Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lafari

********************mamusie LISTOPAD 2012*********************************

Polecane posty

witam kochane....jestem jestem...ale sie rozpisałyscie ....potem Was nadrobie... ....cóż ja wylądowałam w szpitalu jak wam wczesniej pisałam miałam takie lekkie plamienia i poszłam na izbę i od razu mnie przyjęli...poleżałam 4 dni dali mi antybiotyk i cos tam jeszcze i na koniec zastrzyk immunoglobuliny(przeciwciał bo ja rh ujemny jestem wiec zagrożenie wieksze poronienia)...ale jestem juz w domu mam jeszcze l4 praktycznie do konca miesiaca i dobrze mi z tym...nie miałam czasu bo musiałam troche papierów z pracy ponadrabiac no ale juz jestem...u mnie jutro 17 tydzień pęknie i wejde w 18 a brzucho mam trochę więszy niz Gosia czy Nika ale ja nie jestem tak szczupła a poza tym to moja druga ciąza więc tez moze byc to przyczyną....ruchy juz czuje...maleństwo kręci sie i wierci szczególnie wieczorem coraz mocniejsze ale to jeszcze nie mocne kopniaki cos w stylu bulgotania i takich delikatnych kuksanców....na usg prenetalne ide pod koniec czerwca akurat bedzie 19 tydzień więc prawie ze połówkowe....mam nadzieje ze dowiem sie co tam siedzi w srodeczku....widze ze u nas obsypało chłopaczkami...wielkie gratulacje dla mam...a widziałam w szpitalu na usg moja kruszynkę ale sie wierciła i rączkami i nóżkami machała :) widziałam pierwszy raz więc samie wiecie jakie to przyjemnie dla oka i cudowne:)... ewela a co z ta twoja zastępczynią???? rozmysliła sie??? nie wierze??? kobietko uciekaj na l4 chociaz na 10 dni bo cos mis ie wydaje ze w takim tempie to ty bedziesz do konca chodzic do pracy!!! wez robote do domu i zmykaj i nie mów ze sie nie da...uwierz mi ze wszytsko sie da...troche dystansu i odpoczniesz ze hej!!! ja siedzie w domu i nadrabiam przez tel albo kompa i zyje:) praca nie zając...a najwazniejsze zdrowie maluszków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Biegaczka w końcu się odezwałaś bo tu dziewczyny szalały :) fajnie że już wszystko ok,,,, Ps,,,,ten link który do fotki podałam - jak macie ochotę możecie oglądnąć resztę moich zdjęć ( mojego wykonania bo trochę fotografuje ) co prawda to jest 1/100 mojego dorobku :) z prawej strony powinien być mój nick z białym chomikiem jak klikniecie to wejdziecie na profil i tam można zobaczyć :) resztę mam na fb ale to jak któraś chce to prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegusia dobrze, że już wszystko ok :) teraz sobie odpoczywaj, nie przemęczaj się i niczym nie przejmuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegaczka uffffffff :) ale tutaj nastraszyłaś nas swoją nieobecnością. Na rozstępy używam Perfecta Mama, czy jakoś tak... Po pierwszej ciąży nie miałam wcale na brzuchu więc teraz również liczę na cud :) Następne USG i wizytę u gina mam za tydzień i mam nadzieję że od razu zapisze się na połówkowe, a może od razu załapię ... nie mam zielonego pojęcia. Jezeli chodzi o zmienniczkę to była totalna porażka, pani nie potrafiła nic ... dosłownie nic i ja musiałam z niej zrezygnować bo w życiu bym jej tego nie nauczyła. Pani nie potrafiła zrobić zwykłej tabelki w excellu , czy dodać załącznika do poczty, także jeżeli chodzi o zawodowe sprawy to już wogóle ... Nie liczę na nikogo z doświadczeniem bo wiadomo że się taka nie znajdzie ( specyficzna branża) ale przecież nie mogę nikogo uczyć obsługi komputera. Jutro przychodzi następna ... może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bdw ...na rozstępy uzywałam wczesniej linoderm mama ale teraz juz drazni mnie ten zapach - pozostałosci po 3 pierwszych miesiącach...teraz sporadycznie oliwki...przy pierwszej ciązy nie miałam i tak jak ewela licze i tym razem na cud:) a jak beda to trudno jakos to przeżyje ..najwazniejsze by mała była zdrowa:)ewela trzymam kciuki za usg bo niepamietam czy ty juz wiesz co tak chowasz w środku:)a jak tu same chłopaszki to gdzie te dziwuchy sie podziały - heh moze moja bedzie pierwsza:p ....dziewczynki jak juz znacie płec swoich maleństw w brzuszkach uzupełnijcie tabelkie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jeszcze zapytać , biegaczka a wogóle to doszli z czego było to plamienie ? coś się jeszcze działo ? czy poprostu przemęczenie . Powiem Wam, że okropnie się boję że przeciąże organizm i będą jakieś cyrki, np dzisiaj jestem oookropnie zmęczona ... nie mam siły, nawet w pracy nie ściemniam tylko siedzę i piję sobie wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz co ewela najpier mysleli ze moze łożysko sie odkleja ale miałam usg i wszystko w porządku...nic sie nie odkleja, w koło dzidzi tez sie nic nie tworzy znaczy nie ma zadnych krwinek znaczy w płynie tez sie nic nie tworzy...potem miałam badanie reczne:) i okazało sie ze jest brązowa wydzielina z szyjki macicy ..stwerdzili ze mogło to byc jakies pozostałosci jeszcze sprzed ciązy i po poprostu sie oczyszcza...przynajmniej tak zrozumiałam ...ale w wypisie pisze ze przyjęta z zagrożeniem poronienia...naszczęscie wszystko jest ok ale mówie ci tak sie wystraszyłam i napłakałam...prosiłam boga zeby nic sie nie stało groźnego....teraz daje sobie na wstrzymanie mała dzidzia jest dla mnie najważniejsza...wiesz ja mam taka prace ze praktycznie dzinnie jakis stres i nerwy ...a ja nie chce zeby to miało jakis wpływ na małą dzidzie...u mnie jak tlko któras zajdzie to od razu ucieka na L4 wiec i ja nie bede dłuzna i sie przejmowała robotą....kochana pomimo tego ze i tak w domu cos robie ale to zawszze jest dom ....a poza tym ja z moim synem jak chodziłam to tez miałam plamienia ale to w 2 miesiącu a nie w czwartym ..ale teraz jestem juz o wiele starsza i organizm tez ma pewne rezerwy wykorzystane...wiec ty sie szybo uporaj i uciekaj mówie ci cociaz na 10 dni bo tydzien to za mało...nawet jak przyjedziesz na chwile do pracy to i tak nie to samo co ranne wstawanie i narazenie na stres..odpoczywaj a jesli naprawde czujesz juz przeciązenie to posłuchaj swojego organizmu i daj mu odpocząc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29927481e9734f1a.html a to moj brzuchol z 14 tygodnia :) nie mam fotek z wczesniej i wlasnie zaluje ze nie zrobilam bo by bylo porownanie. ale w poniedzialek zrobie i zobaczymy czy mi sie powiekszył bo to bedzie 18 tydzien to 4 odstepu to powinno byc juz widac roznice tak mysle :) tak czy siak wy macie ladniejsze brzuszki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaqKRw
Właśnie zakupiłam pharmaceris, zobaczymy ;) i jak kupowałam to babka podała mi dwa i czytałam sobie składy, po chwili jakiś inna kobita zaczyna mi zachwalać ten 2 krem, że się świetnie sprzedaje i w ogóle , po czym się jej pytam czy czasem przestawicielka tej firmy nie jest, no i okazało się że tak . Więc automatycznie mnie zrazila. Nie lubię jak ktoś mi coś wciska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny mogę się przyłączyć? :-) Dosyć późno, ale dopiero teraz mnie natchnęło. Jestem w 17 tygodniu, wczoraj miałam okropne bóle brzucha, ale naprawdę straszne tylko w górnej części, pod piersiami bardziej. I nagle poszłam i zwymiotowałam i mi ulżyło, przeszło od razu. Myślę, że to od truskawek, nie mam żadnych upławów, ani nie czuje dyskomfortu dzisiaj. Wizytę mam we wtorek, ale czy któraś coś takiego przeżyła, bo ból miałam jakby miało mnie rozsadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne dziewczyny macie brzuszki u mnie też już widać choc jestem trochę przy kości może dlatego że to moja druga ciąża i dlatego szybciej widać Naszła mnie ostatnio taka refleksja że jeszcze niedawno "zazdrościłam" dziewczynom ruchów swoich dzieci a dzisiaj same tego doświadczamy jest to super uczucie Ja z wyprawką jeszcze trochę poczekam bo nie muszę dużo kupować . Wiekrzość już mom po córci muszę kupić tylko parę ciuszków i wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Biegaczka -SUPER ,ŻE odezwałaŚ sie do nas ,my tu martwiłysmy sie o Ciebie ,wazne że wszystko w porządku.. Ja smaruje sie mustella ktoś mi polecił i jak narazie jest oki ,jest taka lekka i fajnie rozprowadza sie po ciele ,a wczesniej miałam coś z żiajki -też było dobre ,. Pisze to poraz enty podziwiam dziewczyny ,które pracuja ja od 7 tyg ciązy jestem na L4 i jest mi dobrze w domu ,i finansowo lepiej opłaca sie . Buziaki wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Biegaczka! No nareszcie się Ciebie doczekałyśmy i wspaniale, że wszystko jest dobrze. Dagniesia Masz racje L4 bardziej się opłaca i nawet jak w domu wykonujesz czynności itp to masz ten komfort, że możesz sobie przysiąść, odpocząć kiedy tylko chcesz. Zdrowie nasze i maluszków najważniejsze! idris Witamy nową koleżaneczkę :) To jest Twoje pierwsze dzieciątko? wiesz mogło Ci coś zalegnąć na żołądku może niekoniecznie od truskawek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wypatrzyłam dziś wózek na mieście :) oczywiście jak szalona podeszłam do kobity się zapytać czy jest zadowolona z tego wózka :) ( okazało się że to babcia była - bardzo młodo wyglądająca ) i stwierdziła że tak , że są zadowoleni ( jako że rodzice ) Wózek to delti - emu http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=901 opinii tragicznych nie ma. jest jeszcze 2 z tej firmy delti - cat http://sklepmaluszek.pl/pr6385-delti-cat-wozek-spacerowygondola-587.html mam nadzieję że linki będą działały. Navingtona o którym już tu wspominałam widziałam u tych ludzi u których byłam baby bawić. Jakoś w realu nie sprawił na mnie super wrażenia , taki rozklekotany trochę był..... mam nadzieję że linki będą działały. Witam nową listopadówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika, tez fajny,,, ale ja w pierwszej kolejności patrze na wagę, ja aktywna jestem dużo będę ujeżdzała,,,, i wiem ze 15 kilo wózek w pewnym momencie robi się za ciężki,,,, zresztą ten co ja dałam linka też wagowo szału nie ma jeden 11 drugi 13 dlatego moim marzeniem jest sola ale droga jest i raczej się nie zdecyduje. http://sklep.pro-familia.pl/Sola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, już widzę 1369 zł. za samą spacerówkę to faktycznie dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno nie zaglądałam bo jakoś tak ostatnio chwile spędzam tylko przed kompem i pisać mi się nie chce :P Widzę, że już pierwsze płcie poznane i nie tylko ja jestem kopana ;) U mnie to pobojowisko w brzuchu ;) A boli czasem tak, że masakra. Młody szczególnie upodobał sobie jazdę autem ( albo tak bardzo nie lubi) i jest wtedy wyjątkowo aktywny. Ostatnio byłam w szoku bo kopał mnie namiętnie przez prawie 2 godziny i to takie buty szły, że aż stękałam, że mam dosyć ;) A co któreś kopnięcie odbijało mi się więc chyba kopniaki docierały do żołądka bo takie nagłe niepohamowane to było ;) Byłam na 3d/4d no i właśnie doktorek pokazał mi ptasiorka, ale później była u mnie kuzynka i jak jej pokazałam ujęcie to opowiedziała mi, że mniej więcej w tym tygodniu ma dokładnie takie samo ujęcie, a urodziła córkę ;) W sumie planowałam już babski pokój, a teraz będę musiała kombinować jako tako dla parki, a nie mam na to kompletnie pomysłu no ale to nic ;) Ważne, że maluszek zdrowy ma wszystko na swoim miejscu ;) Postaram się wkleić zaraz zdjęcie swojego bebzola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopniaki juz? ja ledwo ruchy wyczuwam nawet nie wiem czy to ruchy czy jelita :/ ktory masz tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam bo znow sie zgubila tabelka :) Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża.........płeć nieznana ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........ tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11........tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana Życiowa optym....tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ........ płeć nieznana Dagniesia 37 ......tp.14.11........4 ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża .........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.........płećnieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża..........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 5.11.........1 ciąża..........płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie ruchy są już od yyy 15tc chyba, nie pamiętam, ale gdzieś tu o tym pisałam to musiałabym poszukać. Teraz to mam takie kopy chyba też już to pisałam, że nie tylko czuć ale i widać ;) Czasem jak facet patrzy to sam się śmieje, że "to musiało boleć" bo normalnie obcy mi się z brzucha wydostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest tabelka to ja uaktualnie płeć ;) Azja................tp. 29.10........2 ciąża.........płeć nieznana Blondi...............tp. 1.11.........2 ciąża......... prawdop. chłopiec ulna30..............tp. 3.11.........3 ciąża.........płeć nieznana mamajuleczk......tp. 3.11.........2 ciąża.........prawdop.chłopiec malinka_77........ tp. 5.11 ........2 ciąża.........płeć nieznana Leonka5-11........tp. 5.11.........1 ciąża.........płeć nieznana Życiowa optym....tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana Agnieszka1011....tp.10.11........1 ciąża.........płeć nieznana ewela...............tp. 14.11........2 ciąża ........ płeć nieznana Dagniesia 37 ......tp.14.11........4 ciąża..........prawdop.chłopczyk martarta..........tp. 17.11........1 ciąża .........płeć nieznana kasika26............tp21.11..........1 ciąza.........płećnieznana GosiaqKR...........tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana Listopadowa M....tp. 23.11........1 ciąża..........płeć nieznana biegaczka..........tp. 24.11........2 ciąża..........płeć nieznana Anka271112........tp. 27.11........2 ciążą........prawdop.dziewczynka kondalsia............tp. 5.11.........1 ciąża..........płeć nieznana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochana oczywiście nową listopadówkę również :) ...biegaczka... - super że już do nas wróciłaś kosztowało nas to trochę strach ale wszystko dobrze się skończyło :) Dziś miałam wolne bo byłam z tatą u lekarza po południu przespałam się z godzinkę a później byłam na kijkach i dzień zleciał ekspresem. Jeszcze jutro do pracy i dwa tygodnie urlopu mam tylko nadzieję że będzie ładna pogoda. Dziś jak byłam na zakupach to w centrum handlowym rozdawali na pasku zapach perfumy MILLION LADY PACO RABANNE chyba się zakochałam w tym zapachu - oj chciałabym sobie ją kupić ale na razie chyba mnie nie stać bo idziemy w lipcu na dwa wesela :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×