macie już te brzuszki, pozazdrościć mój wygląda bardziej jak od tłuszczyku... A macie też problemy z cerą? Mam jakieś co róż nowe wypryski na twarzy co kiedyś nigdy nie miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowa ,,,, mnie koło nosa trochę jakby uczulenie wyszło ale staram się tego nie maltretować i takie delikatne krostki,,,ale mi to może od jedzenia też wychodzić bo jak łapie apetyt to wszystko co popadnie wchłaniam :D muszę przystopować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane....jestem jestem...ale sie rozpisałyscie ....potem Was nadrobie... ....cóż ja wylądowałam w szpitalu jak wam wczesniej pisałam miałam takie lekkie plamienia i poszłam na izbę i od razu mnie przyjęli...poleżałam 4 dni dali mi antybiotyk i cos tam jeszcze i na koniec zastrzyk immunoglobuliny(przeciwciał bo ja rh ujemny jestem wiec zagrożenie wieksze poronienia)...ale jestem juz w domu mam jeszcze l4 praktycznie do konca miesiaca i dobrze mi z tym...nie miałam czasu bo musiałam troche papierów z pracy ponadrabiac no ale juz jestem...u mnie jutro 17 tydzień pęknie i wejde w 18 a brzucho mam trochę więszy niz Gosia czy Nika ale ja nie jestem tak szczupła a poza tym to moja druga ciąza więc tez moze byc to przyczyną....ruchy juz czuje...maleństwo kręci sie i wierci szczególnie wieczorem coraz mocniejsze ale to jeszcze nie mocne kopniaki cos w stylu bulgotania i takich delikatnych kuksanców....na usg prenetalne ide pod koniec czerwca akurat bedzie 19 tydzień więc prawie ze połówkowe....mam nadzieje ze dowiem sie co tam siedzi w srodeczku....widze ze u nas obsypało chłopaczkami...wielkie gratulacje dla mam...a widziałam w szpitalu na usg moja kruszynkę ale sie wierciła i rączkami i nóżkami machała :) widziałam pierwszy raz więc samie wiecie jakie to przyjemnie dla oka i cudowne:)... ewela a co z ta twoja zastępczynią???? rozmysliła sie??? nie wierze??? kobietko uciekaj na l4 chociaz na 10 dni bo cos mis ie wydaje ze w takim tempie to ty bedziesz do konca chodzic do pracy!!! wez robote do domu i zmykaj i nie mów ze sie nie da...uwierz mi ze wszytsko sie da...troche dystansu i odpoczniesz ze hej!!! ja siedzie w domu i nadrabiam przez tel albo kompa i zyje:) praca nie zając...a najwazniejsze zdrowie maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×