Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

o żesz ... no to ma alkohol a ja wypiłam dwa :( . No pięknie... jaka stara taka głupia ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno niewielka ilość alkoholu nie szkodzi ;) Nie przejmuj się. Teraz już wiadomo, że Karmi odpada do listopada co najmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondalsia , najczęściej w jakich większych typu tesco, tanie też w sumie nie są bo ok 3 zł za tą mała but 0,3 wpisz w Google i daj grafikę napewno ci się wyświetli, żebyś widziała czego szukać. A i jak dawałam do sprubowania osobą pijącym normalne piwo to mówili że fajny smak i podobny do zwykłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jadę na zakupy większe z moim M więc może uda się znaleźć :) Dzięki! Uciekam dziewczynki, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondalsia , najczęściej w jakich większych typu tesco, tanie też w sumie nie są bo ok 3 zł za tą mała but 0,3 wpisz w Google i daj grafikę napewno ci się wyświetli, żebyś widziała czego szukać. A i jak dawałam do sprubowania osobą pijącym normalne piwo to mówili że fajny smak i podobny do zwykłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela nie martw sie, gdzies czytalam ze zanim wchlonie sie do krwi to jest strawiana taka niewielka ilosc alkoholu, aczkolwiek sama nie pije karmi ani piwa zadnego teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę właśnie z chłopakami na Krakowskim kazimierzu na ogródku przy wodzie mineralnej i oglądamy mecz - drogie Panie 1 : 0 dla NASZYCH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja nie lubię tego typu sportów ale chciałam rozpoczęcie zobaczyć i tak się zasiedziałam i widziałam akcję z tym golem.. Jeszcze jeden by się przydał ale tak do ):) Szkoda tylko, że nie puścili tego hymnu "koko Euro spoko" czy jakoś tak :D Jak tam dzień mija? GosiaqKR dalej z chłopakami? Ja cicho się chwaląc czułam dziś coś w rodzaju motylków w brzuszku po przyłożeniu ręki ale to dopiero 16 tydzień i chyba za wcześnie tym bardziej, że to pierwsza ciąża.. Chodzi za mną jakiś fast food jakiś kebab albo przynajmniej cheesburger :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak siedzimy , większe emocje były jak Tytoń obronił karny niż ten gol, mecz jak mecz ale ta integracja, ta wspólna radość, to jest fajne ;). Teraz niestety 1 : 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak siedzimy , większe emocje były jak Tytoń obronił karny niż ten gol, mecz jak mecz ale ta integracja, ta wspólna radość, to jest fajne ;). Teraz niestety 1 : 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam...zapraszam...
Cześć dziewczyny. Mam do sprzedania mnóstwo ciuszków, z których wyrósł mój synek. Możecie skompletować całą wyprawkę. Większość ciuszków dla dzieci w wieku od urodzenia do 4 - 5 miesięcy. Ubranka jak nowe, wyprane i wyprasowane. To mój link na allegro. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3883428 Możemy również dogadać się poza allegro. Gorąco zapraszam i polecam. http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=3883428

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suszarka mi wybuchla :( znaczy sie kabel sie spalil ale byl huk, mam nadzieje ze dzidzia sie nie wystraszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, mnie ostatnio masażer tak wybuchł ;) błysnęło, strzeliło i korki wysadzilo ;) oddałam do naprawy bo takich nie ma już w sprzedaży. Mam nadzieję że naprawią bo nie mam jak walczyć z celulitem teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, mnie ostatnio masażer tak wybuchł ;) błysnęło, strzeliło i korki wysadzilo ;) oddałam do naprawy bo takich nie ma już w sprzedaży. Mam nadzieję że naprawią bo nie mam jak walczyć z celulitem teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakieś przebicie prądu było ja miałam tak z żelazkiem ale z około rok temu był w przedłużaczu wszystko pięknie, fajnie a tu błysk i wtyczka zaczęła się palić :/ korki też wysiadły trzeba było wymienić na nowe ... A jaki miałaś masażer? Ja kiedyś używałam pasa wibrującego, pożyczyłam od siostry i powiem Wam, że też się spisywał choć troszkę mnie to irytowało trzęsące się uda i pośladki :) :D No i tak remis był a widziałyście późniejszy mecz Czechy- Rosja? To dopiero Czesi przegrali z kretesem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie odzywałam się trochę bo brakuje czasu :( Ja we wtorek byłam na USG połówkowym po 6 tygodniowej przerwie. Wszystko dobrze na szczęście dzidziuś waży już ponad 250 g a ile mierzy to nie wiem muszę zobaczyć na tych wydrukach. Lekarz nagrał płytę i takie USG kosztuje 250 zł ale było warto. Tyle że dalej nie wiem jaka płeć szkoda :( Następną wizytę mam za 4 tygodnie. Czuję się dobrze i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja, a w którym byłaś tygodniu na tym połówkowym? W ogóle to fajnie że wszystko ok z dzidzia i Tobą ;) Listopadowa. Masażer miałam z Medisany , rondo . Takie 4 kółka obracające się ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, o nie, o nie...! Jak to połówkowe i nie wiadomo jaka płeć?! No ja już nie mogę wytrzymać z ciekawości i byłam pewna, że wreszcie się dowiemy czy będzie synuś czy córeczka. Mam nadzieję, że moje połówkowe w poniedziałek też wyjdzie dobrze, ale jednak okaże się któż tam mieszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaqKR to było 19 tygodni i 2 dni. lekarz mówił że najlepiej w 22 tygodniu ale szkoda że nie poznałam jaka płeć mówił tylko że siusiaka nie widzi ale jaka płeć to nie ośmieli się zgadywać. Bardzo się martwiłam idąc na tą wizytę bo 6 tygodni to bardzo długa przerwa poza tym to nie wiedziałam czy czuję ruch czy tez nie. Teraz na szczęście już czuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranoja, żeby 1 w tygodniu mieć mega potężny atak migreny :( w weszła sobotę zdychałam i dziś też pewnie do wieczora z łóżka nie wstanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-) Widać, że weekend bo pusto na forum :-) mam do Was pytanko pijecie może kawę? Ja ostatnio czuje potrzebę przez ta pogodę cały czas duszno i niskie ciśnienie więc pije jedną w ciągu dnia rozpuszczalna z mlekiem taka słaba pół na pół i nie wiem czy jedną dziennie mogę sobie taka wypić? Nie chce żeby małemu zaszkodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema :) wlasnie mialam pisac ze tu pusto jakos w weekendy :p Nika mozesz pic tylko powiedz o tym lekarzowi, kaze ci brac pewnie magnez czy tam zelazo, jedno w dwoch w kazdym razie, bo kawa to wyplukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze. W tym tyg. Właśnie wybieram się na wizytę więc musze sobie pozapisywac o co muszę zapytać bo zapomnę a czuje się zmęczona cały czas ta pogoda już mnie męczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sobie zapisuje o co mam spytac :D myslalam ze tylko ja tak mam :p mnie tez pogoda meczy, mogloby byc wreszcie normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus ja wyciagam cały notes i od kresek mam wypisane :-) a tym razem po tym szpitalu to też mam trochę pytań więc lista się zrobi :-) no ale lepiej zapisać niż zapomnieć i później znów się zastanawiać :-) Ciekawa jestem co tam u reszty naszych dziewczyn :-) co u biegaczki... Gosia jak się czujesz? Ból już minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę obecna minął , ale taki ból jest cholernie męczący i teraz jestem taka niedociumana. Znowu waga poszła w górę , ech. Ważyłam się bo u Teściów jesteśmy ,od początku ciąży wg ich wagi +5 kilo, to chyba dużo nie ? 16 tydzień . muszę się wziąć za siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę obecna minął , ale taki ból jest cholernie męczący i teraz jestem taka niedociumana. Znowu waga poszła w górę , ech. Ważyłam się bo u Teściów jesteśmy ,od początku ciąży wg ich wagi +5 kilo, to chyba dużo nie ? 16 tydzień . muszę się wziąć za siebie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaqKR spokojnie ja do nie dawna miałam +4 dziś się ważyłam i już 5 więcej.. Chyba nie jest to złe przybieranie :) Współczuje Gosiu bólu ja mam czasami takie silne, że mnie na wymioty zbiera ale to rzadko zależy od pogody... Liczę, że szybko Ci przejdzie :):* Pomagają Ci jakieś tabletki? Bierzesz coś? Może zapytaj lekarza pewnie coś doradzi.. Jak tam w ogóle weekend mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×