Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

haneczka a jakiego macie psa ,bo my owczarka niemieckiego ,wczesniej mieliśmy berneńczyka i niestety też zginął tragicznie.Pech z tymi zwierzakami i płaczu co niemiara :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak i ja zostałam olana hehe haneczka tylko do mnie nie wysłała, jak pech to pech, mamy z mężem takiego zyciowego pecha, niegroźnego co prawda, ale mamy na 100 osób kto indeksu nie dostał? mój mąż zamawiamy obiad w barze i kto nie dostał? mój mąż a teraz ja nie dostałam od Was nic, jedynie kobrietta mi wysłała swój "zyciorys" i mama ... zdjęcia hu hu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiamt właśnie do Ciebie nie chciało mi wysłać a próbowałam kilka razy :( nie wiem o co biega ? Spróbuję wieczorem jak mąż zwróci mi laptopa. Marcysia my właśnie mamy berneńczyka DziewcZyny dajcie znać czy dostałyście maile ode mnie. Ja nie mam w poczcie ustawionego potwierdzenia doręczenia a nie umiem. Jeśli chodzi o komputer to mnie również uczy syn. Potem chodzi i się śmieje: ho ho mamusia wstawiła zdjęcie na fb ;) A ja zrobiłam sobie przerwę na drugą kawkę :p a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haneczka meila dostlam:) ja po goracej kapieli pomoglo sie odprezyc a teraz popijam kapucziniaka o jak milo i walnelam pozadnie w antene i co i dziala wszystko jak wczesniej hehehe jaja jak berety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja wiem, ja wiem o co koman z mailem asiamt hehe Arpad źle wpisała jej skopiowany adres mailowy, bo mi też najpierw wrócił, potem poszukałam jaki wpisałam na forum asiamt i poszło :) końcówka powinna być chyba 51 a nie 512, asiamaj51@... dalej nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez juz wyslalam pod ten adres bo tez mialam zwroty ze nie wyslano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobrrieta ale jesteś spostrzegawcza :) dzięki :) Asiamt to teraz szykuj się na nawałnicę maili od spełnionych ;) Dziewczyny spadam dalej do sprzątanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez cierpliwie czekam:P a teraz spadam ,bo mam zaległości w prasowaniu.Szkoda ,że m.nie ma bo On bardzo lubi to robić,ponoć sie odpręża przy prasowaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzięki Dowi dostałam i odpisałam kobrietta, no kobitko, napisałm rano do Cię tak asiamaj51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysia - jak go to odpręża to niech wpadnie też do mnie, odpręży się jak na urlopie bo mam już dwie hałdy do prasowania :D mnie na widok prasowania i składania telepie :O ostatnio mojego poprosiłam to prasował a ja składałam i poszło w try miga ku mojej ogromnej uciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ja na szczęście nic prawie nie prasuję, czasem swoje rzeczy lub młodego, a mężuś sobie sam - to sie nazywa wychowanie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodemu prasuje prawie wszystko oprócz bielizny, mąż w koszulach nie chodzi więc tez nie trzeba mu prasować, a sobie prasuje na bieżąco to co akurat mam zalozyć, ale jak robimy prania 2 na raz i nazbiera się hałda i trza młodemu to uprasowac i złożyć nasze to mnie telepie. Ostatnio łapie sie na tym, że zakładam ciuchy które nie wymagają prasowania, tak tego nie cierpię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mój chodzi w koszulach "pracowych" z racji zawodu, ale sam sobie je prasuje nieboraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sypnelam sobie nowy kolorek na pazurkah ciemna czerwien z drobinkami piekny i malowanki jakos dzis weny nie mmam heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaś mam przerwę :p oj, jeden z moich ulubionych tematów-PRASOWANIE ;) ja prasuję wsio, nawet majtki ;) po kilku akcjach z owsikami tak mi jakoś weszło w krew a mam tego...... mój też chodzi w koszulach, syn lubi koszule to w tygodniu samych mi się uzbiera ale teraz jestem na bieżąco odprasowana, bo siedzę w domku w przyszłym tyg wsio wróci do normy i znów będę składować ;) Dziewczynki dobrze, że nie mamy sąsiadów , a ci co już są to w pracy. Pootwierałam okna, słonko czasem wychodzi, włączyłam muzę na full do sprzątania. Puściłam sobie płyty młodego ;) a teraz przygrywa i Shakira :) Jak ja to lubię! Mogę poszaleć bo jak rodzinka w domu to każą mi zaraz ściszać. Zajrzę może wieczorkiem bo moje chłopczysko wróci zaraz ze szkoły i przegoni matkę sprzed jego kompa :0 pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę malować paznokci bo mi się nie udały,takie kwadratowe i do tego jak troszke odrosną to zaraz łamią sie przy samej doopie:P Prasowanie juz skończone i doszłam do wniosku ,że mam w domu skarpetkowego potwora ,który kradnie ,cholernik jeden:D dzisiaj znowu 5 szk. bez pary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no haneczka ja też lubię głośną muzę, a mój mąz nie i rzdako mam okazję ją włączyć ale kochane, gdzie maile od Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, będe czekac z utęsknieniem he he, ale odczytam dopiero jutro w robocie, bo w domu odpalam kompa jak się pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maile na str. 23 Arpad podała :) tylko pamiętać trza że mail asiamt jest tam błędny, powinien być asiamaj51@wp.pl haha ja juz pamiętam na pamięć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcysie najlepiej jakbys sobie dala polozycz na nie cienka warstwe zelu wzmocnilo by je i po odrosnieciu bylyby mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ponoć modny manikiur hybrydowy. MIałam kiedyś tipsy i żelowe, ale przy tym trzeba opiłować pazury, a ja mam tak cienkie, że wyginają mi się do przodu i do tyłu :( nakłdam zwykły lakier do paznokci i są twardsze, a może dowi doradzisz coś na tak miękkie i łamliwe paznokcie jak moje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest hybrydowy? ja opdadłam z pazurami i jestem do tyłu z nowinkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - ja w pracy nie mogę się zalogować na swoja pocztę, nie wiem co się stało. Jakiś czas temu coś namieszałam w ustawieniach i nie wiem jak to odkręcić. Sprawdzę w domu dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt..że jeszcze mnie nie opieprzyłaś za tą asiamit,co mi się ubzdurało asiamit i asiamit:D Dowi ,też myślałam o akrylu i chyba zaszaleję ,bo moje naturalne są tragiczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt - hybrydowy - to jakiś rodzaj cieńszego czy akrylu, ponoć lepszy i bardziej naturalnie wygląda na paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×