Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shesaid

Powody dla których faceci nagle przestają się odzywać

Polecane posty

Gość gość
ahahahaha przeciez wiekszosc kobiet flirtujacych ma kogos stalego/meza, a pozniej zdziwione ze ten nowo poznamy znika I milczy. W rozmowie z wami kobiety naprawde widac wasza rozwiazlosc I czesto dno moralne, wiec wychodzi sie bez slowa bo I tak niczego nie zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to moze z wami facetami jest cos nie tak ze myslicie tylko o seksie? Miedzy nami nie bylo zadnego flirtu, zadnych rozmow 'niestosownych'. Byly rozmowy o zyciu, o zainteresowaniach i tak dalej. Fajne rozmowy na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może niektóre kobiety po prostu są ułomne i nie rozumieją podstawowych rzeczy trudno powiedzieć :o jedno jest pewne, ewidentnie teraz tracisz szacunek swoich rozmówców więc przemyśl starannie swoje kolejne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze wytlumacz te podstawowe rzeczy bo ja najwyrazniej nie ogarniam faktu, ze kazda rozmowa czy spotkanie musi miec podtekst seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie, podczas rozmow o zyciu I na luzne tematy czesto wychodzi, ze kobieta nie ma moralnosci I delikatnie mowiac sciagnelaby faceta w dol, wiec sie zrywa kontakt bez slowa bo co tam wyjasniac, lub klocic sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto rozczarowani jestesmy kobieta, bo na poczatku udawala mila, sympatyczna I ludzka. A po czasie widac nawet z literek jaka jest zmijka, wiec nastepuje urwanie kontaktu bez slowa. Kobiety czesto bawia sie drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spłycasz to do kontekstu sexualnego, a mi o to wcale nie chodziło teraz chcesz ewidentnie zrobić z siebie ofiarę... i po co? nie pomyślałaś o tym, że może Twój rozmówca odkrył, że nie jesteś mu obojętna i wolał zaprzestać waszych kontaktów z jednego prostego powodu? może ma rozum i wie do czego mogło by to doprowadzić, może w ten sposób okazał Tobie szacunek i uniknął wielu perturbacji facet wbrew pozorom potrafi przewidywać i czuć może to was zaskoczy, ale jesteśmy zdolni do emocji może nie wiecie, ale niekiedy posiadamy godność osobistą i moralny kręgosłup może po prostu jesteśmy czasami coś warci mimo tego, że chcecie udowodnić nam swoją wyższość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie dzieje sie bez przyczyny I ja sam nie odzywam sie jezeli zauwazylem, ze z kobieta jest cos nie tak I niech ktos inny meczy sie z nia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety mysla, ze facet to duren ktorym moga bawic sie, a pozniej zdziwione ze je olal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeks
Ale naprawdę tak trudno jest powiedzieć, że nie chce się dalszego utrzymywania kontaktu? Kobieta woli wiedzieć na czym stoi, niż żyć w niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mało to razy kobieta bez słowa znika, czy tez zrywa kontakt? dziwne, że jeśli kobieta coś robi to jest ok. jeśli zas mężczyzna to już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeks
Racja. Napisałam to z mojego punktu widzenia ale tyczy sie to zarówno kobiet jak i mężczyzn. To głupie, że znika sie bez slowa. Czy dla ludzi rozmowa na ten temat jest naprawdę taka trudna? Rozumiem, że dana osoba nie traktowała znajomości poważnie i po prostu zostawiła drugą, ale ja bym się głupio z tym czuła. Jeszcze widząc zaangażowanie ze strony kogoś innego. Nie wiem, może jestem jakaś inna. I to taki wysiłek nawet potem 'hej' powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze bal sie moze nie chcial ciebie skrzywdzic dodatkowo tym co mial do powiedzenia moze chcial uniknac twojej reakcji ktora byla do przewidzenia moze wolal tak bo nie znalazl odpowiednich slow moze bylo mu glupio moze... moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość facio
przeciez to proste, jesli urywa kontakt gdy ten sie niby rozwijal to znaczy,ze dostrzegl cos co mu sie nie spodobalo. Ma prawo miec kogos kto bedzie pasowal w 100 % ale powinien powiedziec gdy uwaza,ze to koniec znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są i tacy ,którzy bez słowa zabierają manatki i wyprowadzają się mieszali razem,mieli wspólne życie,a potem szas-pras i nogi za pas tak nie robią kulturalni ludzie! myślę,ze tacy juz od dłuższego czasu mają kochanki facet ucina kontakt,wyprowadza się wtedy,gdy ma cizię na boku, na 100% nie chcą juz brnąć w kłamstwach,nie mają pomysłu co powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj spłycasz to do kontekstu sexualnego, a mi o to wcale nie chodziło teraz chcesz ewidentnie zrobić z siebie ofiarę... i po co? nie pomyślałaś o tym, że może Twój rozmówca odkrył, że nie jesteś mu obojętna i wolał zaprzestać waszych kontaktów z jednego prostego powodu? może ma rozum i wie do czego mogło by to doprowadzić, może w ten sposób okazał Tobie szacunek i uniknął wielu perturbacji facet wbrew pozorom potrafi przewidywać i czuć może to was zaskoczy, ale jesteśmy zdolni do emocji może nie wiecie, ale niekiedy posiadamy godność osobistą i moralny kręgosłup może po prostu jesteśmy czasami coś warci mimo tego, że chcecie udowodnić nam swoją wyższość xxxxxxxxx Troszkę mi ten wpis dał do myslenia, ale mimo wszystko itak dziwne się wydaje urywanie kontaktu z osobą która mimo wszystko nie jest nam tak zupełnie obojętna, no chyba że to jakaś wyższa konieczność, facet chciał nas przed czumś uchronić, nie wiem....ale tylko takie znajduje wytłumaczenie bo w tym dzisiejszym pokreconym świecie to wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też właśnie przeżywam taka sytuacje. Najgorsze jest to, ze znajomość trwała prawie dwa lata, a on z dnia na dzień zaczął milczeć. Podejrzewam, że poznał sobie inną, a ja mu się znudziłam :( Dla mnie to straszne upokorzenie, w dodatku serce mi pęka bo bardzo poważnie traktowałam tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też niestety wybrałem tą najtrudniejszą drogę. Męczyła się ze mną. Kochała mnie, ale nasz związek był zbyt trudny dla niej. A tak chciała być szczęśliwa. Wygrzebała ze swojego życia ten jeden moment i chciała go znów. Męczyłem się jak głupi żeby jej to dać. A ona wszystko spieszyła niestety. No cóż więcej tego nie zrobi bo nie ma jak. Myśli teraz biedna o co chodzi. Ale tak jest lepiej. Czas minie i znajdzie sobie kogoś na swoim poziomie. Tak jest lepiej. Wiem co o mnie myśli i niech tak zostanie. Nie będę się tłumaczył, wszystko jej się samo wyjaśni, musi do tego dojść sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj ale to nie jest sytuacja zeby sie z dziewczyną bawić w zgaduj zgadule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ja też wolałabym wiedzieć o co poszło a nie myśleć nad tym już ponad rok czasu:-( łatwo to jest może takiemu facetowi bo napewno nie zakochanej i zranionej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na sytuacje ze facet zostawia dziewczyne, nie tłumaczac oczywiście powodu bo po co, i jeszcze smie powiedzieć że on taki nie jest:-( no to kurwa jaki jest skoro tak się zachował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem nastolatka ani on tez,jestesmy dojrzali po 40tce.latal za mna kilka lat,prosił o nr tel. Jak w koncu dałam ten nr,szalał z radosci,ciagle pisal ze jestem jego najwieksza miłoscia,upragniona i długo zdobywana na całe zycie. I tez ma problemy z komunikacja,tez potrafi sie przez kilka dni i tyg nie odzywać bez powodu. teraz stwierdził ze jestem zaborcza,bo chce byc z nim cały czas w kontakcie. A ja myslałam ze tylko młodzi sa niedojrzali w ten sposób.I chce na siłe mi sie oświadczac. Czemu faceci sa tacy dziwni i beznadziejni. Jak go zrozumiec,próbuje ale nie daje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może się zesraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mu sie odmienilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź kobieto przestań tyle myśleć. Kocha cie i tyle. Uważaj żebyś nie przesadziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeks
Czasem postawienie jasno sytuacji i rozmowa o zakonczeniu znajomości jest lepszym rozwiązaniem niż nagłe zrywanie kontaktu i nie odzywanie się. Myślę, że większość osób woli wiedzieć na czym stoi. Więc nie mówicie, że ktoś nie chce zranić tą rozmową. Rani się nagłym odejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rani się też tym, że ktoś musi zerwać kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leeks dziś Czasem postawienie jasno sytuacji i rozmowa o zakonczeniu znajomości jest lepszym rozwiązaniem niż nagłe zrywanie kontaktu i nie odzywanie się. Myślę, że większość osób woli wiedzieć na czym stoi. Więc nie mówicie, że ktoś nie chce zranić tą rozmową. Rani się nagłym odejściem. xxxxx 100% racji i prawdy, zdecydowanie lepsza jest nawet najgorsza prawda niżnajlepsze kłamstwo, uważam że takie nagłe zaprzestanie kontaktu jest ogromnym chamstwem ze strony faceta i brakiem jakiegokolwiek szacunku do dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby facet się ze mną spotkał na krótką rozmowe i powiedział o co chodzi, że już nie możemy się więcej widywać zrozumiałabym, ale jeśli wszystko jest niby w porządku i nic nie wskazuje na pogorszenie relacji no to ja naprawdę nie wiem o co kaman, nikt z nas nie jest duchem świętym i niech taki jeden z drugim nie oczekuje że kobieta się sama domyśli że powinna sobie odpuścić faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×