Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

Gość do Gosiak
hej laseczko jesli masz 18tc5 dni to nie jestes w 17!! co za bzdura!!!!! na pewno gin tak nie liczy..licza sie skonczone tygodnie 18tc5d to zakończony pełen 18tc ...a rozpoczety 19 !! liczysz 18.1 18.2 18.3 18.4 18.5 18.6 19.0 - tu jest PEŁEN 19 tc itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Gosiak
k woli wyjasnienia 18.1 18.2 18.3 - trzeci dzien zaczetego 19 tc 18.4 - czwart dzien zaczetego 19 tc 18.5 piaty dzien zaczetego 19 tc 18.6. szosty dzien 19 tc 19 - zakonczony 19 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) u mnie w pracy nauka pełną parą wre, biegaczka może miałaś rację i panie jest w 10 :) Mam nadzieję że już zostanie :D . Mała Blondynka, tak mi się kojarzy że twoja mała trakutuje jedzenie jak zabawę nad którą fajnie spędza się czas, może jakoś postaraj się jej wytłumaczyć że jest czas na jedzenie i czas na zabawę. Kurcze musi być jakiś sposób żeby wiedziała że musi zjeść i jest wolna :). A siedzi i je przy stole czy może przy zabawkach, przy telewizorze ? Jeżeli chodzi o ruchy to u mnie czasem są bardzo mocne i dosyć częste, a czasem jest jeden dzień ciszy , potem zestresowana kłaadę się wieczorem i czekam na jakieś kopnik (znak że żyje) i zazwyczaj taki znak dostaję hehhh. Czasem też się martwie i zastanawiam się czy to normalne , wkońcu to druga ciąża, specjalnie wielka nie jestem a te ruchy takie w kratkę hehh. Jutro mam wizytę u gina więc mam nadzieję że rozwieje wszystkie moje wątpliwości. Słyszałyście że nie można jest w ciązy truskawek ??? Kurcze ja je wpierniczam na potęgę a tu takie wieści do mnie dochodzą ? W sumie nie wiem dlaczego, może to kolejny zabobon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokoiłyście mnie trochę z tymi ruchami bo wszędzie gdzie czytałam jest napisane, że jak się już poczuję ruchy to będzie się je odczuwało codziennie. W ogóle denerwuje mnie trochę już to wszystko. To być powinno, a to nie, to można, a tamto zakazane... Jakaś rozdrażniona w ogóle od wczoraj jestem i płakać mi się chce :( ewela jak słyszałam o tych truskawkach i to chodzi o to, że mógł na nie nasikać jakiś zwierzak zakarzony toksoplazmozą i jak nie umyjesz truskawki (czy tam jakiegoś innego krzaczastego owocka) to też możesz się zarazić chorobą. Jak Ci smakują to jedz truskawy bo zdrowe są :) Ja już z pół tony chyba zjadłam :D Witam nową koleżankę i mam nadzieję, że będziesz tu z nami dzień i noc całą pisała :) Dopisz się koniecznie do naszej listy :) Blondyneczka... pisz, pisz :) Ja czytam bo sama też lubię trochę więcej naskrobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może imiona dzieci naszych brzuszkowych dopiszemy? Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża......... prawdop. chłopiec ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11.......tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana 1111ewa...........tp. 6.11.........2 ciąża........płeć nieznana Życiowa optym...tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37 .....tp.14.11........4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.......płećnieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 1.11.........1 ciąża........prawdop.dziewczynka idris...................tp. 22.12........1 ciąża.........płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela Pierwsze słyszę o truskawkach, przy młodej w sezonie jadłam i teraz też. Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki ;) Nie zjadłabym jedynie typowych rzeczy które mogą spowodować zatrucie czyli np sushi z surową rybą, w wersji domowej z wędzonym łososiem jem normalnie, zresztą w restauracjach też masz wybór jakie chcesz sushi. Ludzie czasami tak gadają a nawet nie wiedzą z jakiego powodu różnych rzeczy jeść nie można ;) To samo tyczy się serów pleśniowych. Których NIBY jeść nie wolno, ale to dlatego, że prawdziwe pleśniaki są z mleka NIEPASTERYZOWANEGO, a to może zaszkodzić, sery typu turek i inne takie dostępne w naszych sklepach to tak naprawdę psudo pleśniaki bo są z mleka pasteryzowanego - a więc zupełnie nieszkodliwe i można jeść. Wiadomo nie je się tataru bo surowe mięso może zaszkodzić jak niedobre nawet bez ciąży, a w ciąży zatrucie raczej chce się uniknąć ;) Tak samo np kogiel mogiel - on nie jest szkodliwy, no ale jak nie masz pewności co do jajek to nie wiesz czy jakiejś cholery nie mają i dlatego lepiej uniknąć tego typu jedzenia ;) A jeszcze co do młodej to je różnie. Czasami siedzi ze mną w kuchni jak ja coś robię i je przy stole czyli bez zabawek, tv tylko np czeka na nią ciasto np po pierogach, że jak zje to się nim pobawi, czasami jemy w pokoju i leci bajka, czasami jadamy w restauracjach, zdarza się, że na dworze... Wszystko cacy fajnie tylko ona nie rozumie tego, że ZJEDZ ŁADNIE RAZ RAZ I GOTOWE. Teraz zupę jadła ( pierwsze od śniadania) akurat przed bajką bo odpoczynek po spacerku - tradycyjnie się zapatrywała, wyłączę bajkę - będzie nawet z ziemniakami z zupy gadać :D Końcówka zupy "już mało mam, nie radze sobie, pomóż mi" pomogłam to wrąbywała normalnie i pewnie jakbym dolała to by jeszcze zjadła bez gadania gdybym to JA ją karmiła... Ale dobra widocznie taki z niej ułom mały :D Będę dalej gadać i gadać i gadać... biegaczka Mój ginek mi mówił, żebym do szpitala sobie poszła zrobić to usg, ale wolałam iść do prywatnego specjalistycznego gabinetu, nagrać płytkę itp ;) W szpitalu to pewnie w 5 minut wykonaliby tylko badanie, a tak miałam taką wizytę badanie z popatrzeniem, pożartowaniem sobie :) Kurcze głowa mnie coś boli, poleżałabym sobie, ale w sumie jak leże to mam wrażenie, że mnie jeszcze bardziej boli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaBlondynka ja chodzę prywatnie i też połówkowe miałam płatne, ale pani gin się nie kwapiła, żeby płytę nagrać. :/ w ogóle jakieś fochy ma ostatnio, ale chodzę do niej od ponad 2 lat więc jakoś niezręcznie byłoby mi teraz zmienić lekarza tym bardziej, że pracuje w szpitalu tam gdzie chcę urodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no właśnie MYĆ :D No przecież to logiczne i wiadome, żeby umyć wszystkie owoce i warzywa. Wiecie, że niektórzy myją też banany? Bo jak się trzyma skórkę to też może coś na niej być.. nie wiem mi się to wydaje trochę przesadą. Jajka jedynie czasem myłam jak takie typowe brudne były a tak to przyznaje się, że sama dla siebie to nie pamiętam o tym :P A dla dziecka niby trzeba zalać wrzątkiem przed wybiciem, pamiętam zrobiłam tak kilka razy przy pierwszych jajkach dla młodej, później myłam, a teraz nic bo nie wiem no wydaje mi się, że te jajka czyste są obmywane przed zapakowaniem jak tam na tych taśmach ktoś je zbiera do wytłaczanek A co do tabelki to kurde no mi w niej brakuje naszych miejscowości :P Ciekawi mnie która skąd jest, kiedyś może na jakieś kawki będziemy chciały się umówić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój lekarz gin też prywatny (150zł wizyta) ale nie ma niestety usg 3d/4d. Ale uwielbiam go i jak mnie bada.. tzn żeby to zboczenie nie brzmiało, że badanie uwielbiam ;) hehe nie no chodzi mi, że zawsze mi fajnie wszystko mówi, wszystko sprawdza itp. Jak na usg ładnie widać to sam mi zdjęcie drukuje, jak jest tak normalnie to mogę poprosić o zdjęcia i nie ma problemu, ale najczęściej jest tak, że faktycznie nie warto bo nic tam nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę się tu nie śmiać bo ja jestem z tych myjących banany i wszystkie w ogóle owoce :P Jajek jeszcze mi się nie zdarzyło umyć, ale może się to zmieni jak dzidzia się urodzi ;) To co, rozbudowujemy tabelkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio? Ja o tych bananach tylko słyszałam jeszcze się nie spotkałam osobiście. Kiedyś u mnie koleżanka była i miałam pokój przy kuchni to my w kuchni, a dzieciaki w pokoju, miałyśmy dać im banana to ja urwałam i tak myślę, że kurcze może umyć powinnam bo tak nie wiem, pomyśli, że jakaś wieśniara jestem jak nie umyje i pach go pod kran, a ona patrzy na mnie i ze śmiechem " a co Ty robisz? ze skórką jadasz? " i się śmieje ze mnie, ja że no nie no ale tak robią niektórzy to się śmiała, że chyba mnie poje... :D W domu normalnie jem i tyle, młoda moja chyba zawsze dostaje do ręki już samego banana tzn bez skórki - obieram, ułamuje pół czy cały zależy od wielkości i jej daje w domu na talerzyk, na spacerze w rączki które później myjemy i tyle. Oczywiście ja tam nie myślę, że kogoś powaliło jak sobie myje c;nie, ale chyba nie mycie też nie jest czymś dziwnym? Zwłaszcza, że banan jest u nas najczęstszą rzeczą kupowaną do przegryzienia na spacerze więc jakbym miała nawyk mycia to bym przy suchych bułkach musiała zostać ;) Wczoraj sobie borówki kupiłam - pół paczki zjadłam idąc do domu i dopiero drugie pół umyłam w domu bo takiego smaka miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża......... Artur ( Bianka)...... Wrocław ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11.......tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana 1111ewa...........tp. 6.11.........2 ciąża........płeć nieznana Życiowa optym...tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37 .....tp.14.11........4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.......płećnieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 1.11.........1 ciąża........prawdop.dziewczynka idris...................tp. 22.12........1 ciąża.........płeć nieznana Jak jakaś mama nie zna jeszcze płci to imiona może napisać tylko w formie jakie wybrane "Bianka / Artur" , a jak zna prawdopodobnie to to drugie ewentualne w nawiasie jak ja? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh myślałam już, że akurat jak mam czas posiedzieć będzie ktoś jeszcze a tu zaś pusto :P No nic uciekamy na spacerek i do sklepu po nowy kolor ciastoliny ;) Później będą próby przekupienia "zjedz ładnie kolację to będziesz się bawić, ciastolina stoi i czeka to szybko szybko" :) Ostatnio zadziałało, ale codziennie nie mam czym jej przekupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha! Powiem Ci, że mój M też nie myje bananów czy pomarańczy przed zjedzeniem. Jeszcze się okaże, że mam jakąś fobię xD Nie wiem czemu, od małego zawsze wszystkie owoce zanim zjadłam to myłam i jeszcze mam manię, że jak wchodzę do mieszkania to muszę koniecznie umyć ręce. W ogóle to właśnie zauważyłam, że mamy ten sam termin porodu :D Szkoda, że tak daleko od siebie mieszkamy. Bo jakby 2 blondynki w duecie zaczęły rodzić to śmiesznie mogłoby być xD Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża......... Artur ( Bianka)...... Wrocław ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11.......tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana 1111ewa...........tp. 6.11.........2 ciąża........płeć nieznana Życiowa optym...tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37 .....tp.14.11........4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.......płećnieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 1.11.........1 ciąża........Zuzia (Antek)........Płock idris...................tp. 22.12........1 ciąża.........płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Boże jaka jestem wściekła ,normalnie ryczeć mi sie chce... Dziś wziełam czeresnie do buzi --(mytą ) i momentalnie strzelił mi ząb i to na dodatek dwójka z przodu! Zą b przy samym korzeniu mi pękł tzn odpadł ,umówiłam sie na jutro do dentysty myslałam że mozna przykleić tego zeba bo ja go mam a pani doktor powiedziała ,że nie da rady ze bedzie coś wiercić albo wstawić trzeba bedzie...Matko kochana ,cała trzese sie ...Jak jest korzń i na dodatek zdrowy to może dosztukuje ? No ale to musialaby cały ząb .. Ale u mnie dziś zimno Co do imion to u mnie Julka albo Marcel tylko ,ze ja za bardzo nie wiem jak wpisać do tabelki... Trzymajcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia37 skopiuj tabelkę i popraw dane tak jak my ;) To ładna przygoda z zębem. Nie zazdroszczę, a wręcz współczuję...:/ ale co nas nie zabija to nas wzmacnia :) Dasz rade przeżyć tego dentystę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) No ja jednak zrezygnowałam z dzisiejszej wizyty... mój by nie zdążył a ja bym nie dojechała na ten upał na miasto wyszłam na 20 min. a jak wróciłam to myślałam, że padne Uleńka dawaj znać jak po wizycie :) już się nie mogę doczekać relacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoras wpisac w tabelke bo piszę z telefonu i nie wiem jak się kopiuje i wkleja. U mnie ponoc na 200% chłopak - zreszta jajka było bardzo wyraznie widac. Chyba że 29 czerwca na połowkowym inny lekarz powie co innego. Imię to Leonard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża........Artur ( Bianka)...... Wrocław ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11.......tp. 5.11.........1 ciąża.........Leonard......Warszawa 1111ewa...........tp. 6.11.........2 ciąża........płeć nieznana Życiowa optym...tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37 .....tp.14.11........4 ciąża.........Marcel (Julka) martarta..........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.......płećnieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 1.11.........1 ciąża........Zuzia (Antek)........Płock idris...................tp. 22.12........1 ciąża.........płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagniesia Współczuje przygody z zębem, mnie ostatnio bolał i już panikowałam, że chyba do dentysty będzie trzeba, a ja mam taki uraz, że bez znieczulenie nie dam się dotknąć. Choćby mnie ktoś przekonywał, że chwila moment i prawie nie czuć to nie dam i koniec. A w ciąży wole unikać znieczuleń itp więc bardzo się ciesze, że sam z siebie przestał boleć i mam nadzieje, że już to nie wróci teraz. Leonka No to super gratuluje już pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dopiero teraz , nie moge spać,miałam pisać dopiero rano, ale skoro nie moge spac to teraz napiszę po wizycie wszystko ,ok , !! no i prawdopodobnie dziewczynka:) u mnie, to tak jak obstawiałam i przeczucia miałam , lekarz mi sie zapytał co obstawiam ja mówie ze córkę, no i po chwili on mi mówi ze powinnam na loteriach grać ,bo bardzo dobrze obstawiam, robił mi w gabinecie usg połowkowe, , ale to takie ooooo... bo powiedział ze on ma tu nie najlepszy sprzęt, i wszystkiego nie moze zbadać, wiec zebym sie wybrała prywatnie, , no i miałam okazję sie go spytac do kiedy to badanie moge zrobić, bo ze mam termin dopiero na 12,07, a on ze mogę go wtedy zrobić ze to nie przeszkadza ze to 24 tydz, ale dał mi jeszcze inny nr,tel. zebym sobie gdzie indziej zadzwoniła, ze tam terminy są krótsze, i ze tam robi usg jego kolega .zadzwoniłam i rzeczywiście terminy krótkie i zapisałam sie juz na poniedziałek na 20.00 , idealnie mi pasuję ,bo maz pojedzie ze mną, po wizycie wybrałam sie na zakupy i zakupiłam sobie dwie super przewiewne sukieneczki , bo ten gorąc mnie dobija, i dziś to nie wiedziałm w co sie ubrać, myslałam ze sie roztopię, a.... przytyłam od ostatniej wizyty ( czyli 4 tyg.) tylko 0,5 kg, wsumie przez cały ten czas tylko ,1,5 kg, nie moge w to uwierzyć, bo brzuch mam dośc , dość, poprostu w tych kolejnych ciązach sie tyje chyba mniej ( najwiecej miałam w 1 ciazy bo do końca dobiłam 0koło.20 kg, w drugiej 10 , )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża......... Artur ( Bianka)...... Wrocław ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża........córka Kornelia* (Miłosz) mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11.......tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana 1111ewa...........tp. 6.11.........2 ciąża........płeć nieznana Życiowa optym...tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37 .....tp.14.11........4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.......płećnieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 1.11.........1 ciąża........Zuzia (Antek)........Płock idris...................tp. 22.12........1 ciąża.........płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabele, bo się machnełam wtedy i zamiast 22.11.2012, wpisałam 22.12. :-) Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża......... Artur ( Bianka)...... Wrocław ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża........córka Kornelia* (Miłosz) mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11.......tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana 1111ewa...........tp. 6.11.........2 ciąża........płeć nieznana Życiowa optym...tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37 .....tp.14.11........4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.......płećnieznana idris...................tp. 22.11........1 ciąża.........płeć nieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 1.11.........1 ciąża........Zuzia (Antek)........Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela. co do truskawek ja ostatnio się podtrułam truskawkami, i od tej pory mój żołądek ma humory. Pobolewa, źle reaguje na różne rzeczy. Więc mimo że wcześniej się objadałam teraz sobie odpuściłam, ale jako takich przeciwskazań do jedzenia truskawek nie ma. Lepiej tylko nie jeść kg dziennie. Dziewczyny macie od czasu do czasu jakieś pobolewania w brzuszku, jakby takie deliktane skurcze, nie wiem jak to opisać. Ja na ogół nic nie czuje ale od czasu do czasu i nie wiem czy to jest normalne? Jadę pod koniec czerwca nad morze i nie wiem czy iść do lekarza na połówkowe bo będzie to 19 tydzień dopiero więc chyba za wcześnie . Napiszcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja imion nie mam wybranych,,,bo ja taka niezdecydowana jestem :( i nie wiem sama które mi się podobają , co tydzień to nowy jakiś pomysł mi wpada do głowy a męża jak pytam to mi mówi że na pewno ładne wybiorę , a jak mu jakieś mówię to mu się nie podoba,,,,, z facetami gorzej jak z dziećmi ,,, dlatego na razie poprawię tylko miejscowość,,,, i uporządkuje tabelkę :) Azja.................tp. 29.10.......2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........Artur ( Bianka)......Wrocław kondalsia...........tp. 1.11.........1 ciąża.........Zuzia (Antek)........Płock ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża..........córka Kornelia* (Miłosz) mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża..........prawdop.chłopiec malinka_77.........tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11........tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana 1111ewa............tp. 6.11........2 ciąża.........płeć nieznana Życiowa optym....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp. 10.11.......1 ciąża.........płeć nieznana ewela................tp. 14.11.......2 ciąża ....... płeć nieznana Dagniesia 37.......tp. 14.11.......4 ciąża.........prawdop.chłopczyk martarta...........tp. 17.11........1 ciąża ........płeć nieznana kasika26............tp. 21.11.......1 ciąza.........płećnieznana idris..................tp. 22.11.......1 ciąża.........płeć nieznana GosiaqKR............tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana.......Kraków Listopadowa M.....tp. 23.11.......1 ciąża.........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża.........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą.........prawdop.dziewczynka Połówkowe mam na 5tego umówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idris Jeśli chodzi o te skurcze to ja tak mam do 6- 7 razy na dobę od 18 tyg ale mnie to nie bolało tylko brzuch mi się napinał i gin powiedziała mi żebym brała magnez 3 razy dziennie ale na tym etapie ciąży to są już skurcze więc to nie jest niebespieczne dopuki nie są zbyt częste i zbyt regularne Nie słyszałam nic złego o truskawkach przecież są zdrowe mogą tylko uczulic ale tylko w dużych ilościach Jeszcze nie mam wybranych imion i nie4 znam płci i pewnie zostanie tak do 8 miesiąca bo jestem niezdecydowana ale na pewno wybiorę imie bardzo proste U nas wreszcie sie ochłodziło nawet powiedziała bym że jest zimno ale trochę chłodu się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×