Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama rocznik 75

Czy są tu spełnione i szczęśliwe kobiety?

Polecane posty

Hahhahaha no baaa! Swego czasu nad morzem też byłam wstawiona i świat wirował hahaha A po winie też mam kaca mordercę :P piwo w niedużej ilości toleruję (mniej niż skrzynka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu, jakbym skrzynkę walnęła, to już na drugi dzień chyba nic bym nie czuła, chociaż ostatnio 3 piwka przez pół dnia wycyckałam, tylko ciiiiiii, zeby opieka społeczna nie wyniuchała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to ja koło Bożego Narodzenia zapraszam na wino,po którym nic Wam nie będzie-moje domowe z aronii. Asiamt na mailu jeszcze jedna prośba o przesłanie dalej. A i proszę mi podrzucić trochę energii,bo u nas do 18 brak zasilania! Jakieś prace konserwacyjne,tylko kurcze o informacji zapomnieli :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja z aronii tez mam, ze swojej plantacji, zero chemii, czysta natura tylko, ze ja po tym moim to opadam z sił, chyba tak obniża mi ciśnienie wysłałam twoją prośbę też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zapraszam was do mnie, na wino 4 i 5letnie "made in kobrietta" będzie tego butla ze 30l. i kilka jak nie kilkanaście zakorkowanych butelek 0,5l. z naszych winogron z działki, 0% chemii, samo zdrówko :) ale ostrzegam mózgojeb już po 1lampce... jest moooc! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jak mi sie dzisiaj nic nie chce, jakoś tak słabo się czuję, niewyspana, zmęczona, a to dopiero poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty w fervex, ja miód wit. C i magnez i możemy pić! hehe i cała butla nasza! a nad ranem i muszla :D wiesz co ja też jakas śnięta, niby się wyspałam, poszłam spać o 23 (!) woow jak na moje możliwości. Pogoda taka jaka byle jaka, zero słońca i człowiek taki do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika -a nie możnaby na też okoliczność popedałować dynamem? :D przeszyłam ci kilka kilowatów na odpalenie lapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba by mieć 2 muszle, ale dobra, ja za okno ja właśnie poszłam spać o 23 i dlatego sie nie wyspałam, zwykle po 22 już śpię a i wcześniejsze nocki przez tydzień nie spane i wyłazi, obym się tylko nie rozchorowała, bo jakoś tak słabawo się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiamt -łyknij sobie wit.c, dużo herbatki z cytrynką, papryki surowej. KUp sobie też tran w płynie. Przeżyjesz zimę bez chorowania. Marcysia wiesz, że na nasze dolegliwości jest b.dobry właśnie tran w płynie, bo ochrania żołądek i jelita oraz picie siemienia lnianego tez działa cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj chodzę i żram. Wciągnęłam kanapkę z białym serem i dżemem malinowo-jeżynowym, chińską zupkę krewetkową,a teraz kanapkę z serkiem topionym ze szczypiorkiem. I sama nie wiem czego mi się chce :( Kobrietta-wiesz gdzie ja Ci to dynamo mogę wsadzić? Nu nu nu zła Kobieto sobie ze mnie żartować. Miałam ochotę na tosta z masłem czosnkowym-ni dy rydy, na gofra ni dy rydy. Dobrze,że piekarnik w kuchence gazowy,bo by obiadu nie było-a robię roladę schabową ze szpinakiem. Także proszę mi tu zachować powagę sytuacji i pochylić się nad mym nieszczęściem chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka, nie moge teraz podejrzeć zdjęć, w domu zobaczę. Choć to słońce nawet na foto by mi się przydało, bo pogoda jak w listopadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napisałaś o szpinaku, mam zamrożony. Może zrobię zapiekankę makaronową ze szpinakiem i fetą, choć to kurna tyle czasu zajmie i mały nie zje tego. Ja pikole ja zawsze mam dylemat i musze gotować pod niego, ehh jak się wkur. to pójde i kupie w barze świeży gotowy obiadek i będzie po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zrobiłabym makaron muszle ze szpinakiem i feta + coś tam jeszcze, przepis mam w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo-ale to widok z mojego okna,nie z samolotu :) A żebyście wiedziały jak mój schab ładnie pachnie. Ale ja jestem po tych miksach przeładowana i nie wiem gdzie go zmieszczę? A mój zbój ostatnio odpukać je ładnie. Ale wzięłam się na sposób-nie chce jeść obiadu-to nie. Ja robię to na co mam ochotę i tyle. Jak ma ochotę na coś innego to trudno. Jak nie zje obiadu,to dostanie kanapkę z pomidorem i w nosie. Dzwoniłam do "naszego" gastroenterologa i powiedział,że młody ma prawo do 3 posiłków pominąć w ciągu dnia (oczywiście nie codziennie) i nic mu nie będzie. Więc przestałam się spinać,a on ładnie siada przy stole i coś tam zawsze zje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na łikend zawsze robie to co on lubi i my, drogą kompromisu. W sobote z reguły mamy rybe, w niedziele mięcho. W tygodniu różnie, młody na dobrą sprawę obiad z dwóch dań wcina u babci, zatem mogę robić to co sama lubię. Tak jest, że jak on nie chce, to ja mu na kolacje daje kanapke z czym tam chce. Tylko wiesz, nawet jak robie to na co mam ochote to sie zastanawiam, czy może by jednak zjadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas poza pomidorami i melonami to pewniaków nie ma :( Dlatego nawet już nie myślę czy zje czy nie. Także jak nie zje to trudno i tyle. Z głodu nie umrze,a ostatnio chyba trochę przytył,bo już ciężko go wziąć na rękę-muszę go zważyć,ale wydaje mi się,że z pół kg,może nawet kilogram to przytył,no ale może to buty i ciuchy... ;) I melduję,że rolada-miodzio! Zrobiłam taką ze szpinakiem,marchewką,pieczarkami, porem, serem żółtym i serkiem topionym. Mniam! Miękka,soczysta i pyszna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika z tym mms rolady to przegięłaś, burczy mi w brzuchu i zanim coś ciepłego zjem będzie na zegarze ok. 17. Po foto wnosze że pyszne, ale nie przejmuj się moim głodem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj sorki ja to jak zwykle z opóźnieniem :) Zapraszam do mnie-cieplutka. Mały właśnie wcina,aż uszy mu się trzęsą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhu widziałam pzred chwilą piękna roladka, piękna, niepoprawnie piękna żreć mi sie chce dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×