Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KarolinaaaG

Wielkie Przygotowania do PORODU w marcu 2012 !

Polecane posty

A u mnie nie przechodzi... kłuje i ciągnie:( najgorsze jest to że to moja pierwsza ciąża i mam obawy że nie zorientuje się kiedy się naprawde zacznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
vanili a na kiedy miałas termin?? jedz do szpitala zbadaja cie i powiedza czy to juz czy jeszcze nie... to moja tez pierwsza ciąza i tez tak nic nie wiem do konca. czy to juz czy jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z powyzszą wypowiedzią, my tu nic nie naradzimy za bardzo :-( Jedz bedziesz spokojniejsza. A gdzie Anka się podziewa? czyzby na porodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
moze na porodówce wkoncu żadna nie zna dnia ani godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mam na 27 marca... nie wiem... chyba jeszcze poczekam... może coś się ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
vanili ja mam na ten sam dzien:) i tez mam dzisiaj te kłucia. tylko z wodami nic nie mam. jedze do szpitala zrobia ci ktg i jak bedzie ok to cie wypuszcza a jak cos to jeszcze troche i bedziesz malenstwo miała:) jestes juz w terminie wiec moze to juz ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
vanili, to jest moja druga ciąży a obawy mam bardzo podobne do Twoich :) damy rade, któaś z dziewczyn gdzies tam pisała o tym kłuciu. Poszukaj, ponoć macica sie rozciąga i tak może być. Na skurcze weż prysznic ciepły bądź kąpiel i jeśli nie przejdzie i będą regularne to może jedź do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa..na porodowce..chcialabym.. Nie pisze bo juz nic mi sie nie chce..Moglabym lezec na kanapie i sie z niej nie ruszac.. Dziewczyny gwarantuje Wam,ze jak sie zacznie to bedziecie wiedziec,ze to juz..chocby dlatego,ze skurcze porodowe sa naprawde bardzo bolesne..zapytajcie pysiulka ;) Ja o 16.15 mam wizyte u lekarza..Porusza tam,pomaca malego,to moze cos sie ruszy w koncu..Zaraz po wizycie mam zamiar wziac baaaaaardzo goraca kapiel.. Mialam taka nadzieje,ze urodze szybciej,zeby na weekend byc juz w domu,bo moja mama ma urodziny w niedziele i szykujemy jej z bratem niespodzianke...;) Najgorsze,ze do lekarza bede musiala jechac samochodem mojego M,a nie lubie nim jezdzic,bo to wielka landara..moje autko jest malutkie,ale pozyczylam bratanicy,bo sprzedala swoje i na razie nie ma czym jezdzic,a musi dojezdzac do szkoly i do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Sorry że się wcinam, ale tak was podczytuję i zazdroszczę że niektóre z was już po wszystkim a niektóre lada moment urodzą. Ja mam termin na 28 czerwca, więc jest jeszcze trochę czasu, strasznie mi się wlecze. najgorsze jest to że puchnę stopy, dłonie , dziś ide do endo bo moje tsh jest kiepskie więc może coś mi doradzi. Tak wam zazdroszczę że już tulicie swoje maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka napisz jak po wizycie, ja mam niby wanne ale troche sie boje usiasc w goracej wannie, inaczej z prysznicem, zawsze biore gorący ale mnie nie rusza, juz moje cialo przyzwyczajone do gorącej wody.No ja po wizycie poniedzialkowej tez bylam obolala i myslalam ze mnie wezmie ale niestety, nastepną mam we wtorek w szpitalu, jestem ciekawa czy bede miala usg to bedzie 40tc. Anka Ty bedziesz wiedziala, czy robią tak pozno usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
moze nasze dzidzie czekaja na pełna wiosne:) mi sie jakos spac zachciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
moja czeka na wiosnę na 100%. Właśnie wróciłam z córką z przedszkola, jedyny mój wysiłek dzisiaj a czuję się jakbym ciężką fizyczną pracę wykonywała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
ja mam wielka chec wyjscia ale przez to ze mi dzidzia cos uciska to kuleje i ciezko mi chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Ja też melduję się dziś w dwupaku :) dziś miałam trochę roboty dlatego dopiero piszę. Co do pytania o wagę, to ja jakoś specjalnie nie zauważyłam aby waga mi spadała :( W ogóle to jak u Was z Wagą ile ważycie już w tych ostatnich dniach ?? a Ile było przed ciążą ?? Ja ważyłam 56 a teraz 71 !!! masakra :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka1978
karolina to masz bardzo ładną wagę, ja przestałam liczyć jak waga pokazała 20 kg :) teraz to już mam to w nosie. Tak czy siak ledwo chodzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
Karolina ja wazyłam 58 a waze 70 teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam kobietki? ja dzis znuw w szpitalu u malego. jest lepiej ale nie jest pewne czy go zabiore w niedziele:( bo wtedy teoretycznie nie ma wypisow:( moze pozwola mi go wziasc, a wypis odbiore w poniedzialek? kurcze, tak tesknie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj pierwszy raz karmilam piersia. troche bolalo, ale to mnie jeszcze bardziej do malego zblizylo:) kocham go:* jutro tez tam jade, ale najpierw do usc zarejestrowac dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
pysiulek ale masz fajnie ze jestes juz po:) i jak wziełas ta prostownice o która był taki bój tutaj:) ja nadal czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola12354
no własnie ja tez wezme chociaz na dzien wypisu zeby nie straszyc;) chociaz mnie juz dzisiaj zaczeło cos brac tak jakby coraz blizej było wiec chyba tez niedługo sie rozpakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) zdrzemnełam sie troszeczkę... kłócie w pochwie nadal mam... ale oprócz tego cisza... więc chyba raczej dobrze że nie pojechałam na tą porodówkę... bo bym wyszła na panikarę a co gorsza mogli by mnie zostawić w szpitalu... a wolę na poród czekać w domu z mężem... niż leżeeć jak kłoda w szpitalu... mam nadzieję że się ruszy coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ja też przespałam chyba ze 2 godziny :D coś te zmęczenie w tych ostatnich dniach nas dopada :) Mnie też męczyły skurcze przez ostatnie noce, ale się uspokoiło. Nie jechałam do szpitala bo pewnie by mnie już tam zostawili a też wolę czekać na poród z mężem w domu niż leżeć w szpitalu. A jestem pewna że jak już to się zacznie to na pewno nie będzie się tego dało nie zauważyć. A takie kłucia i skurcze im bliżej porodu to chyba będą nam już coraz częściej dokuczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie to męczy... mogło by sie zacząć w koncu!!! Już głupoty mi do głowy przychodza... czytam tylko o olejku rycynowym... ale boję sie... Chciałabym mieć to za soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te co maja po 12kg na plusie prosze o niemarudzenie,ok? Z 10 zostawicie w szpitalu.. Ja mam ponad 20kg na plusie i zyje...Pozniej bede sie o to martwic. Po wizycie ok.Wymacala,powiedziala,ze na dniach urodze hehe jakby bylo inne wyjscie.. Kotka nie wiem czy robia tak pozno usg,bo poprzednio nie dotrwalam,zeby sie dowiedziec,ale szczerze watpie..chociaz niewiadomo,moze beda chcieli sprawdzic czy wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa ja cos czuje, ze naprawde przenosze.. Tak sobie teraz czytam i mysle, ze moze zle, ze mam z usg termin ? Bo z OM mam tydzien pozniej czyli 26 marzec.. a jak jest u Was ktorym terminiem sie kierujecie? Bo do tego z USG zostalo mi raptem 4 dni ;) A nic sie nie dzieje... Dzis zaliczylismy dlugi spacer, pikantne skrzydelka na do widzenia i przespalam sie 2 godziny...i nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się kieruje terminem z USG, z OM mam na 22 marzec :) A kiedy mieliście robione ostatni raz USG - jaką wagę mają wasze maluszki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po tym jak powiedzialam ze nic sie u mnie nie dzieje, mialam skurcze ale nieregularne, do tego brzuch mi twardnial tak moze to trwalo okolo godzinki i przeszlo a juz sie ucieszylam ze jedziemy na porodówke...Własnie wzielam prysznic troche pomeczylam brzuszek gorącą wodą szlaufem, może cos ruszy... Anka trzymam kciuki za wcześniejszy poród :-) Pysiulek też bym chciala karmin mojego malego juz piersią, jeszcze roszke :-) ale cieszęs ie ze wszystko wraca do normy u Ciebie. Co do kilogramów to też mam na koncie 20 kg plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×